Lacetti klub fórum
2024. április 19. - 15:42:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 12   Le
 
Szerző Téma: Lacetti végsebessége. Rendőrök hess innét :)  (Megtekintve 51505 alkalommal)
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Dátum: 2007. Szeptember 13. - 09:07:27 »

Az alább leírtakat SENKI NE KÖVESSE! TILOS!
Az alább leírtak a képzelet szüleménye, minden a valósággal megeggyező tény csak a véletlen műve!

Azon gondolkodtam leírhatnánk mit sikerült kipréselni szeretett Lacsinkból az úton.
Ne irjunk pontos helyszínt ha léehet és ne legyen ez a versengés ideje, hogy akkor na gyorsan megyek egy gyorsabbat.
Nekem eddig egyszer kiprobalva ugyan mit tud, új úton:
M0 beton útfelület ~ 186-187 de innét már nem nagyon akart menni + a feleségem kicsit fogta a kapaszkodót, én meg a kormányt, hálisten semmi forgalom nem volt. Mogottem a haverom a Clioval meg már tolt le Mosolyog abban hangyafasznyit tobb van mert Sport verzio Mosolyog

Ja a motor 1.4-96LE (körülbelül 20000 km -es óraáállásnál volt)
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 11:20:15 »

M7 Balaton déli part, új szakasz, tavaly valamikor. Hazafelé négy személlyel kissé lemaradtam a forgalom miatt sógoromtól. Gondoltam behozom a lemaradást, 170-ig ment az óra, lassan gyorsítottam nem padlózva, kb 2/3 gázpadál állás. Még ment volna az óra érzésem szerint 10-15-öt, de utolértem sógorom, no meg 7000 km volt benne.
Ha huinni lehet a pletykáknak és a mások által használt GPS-es méréseknek, akkor amit mutatott volna az óra, az kb 170-175 lett volna, amit meg ténylegesen mutatott, az kb 165.
Kissé elmarad néhai BX-emtől, aminek óráján leporoltam a 200-as jelet. Igaz éppen egérjárta volt a kipuff, nem volt benne kat. és az 1,6-os hengerenkénti volt, no meg 200 kg-val könnyebb ugye....:-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #2 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 11:51:32 »

Én nem tudom elhinni ennyi difi lenne... Nem valószinű. Ennyit miert tévednének az órák. Amikor mentem a mögöttem lévő Clioban is 18x -et mutatott az óra. Akkor az is téves?
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Secretknight
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Hozzászólás #3 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 12:01:27 »

Igen  Kacsint
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #4 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 12:40:29 »

Igen  Kacsint

Megadom a haverom elereset ezt elmondod neki is ?  Vigyorog Tökönszúrja magát ha bebizonyítod Mosolyog Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 14:10:33 »

Nekem két éve pár ezer kilóméteresen jött meg a kedvem a méréshez, de azóta sem. Egyszer elég ezt kipróbálni szerintem. Nekem az 1.6 192-t mutatott, mi kb 170-175 lehet a valóságban sajnos! Viszont ha magasabb kerekek lennének, akkor real lenne a dolog.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 14:47:29 »

Én nem tudom elhinni ennyi difi lenne... Nem valószinű. Ennyit miert tévednének az órák. Amikor mentem a mögöttem lévő Clioban is 18x -et mutatott az óra. Akkor az is téves?
Állítólag minden óra többet mutat, hogy legyen tartalék, no meg gondolnak a gumikopás/gumicsere esetére is, amikor változik a kerület. (Eyg vadi új gumival ugyanolyan km-állásnál többel mész, ha csak minimális is az eltérés.)
Sőt mondok jobbat! Ezzel ellentétben a km számláló viszont pontosan mér, tehát így bizonyítható, hogy szándékos felfelé csalás van a dologban. Arról már nem is beszélek, hogy az autókban több km óra is van (legalábbis Astra-H ban igen) így pl. sógorom meg tudja nézni, valójában mennyi is az annyi. Az pontos, ő azt nézi.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kola1234
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Hozzászólás #7 Dátum: 2007. Szeptember 14. - 14:46:29 »

Gyakorlatilag is többet mutat minden óra.
Én kimértem az enyémet.
GPS hez képest az óra 6-7km/h val többet mutat.
Ez tuti.
Nubi2 ben.
Ja.Gyári adatok: végsebesség185.Na ennyit is mutat.HÖ???
Szóval a megtett távolság sem biztos ,hogy valós.
Na akkor mennyit is fogyaszt az autónk?He
Naplózva

Daewoo Nubira II. 1.6 16V SX ABS AC             JVC - CRUNC - SPECTRON - BLAUPUNKT
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #8 Dátum: 2007. Szeptember 14. - 15:28:36 »

Nekem az 1,4-es mocival megpakolva és 4 személlyel óra szerint 185Km/ó sikerült elérnem.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #9 Dátum: 2007. Szeptember 14. - 17:23:11 »

Haho Száguldozók! Jó dolog, hogy sokat tud a gép, de az sem mellékes, hogy meddig, és ezt évekre értem... Jó lenne, ha hozzáirnátok a rekordokhoz, hogy ezek teremészetesen mind-mind Németországban születtek olyan szakaszon ahol nincs sebességkorlátozás. Gondolom ez így is volt, mert mi max 130-al megyünk, de azt is ritkán, csak az út-, és látás-, illetve forgalmi viszonyoknak megfelelően! Igazam van? További balesetmentes autózást kívánok mindenkinek! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kola1234
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Hozzászólás #10 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 18:10:08 »

Valaki írjon már be egy Nubira3 sedan vagy Lacetti sedan végsebességet 1fővel, óra szerintit.
Ja. Mindezt csak 1.6 16V mocisból .
Naplózva

Daewoo Nubira II. 1.6 16V SX ABS AC             JVC - CRUNC - SPECTRON - BLAUPUNKT
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #11 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 20:08:48 »

Az sem mindegy, hogy a GPS 2D, 3D netán differenciál? Éshogyan van beállítva az adatfrissítése? Hány holdat lát az adott pillanatban? A legfrissebb szoftver, azaz klépes az un. D-kód befogadására?
Német pályán 1.6 SW-vel óra szerint 175 km. Volt még benne, csak én nem bírtam ideggel (meg az a böszme Audi villogott mögöttem). Ekkor a 3D GPS (6 látható holddal) 169 km/h sebességet mutatott.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #12 Dátum: 2007. Szeptember 16. - 14:55:48 »

Valaki írjon már be egy Nubira3 sedan vagy Lacetti sedan végsebességet 1fővel, óra szerintit.
Ja. Mindezt csak 1.6 16V mocisból .
Én vagyok az! Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #13 Dátum: 2007. Szeptember 16. - 18:59:46 »

~200 óra szerint
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #14 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 11:30:16 »

Nekem 192 óra szerint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: [1] 2 3 ... 12   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!