Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 22:59:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hány órakor kezdődjön a találkozó?  (Szavazás lezárva: 2008. November 11. - 18:26:11)
10 órakor - 10 (66.7%)
11 órakor - 1 (6.7%)
12 órakor - 1 (6.7%)
13 órakor - 3 (20%)
14 órakor - 0 (0%)
15 órakor - 0 (0%)
Összes szavazó: 13

Oldalak: 1 ... 24 25 [26]   Le
 
Szerző Téma: Évadzáró Találkozó 2008 November 22 Városliget.  (Megtekintve 96847 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #375 Dátum: 2008. November 23. - 11:08:01 »

Azért van mindig jó hangulat a talikon, mert jó fejek klubja ez, és nemcsak a Lacetti tart már össze bennünket, hanem úgy érzem jó barátság is, és ez a lényeg!
Nem véletlen, hogy a jósolt rossz idő dacára, ami sajnos be is jött, ilyen sokan összejöttünk. Hogy egy kicsit dicsérjem a csapatot, hol van olyan máshol, hogy bárkinek, bármi gondja van, volna, rögtön özönlenek a segítő ötletek, sőt kezek, és ez minden puszta önzetlen barátságból. Most persze majd jön néhány epés megjegyzés, mert az is van bőven, ami csak igazi barátok közt, vagy óriási ellenségek között lehetséges. Remélem az előbbi, ami szent igaz! Hogy mire is gondolok: az izzók aranyárára, a Várna utcai érdekeltségemre, a rendelő automatájára, a ruhás boltra, és ki tudja még mire is, nem adok több magaslabdát, dolgozzatok meg érte! Amúgy sem féltelek titeket, ez nemcsak Janinak megy már, csatlakoztak hozzá jó páran. Itt említem meg, hogy nem tartom meg Jani klubos pólóját sem, a legközelebbi összefutásnál átadom. Szóval, nagyon jól éreztem magam veletek, mint mindig, és a családom többi tagja is, akik a végén csatlakoztak a kissé megfogyatkozott, de fontos klub tagokhoz, mint már Bagolyirtáson is. Na mikor is csináljuk meg az évnyitó talit? De addig is, aki erre jár, mindig szívesen látom, várom! A minitalik is nagyon klasszak, a két Lad ez rendszeresen űzi. További szép napot mindenkinek! Estefelé visszajövök ide.
Még valamit: megfigyeltétek, hogy a törzsön kívül is egyre többen csatlakoznak hozzánk? Ez így nagyon helyes, jó! Hajrá Lacetti Klub!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
GioMaster
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Hozzászólás #376 Dátum: 2008. November 23. - 11:38:08 »

Hát igaz, hogy nem voltak felkészülve a télre, de min csodálkoztok, ha a hét elején virágzott még az ablak alatt az orgona... legközelebb hóláncot a kocsiba készíteni, jégoldót a zsebbe Vigyorog
A lényeg, hogy mindenki hazaért...
Csaba
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #377 Dátum: 2008. November 23. - 11:40:37 »

Örülök, hogy minden cartárs épségben hazaért tegnap!
Mégegyszer köszi a résztvevőknek a jó hangulatot, és persze köszi Athee-nak a remek S.O.S. kiflit, Ladlacnak a kitűnő formájú, de még annál is finomabb sajtost, Kripicnek a retúrjegyet (és még kezelte is helyettünk), CDX cartársnak a láthatóságit, Gidynek az idegen(?)vezetést+ a türelmét a hülyeségeinkhez... Kacsint Mosolyog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #378 Dátum: 2008. November 23. - 12:32:11 »

Ez igen! Grat Főni! Tőled örökölte (el) az eszét?  Vigyorog
A gmailes fiókra elmentek a képek a taliról.
Légyszi rakd fel őket!
1: kihegyeztem a horgokat  Vigyorog
2: a képeket feltettem a galériába
Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #379 Dátum: 2008. November 23. - 13:30:02 »

Örülök, hogy minden cartárs épségben hazaért tegnap!
Mégegyszer köszi a résztvevőknek a jó hangulatot, és persze köszi Athee-nak a remek S.O.S. kiflit, Ladlacnak a kitűnő formájú, de még annál is finomabb sajtost, Kripicnek a retúrjegyet (és még kezelte is helyettünk), CDX cartársnak a láthatóságit, Gidynek az idegen(?)vezetést+ a türelmét a hülyeségeinkhez... Kacsint Mosolyog

És még a jégkaparót is. Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #380 Dátum: 2008. November 23. - 17:06:45 »

Időjárás ide- oda, remek nap volt a tegnapi. Köszönöm mindenkinek, aki eljöttés emelte a nap fényét! Jó volt látni Titeket és megismerkedni új arcokkal. A kifli és a pogi nagyon fínom volt és kit érdekel a hó? (Engem, mert egész nap lapátoltam). A gázbovdenem feszes, a hátsó index króm és egyre jobban sajnálom, hogy idén kimaradt Veszprém és Bagolyírtás.
A kedvemet még a hazafelé történt autós horror sem rontotta el.
a végén Stocz is befutot és jó volt Vele beszélgetni. Tudjátok mit vettem észre? Órákig tudnám körülülni és hallgatni...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #381 Dátum: 2008. November 23. - 17:09:37 »

Na most már fellélegezve, hogy mindenki rendben otthon van, felkészülhetünk a télre is. Téligumi, jégkaparó, jégoldó, téli szélvédőmosó, hólánc, mindig teletank, ha messzebbre indulnánk, egy kis élelem, ital, nem árt autós vízmelegítő kávénak, teának, feltöltött telefon, kártyával is, némi kp., bankkártya, hólapát, és alig merem leírni,...talán be lehetne tenni még, hmmm, mit is? He Ja, meg találtam, plédet! (bármilyen megfelel!). Sajnos tudom, hogy ronda dolog az irigység, nem is vagyok nagyon az, csak hát többen voltatok, mid ketten (hál' Istennek!), így nem tudtam igazságosan elosztani, feldarabolni meg nem okos dolog, mert akkor elveszíti fontos szerepét. Pedig milyen jó lett volna látni hálás mosolyotokat amint odaadtam volna nektek nagy szeretettel. Azt hiszem, ezért kellett salamoni döntést hoznom, hogy megtartom, de hangsúlyozni szeretném nem bírtam volna elviselni a többiek savanyú arcát, hogy nem kaphatott mindenki. Talán majd legközelebb! Kacsint
Viszont ablaktörlő ügyében nyugodtan fordulhattok hozzám, minimum spojlert kaphattok, de lehet, hogy még töröl is. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #382 Dátum: 2008. November 23. - 17:30:48 »

Te Apa! Te csak vigyázz nagyon az örökrészemre! tudod, az ülögarnitúrát, a képet és a két Chevys plédet kérem csak!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #383 Dátum: 2008. November 23. - 18:04:55 »

Örülök, hogy mindenki épségben, karcmentesen hazaért ebben a tébolyban.
Jók a kocsik /Lacsik/, jók a pilóták /klubtagok/, hol lehet a hiba?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #384 Dátum: 2008. November 23. - 18:07:13 »

Te Apa! Te csak vigyázz nagyon az örökrészemre! tudod, az ülögarnitúrát, a képet és a két Chevys plédet kérem csak!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Elmentem az óhajod! Csak vigyázz, mert a kisebbik öcséd jogász lesz, és nem lesz könnyű dolgod, ha ő is szemet vet rá. Da persze az is lehet, hogy megelégszik, szép szerényen a lakással is. De azért várjátok meg, hogy kihűljek! Persze, ahogy kinézek az ablakon, és rágondolok, hogy holnap 3-kor kelek, és fél négykor megyek ki az utcára, hogy dolgozni vihessem az embereket, hát lehet, hogy kihűlök. Az ülőgarnitúrát láttad már, hogy mit is tud még? Van egy része ami motorosan kinyílik, és akkor lehet relaxálni, jó kényelmesen. Majd a legközelebb kipróbálhatod, előlegként. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #385 Dátum: 2008. November 23. - 18:09:17 »

Örülök, hogy mindenki épségben, karcmentesen hazaért ebben a tébolyban.
Jók a kocsik /Lacsik/, jók a pilóták /klubtagok/, hol lehet a hiba?
Hogy hol? Mennyi? Már 60 éves vagyok, nekem már nincs annyi időm, hogy felsoroljam. A lényeg, hogy mi jók vagyunk! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #386 Dátum: 2008. November 24. - 16:08:21 »

Időjárás ide- oda, remek nap volt a tegnapi. Köszönöm mindenkinek, aki eljöttés emelte a nap fényét! Jó volt látni Titeket és megismerkedni új arcokkal. A kifli és a pogi nagyon fínom volt és kit érdekel a hó? (Engem, mert egész nap lapátoltam). A gázbovdenem feszes, a hátsó index króm és egyre jobban sajnálom, hogy idén kimaradt Veszprém és Bagolyírtás.
A kedvemet még a hazafelé történt autós horror sem rontotta el.
a végén Stocz is befutot és jó volt Vele beszélgetni. Tudjátok mit vettem észre? Órákig tudnám körülülni és hallgatni...

Lehet, hogy legközelebb befestem az arcom feketére, és akkor én leszek a Rémusz bácsi.  Vigyorog Vigyorog
(ebből is csak az látszik, hogy egy nagypo nagydumájú taxis vagyok  Kacsint)
A lényeg az, hogy mindenki jól érezte magát, és utána épségben hazaért.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #387 Dátum: 2008. November 24. - 18:07:29 »

No és ezzel a végszóval akár le is lehetne zárni a topicot... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #388 Dátum: 2008. November 24. - 18:08:36 »

Időjárás ide- oda, remek nap volt a tegnapi. Köszönöm mindenkinek, aki eljöttés emelte a nap fényét! Jó volt látni Titeket és megismerkedni új arcokkal. A kifli és a pogi nagyon fínom volt és kit érdekel a hó? (Engem, mert egész nap lapátoltam). A gázbovdenem feszes, a hátsó index króm és egyre jobban sajnálom, hogy idén kimaradt Veszprém és Bagolyírtás.
A kedvemet még a hazafelé történt autós horror sem rontotta el.
a végén Stocz is befutot és jó volt Vele beszélgetni. Tudjátok mit vettem észre? Órákig tudnám körülülni és hallgatni...

Lehet, hogy legközelebb befestem az arcom feketére, és akkor én leszek a Rémusz bácsi.  Vigyorog Vigyorog
(ebből is csak az látszik, hogy egy nagypo nagydumájú taxis vagyok  Kacsint)
A lényeg az, hogy mindenki jól érezte magát, és utána épségben hazaért.

Az igazság az, hogy örömmel hallgattunk! Megfigyelted, mindenki Rád figyelt, mert jó volt az előadás. Úgy kezded, mintha meg sem tudnál mukkanni, azután csak nagy nehezen mondasz valami figyelemfelkeltőt, majd miután látod, hogy mindenki Rád hegyezi szemét, fülét, hát szép szerényen elmondod a mondokádat, mi meg szájtátva, áhítattal hallgatjuk, és élvezzük. A lényeg, hogy mindenki jól érezte magát, és a hazatérés is baj nélkül sikerült, hál' Istennek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 24 25 [26]   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!