Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 12:58:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5   Le
 
Szerző Téma: Gyenesdiás, nagymező  (Megtekintve 46867 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #15 Dátum: 2008. Július 25. - 17:17:23 »

Ottalvós bulit szerintem is jövő évre kellene tervezni.
Tetszik a drinkbáros medence  Vigyorog.
Mondjuk június végén - akkor már jó idő van, és még nem főszezon.
Bagolyirtás - szervezés után el is indíthatnánk a jelentkezés-foglalás dolgot, hogy legyen hely ??
Azt nem tudom mikor lenne érdemes foglalni, én május végén sikeresen foglaltam szállást ide. Az egész 2 db mail kérdése volt, előleget nem fizettem. Leérkezéskor egyösszegben kérték a "lakdíjat"(üdülési csekket nem fogadnak el sajnos), megkaptuk a bungi kulcsát és már nyugtunk is volt. Kultúrált, kedves vendéglátásban volt részünk.
Ha sokan mennénk akkor a biztos az lenne, hogy jóelőre elintéznénk a foglalást. Gondolom a "helyi erő" kolléga inézkedik majd, ha szépen megkérjük rá!

Én is rá gondoltam  Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #16 Dátum: 2008. Július 25. - 22:16:47 »

Természetesen vállalom a dolgot. Rajtam nem fog múlni! Azért én praktikusan megvárnám a tél végi/kora tavaszi időpontot,a mikor már kezdik takarítani a bungikat. Addigra itt mi meg eldöntjük, hogy kinek fér bele, ki akar jönni.
Kimegyek, ledumálom, aztán futhat a konkrét szervezés. Azért pl. 50 embernél elképzelhetőnek tartom a foglalót, mert ha én lennék a tulaj, idegen ember adott szavára nem hajtanék el másik 100 tuti embert azzal, hogy egy csapat megígérte, hogy jönni fog 5 hónap múlva!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #17 Dátum: 2008. Szeptember 08. - 21:21:24 »

Nos ahogy nézegetem a naptárat, júni 1. pünkösd hétfő. Május 1-től van a már említett kemping nyitva, tehát előszezoni árakon máj 30, máj 31, júni 1. alkalmas lenne ha szép időt fognánk ki.
Bátrabbak ekkor már vígan fürdenek a balcsiban, sőt van olyan év, hogy május elsején elkezdődik a strandszezon, 19-20 fokos a víz.
Időnk van bőven, ennyi idő alatt egy gyermek is megszületik!  Vigyorog

Tehát tisztelettel kérdem a társaságot, hogy az említett időpont megfelelő lenne-e egy 3 napos bulihoz?

Megfelelő létszám esetén felvenném a kapcsolatot a szállásadóval és egy előzetes foglalást indítanék. Ez nem jelenti még a pénzfizetést, csupán létszámigény jelentést/foglalási tervet.

Program-szerű előgondolatok (nagyon képlékeny):

szombat dél körül érkezés, tali valahol a környéken
du. a szállás elfoglalása, szabadprogram, esetleg strand, környék felfedezése
este egy kis csevely, ismerkedés, barátkozás, beszélgetés, másnapi program egyeztetése

vasárnap de.  városnézés akár csoportosan, akár egyénileg, környékbeli látnivalók, stb (Pl.:terepasztal kiállítás, kastély, majormúzeum)
du. felvonulnánk a nagymezőre (aki nem kíván vezetni, annak megoldanánk a feljutást és a visszajutást a szállásra) piknik, bogrács, sport, túra, ki-ki amit szeretne (főzésbe lehet segíteni, de a hozzávalók beszerzését, szakács toborzását, stb magamra vállalnám. este egy kis szalonnasütés, aztán ki-ki ameddig bírja

hétfőn feleszmél mindenki másnaposan, de. szabadprogram, szálláshely elhagyása, búcsú egymástól, hazaút   
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 08. - 21:29:48 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #18 Dátum: 2008. Szeptember 09. - 18:00:06 »


"... ennyi idő alatt egy gyermek is megszületik! ... Vigyorog"

1? 2!  Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 09. - 18:04:35 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #19 Dátum: 2008. Szeptember 09. - 18:49:20 »


"... ennyi idő alatt egy gyermek is megszületik! ... Vigyorog"

1? 2!  Vigyorog
 
A kis Szakács, meg a kis Lády, ennyiről már tudunk, de lehet még jelentkezni, hátha másnál is van már "előjegyzés". Kacsint Vigyorog He Vigyorog Hajrá magyarok! Most még meg sem álljatok! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #20 Dátum: 2008. Szeptember 09. - 18:53:09 »

Talán lehetne egy kicsinyt később, mondjuk június második fele/vége körül. Azt a hétfőt meg kivennénk szabira. Lehet, hogy még maradnánk is egy kicsit tovább. Kacsint

Cápa! Azt a másnapos dolgot nem értem! Itt csupa józan ember fórumoz....
Olyan furcsa vagy mostanában... Iszol Te rendesen? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #21 Dátum: 2008. Szeptember 09. - 19:19:44 »

Talán lehetne egy kicsinyt később, mondjuk június második fele/vége körül. Azt a hétfőt meg kivennénk szabira. Lehet, hogy még maradnánk is egy kicsit tovább. Kacsint

Cápa! Azt a másnapos dolgot nem értem! Itt csupa józan ember fórumoz....
Olyan furcsa vagy mostanában... Iszol Te rendesen? Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Éppenséggel lehetne, csak attól félek, hogy páran azért fognak lemaradni, mert mégsem kapnak szabit. Tudom, hogy szokott lenni melóhelyen..Kollegák, főnök az utolsó napokban húzhatják át a már előre bejegyzett szabit. Ez meg elég kellemetlen, ha tavasszal lefoglalja valaki a szállást.

Így viszont lenne itt egy 3 napos ünnep. Na meg előszezoni ár.

De természetesen nem vagyok semmi jónak elrontója. Nálam a szabi talán nem gond, a szállásfoglalás meg nem érint.  Kacsint
Ahogy akarjuk, úgy lesz.
Kb. időpontra csak azért lesz még az idén szükségem, hogy érdemben tudjak tájékozódni, egyáltalán lenne-e a kérdéses időpontban megfelelő férőhely? Néha előfordul, hogy kora tavasszal egy nagyobb társaság lefoglalja az egész kempinget. (Hogy milyen társaságok vannak!  Vigyorog)

Hát inni nem eleget...ezek szerint. De majd bepótolom!  Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 09. - 19:24:20 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #22 Dátum: 2008. Szeptember 10. - 14:22:37 »

A június még előszezon, ha jól felejtek július elejétől van főszezon.
Ha intézed a jó időt, nekem bármelyik hétvége jó! Kacsint
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #23 Dátum: 2008. Szeptember 10. - 15:50:37 »

A június még előszezon, ha jól felejtek július elejétől van főszezon.
Ha intézed a jó időt, nekem bármelyik hétvége jó! Kacsint

Fontolgatva arra jutottam, hogy meg lehetne oldani úgy is, ha nem háromnapos ünnepre esne. Ha pénteken kezdenénk, akkor azt veszik ki a résztvevők szabinak, a szállást meg úgyis délutántól lehet elfoglalni. Ha hétfő esne bele, akkor meg az elutazás napja lenne szabival.
Meggyőztél Jopek, szerintem kivitelezhető.
Időjárás ügyben még futnom kell pár kört, hogy tudnék neked jót garantálni!?  Kacsint

Tettem fel egy szavazást, akit érdekel a tali, kérem nyilvánítsa ki véleményét!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #24 Dátum: 2008. Szeptember 10. - 20:49:04 »

Még egy dologra felhívnám a szavazók figyelmét. Aki nem az M7-en érkezik, de meglehetősen messziről, annak fontos tényező, hogy még meszebb van Pesttől, mint Veszprém volt. Így a megérkezés -lehet- átcsúszik délutánra. Utána kevés a szabadidős lehetőség, mert jön a közös délutáni-esti kaja (bogrács, szalonnasütés), másnap meg hazautazás. Ezért gondoltam eredetileg 3 napra, hogy legyen a megérkezés és az elutazás napjai között egy teljes szabad nap. 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #25 Dátum: 2008. Szeptember 11. - 14:41:45 »

Én meg írtam még egy opciót hozzá, ha nem haragszol Cápa!
Mert "nekem tényleg mindegy, csak menjünk"! Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #26 Dátum: 2008. Szeptember 11. - 15:50:43 »

Én meg írtam még egy opciót hozzá, ha nem haragszol Cápa!
Mert "nekem tényleg mindegy, csak menjünk"! Vigyorog
Ideális résztvevő vagy! Veled könnyű lesz boldogulni, ha mindenben ennyire rugalmas vagy!  Csak arra figyelj, hogy ha nekivágsz majd az útnak, a többiek is akkor jöjjenek, nehogy itt egyedül talizz magaddal! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #27 Dátum: 2009. Január 27. - 20:52:31 »

Szal...ha júniusban szerveznénk ide a talit, akkor előfordulhat, hogy még nem meleg a Balcsi. Általában júli közepétől lehet jó vízhőmérsékletre számítani, bár aki edzett, annak májustól megfelelő/úszható a víz, sokszor már...18-20 fokos. Ha aug 24-utánira hagyjuk, akkor meg az a veszély, hogy gyakran 20.-a környékén elromlik az idő, pár nap hideg, szeles idő, felkeveredik aztán nem melegszik már vissza a víz a rövid nappalok miatt.
Kérem a tisztelt társaságot, határoljuk be nagyjából az időpontot, aztán ha úgy gondoljátok, akkor utánajárok a helynek, szállásnak. 
Mivel a szavazás két naposra áll, ezért ez eldőlni látszik. A pontos időpontot -ha megvan a hónap- egy másik szavazással fogjuk eldönteni.
A szállás linkje újra:
http://www.bungalowcamping.hu/indexm.html
 a másik helyről (nagymező) itt a topikban előrébb találtok képeket.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 27. - 20:54:41 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #28 Dátum: 2009. Február 01. - 13:44:16 »

En meg majus- junius- julius elso fele tervezem otthon lenni. Amibe beletartozik egy nyaralas is. Mar ha lesz nyär es penz...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #29 Dátum: 2009. Február 01. - 15:01:32 »

Nekem a nyár nagyon nem jó, sőt igazából hosszú hétvégés talikról is kimaradok idén (is).
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!