Lacetti klub fórum
2024. április 19. - 22:12:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 455899 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1695 Dátum: 2010. április 14. - 22:14:21 »

Szóval hány főre kell foglalnom szállást Vászolyon? Akinek kell, milyen árszínvonalon?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1696 Dátum: 2010. április 15. - 10:20:04 »

Ma megyek Pestre, minitali a Lurdynál? Ugyanis oda megyek.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1697 Dátum: 2010. április 15. - 12:03:23 »

Ma megyek Pestre, minitali a Lurdynál? Ugyanis oda megyek.
Ha megcsörgetsz, ott leszek. Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1698 Dátum: 2010. április 21. - 12:24:19 »

8. peti74 + Ági Mosolyog

Hiha! Peti! eddig tartott a nagy szinglizés? Mi lesz akkor most szegény Zsuval? He Kacsint Vigyorog Ja, és még mindig nem láttuk a régi szőkédet, aki bántotta az autódat. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1699 Dátum: 2010. április 23. - 12:51:51 »

Vászolyt áttettem egy külön témába.
A további hozzászólásokat abban a témában kéretik oda megtenni.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1700 Dátum: 2010. április 27. - 12:21:19 »

Tegnap volt egy minitalink Gatsyvel Győrben. A segítségét kértem egy-két hasznos tanácsban és készséggel azonnal a rendelkezésemre állt. Szuper ez a klub, az angyalok meg még inkább! Gatsy ezúton is még egyszer köszönöm a segítségedet. Örömömre szolgált, hogy egy újabb "klubbos angyallal" sikerült személyesen is megismerkednem egy kedves és segítőkész ember személyében.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1701 Dátum: 2010. április 27. - 13:15:41 »

Tegnap volt egy minitalink Gatsyvel Győrben. A segítségét kértem egy-két hasznos tanácsban és készséggel azonnal a rendelkezésemre állt. Szuper ez a klub, az angyalok meg még inkább! Gatsy ezúton is még egyszer köszönöm a segítségedet. Örömömre szolgált, hogy egy újabb "klubbos angyallal" sikerült személyesen is megismerkednem egy kedves és segítőkész ember személyében.
Én is örültem, hogy végre sikerült tovább bővíteni a személyesen ismert emberek számát (100%kal - 1ről 2re Mosolyog )
Remélem minden összejön és akkor többször is összefuthatunk! Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1702 Dátum: 2010. április 27. - 14:46:39 »

Megkaptam a májusi beosztásomat, ami felkínál több kirándulós lehetőséget, ha valakit Meatloafon kívül is érdekelne ilyen program....
Szóval szabadnapok:
1.-2.,17.-től 23.-ig, 30.-ika. Az egy hetes dologra, ki érne rá esetleg túrázni több napra, vagy például Hajdúszoboszlón áztatni, vagy más egyéb helyen, illetve biciklizéssel összetett ország megismerési lehetőség? Csak tessék, tessék! Vagy nincs senkinek szabija, és mindenkinek van munkája? Mert, ha valaki sajnálatos módon munkanélküli, egy kis kikapcsolódás talán nem árthat. Szállást több helyen tudok olcsón, illetve még ingyen is. Jelentkezzetek, ha felkeltettem érdeklődéseteket!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1703 Dátum: 2010. április 28. - 06:56:50 »

Május 6.án (csütörtök) megyek Rudiékhoz műszakira,ha valaki akar egyet beszélgetni jöjjön ki a kávét én állom. Mosolyog
Reggel megyek 8-9 között,és szerintem 11-12 között végzek is(remélem).
Balázs
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 28. - 07:03:56 írta kamikaze » Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1704 Dátum: 2010. április 28. - 13:45:07 »

Május 6.án (csütörtök) megyek Rudiékhoz műszakira,ha valaki akar egyet beszélgetni jöjjön ki a kávét én állom. Mosolyog
Reggel megyek 8-9 között,és szerintem 11-12 között végzek is(remélem).
Balázs
az sajna nekem nem okés, viszont én holnap 9-re megyek fékezni  Mosolyog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1705 Dátum: 2010. április 29. - 06:32:59 »

Megkaptam a májusi beosztásomat, ami felkínál több kirándulós lehetőséget, ha valakit Meatloafon kívül is érdekelne ilyen program....
Szóval szabadnapok:
1.-2.,17.-től 23.-ig, 30.-ika. Az egy hetes dologra, ki érne rá esetleg túrázni több napra, vagy például Hajdúszoboszlón áztatni, vagy más egyéb helyen, illetve biciklizéssel összetett ország megismerési lehetőség? Csak tessék, tessék! Vagy nincs senkinek szabija, és mindenkinek van munkája? Mert, ha valaki sajnálatos módon munkanélküli, egy kis kikapcsolódás talán nem árthat. Szállást több helyen tudok olcsón, illetve még ingyen is. Jelentkezzetek, ha felkeltettem érdeklődéseteket!
Mondjuk 22- 23 Vászoly. Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1706 Dátum: 2010. április 29. - 11:40:37 »

Megkaptam a májusi beosztásomat, ami felkínál több kirándulós lehetőséget, ha valakit Meatloafon kívül is érdekelne ilyen program....
Szóval szabadnapok:
1.-2.,17.-től 23.-ig, 30.-ika. Az egy hetes dologra, ki érne rá esetleg túrázni több napra, vagy például Hajdúszoboszlón áztatni, vagy más egyéb helyen, illetve biciklizéssel összetett ország megismerési lehetőség? Csak tessék, tessék! Vagy nincs senkinek szabija, és mindenkinek van munkája? Mert, ha valaki sajnálatos módon munkanélküli, egy kis kikapcsolódás talán nem árthat. Szállást több helyen tudok olcsón, illetve még ingyen is. Jelentkezzetek, ha felkeltettem érdeklődéseteket!
Mondjuk 22- 23 Vászoly. Kacsint
Így van! Tökéletesen passzol az időpont szabadidőddel.......ja...és erre is vannak nyulak, de nem öngyilkos hajlamúak!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1707 Dátum: 2010. április 29. - 14:08:24 »

Megkaptam a májusi beosztásomat, ami felkínál több kirándulós lehetőséget, ha valakit Meatloafon kívül is érdekelne ilyen program....
Szóval szabadnapok:
1.-2.,17.-től 23.-ig, 30.-ika. Az egy hetes dologra, ki érne rá esetleg túrázni több napra, vagy például Hajdúszoboszlón áztatni, vagy más egyéb helyen, illetve biciklizéssel összetett ország megismerési lehetőség? Csak tessék, tessék! Vagy nincs senkinek szabija, és mindenkinek van munkája? Mert, ha valaki sajnálatos módon munkanélküli, egy kis kikapcsolódás talán nem árthat. Szállást több helyen tudok olcsón, illetve még ingyen is. Jelentkezzetek, ha felkeltettem érdeklődéseteket!
Mondjuk 22- 23 Vászoly. Kacsint
Így van! Tökéletesen passzol az időpont szabadidőddel.......ja...és erre is vannak nyulak, de nem öngyilkos hajlamúak!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Talán szóba is jöhetne, esetleg, ha nem is Vászolyban alhatnánk, Nemeskeresztúron van a húgoméknak szép nagy házuk, oda még a Kapitányékat, és Dömééket is befogadhatnánk.
Cap! Döme! Érdekelne titeket a téma? Akkor keressetek meg!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1708 Dátum: 2010. Május 01. - 07:03:09 »

Tegnap munkatalit tartottunk délutántól estig. Mivel már nemcsak az autókról beszélünk, bütykölünk, már jóval túl vagyunk a kezdeti dolgokon, mára szoros barátságok, segítségek is kialakultak amire méltán büszkék lehetünk. Szóval tegnap Athee, Kapitány, meg én átmentünk egy újabb szakmába, horukkjánosok, és bútorszállítók lettünk. No meg varázslók is, mert egy Ford Transitba bepakoltunk annyi cuccot, ami hihetetlen, de a kreatív gondolkodásunk, és a lustaságunk meghozta az eredményt, nem kellett kétszer fordulnunk, pedig a papírforma bőven ezt mutatta. Eredményes találkozó volt, hasznos is, de azért még beszélgetni is tudtunk természetesen. Büszke vagyok a klubunkra, hogy ennyire felfejlődött, már- már bőven a barátin felül, családi is a hangulat sokunknál. Igaz, fiaim? Lassan mindenki már apunak szólít. Kacsint Vigyorog

Aki ma esetleg jön a Városligetbe majálisozni, csörgessen meg, valószínűleg itthon elérhető leszek, és akkor talizhatunk is. Kacsint Vigyorog
Jó mulatást mindenkinek! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1709 Dátum: 2010. Május 01. - 19:45:33 »

Május 6.án (csütörtök) megyek Rudiékhoz műszakira,ha valaki akar egyet beszélgetni jöjjön ki a kávét én állom. Mosolyog
Reggel megyek 8-9 között,és szerintem 11-12 között végzek is(remélem).
Balázs
Akkor senki,biztos?
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!