Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 09:44:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 11   Le
 
Szerző Téma: Zene, film  (Megtekintve 33458 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #15 Dátum: 2008. December 10. - 23:17:33 »

Nálam pedig a Kistehén Tánczenekar (a lányom is szereti Vigyorog).
http://www.youtube.com/watch?v=tMH3fzBTNCE
http://littlecow.eu/hu/album/?id=19
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #16 Dátum: 2008. December 10. - 23:54:07 »

na nem untatlak benneteket....de ez is én vagyok Vigyorog Kacsint
Épp azt nézem, milyen jól elbeszélgetsz magaddal. Vigyorog
Hát....nem a legyek hordták össze ezt a 3000 hozzászólást... Vigyorog
De könnyű helyzetben vagytok, mert ha meguntok, csak ki kell kapcsolni a gépet... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #17 Dátum: 2008. December 11. - 00:00:17 »

Az én fiamnak meg ezt kell berakni ha utazunk...
http://www.youtube.com/watch?v=d_ALy5qSCkY
http://www.youtube.com/watch?v=FXnT5NnHYEQ
http://www.youtube.com/watch?v=hCmmtS2eC_0

mondjuk jól is szólnak a lacsiban!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #18 Dátum: 2008. December 11. - 00:03:43 »

egy kis életigazság...nős ember lévén
http://www.youtube.com/watch?v=l8qhg1aLU0M
 Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #19 Dátum: 2008. December 11. - 17:35:33 »

Egy időben annyira foglalkoztatott a zene, hogy elkezdtem gitározni is.
Itt éppen az uncsitesóm szobája látható, és ezt a gitárt kaptam tőle ajándékba. Ha valakinek mond valamit..Gibson pickupok voltak benne, elég pöpec szerkó volt.  Vigyorog Persze a felkelő nap házánál nem jutottam tovább, azt is amolyan autodidakta módon, de volt rajta egy torzító fokozat (amolyan tremolo-imitáló) amit ha felnoymtam, jó kis hevy hangzást lehetett csinálni a szomszédnak!  Vigyorog
A Gibson egy igen kiváló hangszer, főleg metálzenészek kedvelik..( Persze az ára is "metál", gityót nem tudom de a basszus modellek a 600 ezres határt súrolják... )
Az kár, hogy nem folytattad a pengetődzést...Lehetett volna egy Lacetti Klub Band, vagy valami ilyesmi! Vigyorog
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #20 Dátum: 2008. December 11. - 17:48:37 »

Jó választás! Mosolyog Nekem is van egy a melósjárgányban, egy + otthon, gyakorlás végett...
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #21 Dátum: 2008. December 11. - 18:19:09 »

Egy időben annyira foglalkoztatott a zene, hogy elkezdtem gitározni is.
Itt éppen az uncsitesóm szobája látható, és ezt a gitárt kaptam tőle ajándékba. Ha valakinek mond valamit..Gibson pickupok voltak benne, elég pöpec szerkó volt.  Vigyorog Persze a felkelő nap házánál nem jutottam tovább, azt is amolyan autodidakta módon, de volt rajta egy torzító fokozat (amolyan tremolo-imitáló) amit ha felnoymtam, jó kis hevy hangzást lehetett csinálni a szomszédnak!  Vigyorog
A Gibson egy igen kiváló hangszer, főleg metálzenészek kedvelik..( Persze az ára is "metál", gityót nem tudom de a basszus modellek a 600 ezres határt súrolják... )
Az kár, hogy nem folytattad a pengetődzést...Lehetett volna egy Lacetti Klub Band, vagy valami ilyesmi! Vigyorog
Ennek csak a pickupje volt Gibson (már ő cserélte benne), a gitár maga Anjo márkájú volt. De nyolcvanakárhányban amikor a rokonom vette 600 kanadai dollár volt a gitár. Viszonyításképpen akkor ez egy nyárszezoni repjegy volt Kanadába oda-vissza. Most ez asszem bőven hat számjegy. Most már bánom, hogy eladtam.
Az érdekesség, hogy ő bal kezes volt, de a gitár jobb, jobbra is volt felhúrozva. De ő így tanult meg, így játszott rajta. Kedvence volt a Yes, The Cars, nagyon jól nyomta!
Pl. ilyeneket:

http://www.youtube.com/watch?v=ELpmmeT69cE

ez az egyik kedvencem, sok szép emlék jut róla eszembe:
http://www.youtube.com/watch?v=gzFYYcMuyYw&feature=related
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #22 Dátum: 2008. December 11. - 19:14:46 »


Az érdekesség, hogy ő bal kezes volt, de a gitár jobb, jobbra is volt felhúrozva. De ő így tanult meg, így játszott rajta.
Ez tényleg érdekes, egy előnye biztos van: nem kell vacakolnia , ha egy jobbkezes gitár kerül a kezébe... ami ugye gyakoribb, mint a balos. Mosolyog (Több előnye asszem' nincs is..)

Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #23 Dátum: 2008. December 11. - 19:22:28 »


Az érdekesség, hogy ő bal kezes volt, de a gitár jobb, jobbra is volt felhúrozva. De ő így tanult meg, így játszott rajta.
Ez tényleg érdekes, egy előnye biztos van: nem kell vacakolnia , ha egy jobbkezes gitár kerül a kezébe... ami ugye gyakoribb, mint a balos. Mosolyog (Több előnye asszem' nincs is..)


Lassan létre lehet hozni egy zenei topikot is Mosolyog Én félig meddig zenész családba születtem Mosolyog Apám sógorával egy együttesben zenéltek. Fater asszem Matador orgonán, amiből akkor itt a megyében 2 volt Mosolyog Sándor pedig basszus gitáron Mosolyog Én apám nyomdokaiba lépve 8 évig zongoráztam Mosolyog Sándor gyerekei közül mindhárom tud zenélni, ill tanítják a zenét. Unokaöcsém, ő a Győri "szimpatikusokban" csellózik, illetve most Kínában játszik azt hiszem...
Hozzuk össze az LBB-t Mosolyog Lacetti Big Band Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #24 Dátum: 2008. December 11. - 19:38:35 »

Már tényleg feszegetjük a topik határait, remélem a cartársak megbocsájtják a zenei kitérőt! Kacsint Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #25 Dátum: 2008. December 11. - 19:42:12 »

Már tényleg feszegetjük a topik határait, remélem a cartársak megbocsájtják a zenei kitérőt! Kacsint Vigyorog
..., és pont a két globális moderátor! Kacsint Mosolyog De én speckó nem haragszom rájuk sosem. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #26 Dátum: 2008. December 11. - 20:08:58 »

Már tényleg feszegetjük a topik határait, remélem a cartársak megbocsájtják a zenei kitérőt! Kacsint Vigyorog
..., és pont a két globális moderátor! Kacsint Mosolyog De én speckó nem haragszom rájuk sosem. Kacsint Vigyorog
Szánom-bánom! Puszi

Giovanni!
LBB koncert a városligetben! Néhány dal címe: EGR blues.., HB rock.., SW jazz..(instrumental!), Kopik a kilincsről a festék.., Táncoló géptető.., Vigyázz, ha vékony a cső.., Tankolj, tankolj még.., Illetve a nagysikerű: Add kölcsön az izzód jóbarát.. Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #27 Dátum: 2008. December 11. - 20:52:29 »

Már tényleg feszegetjük a topik határait, remélem a cartársak megbocsájtják a zenei kitérőt! Kacsint Vigyorog
..., és pont a két globális moderátor! Kacsint Mosolyog De én speckó nem haragszom rájuk sosem. Kacsint Vigyorog
Szánom-bánom! Puszi

Giovanni!
LBB koncert a városligetben! Néhány dal címe: EGR blues.., HB rock.., SW jazz..(instrumental!), Kopik a kilincsről a festék.., Táncoló géptető.., Vigyázz, ha vékony a cső.., Tankolj, tankolj még.., Illetve a nagysikerű: Add kölcsön az izzód jóbarát.. Vigyorog
És a "cheklámpa szikrázik a szemedben" örökzöldről nem is beszélve Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #28 Dátum: 2008. December 11. - 20:58:29 »

Már tényleg feszegetjük a topik határait, remélem a cartársak megbocsájtják a zenei kitérőt! Kacsint Vigyorog
..., és pont a két globális moderátor! Kacsint Mosolyog De én speckó nem haragszom rájuk sosem. Kacsint Vigyorog
Szánom-bánom! Puszi

Giovanni!
LBB koncert a városligetben! Néhány dal címe: EGR blues.., HB rock.., SW jazz..(instrumental!), Kopik a kilincsről a festék.., Táncoló géptető.., Vigyázz, ha vékony a cső.., Tankolj, tankolj még.., Illetve a nagysikerű: Add kölcsön az izzód jóbarát.. Vigyorog
És a "cheklámpa szikrázik a szemedben" örökzöldről nem is beszélve Vigyorog
..., és a mulatóst se felejtsétek: Tele kérem kutas úr! Így vigad egy magyar Lacettis! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #29 Dátum: 2008. December 11. - 21:11:47 »

Már tényleg feszegetjük a topik határait, remélem a cartársak megbocsájtják a zenei kitérőt! Kacsint Vigyorog
..., és pont a két globális moderátor! Kacsint Mosolyog De én speckó nem haragszom rájuk sosem. Kacsint Vigyorog
Szánom-bánom! Puszi

Giovanni!
LBB koncert a városligetben! Néhány dal címe: EGR blues.., HB rock.., SW jazz..(instrumental!), Kopik a kilincsről a festék.., Táncoló géptető.., Vigyázz, ha vékony a cső.., Tankolj, tankolj még.., Illetve a nagysikerű: Add kölcsön az izzód jóbarát.. Vigyorog
És a "cheklámpa szikrázik a szemedben" örökzöldről nem is beszélve Vigyorog
..., és a mulatóst se felejtsétek: Tele kérem kutas úr! Így vigad egy magyar Lacettis! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mosolyog Meg a hosszú fekete haj helyett a rozsdás fekete kipufogó Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 11   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!