Lacetti klub fórum
2024. április 27. - 05:46:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 247260 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2685 Dátum: 2009. Július 01. - 10:41:09 »

Ma mondták be a rádióban, hogy újabb BKV-s vonalakon vezetik be, hogy csak az első ajtón lehet felszállni.
Vidéken csak ott tudsz felszállni,szerintem sokkal kevesebb a blicelö igy olcsobb a jegy.
Neeeem. Más az oka.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2686 Dátum: 2009. Július 01. - 18:11:52 »

Ma mondták be a rádióban, hogy újabb BKV-s vonalakon vezetik be, hogy csak az első ajtón lehet felszállni.
Vidéken csak ott tudsz felszállni,szerintem sokkal kevesebb a blicelö igy olcsobb a jegy.
Igaz, nálunk már nem is emlékszem, mikor vezették be, talán 10 éve
Azért mondjuk a reggeli meg a délutáni csúcsban a piros 7-esen érdekes lenne...
Bár úgy megnézném Gidyt, amint még jegyet is ellenőriz, meg veszekszik a genetikailag hiperpigmentált létformákkal... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem is lenne rossz.Egy nap, egy forduló! Kacsint Vigyorog Ami pedig a "hiperpigmentált" szót illeti, csak nem szegény megboldogult Jackora gondoltál? He Vigyorog
Amúgy elárulom, hogy 4 elektromos jegykezelő van a kocsiban. Sokszor indulás előtt még a garban kell javíttatni legalább egyet, esetleg kettőt, és utána néhány menet, és sorba romlanak el, begyűrt jegytől, előregyártott fémpöckökből, kivont 1 forintosokból, a legkülönbözőbb ízű rágóktól. De már nem érdekel.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #2687 Dátum: 2009. Július 01. - 20:07:11 »

...
Ami pedig a "hiperpigmentált" szót illeti, csak nem szegény megboldogult Jackora gondoltál? He Vigyorog
...
Hát, hogy őszinte legyek, nem egészen.... Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2688 Dátum: 2009. Július 02. - 12:36:27 »

...
Ami pedig a "hiperpigmentált" szót illeti, csak nem szegény megboldogult Jackora gondoltál? He Vigyorog
...
Hát, hogy őszinte legyek, nem egészen.... Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint
Hát akkor szabad a gazda! Ki nem tudom találni, hogy kikre gondoltál... Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2689 Dátum: 2009. Július 02. - 20:24:31 »

SZÉGYELEM magam majötem rá hogy a HALADÁS FC=SZOMBATHELY pedig megboldogult nagypapám csak a haladás mecseket halgata a rádióba
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2690 Dátum: 2009. Július 02. - 20:26:22 »

SZÉGYELEM magam majötem rá hogy a HALADÁS FC=SZOMBATHELY pedig megboldogult nagypapám csak a haladás mecseket halgata a rádióba
Szombathelyi kötődéseid vannak? Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2691 Dátum: 2009. Július 03. - 18:01:45 »

A már- már szokásos felhőszakadás zajlik éppen itt Pesten. Ha kint állna a kocsim, nem kéne lemosni, de félteném a repkedő ágaktól, cserepektől persze.
Remélem LadLac, és csapata rendben hazaérkezett! Gondolom, hamarosan bejelentkezik, mert úgyis elvonási tünetei lehettek egy hétig fórum nélkül. Kacsint
A házunk előtt parkoló vadonatúj, gyönyörű Honda nem az enyém, én hűséges vagyok a Lacettihez, bár második autónak jó lenne. Ezt azért írtam, hogy megelőzzem az esetleg erre járó cartársak megjegyzéseit, hogy már megint honnan volt rá szponzor, esetleg a klubtól? Nem! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2692 Dátum: 2009. Július 03. - 18:06:36 »

SZÉGYELEM magam majötem rá hogy a HALADÁS FC=SZOMBATHELY pedig megboldogult nagypapám csak a haladás mecseket halgata a rádióba
Szombathelyi kötődéseid vannak? Mosolyog
Legjóbb tudásom szerint nagypapám CSIPKEREGröl költözött pestre, 6éves koromig minden nyáron mentünk oda de sajna nagyon már nem emlékszek rá  Zavart
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2693 Dátum: 2009. Július 03. - 19:35:38 »

A már- már szokásos felhőszakadás zajlik éppen itt Pesten. Ha kint állna a kocsim, nem kéne lemosni, de félteném a repkedő ágaktól, cserepektől persze.
Remélem LadLac, és csapata rendben hazaérkezett! Gondolom, hamarosan bejelentkezik, mert úgyis elvonási tünetei lehettek egy hétig fórum nélkül. Kacsint
A házunk előtt parkoló vadonatúj, gyönyörű Honda nem az enyém, én hűséges vagyok a Lacettihez, bár második autónak jó lenne. Ezt azért írtam, hogy megelőzzem az esetleg erre járó cartársak megjegyzéseit, hogy már megint honnan volt rá szponzor, esetleg a klubtól? Nem! Kacsint
Minek annak 2 autó,aki el tudta intézni,hogy egy trolivégállomás legyen a kapualjába. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2694 Dátum: 2009. Július 03. - 21:50:13 »

Jelentem meg kezdtük új életünket.Nagy elhatározásra jutott a család és vettük a sátorfánkat és Sopronba költöztünk a jobb boldogulás reményében.Még idáig csak Gidyvel osztottam meg terveinket,de most már itt próbáljuk a folytatást.Sajna Miskolcon ellehetetlenült az életünk, pedig igazán szerettem itt lakni. Hiába a munkahely, mindkettőnk fizuja olyan mértékben esett vissza, hogy azzal magunkat sem vagyunk képesek ellátni nem egy családot.A hitelek emelkedését gondolom nem kell ecsetelni, bele esetünk a beetetés csapdájába.Én emlékszem mikor politikai agitációnak vettétek ama segély kiáltásomat miszerint a cigányok és élet módjuk valamint az őket kiszolgálló látvány és megélhetési politikusokra kívántam felhívni a figyelmeteket.Borsodban a munkanélküliség 15% feletti és nap mint nap nem árt tartani a portyázó fekete seregtől.Hihetetlen micsoda különbség van kelet és nyugat közt és én ez utóbbit tartom szimpatikusnak. Pl.: nem tudnám elképelni azt amit itt, hogy a Tesco előtt leláncolás nélkül hagynak bringát. Más. Sokan nem hitték el,hogy 18 év után (a közép suli elvégzése óta) ekkora szakmai tapasztalattal ( Miskolc Városi Közlekedési ZRt.-nél voltam forgalmista) képes vagyok leszámolni a válság idején.Ugyan az is igaz, hogy amennyien  jókívánsággal biztattak, akkor annak a fele is elég lenne. Mivel Pillanatnyilag messze kerültem szülőföldemtől, szeretnék köszönetet mondani mindenkinek, hogy itt lehetek. Külön köszönet a NEJEMNEK aki rávett a változásra és Dundi500-nak aki eladta nekem az autót, hiszen akkor körötökben sem lennék. Most ismertlen tájon úgy érzem sebezhető vagyok és ez egy új érzés, ezért kérlek Titeket aki tud valami segítséget a helyi boldogulásban (jó tippek és ötletek) azt nagyon szívesen venném akár az oldalon, vagy privátban.Előre is köszönöm Attila!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2695 Dátum: 2009. Július 03. - 22:09:04 »

95LE! Attila! Sok szerencsét mindenhez! Remélem nagyon jól döntöttél, hogy nyugatra költöztél. Meg persze, hogy klubunk tagja is lettél! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2696 Dátum: 2009. Július 03. - 22:33:32 »

Megjöttem az esküvői díszítésből. Asszem ilyen nekem nem lesz  Vigyorog
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #2697 Dátum: 2009. Július 04. - 07:23:12 »

Jelentem meg kezdtük új életünket.Nagy elhatározásra jutott a család és vettük a sátorfánkat és Sopronba költöztünk a jobb boldogulás reményében.Még idáig csak Gidyvel osztottam meg terveinket,de most már itt próbáljuk a folytatást.Sajna Miskolcon ellehetetlenült az életünk, pedig igazán szerettem itt lakni.
....
Nem semmi bátorság kell ahhoz, hogy az ember ekkora változást bevállaljon, még akkor is, ha az anyagi ellehetetlenülés réme lóg a feje felett.
Kívánom, hogy jöjjön be a számításotok, sok sikert az új élethez, környezethez!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2698 Dátum: 2009. Július 04. - 07:34:24 »

95LE!
Én is sok sikert kívánok és hasonlóan vélekedem nagyrabecsült Kripic barátommal. Nekem anno nem volt bátorságom feladni itt mindent. Mondjuk az én esetem kontinensen kívül lett volna...Túl sokminden köti az embert már 18 évesen is a szülőhelyéhez!
Ami meg az egyebeket illeti...nagyon sajnálom, hogy nem tudtam segíteni! Valamilyen formában majd kiköszörülöm a csorbát.
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2699 Dátum: 2009. Július 04. - 09:09:05 »

Noki tudorai!

A kovetkezo a problemam!
Ez a telefon kartyafuggatlen. Amikor megvettem, a magyar SIM-et raktam bele. Amikor Hollandiabol a holland SIM- kartyat probaltam beletenni, akkor a telefon ker egy Security Code-ot. Mivel ezt nem ismerem, nem tudok mas SIM-t hasznalni, mint a magyart, azt elfogadja.
Kozben (hala Janinak) a kezelesi utmutatobol kideritettem, hogy a telefon biztonsagi fokozata "Telefon" blokkolasra lett kpcsolva, csak azt nem tudom hogyan. Ez azt jelenti, hogy hogy per pillanat csak a magyar SIM-mel munkodik. Ha le akarom kapcsolni, akkor is keri a Security Code-ot. A 0000 vagy 1234 kodok nem munkodnek.
Kerdes: meg tudom kerulni ezt valahogy, hogy barmilyen SIM-mel tudjam hasznalni a telefont?
Ha nem, akkor otthon ki tudjak nekem kapcsolni egy szervizben?
Mert ha veletlenul en kapcsoltam fel ezt a biztonsagi lehetoseget, akkor 100 evig nem fogok rajonni, hogy mi lehet a kod... Igy meg a telefon joforman hasznalhatatlan szamomra.

A megoldasokat - akar SMS-ben is - varom. Sot, NAGGGYON varom. 
BIZTONSÁGI KÓD - SECURITY CODE
A GSM készülékekhez tartozó kódszám, mely egyes biztonsági funkciók készüléken történő aktiválásához szükséges.

-MOTOROLA készülékeknél: 0 0 0 0 0 0 (alaphelyzetben)
-NOKIA készülékeknél: a telefonkészülék dobozában találja meg
-ERICSSON készülékeknél: 0 0 0 0 (alaphelyzetben)
-SIEMENS S3+ készüléknél: ÖN adhatja meg (A korlátozások főmenüben)

Oke, megnezem a dobozaban, de amennyire emlekszem, ott csak a ket kezelesi kony volt / van. Flamand es holland nyelven.
Itt egy link: letöltöd a progit, majd minden tennivaló angolul itt a linken... Kacsint
http://209.85.129.132/search?q=cache:o_4zoXI9gREJ:ragadozo.wordpress.com/2009/03/20/nokia-security-code-resetter-10/+nokia+security+code&cd=3&hl=en&ct=clnk&gl=uk&lr=lang_hu
Jaj, nincs nalam pendrive. Majd Sevillaba, vagy Felixstoweban. De ezek szerint kitorolheto?
Próbálhatod az 5 db 0-át! 00000
Legalább is régebben ez volt az alapbeállítás.
Ha megváltoztattad nem lehet, hogy a pin kódodra változtattad véletlenül?
Nem kell kitörölni, csak kikapcsolni a "kártya cserénél lezárás" funkciót.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!