Lacetti klub fórum
2024. április 26. - 22:24:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2009 Május 16. szombat  (Megtekintve 39884 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Dátum: 2009. április 19. - 16:43:16 »

Tudom, még odébb van, de hátha megjön a kedv egy kis kiruccanáshoz nyugatabbra is...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1 Dátum: 2009. április 19. - 16:47:37 »

Tudom, még odébb van, de hátha megjön a kedv egy kis kiruccanáshoz nyugatabbra is...
Drukkolok nektek! Én akkor jóval keletebbre megyek. Erdélybe, Maros- Ludasra. Mi majd Zuglóban találkozunk, meg Szentendrén, ha akarod, akkor...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2 Dátum: 2009. április 19. - 16:52:19 »

Tudom, még odébb van, de hátha megjön a kedv egy kis kiruccanáshoz nyugatabbra is...
Drukkolok nektek! Én akkor jóval keletebbre megyek. Erdélybe, Maros- Ludasra. Mi majd Zuglóban találkozunk, meg Szentendrén, ha akarod, akkor...
...ha "összejön" Szentendre, akkor természetesen várunk ott és akkor!  Kacsint /de ez már nem veszprémi téma...  Puszi /
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #3 Dátum: 2009. április 19. - 17:32:04 »

ÜDV  HA minden jól alakul ránk számithatsz föleg a (bobos témában Vigyorog) Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #4 Dátum: 2009. április 20. - 07:05:46 »

ÜDV  HA minden jól alakul ránk számithatsz föleg a (bobos témában Vigyorog) Kacsint
Hát igen...
Az egyik program a Fűzfői bobpálya meglátogatása, tesztelése lenne.
A többi progira 5letek várjuk...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5 Dátum: 2009. április 20. - 17:50:29 »

Tudom, még odébb van, de hátha megjön a kedv egy kis kiruccanáshoz nyugatabbra is...
A tavalyi is jól sikerült, úgyhogy ha jó idő lesz, akkor mi valszeg megyünk!
OFF(Addigra választhatnál a listából, mert akkor elvinném személyesen a lemezeket!)ON

Uppsz...javítok. Az esély ottlétünkre 50%-ra csökkent, mert lehet kötelező családi programunk lesz...
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 20. - 21:17:01 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #6 Dátum: 2009. április 25. - 18:36:37 »

Tudom, még odébb van, de hátha megjön a kedv egy kis kiruccanáshoz nyugatabbra is...
A tavalyi is jól sikerült, úgyhogy ha jó idő lesz, akkor mi valszeg megyünk!
OFF(Addigra választhatnál a listából, mert akkor elvinném személyesen a lemezeket!)ON

Uppsz...javítok. Az esély ottlétünkre 50%-ra csökkent, mert lehet kötelező családi programunk lesz...
Da ha mégis sikerülne jönnötök, örülnénk nektek!
A programban lehetne egy kis autóbütykölés is. Esetleg MNT-nek bekerülne a motortér kapcsolója...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #7 Dátum: 2009. április 25. - 18:59:39 »

Tudom, még odébb van, de hátha megjön a kedv egy kis kiruccanáshoz nyugatabbra is...
A tavalyi is jól sikerült, úgyhogy ha jó idő lesz, akkor mi valszeg megyünk!
OFF(Addigra választhatnál a listából, mert akkor elvinném személyesen a lemezeket!)ON

Uppsz...javítok. Az esély ottlétünkre 50%-ra csökkent, mert lehet kötelező családi programunk lesz...
Da ha mégis sikerülne jönnötök, örülnénk nektek!
A programban lehetne egy kis autóbütykölés is. Esetleg MNT-nek bekerülne a motortér kapcsolója...  Kacsint
Igen az ominózus motortérkapcsoló.Remélem megvan még valahol a csomagtartó mélyén.Sajnos még nem tudom ,hogy mi lesz 16.-án , mert még nem kaptam meg a beosztásomat a M.-nél.Addig csak reménykedek.Ciki lenne , ha ide jöttök én meg melózok.Ellenben ha dolgozok akkor fel tudok ajánlani egy gyönyörű, hipermodern mentőállomás és helikopter bázis látogatást.Már , ha egyáltalán érdekel valakit.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #8 Dátum: 2009. április 25. - 19:09:50 »

engem csak abban az esetben érdekel a hiper szuper M. állomás ha beülhetek mindenbe ( auto , helikopter föleg) Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #9 Dátum: 2009. április 25. - 21:03:53 »

engem csak abban az esetben érdekel a hiper szuper M. állomás ha beülhetek mindenbe ( auto , helikopter föleg) Vigyorog Vigyorog
Beülni és próbálgatni  lehet, de menni sajnos nem, illetve ne akarjatok mentőben utazni!!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2009. április 26. - 07:41:39 »

engem csak abban az esetben érdekel a hiper szuper M. állomás ha beülhetek mindenbe ( auto , helikopter föleg) Vigyorog Vigyorog
Beülni és próbálgatni  lehet, de menni sajnos nem, illetve ne akarjatok mentőben utazni!!!!!
Megnézni a technikát érdeklődőként, s nem utasként szerintem sokunkat érdekel. Tehát ha dolgozik MNT Cartárs, az sem akkora probléma, csak módosul a program.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #11 Dátum: 2009. április 26. - 11:37:52 »

engem csak abban az esetben érdekel a hiper szuper M. állomás ha beülhetek mindenbe ( auto , helikopter föleg) Vigyorog Vigyorog
Beülni és próbálgatni  lehet, de menni sajnos nem, illetve ne akarjatok mentőben utazni!!!!!
Megnézni a technikát érdeklődőként, s nem utasként szerintem sokunkat érdekel. Tehát ha dolgozik MNT Cartárs, az sem akkora probléma, csak módosul a program.
Ha minden jól megy ránk is számíthattok, mi is megyünk megtekergetni minden bizgentyűt a mentőautóban, helikopáterben... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azon a hétvégén szalma leszek, sőt még a lányomtól is megszabadulok addigra átmenetileg Vigyorog Vigyorog. Isteni egy szombat lesz!!!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #12 Dátum: 2009. Május 03. - 19:10:13 »

Lassan pontositani kelene ezt a talit szerintem, mikor hol lesz tali utvonal meg ilyenek, hogy lene-kine maragyon valaki-valami.Remélem minimum anyian leszünk mint SZentendrén. Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #13 Dátum: 2009. Május 04. - 16:59:41 »

Lassan pontositani kelene ezt a talit szerintem, mikor hol lesz tali utvonal meg ilyenek, hogy lene-kine maragyon valaki-valami.Remélem minimum anyian leszünk mint SZentendrén. Kacsint

Indulás lehetne kb. 9 körül, de nekünk a pici miatt ez eltérhet, de nem akarok senkit megváratni.
Ha odaérünk, telózok a csapatnak és csatlakozom! Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #14 Dátum: 2009. Május 04. - 17:36:13 »

Lassan pontositani kelene ezt a talit szerintem, mikor hol lesz tali utvonal meg ilyenek, hogy lene-kine maragyon valaki-valami.Remélem minimum anyian leszünk mint SZentendrén. Kacsint

Indulás lehetne kb. 9 körül, de nekünk a pici miatt ez eltérhet, de nem akarok senkit megváratni.
Ha odaérünk, telózok a csapatnak és csatlakozom! Vigyorog
Kedves budapesti és környéki cartársak:
Ótópályán akarunk menni, vagy jó a régi 7-esen...? (Szerintem jó, én kihagynám a matricás bulit... - persze így legalább 2 óra az út...)
Ha szerintetek is jó, akkor találkozhatnánk az érdi Tesco-parkolóban (6-os 7-es út elágazás...), az egy jó kiindulási pont... Szerintem... Kacsint
Mondjuk úgy 9-kor...? Ebédre Veszprémben vagyunk... Vigyorog
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!