Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 12:57:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14   Le
 
Szerző Téma: Kipufogó  (Megtekintve 101251 alkalommal)
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 472



« Hozzászólás #180 Dátum: 2017. Augusztus 28. - 20:05:52 »

Jól mondja Captainb!  Mosolyog Igen levették!
Naplózva
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #181 Dátum: 2019. Május 19. - 11:46:21 »

Mehetek kipufogót javíttatni.
Elöl a flexibilis cső hegesztése elvált a motor felőli csőtől, kérdés, hogy csak vissza kell hegeszteni, vagy flexicsővet is kell-e cserélni.
Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
cucogany
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


« Hozzászólás #182 Dátum: 2019. Május 19. - 22:14:03 »

Nekem is ez a problémám, de csak ezt a javító műhelyt találtam:
Karkus kipufogó szerviz (Budapest, XVI. kerület Hunyadi u. 6. Tel.:  (06-1) 405-40-65 Chevrolet Lacetti 1.4-1.6-1.8 16V 4 rétegű erősített flexibilis kipufogócső, beépítéssel: 22000 Ft (tavaly még 20000 Ft volt).
Ha tudsz jobbat, kérlek írd meg.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #183 Dátum: 2019. Május 20. - 06:38:51 »

Nálam 5 éves kora körül jött ez elő. Nem javíttattam, hanem cserélték márkaszervizben. Az árra pontosan nem emlékszem, de talán 20 ezer körül volt a csere alkatrésszel. Reggel odamentem, megrendelték, délután mentem vissza és kb. egy óra volt.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #184 Dátum: 2019. Május 20. - 11:16:35 »

Tudok egy jó szakit ajánlani, aki árban sincs elszállva. Zuglóban a Mogyoródi úton.  Ádám István, 06-30-970-9434. Érdemes megbeszélni mi a probléma, hogy legyen cucca, mire odamész.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cucogany
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


« Hozzászólás #185 Dátum: 2019. Május 20. - 14:54:01 »

Nálam 5 éves kora körül jött ez elő. Nem javíttattam, hanem cserélték márkaszervizben. Az árra pontosan nem emlékszem, de talán 20 ezer körül volt a csere alkatrésszel. Reggel odamentem, megrendelték, délután mentem vissza és kb. egy óra volt.
Nálam tavaly nyáron (13 éves korában) jött elő. Nem is tudom, pontosan mi a probléma, csak valamiért voltam a Medic-Car szervizben, ott mondták, hogy a flexibilis csövet majd cserélni kell. Szeptemberben viszem műszaki vizsgára, addig meg akarom csináltatni.
Naplózva
cucogany
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


« Hozzászólás #186 Dátum: 2019. Május 20. - 14:55:29 »

Tudok egy jó szakit ajánlani, aki árban sincs elszállva. Zuglóban a Mogyoródi úton.  Ádám István, 06-30-970-9434. Érdemes megbeszélni mi a probléma, hogy legyen cucca, mire odamész.
Köszönöm, fel fogom venni vele a kapcsolatot. Ha árban jobb, mint akit én találtam, akkor hozzá megyek.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #187 Dátum: 2019. Május 21. - 08:50:39 »

A flexicsövem nekem már 2014-ben csere érett volt amúgy. Akkor mentem ehhez a szakihoz, Gidy segédletével. Jött velem, fogta a kezem végig, hogy ne féljek  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #188 Dátum: 2019. Május 24. - 17:48:34 »

Mehetek kipufogót javíttatni.
Elöl a flexibilis cső hegesztése elvált a motor felőli csőtől, kérdés, hogy csak vissza kell hegeszteni, vagy flexicsővet is kell-e cserélni.


Megtörtént a flexicső csere, 23ezer ft-ba került.

Sajnos ha gumisnál járok, ha szerelő műhelyben, a küszöbök az emelést mindig megsínylik, mert mindig meg tudják görbíteni valamerre a lemezek széleit az emelési pontok valamelyikénél. Most ez oda nem figyelés, vagy más az oka, én nem tudom, de bosszantó.
Most bal hátul sikerült görbíteni rajta egyet az emeléssel.
Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #189 Dátum: 2019. Május 24. - 20:34:08 »

Az drága. 6000 a flexicső, kb. ugyanannyi a csere. A küszöbök sz@rrá mennek, lerohad az egész. A gyári illesztés és tömítés nulla, a küszöbök és hátsó kerékívek 10-15 év után megszűnnek létezni.
Naplózva
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #190 Dátum: 2019. Május 25. - 15:47:42 »

Az drága. 6000 a flexicső, kb. ugyanannyi a csere. A küszöbök sz@rrá mennek, lerohad az egész. A gyári illesztés és tömítés nulla, a küszöbök és hátsó kerékívek 10-15 év után megszűnnek létezni.
10ezer volt a munkadíj a többi a flexi cső ára. Tudtommal flexi és flexi cső között is van különbség.

Persze, idővel minden el rozsdál.  De nem behorpadt és nem beszakadt a küszöb, hanem elgörbítik a lemez alját (az alján az illesztést), mert ****ul teszik oda az emelő pogácsát, vagy mi a neve.
Érdekes, ha én itthon emelem, akkor soha nem görbül el semmi. De amikor sebike szervizeli az autómat és megemeli akkor sem görbült még el semmi, de minden ****ral, főleg hegesztéssel nem mehetek folyton hozzá. Pedig ha lehet, kerülök minden más szervizt.
Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #191 Dátum: 2019. Május 25. - 20:40:04 »

Az drága. 6000 a flexicső, kb. ugyanannyi a csere. A küszöbök sz@rrá mennek, lerohad az egész. A gyári illesztés és tömítés nulla, a küszöbök és hátsó kerékívek 10-15 év után megszűnnek létezni.

hátsó kerékív csak a trehány tulajdonos esetén rohad!
küszöb sajnos az üregvéselem hiány nem az illesztések milyensége miatt rohad ,de ez inkább  már a tervezett avulás oka!
Naplózva

70/4334431
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #192 Dátum: 2019. Május 25. - 20:42:37 »

Mehetek kipufogót javíttatni.
Elöl a flexibilis cső hegesztése elvált a motor felőli csőtől, kérdés, hogy csak vissza kell hegeszteni, vagy flexicsővet is kell-e cserélni.


Megtörtént a flexicső csere, 23ezer ft-ba került.

Sajnos ha gumisnál járok, ha szerelő műhelyben, a küszöbök az emelést mindig megsínylik, mert mindig meg tudják görbíteni valamerre a lemezek széleit az emelési pontok valamelyikénél. Most ez oda nem figyelés, vagy más az oka, én nem tudom, de bosszantó.
Most bal hátul sikerült görbíteni rajta egyet az emeléssel.

letéptek de nagyon 5000ft a cső 3000ft ért cseréli a lakotosom... és cirka 10 perc az egész
a küszöböket a balfasz gumisok görbítík csak el ha nem tudja hol rakja alá a krokodilt akkor tegye a bölcső és a hátsó  hosszlengőkar bekötéséhez
Naplózva

70/4334431
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #193 Dátum: 2019. Május 25. - 21:15:51 »

Áruld el, a hozzáértő tulajdonos mivel nyalogatja a kerékívet és a küszöböt hogy ne rohadjon el?
Mehetek kipufogót javíttatni.
Elöl a flexibilis cső hegesztése elvált a motor felőli csőtől, kérdés, hogy csak vissza kell hegeszteni, vagy flexicsővet is kell-e cserélni.


Megtörtént a flexicső csere, 23ezer ft-ba került.

Sajnos ha gumisnál járok, ha szerelő műhelyben, a küszöbök az emelést mindig megsínylik, mert mindig meg tudják görbíteni valamerre a lemezek széleit az emelési pontok valamelyikénél. Most ez oda nem figyelés, vagy más az oka, én nem tudom, de bosszantó.
Most bal hátul sikerült görbíteni rajta egyet az emeléssel.

letéptek de nagyon 5000ft a cső 3000ft ért cseréli a lakotosom... és cirka 10 perc az egész
a küszöböket a balfasz gumisok görbítík csak el ha nem tudja hol rakja alá a krokodilt akkor tegye a bölcső és a hátsó  hosszlengőkar bekötéséhez
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #194 Dátum: 2019. Május 25. - 21:16:48 »

Áruld el, a hozzáértő tulajdonos mivel nyalogatja a kerékívet és a küszöböt hogy ne rohadjon el?
Mehetek kipufogót javíttatni.
Elöl a flexibilis cső hegesztése elvált a motor felőli csőtől, kérdés, hogy csak vissza kell hegeszteni, vagy flexicsővet is kell-e cserélni.


Megtörtént a flexicső csere, 23ezer ft-ba került.

Sajnos ha gumisnál járok, ha szerelő műhelyben, a küszöbök az emelést mindig megsínylik, mert mindig meg tudják görbíteni valamerre a lemezek széleit az emelési pontok valamelyikénél. Most ez oda nem figyelés, vagy más az oka, én nem tudom, de bosszantó.
Most bal hátul sikerült görbíteni rajta egyet az emeléssel.

letéptek de nagyon 5000ft a cső 3000ft ért cseréli a lakotosom... és cirka 10 perc az egész
a küszöböket a balfasz gumisok görbítík csak el ha nem tudja hol rakja alá a krokodilt akkor tegye a bölcső és a hátsó  hosszlengőkar bekötéséhez
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!