Lacetti klub fórum
2024. április 20. - 07:06:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 115   Le
 
Szerző Téma: Egyéb (elektromos) hibák  (Megtekintve 411692 alkalommal)
fabi77
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21



« Hozzászólás #405 Dátum: 2010. Május 15. - 11:30:53 »

15A-es biztosíték kampec! Kösz a tippet!
Szerintem azért a csatlakozót is csináld/csináltasd meg.
Persze, megcsináltatom, vagy megpróbálom megcsinálni!
Ilyen csatit hol lehet venni?
Gondolom le kell vágni a vezetékeket és az új csatiba beforrasztani.
Ne akarj ilyen csatit az autódba... Kacsint Össze kell forrasztani a kábeleket.
Csati ki (kuka)... kábeleket simán összeforrasztom és kész? Hát ez nem tűnik űrhajóépítésnek... Mosolyog
Köszönöm a segítségeteket!!!
Naplózva
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #406 Dátum: 2010. Május 15. - 12:31:57 »

15A-es biztosíték kampec! Kösz a tippet!
Szerintem azért a csatlakozót is csináld/csináltasd meg.
Persze, megcsináltatom, vagy megpróbálom megcsinálni!
Ilyen csatit hol lehet venni?
Gondolom le kell vágni a vezetékeket és az új csatiba beforrasztani.
Ne akarj ilyen csatit az autódba... Kacsint Össze kell forrasztani a kábeleket.
Csati ki (kuka)... kábeleket simán összeforrasztom és kész? Hát ez nem tűnik űrhajóépítésnek... Mosolyog
Köszönöm a segítségeteket!!!
Nem az, de a gyári megoldást sem az űrhajókból lesték el... :S Esetleg érdemes lehet közé toldani pár cm vezetéket, hogy könnyebb legyen összerakni/később megbontani.
Naplózva

Pittike
mjz104
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Hozzászólás #407 Dátum: 2010. Május 15. - 18:21:34 »

Sziasztok! Nálam is bejött az ablakmosó cső problémája, most szépen beálltam a garázsba leszedett sarukkal. Tudnátok segíteni, hogy hol álljak neki, és mi dolgom lenne?! Köszönöm előre is. 5ajtósom van
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #408 Dátum: 2010. Május 15. - 19:16:15 »

Sziasztok! Nálam is bejött az ablakmosó cső problémája, most szépen beálltam a garázsba leszedett sarukkal. Tudnátok segíteni, hogy hol álljak neki, és mi dolgom lenne?! Köszönöm előre is. 5ajtósom van
Igen. Elöször is üdv. itt! Mosolyog
A vezető oldalon, a C-oszlopnál kell belülről lebontani a műanyagot, a csomitartó felől.. Elég tré és macerás. Csavarokat, bolhákat ki, majd a műanyagot is, egyenesen kifelé, határozottan. Feltárulkonak a kábelek, csatlakozók. Hajszárítót beüzemelni, pár perc, és kész. Nekem már egyszer tettek be csövet, ( toldást ) ugyanúgy eltört, szóval a hátsó spricnit hanyagolom erősen.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #409 Dátum: 2010. Május 15. - 19:16:50 »

Sziasztok! Nálam is bejött az ablakmosó cső problémája, most szépen beálltam a garázsba leszedett sarukkal. Tudnátok segíteni, hogy hol álljak neki, és mi dolgom lenne?! Köszönöm előre is. 5ajtósom van
Szia üdv a klubba! Mosolyog
Ha itt vissza nézel a 26. oldalra ott találsz leírást és képekhez linkeket.Sok sikert és járj sikerrel Kacsint várjuk majd a beszámolót.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
mjz104
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Hozzászólás #410 Dátum: 2010. Május 15. - 21:19:23 »

Sziasztok!
Köszönöm a segitségeteket, reggel hozzá is látok.
Ha esetleg akadályba ütköznék, jelentkezem.
Tiszteletem
Naplózva
mjz104
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Hozzászólás #411 Dátum: 2010. Május 16. - 13:38:02 »

Haho!
Sikerült megoldanom a problémát, ismét megköszönném.
Reggel elkezdtem leszedni a burkolatot a kapott instrukciók alapján. -eleinte könnyebben aztán döcögve, de megoldottam.
Az elém tárulkozó kép ismerős volt a kapott "tananyag" után. Itt kicsit megtorpantam, He ugyanis nem láttam nedvességet, és nem éreztem az ablakmosó lötty illatát sem, de biztos ami biztos alapon ellenőriztem a lőre útját ha már szétszedtem, de itt rendben volt. Aztán gondoltam lássuk mi lesz, ha most "spriccelek" egyet. Meg is jelent a csomagtartó irányából a folyadék. A csomagtartó bal felső részén van egy "bordás gumicső", amiben kötegelve van néhány vezeték, ill. az ablakmosó csöve. Na ebben a kis sz.rban volt eltörve egy toldás előtt. Benzincsővel orvosoltam a problémát, a C oszloptól a végéig kicseréltem, és ha már itt jártam kicseréltem a 3. féklámpa égőit is, mert már szép feketék voltak. Esztétikailag is "erősítettem", eltávolítottam az említett féklámpából egy kb. 3éves szúnyotetemet   Vigyorog
Nagyjából ennyi, mégegyszer köszönet, szép napot mindenkinek

Mojzi
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #412 Dátum: 2010. Május 16. - 14:00:11 »

Haho!
Sikerült megoldanom a problémát, ismét megköszönném.
Reggel elkezdtem leszedni a burkolatot a kapott instrukciók alapján. -eleinte könnyebben aztán döcögve, de megoldottam.
Az elém tárulkozó kép ismerős volt a kapott "tananyag" után. Itt kicsit megtorpantam, He ugyanis nem láttam nedvességet, és nem éreztem az ablakmosó lötty illatát sem, de biztos ami biztos alapon ellenőriztem a lőre útját ha már szétszedtem, de itt rendben volt. Aztán gondoltam lássuk mi lesz, ha most "spriccelek" egyet. Meg is jelent a csomagtartó irányából a folyadék. A csomagtartó bal felső részén van egy "bordás gumicső", amiben kötegelve van néhány vezeték, ill. az ablakmosó csöve. Na ebben a kis sz.rban volt eltörve egy toldás előtt. Benzincsővel orvosoltam a problémát, a C oszloptól a végéig kicseréltem, és ha már itt jártam kicseréltem a 3. féklámpa égőit is, mert már szép feketék voltak. Esztétikailag is "erősítettem", eltávolítottam az említett féklámpából egy kb. 3éves szúnyotetemet   Vigyorog
Nagyjából ennyi, mégegyszer köszönet, szép napot mindenkinek

Mojzi
Örülők hogy sikerrel jártál  Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #413 Dátum: 2010. Május 18. - 10:19:50 »

Haho!
Sikerült megoldanom a problémát, ismét megköszönném.
Reggel elkezdtem leszedni a burkolatot a kapott instrukciók alapján. -eleinte könnyebben aztán döcögve, de megoldottam.
Az elém tárulkozó kép ismerős volt a kapott "tananyag" után. Itt kicsit megtorpantam, He ugyanis nem láttam nedvességet, és nem éreztem az ablakmosó lötty illatát sem, de biztos ami biztos alapon ellenőriztem a lőre útját ha már szétszedtem, de itt rendben volt. Aztán gondoltam lássuk mi lesz, ha most "spriccelek" egyet. Meg is jelent a csomagtartó irányából a folyadék. A csomagtartó bal felső részén van egy "bordás gumicső", amiben kötegelve van néhány vezeték, ill. az ablakmosó csöve. Na ebben a kis sz.rban volt eltörve egy toldás előtt. Benzincsővel orvosoltam a problémát, a C oszloptól a végéig kicseréltem, és ha már itt jártam kicseréltem a 3. féklámpa égőit is, mert már szép feketék voltak. Esztétikailag is "erősítettem", eltávolítottam az említett féklámpából egy kb. 3éves szúnyotetemet   Vigyorog
Nagyjából ennyi, mégegyszer köszönet, szép napot mindenkinek

Mojzi
Ezért írtam (ott, a 26. oldalon is!), hogy fölösleges ennél a hibánál szétszedni a hátsó burkolatot!
A gumi csövet kell csak kihúzni a kaszniból, és a törött csőbe bedugni egy betétet. Ennyi. 10 perces munka.
Naplózva
zsolt1
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #414 Dátum: 2010. Május 29. - 20:21:01 »

Szíasztok....Nagy gáz van ,nekem 1,4 16v-hez kellene kapcsolási rajz,de sehol sem találok.Ha valaki tud akkor segítsen légyszi. Elöre is köszi.
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #415 Dátum: 2010. Május 29. - 20:27:13 »

Szíasztok....Nagy gáz van ,nekem 1,4 16v-hez kellene kapcsolási rajz,de sehol sem találok.Ha valaki tud akkor segítsen légyszi. Elöre is köszi.
Nézd meg ezt, hátha van benne: http://lacetti.com.ua/chevy-man/EN/GMDE_TIS_START.html
Naplózva
zsolt1
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #416 Dátum: 2010. Május 29. - 20:34:24 »

Elöre is köszi, azonnal nézem.
Naplózva
zsolt1
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #417 Dátum: 2010. Május 29. - 20:41:15 »

Köszönöm.........
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #418 Dátum: 2010. Május 29. - 21:02:40 »

Köszönöm.........
szívesen, de Lesliewendesday (biztos laci aki csak szerdán ér rá fórumozni) Vigyorog nick nevű cartárstól van a link,
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 29. - 21:04:53 írta Zoltán » Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #419 Dátum: 2010. Május 30. - 20:37:33 »

Szíasztok....Nagy gáz van ,nekem 1,4 16v-hez kellene kapcsolási rajz,de sehol sem találok.Ha valaki tud akkor segítsen légyszi. Elöre is köszi.

arra figyelj ,hogy az EU3 és EU4 nek nem ugyanaz a kapcsolásija
Naplózva

70/4334431
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 115   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!