Lacetti klub fórum
2024. április 18. - 19:28:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hány órakor kezdődjön a találkozó?  (Szavazás lezárva: 2008. November 11. - 18:26:11)
10 órakor - 10 (66.7%)
11 órakor - 1 (6.7%)
12 órakor - 1 (6.7%)
13 órakor - 3 (20%)
14 órakor - 0 (0%)
15 órakor - 0 (0%)
Összes szavazó: 13

Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26   Le
 
Szerző Téma: Évadzáró Találkozó 2008 November 22 Városliget.  (Megtekintve 97029 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #360 Dátum: 2008. November 22. - 21:59:48 »

Délután simán hazaértem én is. Viszont most este már figyelni kell rendesen. Az út le van fagyva, ez egy pár embert nem nagyon izgat és száguldozik. Egy másik része meg úgy be van sz*r va, hogy nem mer 20nál többel menni.
Naplózva


LPG
miss bond
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Hozzászólás #361 Dátum: 2008. November 22. - 22:06:31 »

közben feltöltődött az a néhány képecske  Mosolyog
látszik, hogy nem én fotóztam...  Vigyorog
http://varosliget.meatloaf.fotoalbum.hu/viewlarge/pictureid/4725347
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #362 Dátum: 2008. November 22. - 22:10:37 »

közben feltöltődött az a néhány képecske  Mosolyog
látszik, hogy nem én fotóztam...  Vigyorog
http://varosliget.meatloaf.fotoalbum.hu/viewlarge/pictureid/4725347
Az LCS rendszám nagyon tetszik Mosolyog LaCSi Mosolyog Amúgy kiváncsi lennék egy képre, hogy hogy néznek ki működés közben az új hátsó lámpák Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #363 Dátum: 2008. November 22. - 22:12:43 »

közben feltöltődött az a néhány képecske  Mosolyog
látszik, hogy nem én fotóztam...  Vigyorog
http://varosliget.meatloaf.fotoalbum.hu/viewlarge/pictureid/4725347
Az LCS rendszám nagyon tetszik Mosolyog LaCSi Mosolyog Amúgy kiváncsi lennék egy képre, hogy hogy néznek ki működés közben az új hátsó lámpák Mosolyog
A 9. képen éppen az látszik!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #364 Dátum: 2008. November 22. - 22:14:18 »

Majd, ha jelentkezett a maradék hazafelé tartó, akkor írhatunk beszámolót. Még nem jelentkezett be CDX, Diablo (telefonon hívott akkor még Solymárnál volt egy órája), Cap, és Athee már közel volt az otthonukhoz, de még nem jelentkeztek be, ezt várjuk, (Cap hívott, hogy mit tud Diablo, mert ő előrébb volt, és álltak hosszú perceken keresztül), Stocz pedig még ment kereket cserélni, ő nem is lesz gépközelben, mindjárt felhívom, hogy mi van vele. Szóval jelentkezzetek, hogy megnyugodjunk! Cápa, Jopek, MNT szerencsére már otthon vannak!
Akkor a névsor: a messziről jöttekkel kezdem: Cápa, MNT, Jopek, CDX, és neje, Diablo, Captain, Athee, Kripic
Mocsokfalviak: Meatloaf, és Ági, LadLac, Jani, Weres, Kakaos, Stocz, LadiGidy (gyalogosként, de a garázsban láthatták a verdát, holnap leltár!), volt még két srác, de sajnos a nevükre nem emlékszem egy szép sedannal voltak. Remélem majd jelentkeznek még!
Most beszéltem a Főnivel, Pomázról tart hazafelé, nem megy éjjel ki dolgozni, de otthonról bejelentkezik, hogy megnyugodjunk.
Mindenkinek köszönöm a megjelenést, a beszélgetést, sőt az ugratásokat is, a szereléseket LadLacnak, és az otthonról hozott Chevys pogácsákat, Cápának, Atheenak a fínom sóskifliket, a jó kedvet, a barátságot, a szép napot a rossz idő ellenére. Csuda klassz klubunk van! Ja, és újabb klubos pólósok vannak, mert ott is voltunk a Mr. Sale-ben, jó hideg szélben. Kacsint Vigyorog
Utána még feljöttünk hozzánk is jó páran, Stocz is befutott közben, és a jó melegben még jót dumáltunk, egy kis cappuccinozással, és teázással egybekötve. (Én csináltam!), közben még Ilus, és Kata is hazajöttek, szóval klassz volt ez a tali is! A fotókat persze nagyon várjuk!
Diablo! Athee! CDX! Cap! Stocz! Addig nem fekszem le, míg be nem jelentkeztek, hogy épségben hazaérkeztetek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #365 Dátum: 2008. November 22. - 22:13:32 »

Köszi! Fel sem tünt  Vigyorog

Gidy! És ha olyan későn érnek haza, hogy a gépet sem kapcsolják be? Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #366 Dátum: 2008. November 22. - 22:27:54 »

Itthon vagyok én is, kösz az aggódást (remélem mindenki más is épségben hazaér(t)!).
A gumicsere nem jött össze-más gond is van a gépen. Így nem vágok neki az éjszakának.
Bp-Pomáz minden csupa jég.
Most mikor jöttem hazafele a pomázi fő út és a Szentendrei már le volt szórva, lehetett rajtuk közlekedni.
Azért hazafelé 2x rendesen dolgozott az ABS.
Kár, hogy csak egy keveset lehettem veletek, de az nagyon jó volt!
Most megyek enni, mert ma még csak 2 kiflit toltam be (abból az egyik - a sós  Kacsint - nagyon finom volt -életet mentett- ).
Gidy!
Kösz a vendéglátást (tea...hmmmm)! Büszke lehetsz a családodra.
(Mondjuk én sem panaszkodhatok. A fiam mai "ajándékát" beszkenneltem. Nem kis büszkeséggel teszem közzé:)

Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #367 Dátum: 2008. November 22. - 22:32:27 »

Ez igen! Grat Főni! Tőled örökölte (el) az eszét?  Vigyorog
A gmailes fiókra elmentek a képek a taliról.
Légyszi rakd fel őket!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #368 Dátum: 2008. November 22. - 22:34:18 »

Itthon vagyok én is, kösz az aggódást (remélem mindenki más is épségben hazaér(t)!).
A gumicsere nem jött össze-más gond is van a gépen. Így nem vágok neki az éjszakának.
Bp-Pomáz minden csupa jég.
Most mikor jöttem hazafele a pomázi fő út és a Szentendrei már le volt szórva, lehetett rajtuk közlekedni.
Azért hazafelé 2x rendesen dolgozott az ABS.
Kár, hogy csak egy keveset lehettem veletek, de az nagyon jó volt!
Most megyek enni, mert ma még csak 2 kiflit toltam be (abból az egyik - a sós  Kacsint - nagyon finom volt -életet mentett- ).
Gidy!
Kösz a vendéglátást (tea...hmmmm)! Büszke lehetsz a családodra.
(Mondjuk én sem panaszkodhatok. A fiam mai "ajándékát" beszkenneltem. Nem kis büszkeséggel teszem közzé:)


Büszke is lehetsz rá,gratula.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #369 Dátum: 2008. November 22. - 22:36:51 »

Jelentem a Kapitány hazaért! Igaz csak most, de megúszta! Most beszél még Atheeval, ő is gondolom otthon van már, és Diablot próbálják rávenni, hogy aludjon náluk, de most még nincs eredménye, várom a hívást, és rögtön nyomom! Stocz meg már be is jelentkezett, köszönjük.
Nyomom! Athee is otthon van! Cap most hívott, azt mondta, hogy iszonyatos volt az út hazafelé, és tiszta ideg volt hazáig. Ő már nem jön fel ide, én jelentem a jó hírt a vörösváriakról, hogy most már oké minden. Sajnos Diablot nem tudták marasztalni, ő küzd most még hazafelé. CDX nem jelentkezett.
Most beszéltem Diabloval, még van 20 km, hogy hazaérjen. Drukkoljunk neki! Ő is horrorról számolt be, de neki legalább téli gumijai vannak.
Megígérte, hogy feljön a fórumra, ha hazaért. Megvárom!
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 22. - 22:58:05 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #370 Dátum: 2008. November 22. - 23:53:46 »

És itt is vagyok. Jelentem sikeresen hazaértem, a piliscsévi körforgalomtól kezdve normálisan lehetett haladni (50-60). Megint felkészült mindenki a télre, leginkább a Pest megyei közútkezelő
Végülis elmondhatom, hogy közel 5 óra alatt sikerült megtenni 45 kilométert.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #371 Dátum: 2008. November 22. - 23:57:08 »

Látom Diablo is bejelentkezett! Végre! Majd beír ide valamit, de azt már majd holnap olvasom, mert Tomi aludni akar. Igaz, én is. Jó éjszakát! Jó volt, csak a vége volt nehéz, a hazautazok miatt, de otthon vannak már, mehetünk aludni. Jó éjszakát minden bagolynak, sipirc aludni! Megyek én is. Holnap újra itt! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #372 Dátum: 2008. November 23. - 08:39:52 »

Megvagyok!  Vigyorog
Kapitánnyal jó kis minitalit "szerveztünk" estére. Én nektek köszönöm az egész napot, Gidynek a cappucinót, az estét pedig azoknak, akik még mindig nyári gumival közlekednek. (Szeretnék most nyugodt állapotban elbeszélgetni azzal a 7-es BMW-s Úriemberrel, aki előttem "ment" nyárgumival. Pilisvörösvárt 3 irányból volt esélytelen megközelíteni. A lényeg, hogy egyben hazaértünk.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #373 Dátum: 2008. November 23. - 09:30:47 »

Ez igen! Grat Főni! Tőled örökölte (el) az eszét?  Vigyorog
A gmailes fiókra elmentek a képek a taliról.
Légyszi rakd fel őket!
1: kihegyeztem a horgokat  Vigyorog
2: a képeket feltettem a galériába
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #374 Dátum: 2008. November 23. - 10:49:53 »

Köszönöm a mellényt, a pogit, a kiflit a nagylelkű kartársaimnak; a hidegnek a lefagyott lábujjaimat. Örülök, hogy mindig jó hangulatban van a csapat. Ez a hazafelé haladósdi tényleg érdekes volt. A hungárián hétköznapi forgalom volt a hóesés miatt. Nekem csak indulásnál volt 3-szor hogy kikapart, de féktávon nem volt gondom. Jövő hét szombat LURDYTALI!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!