Lacetti klub fórum
2024. Június 16. - 21:11:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 204287 alkalommal)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #90 Dátum: 2007. Október 20. - 19:42:50 »

Stocz mester!
Ha majd ráérsz (mennyi van még a nyugdíjig... Vigyorog ?) kérlek vizsgáld meg a következő kérdést/kérést:
A honlap kezdőlapján megjelenő "Képek a galériából" alatt megjelenő képre kattintva a Galériába kerülünk. Nem lehetne ezt úgy megvariálni, hogy ez esetben a képet (és esetleg a művész többi képét) lehessen - közvetlenül megtekinteni - azaz kicsit "mélyebbre" vigyen?
Fel-fel bukkannak ugyanis érdekes képek, de jelen formában AZT a bizonyos képet megtalálni a Galériában (sok más érdekes kép között  Kacsint ...) hát....

Előre is köszi, akármi is lesz!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #91 Dátum: 2007. Október 21. - 15:14:08 »

Stocz Főúr Fő-Fő védett taxis barátom! Megadom a parancsot az éjszakásoknak, hogy Rád mindig vigyázzanak, óvjanak minden támadástól autósoktól, buszosoktól, baromarcú gyalogosoktól, és szerencsére éjszaka kevés, de annál hülyébb bringásoktól. Add meg a kocsid szinét, mert nem tudom minek mondjam, és a rendszámod betüit legalább, a City taxit tudom. Ha összetüzésbe kerülnél valamelyik kpllégámmal, hivatkozz rám, majdnem mindenki ismer, gondolom főleg a ritka nevem miatt. Adok a kocsidra egy BKV-s matricát, ha akarod. Na szia, minden jót! Üdv: LadiGidy a védőszárny

A szín hivatalos megnevezése menta zöld. (Ezt a taglistából is kiolvashatod!)
A betűk: EBG-
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #92 Dátum: 2007. Október 21. - 15:20:01 »

Stocz mester!
Ha majd ráérsz (mennyi van még a nyugdíjig... Vigyorog ?) kérlek vizsgáld meg a következő kérdést/kérést:
A honlap kezdőlapján megjelenő "Képek a galériából" alatt megjelenő képre kattintva a Galériába kerülünk. Nem lehetne ezt úgy megvariálni, hogy ez esetben a képet (és esetleg a művész többi képét) lehessen - közvetlenül megtekinteni - azaz kicsit "mélyebbre" vigyen?
Fel-fel bukkannak ugyanis érdekes képek, de jelen formában AZT a bizonyos képet megtalálni a Galériában (sok más érdekes kép között  Kacsint ...) hát....

Előre is köszi, akármi is lesz!

Ahogy mondani szokták: nyitott kapukat döngetsz.
Sajna a két funkciót teljesen külön motor valósítja meg, így egy komolyabb meló ezt megvalósítani. Én is szeretném, de most jelenleg ott tartok, hogy a fórumot sincs időm végigolvasni, nem hogy programozgatni.
Sacc/kb Január-Február.
Vagy Lottó nyeremény, esetleg szponzor.

A galéria motoron nagyon sok módosítani való van még. Ennek az az oka, hogy ez egy Alpha verziós cucc volt. Lehet, hogy nem ezt kellett volna felrakni, de megtetszett. Azóta elég sok mindent csiszolgattam benne, és ez még egy darabig így is lesz.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #93 Dátum: 2007. Október 22. - 09:13:04 »

Stocz Nagymester Úr! Kivánságunk teljesítve, köszönjük! Privát levél érkezése immáron PIROS ! Most már csak az kell, hogy a szinvakoknak csörögjön is! Tényleg pótolhatatlan vagy! Elismeréssel üdvözöllek, pláne mint béna PC-s. Majd kérlek számolj be,arról, amit Szabó Pistivel beszéltél a klub nevében, hogy okuljunk. Jó pihit! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #94 Dátum: 2007. Október 22. - 09:26:52 »

Valamelyik este voltam olyan elvetemült és átnéztem kicsit a taglistát . Nos 29 olyan tagunk van akiknél ez szerepel , Utoljára aktív : Soha
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #95 Dátum: 2007. Október 22. - 11:40:16 »

Stocz Nagymester Úr! Kivánságunk teljesítve, köszönjük! Privát levél érkezése immáron PIROS ! Most már csak az kell, hogy a szinvakoknak csörögjön is! Tényleg pótolhatatlan vagy! Elismeréssel üdvözöllek, pláne mint béna PC-s. Majd kérlek számolj be,arról, amit Szabó Pistivel beszéltél a klub nevében, hogy okuljunk. Jó pihit! Üdv: LadiGidy

Csörögni még nem tud, de Firefox-szal nézve villog is!
Az IE felhasználók ebből (is) kimaradnak.
Háát, én mondtam annak idején, hogy a Tűzróka jobb...
Van más változás is (azt is Ti kértétek anno), kíváncsi vagyok, észreveszi-e valaki. Vagy nem is volt olyan fontos.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #96 Dátum: 2007. Október 22. - 11:45:54 »

Hozzászólás gomb van a válasz helyett.  Mosolyog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #97 Dátum: 2007. Október 22. - 12:47:06 »

Akkor nem volt hiába.  Mosolyog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #98 Dátum: 2007. Október 22. - 14:17:57 »

Köszönjük szépen a kívánságaink teljesítését. Így mégnagyobb öröm a fórumozás!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #99 Dátum: 2007. Október 22. - 15:27:22 »

Stocz! Tuti, hogy megtartunk! Most már tényleg időszerű lenne, amit már megirtak elöttem: "Stoczot a kormányba!", de az igaziba! Akkor biztos jobb lenne autósnak lennünk! Jó hogy vagy nekünk! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #100 Dátum: 2007. Október 22. - 20:27:19 »

Stocz mester!
Ha majd ráérsz (mennyi van még a nyugdíjig... Vigyorog ?) kérlek vizsgáld meg a következő kérdést/kérést:
A honlap kezdőlapján megjelenő "Képek a galériából" alatt megjelenő képre kattintva a Galériába kerülünk. Nem lehetne ezt úgy megvariálni, hogy ez esetben a képet (és esetleg a művész többi képét) lehessen - közvetlenül megtekinteni - azaz kicsit "mélyebbre" vigyen?
Fel-fel bukkannak ugyanis érdekes képek, de jelen formában AZT a bizonyos képet megtalálni a Galériában (sok más érdekes kép között  Kacsint ...) hát....

Előre is köszi, akármi is lesz!

Na ez is megvan.
Kis szépséghibája a dolognak, hogy nem mindíg találja meg a galériát.  He
Órák óta itt ülök, és próbálom kitalálni, hogy ez hogyan lehet. Ez egy egzakt tudomány! 1+1 az mindig 2!
Ez a r...dt adatbázi meg sz..k rá. 

Na mindegy. Próbálgassátok.
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #101 Dátum: 2007. Október 22. - 21:35:31 »

Stocz mester!
Ha majd ráérsz (mennyi van még a nyugdíjig... Vigyorog ?) kérlek vizsgáld meg a következő kérdést/kérést:
A honlap kezdőlapján megjelenő "Képek a galériából" alatt megjelenő képre kattintva a Galériába kerülünk. Nem lehetne ezt úgy megvariálni, hogy ez esetben a képet (és esetleg a művész többi képét) lehessen - közvetlenül megtekinteni - azaz kicsit "mélyebbre" vigyen?
Fel-fel bukkannak ugyanis érdekes képek, de jelen formában AZT a bizonyos képet megtalálni a Galériában (sok más érdekes kép között  Kacsint ...) hát....

Előre is köszi, akármi is lesz!

Na ez is megvan.
Kis szépséghibája a dolognak, hogy nem mindíg találja meg a galériát.  He
Órák óta itt ülök, és próbálom kitalálni, hogy ez hogyan lehet. Ez egy egzakt tudomány! 1+1 az mindig 2!
Ez a r...dt adatbázi meg sz..k rá. 

Na mindegy. Próbálgassátok.

Konstatálva, hogy télleg. 10-ből 9-szer viszont igen, úgyhogy szerintem megoldottad. Naggyon kösz!
Az, hogy ez egzakt tudomány lenne...?, hát ...?
Bilgéct egyszer megkérdezték, hogy miért van az, hogy ha tegnapelőtt, meg tegnap működött valami, akkor ma miért nem? Állítólag megvonta a vállát, és ezt válaszolta: Windows like that... És elvonatkoztatva a csodás termékétől, miért ne lehetne ez igaz más szoftváréra is... Mosolyog

Elő a veresbort, és ünnepeld a sikert Kacsint!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #102 Dátum: 2007. Október 23. - 08:34:58 »

Érdekes, nálam is pont ez az arány jött elő!  Vigyorog
Akkor mégis csak van benne vmi logika!  Csak még azt nem tudom, hogy mi. És mivel nem nagyon komálom a tökéletlen dolgokat, birizgál ez az ügy rendesen.
Ja, néztem a mail-jeimet, de nem találom a vörösbort. Hova küldted? Vigyorog
És a kódok birizgálása közben a gin is elfogyott (nem a lámpából, az eddig sem volt meg, hanem az üvegből). 
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #103 Dátum: 2007. Október 23. - 10:04:42 »

Érdekes, nálam is pont ez az arány jött elő!  Vigyorog
Akkor mégis csak van benne vmi logika!  Csak még azt nem tudom, hogy mi. És mivel nem nagyon komálom a tökéletlen dolgokat, birizgál ez az ügy rendesen.
Ja, néztem a mail-jeimet, de nem találom a vörösbort. Hova küldted? Vigyorog
És a kódok birizgálása közben a gin is elfogyott (nem a lámpából, az eddig sem volt meg, hanem az üvegből). 
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #104 Dátum: 2007. Október 23. - 11:14:46 »

Kedves Mester!

Ha már ilyen ügyi voltál a Galériás problémával, itt az újabb:
Jól tapasztalom, hogy ha egyszer a honlap kezdőlapjáról belépek a fórumba, onnan már nincs visszaút...? Kacsint
Magyarán arra gondolok, hogy nem sikeredik visszajutnom a honlapra - "Főoldal" ugye a fórum főoldala... - mondjuk megnézni újra néhány csodás képet... Kacsint

Remélem érthető voltam így hajnali délben...

Köszi előre is...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!