Lacetti klub fórum
2018. Június 22. - 04:16:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:

Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.5%)
SW - 36 (25.2%)
HB - 62 (43.4%)
Összes szavazó: 142

Oldalak: 1 ... 547 548 [549]   Le

Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 343470 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
Nem elérhető Nem elérhető

Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)

« Hozzászólás #8220 Dátum: 2017. December 14. - 19:11:34 »

Pedig örültem volna neki, ha visszajönnének, mert szerintem azért lenne kereslet az újabb modellekre.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag

« Hozzászólás #8221 Dátum: 2017. December 22. - 12:27:17 »

Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag

SW RedRock Radarral

« Hozzászólás #8222 Dátum: 2017. December 22. - 15:44:17 »

Boldog Karácsonyt minden klubtagnak.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
agyass
Friss hús
*

« Hozzászólás #8223 Dátum: 2017. December 31. - 09:47:57 »

Eredményekben gazdag Boldog ÚJ Évet Kívánok mindenkinek!
Naplózva

"A pocsolya nem azért van hogy kikerüljük, hanem mert esik az eső!"
Krupcheck
Teljes tag

Nubira 1800 CDX LPG

« Hozzászólás #8224 Dátum: 2017. December 31. - 19:55:13 »

BUÉK!

Újévi fogadalmam: jövőre kipaterolom a háztól a Nubirát  Vigyorog

Van pár apróbb hibája, meg moslékul néz ki kívülről, de nem fog rosszul járni a leendő vevő, ugyanis a külseje miatt a kínálat alján fog kapni egy rendszeresen, és normális alkatrészekkel karbantartott CDX felszereltségű autót, páréves gázszettel, keveset futott lengéscsillapítókkal, kuplunggal, szép beltérrel, akár Kenwood 2din bluetooth-os fejegységgel, tolatóradarral, stb. Én meg veszek valami sokáig garanciás gépet, amit max. évente egyszer kell szerelőhöz vinni, és nem öregszik el félévente újabb 3 tömítés, szenzor, stb.
Naplózva
Krupcheck
Teljes tag

Nubira 1800 CDX LPG

« Hozzászólás #8225 Dátum: 2018. Március 10. - 16:02:19 »

Kedves Klubtársak!

Eme hozzászólás elküldése után megnyomom a törlés gombot a profilomnál (amihez mondjuk admini hozzájárulás is kell, de remélem elengedtek Vigyorog ).
Köszönöm, hogy itt lehettem, köszönöm a segítséget, remélem néha én is tudtam valamit hozzátenni a dolgokhoz.
A fentebb tett újévi fogadalmamat megtartottam, a Nubira ment a háztól, én meg továbbállok a fórumból.

Sok-sok problémamentes, és legfőképpen biztonságban eltöltött kilométert mindenkinek! Szervusztok!
Naplózva
Döme
Ezredes

Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina

« Hozzászólás #8226 Dátum: 2018. Március 12. - 09:52:13 »

Kedves Klubtársak!

Eme hozzászólás elküldése után megnyomom a törlés gombot a profilomnál (amihez mondjuk admini hozzájárulás is kell, de remélem elengedtek Vigyorog ).
Köszönöm, hogy itt lehettem, köszönöm a segítséget, remélem néha én is tudtam valamit hozzátenni a dolgokhoz.
A fentebb tett újévi fogadalmamat megtartottam, a Nubira ment a háztól, én meg továbbállok a fórumból.

Sok-sok problémamentes, és legfőképpen biztonságban eltöltött kilométert mindenkinek! Szervusztok!

Kedves Krupcheck!

Sok szerencsét kívánunk az új autóhoz, és örülünk, hogy része voltál a - sajnos már egyre csökkenő létszámú - klubnak, és aktív tagja a fórumnak. Minden jót Neked!

Döme
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag

« Hozzászólás #8227 Dátum: 2018. Március 14. - 07:14:01 »

Sok-sok balesetmentes km-t kívánok én is neked az új autóhoz. Mosolyog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag

« Hozzászólás #8228 Dátum: 2018. Március 19. - 16:37:45 »

Úgy tűnik nincs szerencsém a szélvédőkkel. 2 órával ezelőtt kaptam egy követ (pontosabban többet is) a szélvédőre egy szemben jövő teherautótól. Persze a nagyobbik kő azonnal berepesztette a szélrózsa minden irányába a szélvédőt 1-2 cm hosszan. A kisebbek nyomát csak akkor láttam már, mikor megálltam az úticélomnál, tulajdonképpen pont a szemem előtt rengeteg apró kis lyuk keletkezett. 
Hívtam a biztosítót, mondták 2 napon belül jön a kárszakértő. Erre 5 perce már hívott is, hogy holnap reggel megszakérti az esetet.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Március 19. - 17:48:59 írta diablo77 » Naplózva
Döme
Ezredes

Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina

« Hozzászólás #8229 Dátum: 2018. Március 21. - 08:34:39 »

Úgy tűnik nincs szerencsém a szélvédőkkel. 2 órával ezelőtt kaptam egy követ (pontosabban többet is) a szélvédőre egy szemben jövő teherautótól. Persze a nagyobbik kő azonnal berepesztette a szélrózsa minden irányába a szélvédőt 1-2 cm hosszan. A kisebbek nyomát csak akkor láttam már, mikor megálltam az úticélomnál, tulajdonképpen pont a szemem előtt rengeteg apró kis lyuk keletkezett. 
Hívtam a biztosítót, mondták 2 napon belül jön a kárszakértő. Erre 5 perce már hívott is, hogy holnap reggel megszakérti az esetet.

Valóban üldöz Téged a balsors...
Én pár hete egy sószórót előztem az autópályán, munka közben, és nagyon bosszús voltam, ahogy a kocsi oldalán záporként csattogott a só...
Azóta nem volt mosva az autó, de attól tartok, hogy ez is kárt tesz benne.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag

« Hozzászólás #8230 Dátum: 2018. Március 21. - 09:53:16 »

Mázlim nincs, az tuti.
Tegnap jött is a szakértő, ránézett és mondta, hogy csere lesz (ezt mondjuk gondoltam is). Nagyon alapos volt, körbemérte a festékvastagságot is (bár ennek nem tudom mi köze van a szélvédőkárhoz). Aztán megírta a jegyzőkönyvet és mondta, hogy mehetek cseréltetni. Valószínű ismét a márkaszerviz lesz a befutó, a Carglass eddig még nem adott ajánlatot. Legalább a Groupama biztosítónál az önálló üvegkár nem érinti a bónusz besorolást, így maradok B10-ben továbbra is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 547 548 [549]   Fel

Ugrás: