Lacetti klub fórum
2024. április 20. - 08:12:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 16   Le
 
Szerző Téma: Egyéb adás-vétel  (Megtekintve 102063 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #15 Dátum: 2008. November 22. - 20:15:07 »

Eladó egy ASUS P5LD2-SE S775 alaplap. Adok hozzá új kábeleket: 2db SATA, ATA133, valamint Floppy kábel, illetve tápátalakító. Kézikönyv, telepítőlemez.
Valamit eladó még hozzá egy Intel Core2 Duo 1,86 GHz E6300 processzor gyári, új hűtővel (Q9300 gyári hűtője). Nem volt húzva!

Ezt így egybe szeretném eladni.

Irányár:

Lap: 10.000,-
Proc: 18.000,-
Én ugyan nem tudom, hogy ezek mire valók, de éles logikámmal kikövetkeztettem, hogy köze van a számítástechnikához.Namármost én egy számítástechnikai fejlesztési projektet kell, hogy elindítsak.Lehet, hogy ezek a ketyerék hasznosak lehetnek számomra?Esetleg talán ebben a műfajban utazol?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #16 Dátum: 2008. November 22. - 20:27:13 »

Eladó egy ASUS P5LD2-SE S775 alaplap. Adok hozzá új kábeleket: 2db SATA, ATA133, valamint Floppy kábel, illetve tápátalakító. Kézikönyv, telepítőlemez.
Valamit eladó még hozzá egy Intel Core2 Duo 1,86 GHz E6300 processzor gyári, új hűtővel (Q9300 gyári hűtője). Nem volt húzva!

Ezt így egybe szeretném eladni.

Irányár:

Lap: 10.000,-
Proc: 18.000,-
Én ugyan nem tudom, hogy ezek mire valók, de éles logikámmal kikövetkeztettem, hogy köze van a számítástechnikához.Namármost én egy számítástechnikai fejlesztési projektet kell, hogy elindítsak.Lehet, hogy ezek a ketyerék hasznosak lehetnek számomra?Esetleg talán ebben a műfajban utazol?
Számtech boltban dolgozom Mosolyog Amúgy ezek a saját cuccaim, 2 éves konfigból valók. Akkor elég húzós áruk volt, és még most is veri az átlagfelhasználói gépeket. Nemsokára eladásra kerül még a Gainward  Bliss 7600 PCX passzív hűtésű 256MB-os VGA kártyám is. Ha kérdésed van, csak nyugodtan tedd fel. Amúgy az árak, irányár...alkudni lehet Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #17 Dátum: 2008. November 22. - 20:44:33 »

Eladó egy ASUS P5LD2-SE S775 alaplap. Adok hozzá új kábeleket: 2db SATA, ATA133, valamint Floppy kábel, illetve tápátalakító. Kézikönyv, telepítőlemez.
Valamit eladó még hozzá egy Intel Core2 Duo 1,86 GHz E6300 processzor gyári, új hűtővel (Q9300 gyári hűtője). Nem volt húzva!

Ezt így egybe szeretném eladni.

Irányár:
Nekem van egy számítógépem amibe mittudomén mi van benne, de egy biztos nyugodtan megvacsorázok mire beindul olyan lassú.Lehet, hogy tele van az agya, de igazán nem érdekel és nem is értek hozzá.Viszont fel kellene egy kicsit tuningolni! Ebben esetleg tudnál segíteni?


Lap: 10.000,-
Proc: 18.000,-
Én ugyan nem tudom, hogy ezek mire valók, de éles logikámmal kikövetkeztettem, hogy köze van a számítástechnikához.Namármost én egy számítástechnikai fejlesztési projektet kell, hogy elindítsak.Lehet, hogy ezek a ketyerék hasznosak lehetnek számomra?Esetleg talán ebben a műfajban utazol?
Számtech boltban dolgozom Mosolyog Amúgy ezek a saját cuccaim, 2 éves konfigból valók. Akkor elég húzós áruk volt, és még most is veri az átlagfelhasználói gépeket. Nemsokára eladásra kerül még a Gainward  Bliss 7600 PCX passzív hűtésű 256MB-os VGA kártyám is. Ha kérdésed van, csak nyugodtan tedd fel. Amúgy az árak, irányár...alkudni lehet Mosolyog
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #18 Dátum: 2008. November 22. - 20:48:43 »

Eladó egy ASUS P5LD2-SE S775 alaplap. Adok hozzá új kábeleket: 2db SATA, ATA133, valamint Floppy kábel, illetve tápátalakító. Kézikönyv, telepítőlemez.
Valamit eladó még hozzá egy Intel Core2 Duo 1,86 GHz E6300 processzor gyári, új hűtővel (Q9300 gyári hűtője). Nem volt húzva!

Ezt így egybe szeretném eladni.

Irányár:


Lap: 10.000,-
Proc: 18.000,-
Én ugyan nem tudom, hogy ezek mire valók, de éles logikámmal kikövetkeztettem, hogy köze van a számítástechnikához.Namármost én egy számítástechnikai fejlesztési projektet kell, hogy elindítsak.Lehet, hogy ezek a ketyerék hasznosak lehetnek számomra?Esetleg talán ebben a műfajban utazol?
Számtech boltban dolgozom Mosolyog Amúgy ezek a saját cuccaim, 2 éves konfigból valók. Akkor elég húzós áruk volt, és még most is veri az átlagfelhasználói gépeket. Nemsokára eladásra kerül még a Gainward  Bliss 7600 PCX passzív hűtésű 256MB-os VGA kártyám is. Ha kérdésed van, csak nyugodtan tedd fel. Amúgy az árak, irányár...alkudni lehet Mosolyog
Nekem van egy számítógépem amibe mittudomén mi van benne, de egy biztos nyugodtan megvacsorázok mire beindul olyan lassú.Lehet, hogy tele van az agya, de igazán nem érdekel és nem is értek hozzá.Viszont fel kellene egy kicsit tuningolni! Ebben esetleg tudnál segíteni?

Írd össze, mi van a gépedben. Van egy program, az a neve Everest, ez mindent elárúl Neked a gépedről. És akkor össze tudjuk hasonlítani, hogy mit kéne fejleszteni.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #19 Dátum: 2009. Január 06. - 21:26:27 »

JVC CH-X550 12 lemezes CD tár, ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN ELADÓ!

Az autómat ezzel vettem, de nincs rá szükségem, egy éve a polcon porosodik. Újraírható lemezeket is játszik, kábel megvan hozzá, tökéletesen működik. Kb. 2 éves lehet. Mp3-at nem, csak audiót játszik.

12 000.- HUF
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #20 Dátum: 2009. Január 06. - 21:29:30 »

Asus WL-138g 54Mbps WLAN PCI hálózati kártya (wifi)

Wireless-G rádiós Ethernet hálózati kártya. Vezeték nélküli összeköttetést biztosít hatósugáron belül az Access Point-tal és a hálózat többi tagjával. Az IEEE-802.11g (Wireless-G) és az IEEE-802.11b (Wireless-B) szabványt támogatja, max 54Mbps.

CSAK KIPRÓBÁLVA VOLT, TALÁN EGY ÓRÁT HASZNÁLTAM, SAJNOS NINCS RÁ SZÜKSÉGEM.
EGY ÉVE DOBOZBAN PIHEN, SZÁMLÁVAL, KÁBELEKKEL, CD-VEL EGYÜTT. OKTÓBERIG GARANCIÁLIS!

4 000.- HUF
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #21 Dátum: 2009. Január 14. - 13:21:44 »

Keresek korcsolyát 25-26-os méretben. A kislányomnak kell, olcsón!
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #22 Dátum: 2009. Január 14. - 13:43:51 »

Keresek korcsolyát 25-26-os méretben. A kislányomnak kell, olcsón!
Hello Jani! Ebben a húgom tudna segíteni, mert szakember, és tudja, hogy hol, mit érdemes vásárolni. Megadom a számát, hívd fel, hivatkozz rám, hogy én adtam meg a számát, és biztosan ad jó tanácsot, segít, ha tud. Falusiné Ladányi Ildikó Tel: 06-302453967, 06-23-374321 (vonalas, Érd). Remélem sikerülni fog! Az sem kizárt, hogy neki is van eladó korija, mert sok gyerek van náluk. Estleg olyan is elképzelhető, hogy ez a méret van, de most nem kell, csak mondjuk jövőre, és talán kölcsön tudja adni. De ezt nektek kell megbeszélni. Szólj majd vissza, hogy sikerrel jártál-e? Üdv: Gidy (versenyző, és edző is volt!)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #23 Dátum: 2009. Február 14. - 20:19:18 »

Eladó egy NOKIA 6280-as T-Mobile-függő telefon, nagyon jó állapotban (tényleg karcmentes), dobozban minden tartozékával. Irányár: 15ezer HUF. Alkudni kötelező.
Naplózva
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #24 Dátum: 2009. Február 16. - 10:21:08 »

Sziasztok!

Eladó 1 Panasonic Minidv kamera.

http://www.vatera.hu/panasonic_nv_gs140_minidv_videokamera_nincs_m_ar_128006217.html

üdv bzsazsa
Naplózva
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #25 Dátum: 2009. Február 28. - 18:58:36 »


Eladva..
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #26 Dátum: 2009. Március 02. - 09:38:00 »

Eladó egy Canon EOS 350D tartozékokkal! Lacetti klubosoknak 10% kedvezmény!

http://tesz-vesz.hu/show_item.php?item=571131359
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #27 Dátum: 2009. Március 02. - 09:51:13 »

Eladó egy Canon EOS 350D tartozékokkal! Lacetti klubosoknak 10% kedvezmény!

http://tesz-vesz.hu/show_item.php?item=571131359
Csaba fiamnak megmutatom. Esetleg hozd Magaddal a talira, hogy megnézze, ő a nagy fotós. Esetleg segít eladni, mert benne van alaposan a témában. Ő magát, mint vevőt nem érdekli, mert van már szinte mindene e témában.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #28 Dátum: 2009. Március 02. - 10:12:36 »

Eladó egy Canon EOS 350D tartozékokkal! Lacetti klubosoknak 10% kedvezmény!

http://tesz-vesz.hu/show_item.php?item=571131359
Nagyon érdekes a Canon üzleti struktúrája. Külön kedvezmény a Lacsisoknak..?!!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #29 Dátum: 2009. Március 02. - 10:19:17 »

Eladó egy Canon EOS 350D tartozékokkal! Lacetti klubosoknak 10% kedvezmény!

http://tesz-vesz.hu/show_item.php?item=571131359
Nagyon érdekes a Canon üzleti struktúrája. Külön kedvezmény a Lacsisoknak..?!!  Vigyorog Vigyorog
Hát nem hiába, a klubtagokért mindent! Vigyorog Igaz, Athee? He Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 16   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!