Lacetti klub fórum
2024. Május 02. - 07:23:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2008 október 10-11-12  (Megtekintve 76141 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #180 Dátum: 2008. Október 03. - 12:09:55 »

Hello mindenki!

Meg szeretném kérdezni, hogy hol van ez a hely ahol a tali lenne? Ilyet nem ismerek, hogy Bagolyirtás Vigyorog
Illetve pontos időt lehet mondani? Hány napos, ha több napos? (pl okt. 20-21 v. valami ilyemit!)
Valamint ott mi lenne a program meg ilyenek! Részvételi díj, illetve a fizetnivalo is érdekelne! (Még nem voltam 1 ilyenen se, sry a hülye kérdésekért!  Zavart Kacsint) (Tatabányaiak vagyunk..)

Köszöszönöm szépen
 
Kedves Ali! Sok mindent elolvashatsz erről, de, ha most felhívsz telefonon, sokkal gyorsabban megtudhatsz mindent. Privátban most megírom telefonom, ha érdekel, hívj! Minden kérdésedre válaszolok, mert most én intéztem ezt a talit.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #181 Dátum: 2008. Október 04. - 14:04:02 »

Én csatlakoznék a Pestiekhez valahol, kérdés, autópályán megyünk-e vagy sem, mert a matricát meg kell akkor vennem (nekem egyébként mindegy merre megyünk). Én a babgulyást vagy mit péntekre kérném.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #182 Dátum: 2008. Október 04. - 14:14:14 »

Diablo egy úr, mert válaszolt.( Privit küldtem!) De mi van a többiekkel? Jó lenne, ha törnétek magatokat a válaszokkal!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #183 Dátum: 2008. Október 04. - 17:36:09 »

 A szombati napon érkezők, mikorra érkezzenek?
 Ugyanis, a péntek esti buli, gondolom északába nyúló lessz, késő szombat délelőtti ébredéssel.
 Szombatra, ha a találkozó helyén lessz az ebéd, akkor két személyre kérnék szépen.
 Mi lessz a program?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #184 Dátum: 2008. Október 04. - 17:47:35 »

A szombati napon érkezők, mikorra érkezzenek?
 Ugyanis, a péntek esti buli, gondolom éjszakába nyúló lesz, késő szombat délelőtti ébredéssel.
 Szombatra, ha a találkozó helyén lesz az ebéd, akkor két személyre kérnék szépen.
 Mi lesz a program?
 
Aki szombatra jön, gondolom úgy sem hajnalban jönne, tehát, amikor jó neki jöjjön. Legkésőbb nyolctól biztosan fogadóképesek leszünk. A főnök biztos, no meg én is, ezt ígérem. A program tőlünk függ, amit megbeszélünk. Gondolom egy jó kirándulás az erdőben, friss levegőn, beszélgetve, majd kiéhezve vissza, és jót kajálunk, iszunk utána, ki- ki mit engedhet meg magának. Csak látogatóba jönnétek? Vagy maradnátok vasárnapig? Várom válaszod! Meg a többiekét is! Kacsint Vigyorog
Program ajánlatokat is lehet mondani ám! Foci legyen? A szálláshelyen van ping- pong, és darts lehetőség is! Kacsint Vigyorog Fényképezőt, videót aki tud hozzon! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #185 Dátum: 2008. Október 05. - 09:59:31 »

Mi (3an) pénteken este olyan 6 és 7 között érkezünk,ahogy eddig is állt a dolog.Maradunk zárásig.
Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #186 Dátum: 2008. Október 05. - 12:37:01 »

Mi (3an) pénteken este olyan 6 és 7 között érkezünk,ahogy eddig is állt a dolog.Maradunk zárásig.
Mosolyog

 
Reméltem is! Jó lenne, ha ezt írná más is! Kacsint Vigyorog
Mi hat körül érünk oda, mert van aki dolgozik, és Diablot is bevárjuk. Még pontosítok.
Déltől lehet menni, de csak ugyis a legkorábbiak szerintem kettő után érkezhetnek, vagy később.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #187 Dátum: 2008. Október 05. - 14:53:00 »

Mi este 7 körül érkezünk.(éhesen,szomjasan Vigyorog)
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #188 Dátum: 2008. Október 05. - 16:48:40 »

Mi este 7 körül érkezünk.(éhesen,szomjasan Vigyorog)
 
Mi egy kicsit előbb leszünk ott ( Akidobos, 95LE, Diablo, LadiGidy), eddig fix, a többieket meg még várjuk. Közösen fogunk vacsorázni, mondjuk 8-kor! Így oké? Aki később jönne, annak meg megmelegítjük a kaját, nem gond.
Stocz, Mottika, LadLac, ti mikor érkeztek?
Weres, CDX, ti mikor érkeztek szombaton látogatóba? esetleg maradtok vasárnapig?
Kripic! Mi a döntésetek? Remélem jöttök! Kakaos? Mi van veletek? Jöttök?
Nemrég regizett tagok is jöhetnek persze, legalább rögtön a "mélyvizbe" esnek!
Bárki még jönne, keressen meg a fórumon, priviben, vagy telefonon holnaptól este 6-7 között!
Fogok ide írni egy részletes útitervet, hogy mindenki fixen odataláljon. Amúgy pedig aki még nem nézte meg a hely web-lapját keresse meg a googleban! A topicban megtalálható a cim, valaki már feltette nemrég. Ajánlom még az Útitervet háztól- házig. Cim: Bagolyirtás, Gyöngyösi út 12. (Mátraszentimre mellett)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 05. - 16:53:15 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #189 Dátum: 2008. Október 05. - 18:17:25 »

 Én, alkalmaszkodnék a többi szombaton érkezőhöz, ugyanis egy óra alatt ott vagyok a találkozóhelyen.
 Ugy gondolom, a 9-10ó-közti érkezés megfelelő.Családi okok miatt /beteg idős szülők/ csak a szombati
 napot tudom bevállalni.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #190 Dátum: 2008. Október 06. - 12:51:59 »

Akinek szüksége van egy kis segítségre íme:
www.ket-oroszlan.eu (4 Évszak Vendégház Bagolyirtás. Főnök: Orbán Gábor)
www.utvonalterv.hu (be kell írni az indulási helyet, autópályát, érkezési helyet. Ez hivatalosan: Mátraszentimre Bagolyirtás, Gyöngyösi út 12.)
Itt egy komplett útitervet ír le, mint egy GPS!
Kérdés esetén keressetek! Sok szerencsét!  Viszlát a Bagolynál pénteken, illetve szombaton! Kacsint Vigyorog
Mi d.u. 4-kor indulunk tőlünk, aki tud jöjjön velünk, csak szóljon, hogy tudjunk róla! Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 07. - 19:26:07 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #191 Dátum: 2008. Október 06. - 17:13:25 »

Mi este 7 körül érkezünk.(éhesen,szomjasan Vigyorog)
 
Stocz, Mottika, LadLac, ti mikor érkeztek?
Cim: Bagolyirtás, Gyöngyösi út 12. (Mátraszentimre mellett)
Hát bizony Mi szombaton kb. 1/2 10 , 10 körül érkezünk. 8-kor szeretnénk indulni. Egy jó séta után lehet egy laza ebéd.  Vigyorog
Vacsora lesz? ...mert ugye éhesen aludni... He
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #192 Dátum: 2008. Október 07. - 08:58:06 »

Ünnepélyesen bejelentem, hogy nem tudok részt venni a találkán, mert a házisárkány vendégeket invitált szombatra. Meg állítólag így is túl sokat járok találkozókra. Normális ez a nőszemély? Túl sokat? He
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #193 Dátum: 2008. Október 07. - 09:32:26 »

Ünnepélyesen bejelentem, hogy nem tudok részt venni a találkán, mert a házisárkány vendégeket invitált szombatra. Meg állítólag így is túl sokat járok találkozókra. Normális ez a nőszemély? Túl sokat? He
Bekeményített a főnök?  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #194 Dátum: 2008. Október 07. - 12:16:45 »

Ünnepélyesen bejelentem, hogy nem tudok részt venni a találkán, mert a házisárkány vendégeket invitált szombatra. Meg állítólag így is túl sokat járok találkozókra. Normális ez a nőszemély? Túl sokat? He
 
Hát szerintem így pláne el kéne jönnöd, hogy vendégeket hívott. Az ő vendégei, vagy a tieid? Amúgy meg ritkán jársz talira, meg is leszel intve emiatt, mondd meg a házisárkánynak! Állj a sarkadra még idejében, mert utána már csak romlik a helyzet, és előbb- utóbb sajnos mamusszá fogsz válni, amit nem akarhatsz, és mi sem! Kacsint Vigyorog Mi lenne, ha egy kis mosolyszünetet játszanál el? Addig meg elvolnál velünk békében. Remélem ezeket nem olvassa, mert, ha igen, akkor nagy bajban leszünk! Persze akkor csak vicceltünk ám! Vigyorog Weres nélkül tali kérem ez nem igazi tali. Mi lenne, ha elrabolnánk, és még pénzt is követelnénk érte, és visszaadnánk vasárnap este, és még zsebpénze is lenne szegény Ákosnak. Kacsint Vigyorog Vigyorog Minden megoldás érdekel! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!