Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 06:59:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5   Le
 
Szerző Téma: Gyenesdiás, nagymező  (Megtekintve 46872 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2009. Február 26. - 07:11:35 »

Utolsó kísérlet! Időtartamot két naposra szavaztátok. Új szavazás indult, hónapot kell behatárolni.
Ha akarunk talit, akkor a szálláshely foglalása miatt el kellene dönteni, hogy egyátalán melyik hónapban legyen! Március 31-ig kérek egy konkrét listát a szállást kérő résztvevőkről. Ekkor még elvileg lesz helyünk, tekintettel a gazdasági válságra, mert most kisebb a kereslet. Ha aktuális lesz a dolog, akkor április elején kijelöljük a pontos dátumot, elindítom a foglalást, utalhatjátok a foglalási zsozsót, én itt vállalom az ügyek intézését.
Az alábbi honlapon megtaláltok mindent a szálláshelyről:

http://www.bungalowcamping.hu/indexm.html

Amennyiben nem szeretnétek együtt itt szállást foglalni (semmi érdekeltségem nincs ebben a helyben, csak egyszerűen ideális szálláshely lenne Vigyorog), úgy tőlem telhetően mindenkinek segítek az egyéb szálláshelyek ügyintézésben.
A tali helyszínéről korábban már tettem fel képeket, az a hely nem foglalásos. Viszont a szociális helységek biztos elérhetőségéhez itt sem ártana tudni az időpontot, hogy tuti legyen!

A lista: (valami ilyen formában kéretik tölteni: név, létszám, szállásigény, hónap megnevezése)
 
1. cápaFeri (3 fő, szállást 0 napra kérek, bármelyik hónapban megfelel)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

A szavazók többsége kétnaposra tenné ezt a talit. Ezen még gondolkodjatok, mert nincs közel Pesthez és ez azt jelenti, hogy az első napon a társaság csak délutánra verődne össze teljesen. Ez behatárolja a kaja idejét is, ezek szerint nem ebéd, hanem  inkább uzsonna/vacsora lenne. Másnap meg a szálláshelyről délelőtt ki kell költözni, így aztán nem sok idő marad az egyéb programokra. Persze mindenki szabadon variálhatja a napokat a tali időpontja körül, lehet előbb jönni, később menni, ha körül is szeretne nézni a környéken.  Kacsint


« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 26. - 07:21:01 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2009. Március 01. - 09:45:04 »

A lista: (valami ilyen formában kéretik tölteni: név, létszám, szállásigény, hónap megnevezése)
 
1. cápaFeri (3 fő, szállást 0 napra kérek, bármelyik hónapban megfelel)
2. peti74    (2 fő, szállást 0 napra kérek, bármelyik hónapban megfelel) Mosolyog
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #32 Dátum: 2009. Március 01. - 09:49:18 »

Hol vagytok? Remélem, nem csak öten leszünk!

Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #33 Dátum: 2009. Március 01. - 09:37:50 »

Hol vagytok? Remélem, nem csak öten leszünk!


Nekem sajna csak a nyári hónapok megfelelőek, július és augusztus.
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #34 Dátum: 2009. Március 01. - 10:09:30 »

Nekem sajna csak a nyári hónapok megfelelőek, július és augusztus.

Szerintem ezzel nem lesz gond, eddig ők vezetnek a szavazásban.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #35 Dátum: 2009. Március 02. - 13:11:27 »

Nagy valószínűséggel, én ezt sajnos kihagyom. Csak úgy lenne értelme menni, ha jó pár napra menne az ember, és se az oda, se a vissza út ne essen hétvégére, mert akkor kiszámíthatatlan az út időbeli hossza. (Lásd veszprémi tali lemenetelét!). Mivel a többség csak két napra menne, így végül is az igazi tali nagyon rövid lenne együtt. A családommal meg (főleg a nejemmel), meg másfelé mennénk több napra, egyedül meg nagy luxus lenne ez a két napos tali pénzben kifejezve. Túl sok a költség két napra, és az eltölthető közös időre tekintettel. Sajnálom, de nagyon! Azt viszont belátom, hogy 5-6-8 napra senkit nem engedne el a családja talizni, és nem is nagyon jönnének velünk. Amiket most felvetettem, remélem nem hozza azt, hogy akinek kedve, és lehetősége volna, ne menjen el, mert ezt nem szeretném! Drukkolok nektek, hogy sokan összejöjjetek, és jó buli legyen! A beszámolókat, és képeket majd irigykedve fogom olvasni, nézni.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #36 Dátum: 2009. Március 02. - 15:52:17 »

Nagy valószínűséggel, én ezt sajnos kihagyom. Csak úgy lenne értelme menni, ha jó pár napra menne az ember, és se az oda, se a vissza út ne essen hétvégére, mert akkor kiszámíthatatlan az út időbeli hossza. (Lásd veszprémi tali lemenetelét!). Mivel a többség csak két napra menne, így végül is az igazi tali nagyon rövid lenne együtt. A családommal meg (főleg a nejemmel), meg másfelé mennénk több napra, egyedül meg nagy luxus lenne ez a két napos tali pénzben kifejezve. Túl sok a költség két napra, és az eltölthető közös időre tekintettel. Sajnálom, de nagyon! Azt viszont belátom, hogy 5-6-8 napra senkit nem engedne el a családja talizni, és nem is nagyon jönnének velünk. Amiket most felvetettem, remélem nem hozza azt, hogy akinek kedve, és lehetősége volna, ne menjen el, mert ezt nem szeretném! Drukkolok nektek, hogy sokan összejöjjetek, és jó buli legyen! A beszámolókat, és képeket majd irigykedve fogom olvasni, nézni.
Szerintem még jódarabig nélkülöznöd kell a többnapos (5-6-8) talit!  Vigyorog Amúgy meg senki nem mondta azt, hogy nem jöhettek le csütörtökön vagy pénteken és nem távozhattok hétfőn avagy kedden! Úgy foglalom Nektek a helyet...akár hetekre, csak győzzétek fizetni! Ennyi.  Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 02. - 15:55:30 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #37 Dátum: 2009. Március 03. - 11:28:56 »

Pest környékére menjünk a világ végéről is, Ti meg nem jöttök?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #38 Dátum: 2009. Március 03. - 13:17:02 »

Pest környékére menjünk a világ végéről is, Ti meg nem jöttök?
Ilyenek "ezek"!  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2009. Március 03. - 13:35:39 »

Pest környékére menjünk a világ végéről is, Ti meg nem jöttök?
Ilyenek "ezek"!  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Nem erről van szó, szerintem. Nálam például az egész éves tervem borult azzal, hogy most haza kellett jönnöm. Sanszos, hogy egész nyáron nem leszek itthon, sőt esetleg karácsonykor sem. És akkor még ez a jobbik eset.
A rosszabbik meg az, hogy esetleg egész évben itthon leszek, akkor meg keret nem lesz ilyesmire.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #40 Dátum: 2009. Március 03. - 14:23:05 »

Pest környékére menjünk a világ végéről is, Ti meg nem jöttök?
Én speciel voltam már a világ végén Cápa látogatáson, meg Petin is! Nem tehetek róla, hogy itt lakom, és az itteni fizetésemmel kell boldogulnom. De gondolom ezeket ti is tudjátok, érzitek. Most már van sok szórólapotok, szerezzetek sok szomszédos cartársat, és sűrűbben talizhattok akkor ti is! Valami jónak csak kell lenni, hogy itt elég sokan vagyunk, amúgy meg jobb, egészségesebb vidéken élni, ez vigasztaljon titeket! Értitek, Cápa, Peti?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #41 Dátum: 2009. Március 04. - 14:23:46 »

Pest környékére menjünk a világ végéről is, Ti meg nem jöttök?
Én speciel voltam már a világ végén Cápa látogatáson, meg Petin is! Nem tehetek róla, hogy itt lakom, és az itteni fizetésemmel kell boldogulnom. De gondolom ezeket ti is tudjátok, érzitek. Most már van sok szórólapotok, szerezzetek sok szomszédos cartársat, és sűrűbben talizhattok akkor ti is! Valami jónak csak kell lenni, hogy itt elég sokan vagyunk, amúgy meg jobb, egészségesebb vidéken élni, ez vigasztaljon titeket! Értitek, Cápa, Peti?
A Te fizetéseddel???
Többet jársz kirándulni, gyógyfürdőzni, stb. mint az összes többi klubtag.  Irigyellek is néha. Szóval Te csak ne panaszkodj, apa!
Én úgy tervezem, hogy ezen a nyáron kihagyom a nyaralást. Ezért nem iratkoztam fel ide sem.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #42 Dátum: 2009. Március 04. - 14:35:13 »

Pest környékére menjünk a világ végéről is, Ti meg nem jöttök?
Én speciel voltam már a világ végén Cápa látogatáson, meg Petin is! Nem tehetek róla, hogy itt lakom, és az itteni fizetésemmel kell boldogulnom. De gondolom ezeket ti is tudjátok, érzitek. Most már van sok szórólapotok, szerezzetek sok szomszédos cartársat, és sűrűbben talizhattok akkor ti is! Valami jónak csak kell lenni, hogy itt elég sokan vagyunk, amúgy meg jobb, egészségesebb vidéken élni, ez vigasztaljon titeket! Értitek, Cápa, Peti?
A Te fizetéseddel???
Többet jársz kirándulni, gyógyfürdőzni, stb. mint az összes többi klubtag.  Irigyellek is néha. Szóval Te csak ne panaszkodj, apa!
Én úgy tervezem, hogy ezen a nyáron kihagyom a nyaralást. Ezért nem iratkoztam fel ide sem.

Gondolom csak a kedved hiányzik hozzá, mert a többi meg is van bőven! Amúgy majd, ha találkozunk beszélek majd Neked a fizetésemről, hogy kevésbé sárgulj az irigységtől. Előlegként annyit, hogy a nyugdíjam jóval több, mint a fizetésem. ez gondolom sejthető, hogy mennyire sarcolnak engem is. Ha zsebre teszem a kezem, akkor mindig érzek ott egy idegen- kezűséget is, mindig megelőz néhány kéz. (PM, APEH, stb.)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #43 Dátum: 2009. Március 04. - 15:26:07 »

amúgy meg jobb, egészségesebb vidéken élni, ez vigasztaljon titeket!
Na ebbe azért ne menjünk bele...szívesebben fizetnék pesti vízdíjat pl. az én 1068 Ft/m3-emnél! Vagy pl. tömegközlekedés híján mindenki sajátjával megy még egyedül is....stb 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #44 Dátum: 2009. Március 04. - 15:34:05 »

amúgy meg jobb, egészségesebb vidéken élni, ez vigasztaljon titeket!
Na ebbe azért ne menjünk bele...szívesebben fizetnék pesti vízdíjat pl. az én 1068 Ft/m3-emnél! Vagy pl. tömegközlekedés híján mindenki sajátjával megy még egyedül is....stb 
Hát a tömegközlekedésBudapest is csak 50%-ban valósul meg. A tömeg már megvan. A közlekedés... ezt is lehet annak csúfolni.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 05. - 12:51:01 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 2 [3] 4 5   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!