Lacetti klub fórum
2024. április 18. - 03:43:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2009 Május 16. szombat  (Megtekintve 39839 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2009. Május 12. - 18:32:05 »

Nos, legalább ezentúl megbecsülitek, és nem cikizitek (Cápa) a szervezésemet.

Most ez nekem kritika, vagy a szervezőnek?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2009. Május 12. - 20:18:48 »

Hogy en milyen irigy vagyok!!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #32 Dátum: 2009. Május 13. - 07:09:46 »

Hogy en milyen irigy vagyok!!!!

Majd ha nem dolgozol, Te is jöhetsz! /örülj, hogy dolgoz6sz!/

Addig is egy kis lista:

1. MNT mint szervező
2. Kripic + család(?)
3. cápaFeri + család
4. LadLac + Gergő
5.
6.
7.
8.

Remélem azért kicsit többen leszünk a jelenlegi listánál.

Bobozás,
mentőállomás látogatás,
szélcsendben reptetés,
tavaszi Balaton fotózása,
szerelgetés-bütykölés a kocsikon esetleg /mnt-nek motortér kapcsoló beszerelése/,
bátrabbaknak fürdőzés a Balcsiban.

Alkalomadtán a szezon nyitó "strand heck"-emet is elfogyasztanám...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #33 Dátum: 2009. Május 13. - 07:31:43 »

Nos, legalább ezentúl megbecsülitek, és nem cikizitek (Cápa) a szervezésemet. Erdély most nem vár tovább, fix programmra megyünk, és örömmel. Az Állatkert mögött, ahol tavaly voltunk, az nem volt fizetős parkoló. Igaz, MNT vezetett oda, de ti is biztos odataláltok. Vendéglő is van ott, ahol ebédeltünk.
Kripic! A Győri Audi ETO vs Viborg meccs egyébként Veszprémben lesz megtartva, nem Győrött! A városi sportcsarnokban, tehát, ha kapsz még jegyet rá, meg is nézheted élőben. Hajrá lányok! Gyerünk a döntőbe!
SzGábornak írjatok, hogy jöjjön el, és mutassa meg a kisfiát! Ő siófoki, onnan nem vészes a távolság, és dizelje van ráadásul.
Apu!
Bizony, nagyon hiányzol... Kacsint Kacsint Kacsint
A csajok meccsére - amelyről TUDOM, hogy Veszprémben lesz... - SOHA nem lehetett jegyet szerezni (a bérletes győri szurkolóknak is csak néhány jegy volt biztosítva...).- tehát ez a program esélytelen...
(Csak halkan jegyzem meg az MÁR A DÖNTŐ 2. mérkőzése, itt már a kupát fogják a csajok kecses kacsójába adni - sajnos Görbe sérülés miatt nem játszik, jövő kedden műtik a térdét... )
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #34 Dátum: 2009. Május 13. - 07:58:54 »

Addig is egy kis pontosított lista:

1. MNT mint szervező
2. Kripic + család(?) család férfitagjai (+2 fő)
3. cápaFeri + család
4. LadLac + Gergő
5.
6.
7.
8.

Remélem azért kicsit többen leszünk a jelenlegi listánál.

Bobozás,
mentőállomás látogatás,
szélcsendben reptetés,
tavaszi Balaton fotózása,
szerelgetés-bütykölés a kocsikon esetleg /mnt-nek motortér kapcsoló beszerelése/,
bátrabbaknak fürdőzés a Balcsiban.

Alkalomadtán a szezon nyitó "strand heck"-emet is elfogyasztanám...  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #35 Dátum: 2009. Május 13. - 12:31:07 »

Ha hiányzom, annál jobb lesz, ha megyünk hozzátok, hipp- hopp itt lesz az az idő is! Remélem sikerül korábban odamenni, de még nem tudom mit kell dolgoznom, ha kell egyáltalán. De trükközöm, ne aggódj! Megyünk! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #36 Dátum: 2009. Május 13. - 21:50:06 »

Hoppácska, nem tudtam, hogy előléptem szervezőnek!Na de legyen igazatok!!!Sajnos vizsgázni el kell mennem, de utána van egy kis időm.Egy mentőállomás látogatásra mindenképpen!Du. 4.re ugyan Pesten kellene lennem, de ezt majd megoldom valahogy.Na szóval gyertek minél többen!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #37 Dátum: 2009. Május 14. - 07:15:13 »

Hoppácska, nem tudtam, hogy előléptem szervezőnek!Na de legyen igazatok!!!Sajnos vizsgázni el kell mennem, de utána van egy kis időm.Egy mentőállomás látogatásra mindenképpen!Du. 4.re ugyan Pesten kellene lennem, de ezt majd megoldom valahogy.Na szóval gyertek minél többen!!!!
Mivel ilyen elfoglalt vagy, nem mindegy, hogy mikor megyünk, hogy mindent meg tudjunk nézni.
Lehetne tudni valamit arról, hogy hánytól hányig érsz rá mutogatni nekünk?
Ja és még valami: egy pontos cím (vagy GPS kordináta Kacsint) sem ártana, hogy odataláljunk! Szóval hánykor és hol?

Amúgy meg ha 1/2 4-kor megadják az engedélyt a helinek a felszállásra, négyre biztos odaérsz vele Pestre!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #38 Dátum: 2009. Május 14. - 13:36:46 »

Hoppácska, nem tudtam, hogy előléptem szervezőnek!Na de legyen igazatok!!!Sajnos vizsgázni el kell mennem, de utána van egy kis időm.Egy mentőállomás látogatásra mindenképpen!Du. 4.re ugyan Pesten kellene lennem, de ezt majd megoldom valahogy.Na szóval gyertek minél többen!!!!
Mivel ilyen elfoglalt vagy, nem mindegy, hogy mikor megyünk, hogy mindent meg tudjunk nézni.
Lehetne tudni valamit arról, hogy hánytól hányig érsz rá mutogatni nekünk?
Ja és még valami: egy pontos cím (vagy GPS kordináta Kacsint) sem ártana, hogy odataláljunk! Szóval hánykor és hol?

Amúgy meg ha 1/2 4-kor megadják az engedélyt a helinek a felszállásra, négyre biztos odaérsz vele Pestre!  Vigyorog
Cápa! MNT nem heliből vizsgázik, hogy utána ripsz- ropsz fél óra alatt Pestre repüljön. GPS kordináta csak annak jó, akinek van kütyüje hozzá, akinek meg nincs az maradjon a fenekén? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2009. Május 14. - 14:54:33 »

Hoppácska, nem tudtam, hogy előléptem szervezőnek!Na de legyen igazatok!!!Sajnos vizsgázni el kell mennem, de utána van egy kis időm.Egy mentőállomás látogatásra mindenképpen!Du. 4.re ugyan Pesten kellene lennem, de ezt majd megoldom valahogy.Na szóval gyertek minél többen!!!!
Mivel ilyen elfoglalt vagy, nem mindegy, hogy mikor megyünk, hogy mindent meg tudjunk nézni.
Lehetne tudni valamit arról, hogy hánytól hányig érsz rá mutogatni nekünk?
Ja és még valami: egy pontos cím (vagy GPS kordináta Kacsint) sem ártana, hogy odataláljunk! Szóval hánykor és hol?

Amúgy meg ha 1/2 4-kor megadják az engedélyt a helinek a felszállásra, négyre biztos odaérsz vele Pestre!  Vigyorog
Cápa! MNT nem heliből vizsgázik, hogy utána ripsz- ropsz fél óra alatt Pestre repüljön. GPS kordináta csak annak jó, akinek van kütyüje hozzá, akinek meg nincs az maradjon a fenekén? He Kacsint Vigyorog
Amint azt észrevehetted, nem tolonganak a jelentkezők! Azt írtam, hogy vagy cím, vagy GPS kordináta. Ergo ha csak kordináta lenne, annak a pár embernek elmesélném, hogy hova menjen, ha pont neki nem lenne ilyen kütyüje.  Kacsint
Az idő meg telik és még mindig nem tudni semmit...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #40 Dátum: 2009. Május 14. - 15:56:11 »

Hoppácska, nem tudtam, hogy előléptem szervezőnek!Na de legyen igazatok!!!Sajnos vizsgázni el kell mennem, de utána van egy kis időm.Egy mentőállomás látogatásra mindenképpen!Du. 4.re ugyan Pesten kellene lennem, de ezt majd megoldom valahogy.Na szóval gyertek minél többen!!!!
Mivel ilyen elfoglalt vagy, nem mindegy, hogy mikor megyünk, hogy mindent meg tudjunk nézni.
Lehetne tudni valamit arról, hogy hánytól hányig érsz rá mutogatni nekünk?
Ja és még valami: egy pontos cím (vagy GPS kordináta Kacsint) sem ártana, hogy odataláljunk! Szóval hánykor és hol?

Amúgy meg ha 1/2 4-kor megadják az engedélyt a helinek a felszállásra, négyre biztos odaérsz vele Pestre!  Vigyorog
Cápa! MNT nem heliből vizsgázik, hogy utána ripsz- ropsz fél óra alatt Pestre repüljön. GPS koordináta csak annak jó, akinek van kütyüje hozzá, akinek meg nincs az maradjon a fenekén? He Kacsint Vigyorog
Amint azt észrevehetted, nem tolonganak a jelentkezők! Azt írtam, hogy vagy cím, vagy GPS koordináta. Ergo ha csak kordináta lenne, annak a pár embernek elmesélném, hogy hova menjen, ha pont neki nem lenne ilyen kütyüje.  Kacsint
Az idő meg telik és még mindig nem tudni semmit...
Kripicnek volt egy ajánlata, LadLac meg mondta mikorra érne a a vadakhoz. MNT még nem szólt, hogy hová, hányra menjetek. Kezdem úgy érezni, hogy furdalja valami a lelkiismeretemet, hogy magatokra hagytalak titeket. Ha megjövök Erdélyből, újra átveszem a talis hatalmat! Vannak ötleteim közelre is, meg távolabbra is. Majd kifejtem. Addig is segítsetek egymáson, így magatokon is! Sürget az idő, holnap már péntek, és szombaton lenne a talitok. Talpra magyar!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #41 Dátum: 2009. Május 14. - 18:39:16 »

Hoppácska, nem tudtam, hogy előléptem szervezőnek!Na de legyen igazatok!!!Sajnos vizsgázni el kell mennem, de utána van egy kis időm.Egy mentőállomás látogatásra mindenképpen!Du. 4.re ugyan Pesten kellene lennem, de ezt majd megoldom valahogy.Na szóval gyertek minél többen!!!!
Mivel ilyen elfoglalt vagy, nem mindegy, hogy mikor megyünk, hogy mindent meg tudjunk nézni.
Lehetne tudni valamit arról, hogy hánytól hányig érsz rá mutogatni nekünk?
Ja és még valami: egy pontos cím (vagy GPS kordináta Kacsint) sem ártana, hogy odataláljunk! Szóval hánykor és hol?

Amúgy meg ha 1/2 4-kor megadják az engedélyt a helinek a felszállásra, négyre biztos odaérsz vele Pestre!  Vigyorog
Cápa! MNT nem heliből vizsgázik, hogy utána ripsz- ropsz fél óra alatt Pestre repüljön. GPS koordináta csak annak jó, akinek van kütyüje hozzá, akinek meg nincs az maradjon a fenekén? He Kacsint Vigyorog
Amint azt észrevehetted, nem tolonganak a jelentkezők! Azt írtam, hogy vagy cím, vagy GPS koordináta. Ergo ha csak kordináta lenne, annak a pár embernek elmesélném, hogy hova menjen, ha pont neki nem lenne ilyen kütyüje.  Kacsint
Az idő meg telik és még mindig nem tudni semmit...
Kripicnek volt egy ajánlata, LadLac meg mondta mikorra érne a a vadakhoz. MNT még nem szólt, hogy hová, hányra menjetek. Kezdem úgy érezni, hogy furdalja valami a lelkiismeretemet, hogy magatokra hagytalak titeket. Ha megjövök Erdélyből, újra átveszem a talis hatalmat! Vannak ötleteim közelre is, meg távolabbra is. Majd kifejtem. Addig is segítsetek egymáson, így magatokon is! Sürget az idő, holnap már péntek, és szombaton lenne a talitok. Talpra magyar!
Viszont...amint azt olvashattad kettővel lejebb, MNT-nek elég elfoglalt napja lesz. Így aztán a napi menü attól függ, hogy ő mikor ér rá mentőállomást mutogatni!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #42 Dátum: 2009. Május 15. - 06:56:50 »

Uraim.
Szerintem lehetne a találkozó a veszprémi tecsó parkolóban 11 órakor.
Addigra talán mindenki /Én is/ oda tudunk érni.  Kacsint
Ha MNT Cartárs ráér, akkor mentőállomás látogatás, ha még akkor nem, sebaj, addig is mehetünk bobozni.
Legfeljebb utána nézünk helit és egyebeket!
Remélem kezdem eloszlatni a kételyeket...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #43 Dátum: 2009. Május 15. - 14:22:50 »

Uraim.
Szerintem lehetne a találkozó a veszprémi tecsó parkolóban 11 órakor.
Addigra talán mindenki /Én is/ oda tudunk érni.  Kacsint
Ha MNT Cartárs ráér, akkor mentőállomás látogatás, ha még akkor nem, sebaj, addig is mehetünk bobozni.
Legfeljebb utána nézünk helit és egyebeket!
Remélem kezdem eloszlatni a kételyeket...  Kacsint
Nekem megfelel az időpont és a helyszín is, csak nehogy az legyen, hogy a közelebbről érkezők addigra már elunják magukat Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint
Valahol igazat kell adnom cápaFeri cartársnak Kacsint Kacsint Kacsint, a pösti találkozók is mindig korábbi időponttal kezdődtek.

Feri! Kibírod 11-ig nélkülünk?
MNTomi! Addigra végzel? Belefér a mentőállomás-szétszerelés így is?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog - ezt a világért ki nem hagynám...
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 15. - 14:25:10 írta kripic » Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #44 Dátum: 2009. Május 15. - 16:40:37 »

Sajnos azt nem tudom mikor ér véget a vizsga, de szándékaim szerint 11 re mindenképpen.Utána csatlakoznék a csapathoz és mennék veletek bobozni meg mindenhová.( A gyermek imádja a bobot!Ki érti?)A mentőállomás nem zár be úgyhogy mindegy mikor megyünk oda.A Pesti program tolható úgyhogy ha 4 kor indulok sincs olyan nagy-nagy baj (Pest sem zár be).Szóval remélem nem rajtam múlik a jókedv.
Előre is elnézést kérek mindenkitől. hogy a klubrendezvényre nem a klubtag autóval fogok menni, de egyéb okok miatt, most nem azzal járkálunk.(Én robogózok, a párom természetesen a "cégest" használja, a LACSI meg garázsban a rendelőnél.)Úgyhogy , ha nem vettek ki magatok közül egy Suzukival pofátlankodnék oda!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Oldalak: 1 2 [3] 4   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!