Lacetti klub fórum
2024. április 26. - 01:21:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 242365 alkalommal)
FuRy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Hozzászólás #1335 Dátum: 2013. Augusztus 08. - 17:23:28 »

ebay Mosolyog
Naplózva
gabesz2
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Hozzászólás #1336 Dátum: 2013. Augusztus 08. - 20:17:55 »

ebay Mosolyog

Esetleg egy link vagy milyen címszóval kerested?
Naplózva
FuRy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Hozzászólás #1337 Dátum: 2013. Augusztus 09. - 16:39:30 »

EL wire ennek a neve Mosolyog
http://www.ebay.com/sch/i.html?LH_BIN=1&_sop=15&_from=R40&_sacat=0&_nkw=EL+wire&_pgn=3&_skc=100&rt=nc
Naplózva
lacikiru
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Hozzászólás #1338 Dátum: 2013. Augusztus 09. - 20:29:01 »

A ledek általában ízlés kérdése. Nekem egyelőre még nagyon tud tetszeni, lehet később én is megunom Mosolyog.

A tableten a kijelző meg gyújtásra bekapcsol. Wifi, bluetooth, gps-t bekapcsolja, zenelejátszót elindítja.
Autó leáll, tablet kijelző 15mp után kikapcs és repülőgép üzemmódba teszi. 1 hétig elvan akkuról, ha netalán nem mennék sehova, de az elég ritka. Mosolyog
Vettem még mellé egy bluetooth-os obd2 olvasót torque-n pl csodálatosan kiolvastam a p0300-as hibakódot (EGR és előnyei) Vigyorog.

Ötletes megoldásokat alkalmaztál nagyon tetszik,bár a zöld műszerfalhoz talán a zöld jobban menne....na de majd én olyat teszek bibibúú  Vigyorog Vigyorog Vigyorog kérdeznék én is párat...
 A tablet fixen benne van ?? ,és kellett a konzolt faragni vagy simán bele ment??
Ha bluetooth-os akkor gondolom tudna tolató kamerát is kezelni ...
Tessék a beépítésekről képeket csinálni máskor....
Naplózva

A biztonsági öv,egy opció ami megmentheti az életed.
A Cascod lehet,egy opció hogy ne a nulláról kezd újra.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1339 Dátum: 2013. Augusztus 10. - 11:49:10 »

Jól néznek ki!
Én azt hittem valami nagy cég tuningképei  Vigyorog
Lazán küldhetnéd valamelyik újságnak vagy akár a GM-nek is. Hátha a következő Lacetti/Cruz ivadékban viszontlátjuk... Kacsint
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
FuRy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Hozzászólás #1340 Dátum: 2013. Augusztus 10. - 18:06:06 »

A zöld és a kék nagyon szépen összejön Mosolyog. A csomagtartóban zöld fény van egyébként Mosolyog. Na meg lesz az elülső rács mögött zöld (természetesen kapcsolós).
A tablet az fix. Az eredeti fejegység bent van egyébként mögött. Aux-in-re kötve van a tablet Mosolyog. Levettem a keretet a fejegységet hátrébb tettem és rögzítettem Mosolyog. Kormányon váltok rádióra ha kell Mosolyog.
Bluetoothos de kamerával még nem próbálkoztam, csak obdII bluetooth scannerrel. Azzal megy a Torque nagyon szépen Mosolyog.

Jajj újságokhoz vagy ilyesmihez kevés ez Vigyorog

Jövőhéten csinálok több képet, csak mostanság túl sok időm nincs munka miatt . De pótolom a hiányosságokat Mosolyog.

Üdv
Naplózva
FuRy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Hozzászólás #1341 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 22:20:51 »

Középkonzol karbonozás Mosolyog

Ajtókhoz nyitásra kék fény Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 01. - 22:30:04 írta FuRy » Naplózva
Kómamester
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #1342 Dátum: 2013. November 03. - 10:01:05 »

Sziasztok Barátok!

Lenne egy eladó sportdobom 1 évet használtam de az asszonyé lett a lacsi és neki nem kell morci hang... Mosolyog a dinamit kipufogónál készült tipus azonos gyönyörű kellemes mély hang, krómvég, szép állapotú tényleg, plusz adok hozzá ajándékba egy gyári közédobott ami vadi új
 15 000 Ft a dob, megéri!! 40 ezer volt vég nélkül amikor csinálták.  én nagyon szerettem képeket tudok mélben küldeni 06-20 390-08-05    tkomoroczy@freemail.hu

Üdv :  Kóma
Naplózva
sany74
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Hozzászólás #1343 Dátum: 2013. November 19. - 09:00:01 »

Helló! Nekem Nubira 3 van. Szeretnék rá tenni króm kipufogóvéget. Megnéztem az autót és úgy tűnik, hogy nem férne el a lökhárító alatt. Lehetséges hogy jól látom? Nem szeretném kivágni a lökhárítót. Máshogy nem lehetne megoldani ezt? Köszi
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1344 Dátum: 2013. November 19. - 10:16:10 »

Helló! Nekem Nubira 3 van. Szeretnék rá tenni króm kipufogóvéget. Megnéztem az autót és úgy tűnik, hogy nem férne el a lökhárító alatt. Lehetséges hogy jól látom? Nem szeretném kivágni a lökhárítót. Máshogy nem lehetne megoldani ezt? Köszi

Szerintem vágd/vágasd ki, gyáribb hatása lesz.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1345 Dátum: 2013. November 19. - 13:09:18 »

nem kell sokat kivágni belőle, ne félj, csak, hogy a kipuff fele már benne legyen és az már szép is. alatta elég hülyén néz ki, sok olyan kocsit látok, de az komolytalan és tuti leér minden szintkülönbségnél
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sany74
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Hozzászólás #1346 Dátum: 2013. November 19. - 13:26:33 »

nem kell sokat kivágni belőle, ne félj, csak, hogy a kipuff fele már benne legyen és az már szép is. alatta elég hülyén néz ki, sok olyan kocsit látok, de az komolytalan és tuti leér minden szintkülönbségnél

Hááát, ha azt mondjátok.... És ezt házilag is meg lehet csinálni vagy keressek szakit?
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1347 Dátum: 2013. November 19. - 14:09:52 »

Nekünk a sportob felszerelésekor kivágta a szaki. Volt neki egy olyan átmérőjű sablonja, ami megegyezett a vég átmérőjével, sárga krétával megrajzolta és flexszel kivágta/csiszolta. Persze az volna a lényeg, hogy milyen korong volt, na azt nem tudom.
Arra nem gondoltál, hogy fixen rátetetsz egy véget valahol (nem csak olyan teszkós bilinccsel), és akkor ki is vágják neked a lökhárítót.
Naplózva
sany74
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Hozzászólás #1348 Dátum: 2013. November 19. - 14:15:33 »

Nekünk a sportob felszerelésekor kivágta a szaki. Volt neki egy olyan átmérőjű sablonja, ami megegyezett a vég átmérőjével, sárga krétával megrajzolta és flexszel kivágta/csiszolta. Persze az volna a lényeg, hogy milyen korong volt, na azt nem tudom.
Arra nem gondoltál, hogy fixen rátetetsz egy véget valahol (nem csak olyan teszkós bilinccsel), és akkor ki is vágják neked a lökhárítót.

Köszi a választ! Hát bevallom, eddig még nem gondoltam erre, mert arra gondoltam, kivágás nélkül is megoldható valahogy. Mivel azonban úgy tűnik, mindenképp vágni kell, keresek a közelben egy szakit...
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1349 Dátum: 2013. November 19. - 16:16:58 »

Hol lax?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!