Lacetti klub fórum
2024. április 27. - 01:33:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19   Le
 
Szerző Téma: Klubcsemeték (akikre büszkék vagyunk)  (Megtekintve 66983 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #255 Dátum: 2013. Október 27. - 19:06:33 »

Armand tegnap játszotta első mérkőzését a Bozsik program keretében. Két csapatban is pályára lépett: az U9- es csapatban, ahol lássuk be, még kicsi, de kapott 5-6 percet, meg egy sárga lapot  Kacsint. Győztes csapatban szerepelt, 8-3-ra nyertek a srácok.

A saját U7 korosztályában viszont a Nagykovácsi Sólymok ellen végig játszott. 14 - 3-ra nyertek, Armand mesterhármast szerzett 4 perc alatt. A félidőben tulajdonképpen Armand - Sólymok állás volt 6-0. A második félidőben védekezett, viszont adott 6 gólpasszt, igaz a Sólymok is szereztek 3 gólt. A szereléseken még van mit finomítani, jelenleg vagy a labda, vagy a baba felfogásban védekezünk, ami sok büntetőhöz vezet. Vigyorog

Tudom, nem egy világsiker, de én régóta nem ugráltam így a pálya mellett focimeccsen.  Vigyorog


Gratula hozzá!  Kacsint Kell a Vörösvári utánpótlás!
Jobb ha hozzászoksz az ilyen meccsekhez, főleg ha itthon játszunk.  Kacsint
Csak taktikai tanácsot ne adjál meccs közben, mert Csucsu szólni fog.  Vigyorog
Egyébként az U10-es csapatunk bajnokit játszott a "nagy" Mészöly focisuli ellen. 2:0-ra nyertünk. Ez volt ebben az évben a 3. bajnokin, és Áki csak 2 gólt kapott. Folytatás 31.-én Gödön.
Az már szép. Mosolyog Itthon játszottak? Mert a mi meccsünk előtt is a Mészöly focisuli ellen volt meccs, de Ákit nem láttam.
Csak olyat kiabálok, hogy gyerünk, ne állj meg. Itt azért még nincs taktika. Mosolyog Elhiheted, ámultam,mert nem néztem ám ki a gyerekből, hogy ennyire képes, mivel az edzésen már 20 perc után elveszti az érdeklődését, sőt, pénteken edzeni sem akart, nem is öltözött át. Erre másnap előadja, hogy ő a Messi. Mosolyog  Csucsu is kérdezte, mit adtunk ebédre neki. Mosolyog  mi kövtkező meccsünk 9-én lesz Solymáron. Remélem, kitart majd a gyerek lelkesedése. Mosolyog

Ők már az u11-esek voltak.
Mi is megyünk 9.-án 11-re. Párhuzamban nyomják a bajnokit, és a Bozsik tornát. Illetve Decemberben indul a Bánfi Jani által fémjelzet Winter Cup.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #256 Dátum: 2013. Október 27. - 19:33:47 »

Armand tegnap játszotta első mérkőzését a Bozsik program keretében. Két csapatban is pályára lépett: az U9- es csapatban, ahol lássuk be, még kicsi, de kapott 5-6 percet, meg egy sárga lapot  Kacsint. Győztes csapatban szerepelt, 8-3-ra nyertek a srácok.

A saját U7 korosztályában viszont a Nagykovácsi Sólymok ellen végig játszott. 14 - 3-ra nyertek, Armand mesterhármast szerzett 4 perc alatt. A félidőben tulajdonképpen Armand - Sólymok állás volt 6-0. A második félidőben védekezett, viszont adott 6 gólpasszt, igaz a Sólymok is szereztek 3 gólt. A szereléseken még van mit finomítani, jelenleg vagy a labda, vagy a baba felfogásban védekezünk, ami sok büntetőhöz vezet. Vigyorog

Tudom, nem egy világsiker, de én régóta nem ugráltam így a pálya mellett focimeccsen.  Vigyorog


Gratula hozzá!  Kacsint Kell a Vörösvári utánpótlás!
Jobb ha hozzászoksz az ilyen meccsekhez, főleg ha itthon játszunk.  Kacsint
Csak taktikai tanácsot ne adjál meccs közben, mert Csucsu szólni fog.  Vigyorog
Egyébként az U10-es csapatunk bajnokit játszott a "nagy" Mészöly focisuli ellen. 2:0-ra nyertünk. Ez volt ebben az évben a 3. bajnokin, és Áki csak 2 gólt kapott. Folytatás 31.-én Gödön.
Az már szép. Mosolyog Itthon játszottak? Mert a mi meccsünk előtt is a Mészöly focisuli ellen volt meccs, de Ákit nem láttam.
Csak olyat kiabálok, hogy gyerünk, ne állj meg. Itt azért még nincs taktika. Mosolyog Elhiheted, ámultam,mert nem néztem ám ki a gyerekből, hogy ennyire képes, mivel az edzésen már 20 perc után elveszti az érdeklődését, sőt, pénteken edzeni sem akart, nem is öltözött át. Erre másnap előadja, hogy ő a Messi. Mosolyog  Csucsu is kérdezte, mit adtunk ebédre neki. Mosolyog  mi kövtkező meccsünk 9-én lesz Solymáron. Remélem, kitart majd a gyerek lelkesedése. Mosolyog

Ők már az u11-esek voltak.
Mi is megyünk 9.-án 11-re. Párhuzamban nyomják a bajnokit, és a Bozsik tornát. Illetve Decemberben indul a Bánfi Jani által fémjelzet Winter Cup.
Na, akkor együtt megyünk. Mosolyog

De mielőtt itt valaki csodás passzjátékra, meg hasonlóra gondolna, ők a kezdő focisták, belerúgnak egyet a bőrbe és mennek utána. Tudják, mi az a passz, próbálják is, de 10-ből 8-szor nem oda megy a bőr, ahová akarják.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #257 Dátum: 2013. Október 27. - 19:36:01 »

Armand tegnap játszotta első mérkőzését a Bozsik program keretében. Két csapatban is pályára lépett: az U9- es csapatban, ahol lássuk be, még kicsi, de kapott 5-6 percet, meg egy sárga lapot  Kacsint. Győztes csapatban szerepelt, 8-3-ra nyertek a srácok.

A saját U7 korosztályában viszont a Nagykovácsi Sólymok ellen végig játszott. 14 - 3-ra nyertek, Armand mesterhármast szerzett 4 perc alatt. A félidőben tulajdonképpen Armand - Sólymok állás volt 6-0. A második félidőben védekezett, viszont adott 6 gólpasszt, igaz a Sólymok is szereztek 3 gólt. A szereléseken még van mit finomítani, jelenleg vagy a labda, vagy a baba felfogásban védekezünk, ami sok büntetőhöz vezet. Vigyorog

Tudom, nem egy világsiker, de én régóta nem ugráltam így a pálya mellett focimeccsen.  Vigyorog


Gratula hozzá!  Kacsint Kell a Vörösvári utánpótlás!
Jobb ha hozzászoksz az ilyen meccsekhez, főleg ha itthon játszunk.  Kacsint
Csak taktikai tanácsot ne adjál meccs közben, mert Csucsu szólni fog.  Vigyorog
Egyébként az U10-es csapatunk bajnokit játszott a "nagy" Mészöly focisuli ellen. 2:0-ra nyertünk. Ez volt ebben az évben a 3. bajnokin, és Áki csak 2 gólt kapott. Folytatás 31.-én Gödön.
Az már szép. Mosolyog Itthon játszottak? Mert a mi meccsünk előtt is a Mészöly focisuli ellen volt meccs, de Ákit nem láttam.
Csak olyat kiabálok, hogy gyerünk, ne állj meg. Itt azért még nincs taktika. Mosolyog Elhiheted, ámultam,mert nem néztem ám ki a gyerekből, hogy ennyire képes, mivel az edzésen már 20 perc után elveszti az érdeklődését, sőt, pénteken edzeni sem akart, nem is öltözött át. Erre másnap előadja, hogy ő a Messi. Mosolyog  Csucsu is kérdezte, mit adtunk ebédre neki. Mosolyog  mi kövtkező meccsünk 9-én lesz Solymáron. Remélem, kitart majd a gyerek lelkesedése. Mosolyog

Ők már az u11-esek voltak.
Mi is megyünk 9.-án 11-re. Párhuzamban nyomják a bajnokit, és a Bozsik tornát. Illetve Decemberben indul a Bánfi Jani által fémjelzet Winter Cup.
Na, akkor együtt megyünk. Mosolyog

De mielőtt itt valaki csodás passzjátékra, meg hasonlóra gondolna, ők a kezdő focisták, belerúgnak egyet a bőrbe és mennek utána. Tudják, mi az a passz, próbálják is, de 10-ből 8-szor nem oda megy a bőr, ahová akarják.

Jövőre már azt is tudni fogják.  Kacsint
Majd valamikor nézd végig Ákiék játékát!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #258 Dátum: 2013. November 09. - 21:33:46 »

Ma Armand másodszor játszott, edzőmérkőzésen, mert még nincs igazolása. Mivel a saját csoportjában nem tudott játszani (úszás), az idősebbek között szerepelt. Gólt nem rúgott, viszont sárga lapot sem kapott és kezdi érteni, miként álljon ellent a nála rutinosabbaknak.  Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #259 Dátum: 2013. November 18. - 22:40:39 »

Tudom unjátok, de túl vagyunk a harmadik meccsen. A Budakalász volt az ellenfél, hát a bemelegítéskor mondogattuk, ha csak két - három góllal kapnak ki a srácaink, jó lesz; a gyerekek olyan magabiztosan dekáztak, lőttek kapura. 20 - 5 lett a vége.

Ide.

Armandnak nagyon szigorú feladata volt, nem mehetett át a félpályán és végig védekeznie kellett, ő volt az utolsó ember. Az elbbit nem tartotta be, 8 gólpasszt adott, az utóbbira többnyire figyelt.    És a szerelések már 80%-ban a labdát találják el.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #260 Dátum: 2013. November 19. - 08:05:31 »

Tudom unjátok, de túl vagyunk a harmadik meccsen. A Budakalász volt az ellenfél, hát a bemelegítéskor mondogattuk, ha csak két - három góllal kapnak ki a srácaink, jó lesz; a gyerekek olyan magabiztosan dekáztak, lőttek kapura. 20 - 5 lett a vége.

Ide.

Armandnak nagyon szigorú feladata volt, nem mehetett át a félpályán és végig védekeznie kellett, ő volt az utolsó ember. Az elbbit nem tartotta be, 8 gólpasszt adott, az utóbbira többnyire figyelt.    És a szerelések már 80%-ban a labdát találják el.  Vigyorog

Mikor ti kezdtetek, mi akkor jöttünk haza. Pedig megnéztem volna.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #261 Dátum: 2013. December 08. - 17:24:17 »

A 2013/14-es Bozsik program kiírásában, a 3 játéknap után 2-szer választották Ákit a torna legjobbjának. A mai napot kapott gól nélkül hozta le.
Múlt héten Winter-cupon voltunk, ahol 6 mérkőzésen 2 gólt kapott összesen. (17-et rúgott a csapat). 
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #262 Dátum: 2013. December 08. - 18:14:40 »

A 2013/14-es Bozsik program kiírásában, a 3 játéknap után 2-szer választották Ákit a torna legjobbjának. A mai napot kapott gól nélkül hozta le.
Múlt héten Winter-cupon voltunk, ahol 6 mérkőzésen 2 gólt kapott összesen. (17-et rúgott a csapat). 
Gratulálok!  Vigyorog
Naplózva

WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #263 Dátum: 2013. December 09. - 11:34:04 »

Grati!  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #264 Dátum: 2013. December 10. - 14:31:35 »

Remélem ezek a fiatal tehetségek nem fognak elkallódni az évek folyamán!  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #265 Dátum: 2013. December 10. - 16:08:51 »

Remélem ezek a fiatal tehetségek nem fognak elkallódni az évek folyamán!  Vigyorog
Dehogynem, majd ha zsozsóért játszanak!  Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #266 Dátum: 2013. December 10. - 17:53:10 »

Gratulálok!
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #267 Dátum: 2013. December 10. - 19:21:23 »

Armand megírta első felmérőit:

Matek: 100%, német: 100%. Magyar: lehet tippelni  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #268 Dátum: 2013. December 10. - 19:23:11 »

Armand megírta első felmérőit:

Matek: 100%, német: 100%. Magyar: lehet tippelni  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Kiskutya?   Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

101%  Vigyorog
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #269 Dátum: 2013. December 10. - 19:38:31 »

Armand megírta első felmérőit:

Matek: 100%, német: 100%. Magyar: lehet tippelni  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Kiskutya?   Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

101%  Vigyorog
Majdnem. Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!