Lacetti klub fórum
2018. November 16. - 11:41:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:

Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 94 95 [96]   Le

Szerző Téma: Egyéb motorproblémák  (Megtekintve 203214 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Kékvillám :)

« Hozzászólás #1425 Dátum: 2018. November 03. - 15:29:03 »

Sziasztok! Kéne egy kis segítség, iránymutatás. Mostanában elég gyakran dobott hibakódot a kocsi, de a környékemen se márkaszerviz, se gyári műszer. Opel nem foglalkozik velem.
Ma azt játszotta, hogy nem akart indulni, csak indítóztam és semmi. Kitöröltem a belinkelt képen lévő hibakódokat és pöccre ment. Ötletek?

Naplózva

Észrevetted már, hogy amikor a közlekedési lámpa zöldre vált, automatikusan bekapcsolja a mögötted álló dudáját?

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog

sebike
Törzstag
*

« Hozzászólás #1426 Dátum: 2018. November 04. - 10:36:59 »

Sziasztok! Kéne egy kis segítség, iránymutatás. Mostanában elég gyakran dobott hibakódot a kocsi, de a környékemen se márkaszerviz, se gyári műszer. Opel nem foglalkozik velem.
Ma azt játszotta, hogy nem akart indulni, csak indítóztam és semmi. Kitöröltem a belinkelt képen lévő hibakódokat és pöccre ment. Ötletek?

nyomd össze a veztengelyjeladó sarujait
Naplózva

70/4334431
Giovanni
Törzstag
*

Kékvillám :)

« Hozzászólás #1427 Dátum: 2018. November 04. - 13:07:37 »

nyomd össze a veztengelyjeladó sarujait

Köszi, kipróbálom!
Naplózva

Észrevetted már, hogy amikor a közlekedési lámpa zöldre vált, automatikusan bekapcsolja a mögötted álló dudáját?

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog

Oldalak: 1 ... 94 95 [96]   Fel

Ugrás: