Lacetti klub fórum
2024. április 26. - 01:06:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 24   Le
 
Szerző Téma: Keresek, vennék  (Megtekintve 88631 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Dátum: 2008. Szeptember 19. - 18:39:33 »

Ha valakinek szüksége lenne valamire...

Én spec szívesen venném, ha egy törött WTCC-ről megmentene nekem valaki egy olyan szép ovál kipuff króm véget, mielőtt a bontóba megy meghalni.... Kacsint
Ja...meg ha esetleg lenne valakinek felesleges teljesítménynövelő ablaktörlőhöz...
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 19. - 20:00:26 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 18:59:32 »

Engem RED ROCK hátsó ajtó külső kilincs érdekelne, ha van feleslegben...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 13:57:17 »

Ha valakinek szüksége lenne valamire...

Én spec szívesen venném, ha egy törött WTCC-ről megmentene nekem valaki egy olyan szép ovál kipuff króm véget, mielőtt a bontóba megy meghalni.... Kacsint
Ja...meg ha esetleg lenne valakinek felesleges teljesítménynövelő ablaktörlőhöz...
 
Ablaktörlő ügyben, szerencséd, hogy öregapádnak szólítottál! Ebben tudok megoldást, van gyűjteményem előre is, hátra is HB-hez, csak erre kéne járnod, mert akkorát nem tudok dobni. Krómozott véget lehet kapni sok helyen, igaz nem túl olcsón, de hát Cettinek mindent, igaz!? Csak Erika meg ne tudja! Kacsint Vigyorog Mire gondoltál konkréten ablaktörlő ügyben? Láttad a Főszerelőjét? Gomboséktól beszereztem a szükséges mennyiséget még élek. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 21:49:03 »

Ha valakinek szüksége lenne valamire...

Én spec szívesen venném, ha egy törött WTCC-ről megmentene nekem valaki egy olyan szép ovál kipuff króm véget, mielőtt a bontóba megy meghalni.... Kacsint
Ja...meg ha esetleg lenne valakinek felesleges teljesítménynövelő ablaktörlőhöz...
 
Ablaktörlő ügyben, szerencséd, hogy öregapádnak szólítottál! Ebben tudok megoldást, van gyűjteményem előre is, hátra is HB-hez, csak erre kéne járnod, mert akkorát nem tudok dobni. Krómozott véget lehet kapni sok helyen, igaz nem túl olcsón, de hát Cettinek mindent, igaz!? Csak Erika meg ne tudja! Kacsint Vigyorog Mire gondoltál konkréten ablaktörlő ügyben? Láttad a Főszerelőjét? Gomboséktól beszereztem a szükséges mennyiséget még élek. Kacsint Vigyorog
Akkor ha arra járok, visszatérünk erre az ablaktörlő teljesítményfokozóra. A króm vég újonnan nem érdekel, mert annyit nem ér, amennyit kérnek érte. Viszont ha valakinek lenne olyan, ami már nem kell, akkor némi apróért átvenném. Bár még nem gondoltam ki, hogy applikálnám fel az enyémre, mivel ababn elég nagy kanyar van a hátsó szoknya miatt, ami nekem nincs. De valahogy megoldanám csak!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4 Dátum: 2008. Október 31. - 21:53:50 »

Rebelpeak cartárs kért meg, hogy érdeklődjem meg, hogy van-e valakinek könyöklő fedője, vagyis ajtaja? (Nem tud újabban belépni a fórumra).
Nekem szóljatok, ha volna valakinek felesleges darabja! Köszike...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5 Dátum: 2008. November 05. - 17:00:02 »

Radarra várók figyelem! Olyan radar, mint van Stocznak, nekem, és holnaptól Captainnek is lesz beszerelve, akcióban holnaptól kapható lesz az OBI-ban, 9995 Ft-ért, most hajtson rá, az akinek tetszett a mienk! Nekem nagyon jól bevált, ajánlani tudom mindenkinek!(Brees H-037 tipus. Kijelzős, külön LED-es 4 érzékelővel, és persze csipog is, ha tolatás közben elaludnátok. Aki még nem látta, nálam megnézheti, ha kíváncsi rá. (talán nem öregszik meg túl hamar?)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #6 Dátum: 2008. November 05. - 20:55:55 »

Radarra várók figyelem! Olyan radar, mint van Stocznak, nekem, és holnaptól Captainnek is lesz beszerelve, akcióban holnaptól kapható lesz az OBI-ban, 9995 Ft-ért, most hajtson rá, az akinek tetszett a mienk! Nekem nagyon jól bevált, ajánlani tudom mindenkinek!(Brees H-037 tipus. Kijelzős, külön LED-es 4 érzékelővel, és persze csipog is, ha tolatás közben elaludnátok. Aki még nem látta, nálam megnézheti, ha kíváncsi rá. (talán nem öregszik meg túl hamar?)
Nekem jól jönne, dea környékünkön nincs OBI csak Pesten, arra meg sajna most nem érek rá, hogy hétvégén felmenjek.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7 Dátum: 2008. November 07. - 19:43:08 »

Radarra várók figyelem! Olyan radar, mint van Stocznak, nekem, és holnaptól Captainnek is lesz beszerelve, akcióban holnaptól kapható lesz az OBI-ban, 9995 Ft-ért, most hajtson rá, az akinek tetszett a mienk! Nekem nagyon jól bevált, ajánlani tudom mindenkinek!(Brees H-037 tipus. Kijelzős, külön LED-es 4 érzékelővel, és persze csipog is, ha tolatás közben elaludnátok. Aki még nem látta, nálam megnézheti, ha kíváncsi rá. (talán nem öregszik meg túl hamar?)
Nekem jól jönne, dea környékünkön nincs OBI csak Pesten, arra meg sajna most nem érek rá, hogy hétvégén felmenjek.
Nem azt írtad, hogy csak olyasmit veszel rá, amit a másik autóban is tudsz használni?  Kacsint
Ezek szerint sokáig nálad marad?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #8 Dátum: 2008. November 07. - 21:48:11 »

Radarra várók figyelem! Olyan radar, mint van Stocznak, nekem, és holnaptól Captainnek is lesz beszerelve, akcióban holnaptól kapható lesz az OBI-ban, 9995 Ft-ért, most hajtson rá, az akinek tetszett a mienk! Nekem nagyon jól bevált, ajánlani tudom mindenkinek!(Brees H-037 tipus. Kijelzős, külön LED-es 4 érzékelővel, és persze csipog is, ha tolatás közben elaludnátok. Aki még nem látta, nálam megnézheti, ha kíváncsi rá. (talán nem öregszik meg túl hamar?)
Nekem jól jönne, dea környékünkön nincs OBI csak Pesten, arra meg sajna most nem érek rá, hogy hétvégén felmenjek.
Nem azt írtad, hogy csak olyasmit veszel rá, amit a másik autóban is tudsz használni?  Kacsint
Ezek szerint sokáig nálad marad?
Igazad van, de ez egyszer kivételt teszek és ennek legalább haszna is van és nem is drága, még eladásnál is van értéke. A Kalosomra viszont rengeteget költöttem, aminek csak töredéke jött vissza (pénzben és használati értékben is nézve). Egyébként is jön a karácsony, majd elsütöm ajándékként  Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #9 Dátum: 2008. November 07. - 21:53:04 »

Radarra várók figyelem! Olyan radar, mint van Stocznak, nekem, és holnaptól Captainnek is lesz beszerelve, akcióban holnaptól kapható lesz az OBI-ban, 9995 Ft-ért, most hajtson rá, az akinek tetszett a mienk! Nekem nagyon jól bevált, ajánlani tudom mindenkinek!(Brees H-037 tipus. Kijelzős, külön LED-es 4 érzékelővel, és persze csipog is, ha tolatás közben elaludnátok. Aki még nem látta, nálam megnézheti, ha kíváncsi rá. (talán nem öregszik meg túl hamar?)
Nekem jól jönne, dea környékünkön nincs OBI csak Pesten, arra meg sajna most nem érek rá, hogy hétvégén felmenjek.
Nem azt írtad, hogy csak olyasmit veszel rá, amit a másik autóban is tudsz használni?  Kacsint
Ezek szerint sokáig nálad marad?
Igazad van, de ez egyszer kivételt teszek és ennek legalább haszna is van és nem is drága, még eladásnál is van értéke. A Kalosomra viszont rengeteget költöttem, aminek csak töredéke jött vissza (pénzben és használati értékben is nézve). Egyébként is jön a karácsony, majd elsütöm ajándékként  Vigyorog
Ez jó, megleped magad! Vigyorog
Ha akarod, anyósom kutyáin tesztelheted majd!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2009. Január 08. - 12:35:54 »

Micro SD kártyát keresek 1 db-ot, 1GB-osat vagy 2GB-osat. Vaterán láttam 1GB-osat 600 Ft-ért, 2GB-osat 950 Ft-ért, de egy ideje gondjaim vannak a rendszerrel és el is ment tőlük a kedvem.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #11 Dátum: 2009. Január 08. - 15:53:19 »

Micro SD kártyát keresek 1 db-ot, 1GB-osat vagy 2GB-osat. Vaterán láttam 1GB-osat 600 Ft-ért, 2GB-osat 950 Ft-ért, de egy ideje gondjaim vannak a rendszerrel és el is ment tőlük a kedvem.
1 db 1 Gb-os engem is érdekelne...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #12 Dátum: 2009. Január 31. - 22:44:14 »

Ilyen, vagy ehhez hasonló kerékpárszállítót keresek. Két bicajhoz, vonóhorogra szerelhető és dönthető kell. Tartó és a bicajok zárhatósága előny.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #13 Dátum: 2009. Február 01. - 10:40:41 »

Ilyen, vagy ehhez hasonló kerékpárszállítót keresek. Két bicajhoz, vonóhorogra szerelhető és dönthető kell. Tartó és a bicajok zárhatósága előny.

Cápa! Tetőre nem kellene? Vagy a box lesz ott? Tudok ilyet, majd d.u. elküldöm, hol van rá lehetőség, csak most korizni megyek. Árral együtt megnézheted, és ha választottál, akkor esetleg el is tudom vinni Neked, amikor talizunk. Szóval még ma visszatérek erre, és megoldjuk. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #14 Dátum: 2009. Február 01. - 11:21:46 »

Ilyen, vagy ehhez hasonló kerékpárszállítót keresek. Két bicajhoz, vonóhorogra szerelhető és dönthető kell. Tartó és a bicajok zárhatósága előny.

Cápa! Tetőre nem kellene? Vagy a box lesz ott? Tudok ilyet, majd d.u. elküldöm, hol van rá lehetőség, csak most korizni megyek. Árral együtt megnézheted, és ha választottál, akkor esetleg el is tudom vinni Neked, amikor talizunk. Szóval még ma visszatérek erre, és megoldjuk. Kacsint Vigyorog
Nem egy olcsó hobbi... Kacsint Kacsint Kacsint
Esetleg itt (ATERA), vagy itt (THULE) nézegetted már...?
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 24   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!