Lacetti klub fórum
2024. április 20. - 02:22:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Le
 
Szerző Téma: Évadnyitó találkozó Visegrád 2009 Március 7  (Megtekintve 71363 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #150 Dátum: 2009. Március 07. - 16:35:20 »

Én már hazaértem  Vigyorog
Szerintem nem volt olyan rossz az idő. Örülök hogy újra találkozhattam mindenkivel. Képet nem csináltam, de mások úgyis. Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #151 Dátum: 2009. Március 07. - 17:06:15 »

Én már hazaértem  Vigyorog
Szerintem nem volt olyan rossz az idő. Örülök hogy újra találkozhattam mindenkivel. Képet nem csináltam, de mások úgyis. Vigyorog
Én is hazaértem. Sőt, már kajáltam is. Vigyorog
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #152 Dátum: 2009. Március 07. - 17:09:58 »

Én csak 1db képet csináltam. Ezzel kapcsolatban lenne is egy kérdésem. Mi van a képen? Vigyorog
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #153 Dátum: 2009. Március 07. - 17:15:08 »

Én csak 1db képet csináltam. Ezzel kapcsolatban lenne is egy kérdésem. Mi van a képen? Vigyorog
Ööööööööö, nem is tudom. Talán egy Lacetti kombi? Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #154 Dátum: 2009. Március 07. - 17:44:52 »

Mi is hazaértünk! 
Jól éreztük magunkat, jó volt a hosszú tél után újra kirándulni, ismerős, jó Arcokkal találkozni.  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Gergő közölte, hogy holnap is megy Lacsi találkozóra.  Vigyorog
Remélem mindenki épen, egyben hazaérkezik.  Kacsint
Részemről kicsit rövid volt az idő, de majd ha jobb idő lesz...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #155 Dátum: 2009. Március 07. - 18:07:29 »

Én csak 1db képet csináltam. Ezzel kapcsolatban lenne is egy kérdésem. Mi van a képen? Vigyorog
Gidy tovább merevítette a motorháztetőt? Vagy ez a Chevy klubbos cartársé?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #156 Dátum: 2009. Március 07. - 18:55:11 »

Hazaértem, már be is vásároltam!  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #157 Dátum: 2009. Március 07. - 19:03:49 »

Szóval mi is rendben hazaértünk, sőt azóta ettünk is, tehát az életben maradás már adott.
Jól van, na! Az én motorház merevítő találmányom egy részét ábrázolja a fotó, mit kap a nyertes?
Kripic tisztítása után is ment az autó, indult pöcre, húzott, mint egy dizelmozdony, és ment, mint egy Ferrari. Szóval a megrontása lehet, hogy elmaradt.
Jopek!  Klubos sapkád nálam van, jöhetsz érte, csak telcsizz rám!
Nagyon jól éreztük magunkat, Csaba különösen, mert jókat bobozott a klassz kis barátjával, akiért nagyon "odavan".
Kripic! Amikor Csaba megtudta, hogy meghívtatok, nagyon megörült, szóval már nincs visszaút! Megyünk majd!
Mindenkinek köszönöm, hogy eljött, emelte a tali hangulatát, színvonalát. Külön köszönet azoknak, akik hoztak valamit, valamiket a talira. Athee kiváló sóskiflijeit, Kripic sprayét, és munkáját,  CDX-nek a csoki pereceket, Cápának, LadLacnak a különböző bizgentyűket, Janinak a szórólapokat, MNT-nek a pólókat, sapkákat, Cap fiamnak a cukros cappuccinot, és bocs, ha kihagytam valakit, valamit, ja és nekem, hogy nem esett az eső! Vigyorog
Remélem a fotósok mielőbb felrakják a képeket is, mert sok készült, legyen szép emlék az is!
Mível végül is jól sikerült a tali, így hajlandó vagyok megbocsájtani Cápának, Kripicnek, Weresnek is. Alhattok most már nyugodt lelkiismerettel! Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 07. - 19:09:06 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #158 Dátum: 2009. Március 07. - 20:44:13 »

Mi is hazaértünk, igaz még elintéztem egy-két dolgot.Iszonytos szél volt végig az autópályán , nem is mentem többel, mint 110.Így is úgy mentem mintha be lennék rúgva.Igaz kissé megrészegített a mai nap varázsa.Nagyon jól éreztük magunkat.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #159 Dátum: 2009. Március 08. - 09:08:14 »

...
Külön köszönet azoknak, akik hoztak valamit, valamiket a talira. Athee kiváló sóskiflijeit, Kripic sprayét, és munkáját,  CDX-nek a csoki pereceket, ...

Ezt a beles bandát...! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Még csak meg sem említette senki, amikor odaértünk, hogy ilyen rágcsálni valók is voltak.... Kacsint

Tisztán látszik: nem lehet a kezdésre meghirdetett időpont után érkezni... Vigyorog Vigyorog Vigyorog

De tényleg jó volt újra találkozni veletek!
Külön köszönet Gidiynek, hogy szóval tartott minket Vigyorog Vigyorog Vigyorog, Kapitánynak, hogy nem lökött le a hegyoldalról, mert rábeszéltem az erdőben való sétára (bár ezt inkább Kapitánynénak köszönöm... Vigyorog), Csabának, hogy olyan lelkesen boboztatta a kisfiamat, a kisKapitánynak, hogy nem ette meg a hot-dogot, és így megmentette az éhhaláltól a szinte csonttá soványodott kutyámat Vigyorog Vigyorog Vigyorog, Cápának a légterelő bizgentyűkért, MNT-nek a sapiért, stb., stb., stb....
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #160 Dátum: 2009. Március 08. - 09:48:19 »

...
Külön köszönet azoknak, akik hoztak valamit, valamiket a talira. Athee kiváló sóskiflijeit, Kripic sprayét, és munkáját,  CDX-nek a csoki pereceket, ...

Ezt a beles bandát...! Vigyorog Vigyorog Vigyorog


Szerinted ha én talira megyek, akkor mit viszek?  Kacsint
Inkább nem írom le ide, hogy hány darab volt, mert a főnökeim olvashatják...  Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #161 Dátum: 2009. Március 08. - 15:11:25 »

Remek nap volt és mindannyian jól éreztük magunkat. Fiam este felpróbált a vadi új XL-es polót, már "majdnem" jó rá. Nem is akarta levenni.
Kripic! Tudod, én csak vicceltem, hogy reklamálok az erdei sétáért. Egyébként köszi, hogy segítettél a babakocsi hurcolásában a terepen. Bár erdő szélén lakom, valahogy Visegrádon még jobb volt a levegő és jólesett az a kis séta. Azért nem semmi, hogy abban a cipőben bevállaltad.
Külön örültem a két Chevyklubbos cartárs megjelenésének és annak, hogy elnéző mosollyal nézték elmebetegségeinket. Remélem még többször is találkozunk!
Jó volt ismét látni Titeket!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #162 Dátum: 2009. Március 08. - 18:18:36 »

Én ma egész nap a lacetti klubos pólóban locsoltam a nőket nőnap alkalmából, persze jutott a garatra is rendesen!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #163 Dátum: 2009. Március 08. - 19:37:57 »

Gondolom még jönnek a fotók is, és akkor teljes lesz a tali visszanézhetősége, mint a többinek is. Küldjétek a fotókat Stocz Főninek, hogy szortirozás után be is tehesse a talis galériába. Köszönet a fotósoknak is, meg mindenkinek mindent, hogy jó napot szereztünk egymásnak!
Jut is eszembe (?), mikorra tegyük, és hová a következőt? Áprilisra, vagy csak májusra? De ez utóbbira a legkésőbb!
Lehet kezdeni a gondolkodást, jöhetnek a jobbnál jobb ötletek! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #164 Dátum: 2009. Március 08. - 19:44:21 »

Cápa! Ti is rendben megérkeztetek Keszthelyre? Még nem jelentkeztél, és addig nem vagyok nyugodt, még nem jelzed, hogy rendben hazaérkeztetek.
Tudom a fórum sokáig nem volt elérhető, de most mát okés, tehát nyugtass meg minket, jelentkezz!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!