Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 18:03:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 547 548 [549] 550 551 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 673315 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #8220 Dátum: 2017. December 14. - 19:11:34 »

Pedig örültem volna neki, ha visszajönnének, mert szerintem azért lenne kereslet az újabb modellekre.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #8221 Dátum: 2017. December 22. - 12:27:17 »

Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #8222 Dátum: 2017. December 22. - 15:44:17 »

Boldog Karácsonyt minden klubtagnak.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
agyass
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Hozzászólás #8223 Dátum: 2017. December 31. - 09:47:57 »

Eredményekben gazdag Boldog ÚJ Évet Kívánok mindenkinek!
Naplózva

"A pocsolya nem azért van hogy kikerüljük, hanem mert esik az eső!"
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #8224 Dátum: 2017. December 31. - 19:55:13 »

BUÉK!

Újévi fogadalmam: jövőre kipaterolom a háztól a Nubirát  Vigyorog

Van pár apróbb hibája, meg moslékul néz ki kívülről, de nem fog rosszul járni a leendő vevő, ugyanis a külseje miatt a kínálat alján fog kapni egy rendszeresen, és normális alkatrészekkel karbantartott CDX felszereltségű autót, páréves gázszettel, keveset futott lengéscsillapítókkal, kuplunggal, szép beltérrel, akár Kenwood 2din bluetooth-os fejegységgel, tolatóradarral, stb. Én meg veszek valami sokáig garanciás gépet, amit max. évente egyszer kell szerelőhöz vinni, és nem öregszik el félévente újabb 3 tömítés, szenzor, stb.
Naplózva
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #8225 Dátum: 2018. Március 10. - 16:02:19 »

Kedves Klubtársak!

Eme hozzászólás elküldése után megnyomom a törlés gombot a profilomnál (amihez mondjuk admini hozzájárulás is kell, de remélem elengedtek Vigyorog ).
Köszönöm, hogy itt lehettem, köszönöm a segítséget, remélem néha én is tudtam valamit hozzátenni a dolgokhoz.
A fentebb tett újévi fogadalmamat megtartottam, a Nubira ment a háztól, én meg továbbállok a fórumból.

Sok-sok problémamentes, és legfőképpen biztonságban eltöltött kilométert mindenkinek! Szervusztok!
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #8226 Dátum: 2018. Március 12. - 09:52:13 »

Kedves Klubtársak!

Eme hozzászólás elküldése után megnyomom a törlés gombot a profilomnál (amihez mondjuk admini hozzájárulás is kell, de remélem elengedtek Vigyorog ).
Köszönöm, hogy itt lehettem, köszönöm a segítséget, remélem néha én is tudtam valamit hozzátenni a dolgokhoz.
A fentebb tett újévi fogadalmamat megtartottam, a Nubira ment a háztól, én meg továbbállok a fórumból.

Sok-sok problémamentes, és legfőképpen biztonságban eltöltött kilométert mindenkinek! Szervusztok!

Kedves Krupcheck!

Sok szerencsét kívánunk az új autóhoz, és örülünk, hogy része voltál a - sajnos már egyre csökkenő létszámú - klubnak, és aktív tagja a fórumnak. Minden jót Neked!

Döme
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #8227 Dátum: 2018. Március 14. - 07:14:01 »

Sok-sok balesetmentes km-t kívánok én is neked az új autóhoz. Mosolyog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #8228 Dátum: 2018. Március 19. - 16:37:45 »

Úgy tűnik nincs szerencsém a szélvédőkkel. 2 órával ezelőtt kaptam egy követ (pontosabban többet is) a szélvédőre egy szemben jövő teherautótól. Persze a nagyobbik kő azonnal berepesztette a szélrózsa minden irányába a szélvédőt 1-2 cm hosszan. A kisebbek nyomát csak akkor láttam már, mikor megálltam az úticélomnál, tulajdonképpen pont a szemem előtt rengeteg apró kis lyuk keletkezett. 
Hívtam a biztosítót, mondták 2 napon belül jön a kárszakértő. Erre 5 perce már hívott is, hogy holnap reggel megszakérti az esetet.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Március 19. - 17:48:59 írta diablo77 » Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #8229 Dátum: 2018. Március 21. - 08:34:39 »

Úgy tűnik nincs szerencsém a szélvédőkkel. 2 órával ezelőtt kaptam egy követ (pontosabban többet is) a szélvédőre egy szemben jövő teherautótól. Persze a nagyobbik kő azonnal berepesztette a szélrózsa minden irányába a szélvédőt 1-2 cm hosszan. A kisebbek nyomát csak akkor láttam már, mikor megálltam az úticélomnál, tulajdonképpen pont a szemem előtt rengeteg apró kis lyuk keletkezett. 
Hívtam a biztosítót, mondták 2 napon belül jön a kárszakértő. Erre 5 perce már hívott is, hogy holnap reggel megszakérti az esetet.

Valóban üldöz Téged a balsors...
Én pár hete egy sószórót előztem az autópályán, munka közben, és nagyon bosszús voltam, ahogy a kocsi oldalán záporként csattogott a só...
Azóta nem volt mosva az autó, de attól tartok, hogy ez is kárt tesz benne.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #8230 Dátum: 2018. Március 21. - 09:53:16 »

Mázlim nincs, az tuti.
Tegnap jött is a szakértő, ránézett és mondta, hogy csere lesz (ezt mondjuk gondoltam is). Nagyon alapos volt, körbemérte a festékvastagságot is (bár ennek nem tudom mi köze van a szélvédőkárhoz). Aztán megírta a jegyzőkönyvet és mondta, hogy mehetek cseréltetni. Valószínű ismét a márkaszerviz lesz a befutó, a Carglass eddig még nem adott ajánlatot. Legalább a Groupama biztosítónál az önálló üvegkár nem érinti a bónusz besorolást, így maradok B10-ben továbbra is.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #8231 Dátum: 2018. Július 05. - 07:39:38 »

Tegnap bekerült a Sebikétől rendelt katalizátorom, így most minden megint tökéletesen működik az autón.
Öröm és boldogság.  Mosolyog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #8232 Dátum: 2018. Augusztus 25. - 13:35:42 »

Van egy Rower PR1900 kompakt evezőpadom. Érdekel valakit egy Sport szelet ellenében?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #8233 Dátum: 2018. Október 17. - 11:33:10 »

Üdv Mindenki!
Ugyan "törölésre jelöltem" a profilom, de viccesen egyszerűen be tudtam lépni ennek ellenére ("pipáld ki az azonosító újbóli aktiválását"), úgyhogy ezt kihasználva egy rövid beszámoló erejéig visszatérek.

Sajnos kevésbé viccessel kezdenék: a volt autómat egy pár napja totálkárosra törték. A sztorit nem ismerem pontosan, nem a tulaj volt, talán pia is volt a dologban, lényeg, hogy olyan 80+-os tempóval kiegyenesült egy kanyar, ott kettétört egy masszív fa, meg ami még útban volt. A kocsi eleje megsemmisült, motortér kuka, kaszni kuka. Az elkövető épen(!) szállt ki.
Egy kollégám szúrta ki az autót a bozótosban, küldött egy fotót, rossz volt látni ) : Bő fél éve nem az enyém, de előtte azért csak volt 5 év és 65e km, amiből csak a szép emlékek maradtak, és volt pár.

Mondjuk rejtett hibával már biztosan nem fognak megkeresni... (mondjuk bízok benne, hogy nem is volt).

És ami azóta van, mióta a Nubira nincs: Suzuki S-Cross 1 literes, GL+. Méltó utódja a Nubirának. Pont azt tudja, amit a Nubira is nagyon jól tudott: relatív kevés pénzért nagyon sokat adni, úgy, hogy közben sehol nem fáj. Az olcsósága ellenére ahol nem szabad, ott nem spóroltak, nincs az, mint egy Daciaban, aminél azért gyakran el kell mondani, hogy "oké, de olcsó volt".
Az 1 literes turbós kávédaráló semmivel nem lomhább, mint az 1,8 szívó volt, nagyon jól használható, szerethető karakter, és 1,5 literrel kevesebbet (6 vs. 7,5 liter az én használatom mellett) eszik átlagban. Városban van az 3 is, városon kívül már elveszik az előnye. Hely ugyanannyi van, a csomagtér még jobban is pakolható.
Véleményem szerint felesleges négykerékhajtásra, meg 1,4 turbóra költeni (se terepjáró nem lesz, se sportautó), ez egy olcsó autó, olcsón kell megvenni, 1 liter, elsőkerék. Az automata váltó még megfontolandó, nekem most nem fért bele, de szívesen vettem volna.
Szerintem egy ideális Nubira utód a mai piacon, ha valaki cserében gondolkodik, csak ajánlani tudom.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #8234 Dátum: 2018. Október 29. - 15:30:55 »

OFF
1 hónapja nálunk is megvan a Nubira utódja. A sok kombis terv után (Cruze, Leon, P308, P508, Megane, Tipo, sőt Tipo sedan) egy alkalmi vétel kínálkozott, és félretéve az eddigi érvek egy részét, egy számomra kevésbé autószerű, de végtelenül praktikus vas mellett döntöttem. Kényelmes utazó, hatalmas térrel, jó fogyasztással. Ha még jó ideig elkerül a modern motorok és elektronikák nyűgje, nem fogom megbánni a választást. Peugeot 5008 2.0 BlueHDI, 3 éves, 62.000 km, magyarországi, magánszemélytől.

Naplózva
Oldalak: 1 ... 547 548 [549] 550 551 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!