Lacetti klub fórum
2024. április 25. - 17:45:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 200489 alkalommal)
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #30 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 16:16:33 »

Igen így van!
Köszi
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #31 Dátum: 2007. Szeptember 28. - 11:15:38 »

Jaa! 

Mondtam én, hogy nem értettem, hogy miről van szó.
Ja ja.
Az ilyen fotósorozatokat talán célszerűbb feltölteni a weblap galériájába.
Terveim között szerepel, hogy a képripotok kategóriába beleteszek egy szerelős képekkel foglalkozó részt.
Ide mindenki elküldhetné azokat a képeit, (pl. ez a direktszűrős cucc, EGR lezárás, magnó ki-be szerelés) amik segíthetnének a többieknek egy-két izgalmasabb szerelésben.
Mondjuk a Nexiás sztori is azért van fent. Lacettis külső tükör szerelés még nem volt.
Nekem is vár 1-2 ilyen szerelős történet feltöltésre, de az elmúlt időben máson dolgoztam.
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #32 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 06:21:54 »


Terveim között szerepel, hogy a képripotok kategóriába beleteszek egy szerelős képekkel foglalkozó részt.
Ide mindenki elküldhetné azokat a képeit, (pl. ez a direktszűrős cucc, EGR lezárás, magnó ki-be szerelés) amik segíthetnének a többieknek egy-két izgalmasabb szerelésben.
Mondjuk a Nexiás sztori is azért van fent. Lacettis külső tükör szerelés még nem volt.
Nekem is vár 1-2 ilyen szerelős történet feltöltésre, de az elmúlt időben máson dolgoztam.
[/quote]



Nagyon jó ötlet. Gratulálok.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #33 Dátum: 2007. Október 01. - 20:35:07 »

A galériához való feltöltésre lehetne csinálni egy kis kezelési útmutatót. Legalábbis nekem kicsit elsőre komplikált... ill még most sem értek pár dolgot 
Csináltam galériát, feltöltöttem képeket, majd a Galériámnál bepipáltam a közzétételt...Innentől kezdve nem találom ezt a könyvtáram, csak a képeket Mosolyog Valamint ha megnézném azokat,
akkor hibát ír ki.

Szval jó lenne valami kis egyszerű leírás, hogy mi mire való, ill. milyen képméretekkel lehet dolgozni.

Uff  Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #34 Dátum: 2007. Október 02. - 14:46:36 »

Gond orvosolva.
A "leírás" ott van legfelül: "hozz létre egy galériát..."
Eddig még nem volt vele gond, ha másnál is probléma lesz, akkor írok bővebbet.
Jók a képek, kösz mindenki nevében. Egy kis leírás sem ártana a legizgibb részről: a borítást hogyan lehet sérülés nélkül leszedni?
Bár ahogy nézem, Neked digit klímás az autód. Ott nem kell a bowdeneket kiakasztani.
Üdv: Stocz

u.i.: valószinűleg a galéria motorja vagy az adatbázis "csuklott" egyet, és az okozta a gondot. Így többször végiggondolva a dolgot sem látok más eshetőséget. 
Magyarán, Te jól csináltál mindent.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 02. - 18:39:17 írta Stocz » Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #35 Dátum: 2007. Október 02. - 19:32:00 »

Volna 1 ötletem.Mi lenne, ha létrehoznánk(nál kedves Stocz azt hiszem ez a Te asztalod) valamilyen táblázat szerűséget amelyben össze lehetne gyűjteni a gari idő alatt végzett javításokat oly módon,hogy bárki beleírhatná ami vele és autójával történt dolgokat és elégedettséget. Gondolom ez nagyban segítené a tipushibákról és szer vízekről kialakítható képet is.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #36 Dátum: 2007. Október 03. - 06:53:19 »

Volna 1 ötletem.Mi lenne, ha létrehoznánk(nál kedves Stocz azt hiszem ez a Te asztalod) valamilyen táblázat szerűséget amelyben össze lehetne gyűjteni a gari idő alatt végzett javításokat oly módon,hogy bárki beleírhatná ami vele és autójával történt dolgokat és elégedettséget. Gondolom ez nagyban segítené a tipushibákról és szer vízekről kialakítható képet is.

Ez egy nagyon jó ötlet, támagatom Én is!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #37 Dátum: 2007. Október 03. - 10:35:54 »

Van egy kis motorhiba:

Ha mondjuk adataiddal dolgozol vagy akár a galériára kattintasz azon belul egy képre megjelenik egy második fő menűsor a weboldalon.
Ugyanazok a menűpontok más designal. Valahol bennemaradt a kódban nézd majd meg Mosolyog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #38 Dátum: 2007. Október 03. - 10:40:42 »

Belekuksiztunk a kódba és szerintünk ez a kódrész nem kell. Topnavi id vel van meg submenu id vel ami megeggyezik:


  <div id="submenu">
   <ul>
   <li><a href='index.php?option=com_frontpage&Itemid=1' >Kezdőlap</a></li><li><a href='index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=32' >Típushibák</a></li><li><a href='index.php?option=com_content&task=view&id=14&Itemid=35' >Pozitívumok</a></li><li><a href='index.php?option=com_content&task=section&id=4&Itemid=33' >Hírek</a></li><li><a href='index.php?option=com_weblinks&Itemid=34' >Linkek</a></li><li><a href='index.php?option=com_content&task=category&sectionid=5&id=23&Itemid=39' >Tippek-trükkök</a></li><li><a href='index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47' >Galéria</a></li><li><a href='index.php?option=com_smf&Itemid=45' >Fórum</a></li>   </ul>
  </div>



Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2007. Október 03. - 10:47:01 »

Van még egy fölös rész is benne:

  <div id="submenu">
   <ul>
      </ul>
  </div>

Ez nem csinál semmit ez a kódrész ki lehet venni.
De sok egyéb validitási hiba van benne, amitől müxik az oldal csak nem akadálymentes, magyarán nem szabványos. Szerintem priviben megbeszélgetjük oks ha érdekel?
Transistional xhtml -t akartál írni de a kódja helyenként csak 4.0 html re sikeredik Mosolyog De haladsz a jó úton, már csak a Dreaweavert kellene elhagyni és akkor sokkal hamarabb megy a tanulás is Mosolyog Nekünk tökéletesen megfelel amugy és használható. Remélem nem voltam bántó az építő kritikával Mosolyog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #40 Dátum: 2007. Október 05. - 17:38:20 »

Az említett hibát én is észrevettem, de mivel az oldal működését nem befolyásolta (eltekintve a szépséghibától) eddig nem foglalkoztam vele.
A sablont nem én írtam (csak formálgattam), így a fenti hibát okozó gondot is nehezebb megkeresni. Majd idővel beleásom magam ismét a kódjába, de jelenleg másra kell az idő.
Sértődés nincs (részemről).
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #41 Dátum: 2007. Október 05. - 20:12:53 »

Ezért irtam mit kell kitörölni Mosolyog Csak segíteni szeretnék Mosolyog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #42 Dátum: 2007. Október 06. - 11:07:20 »

Értem én, és köszönöm is a segítséget.
A dolog azért nehezebb egy hangyányival, mert ti a HTML kódot látjátok, és az abban lévő hibát. A javításhoz viszont meg kell keresnem az n db. PHP fájlban, hogy hol ismétli rá ezt a kódot.
Biztos, hogy egy olyan profi embernek, aki napi 8-10 órát ezzel tölt el, ez gyorsan menne, nekem egy kicsit melósabb, gondolkodósabb a dolog.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #43 Dátum: 2007. Október 06. - 19:00:24 »

Haho! Ötletem: Ha valaki tudna adni egy e-mail cimet a Lacetti Klub-nak, akkor küldenék neki egy IWIW-es meghívót, és arra aki akar bejelentkezhetne, amennyíben személyesebb kapcsolatot is akat a tagtársakkal. Cápa már tett erre javaslatot a számára /és számomra pláne!/ egyéb msn?, stb  helyett ez szerepelne az adatlapunkon. Tehát mível már tudjátok, hogy PC-béna vagyok, segítsetek ebben. Szerintem jó lenne pluszba az IWIW, és Cápa másik ünnepekkel kapcsolatos észrevételét is nagyon támogatom, ne a hülye amcsi ünnepek legyenek a naptárban, hanem a magyarok, és a tagok személyes ünnepei. Persze a tagi dátumok fakultativak lennének. Várom a hozzászólásokat. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #44 Dátum: 2007. Október 06. - 19:03:07 »

Haho! Ötletem: Ha valaki tudna adni egy e-mail cimet a Lacetti Klub-nak, akkor küldenék neki egy IWIW-es meghívót, és arra aki akar bejelentkezhetne, amennyíben személyesebb kapcsolatot is akat a tagtársakkal. Cápa már tett erre javaslatot a számára /és számomra pláne!/ egyéb msn?, stb  helyett ez szerepelne az adatlapunkon. Tehát mível már tudjátok, hogy PC-béna vagyok, segítsetek ebben. Szerintem jó lenne pluszba az IWIW, és Cápa másik ünnepekkel kapcsolatos észrevételét is nagyon támogatom, ne a hülye amcsi ünnepek legyenek a naptárban, hanem a magyarok, és a tagok személyes ünnepei. Persze a tagi dátumok fakultativak lennének. Várom a hozzászólásokat. Üdv: LadiGidy

Ha jól tudom a mail cím: lacetti-klub@extra.hu
Az IWIWes dolgot támogatom!
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!