Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 09:53:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 27   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2009 október 23-24-25  (Megtekintve 91458 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #195 Dátum: 2009. Október 15. - 17:16:35 »

Azt kérdezném,hogy majd lenne-e valaki,aki tudna Bagolyon segíteni nekem a ventillátor hozzáféréséhez/kitisztításában?Egyedül nem merek nekilátni,félek,hogy elrontok valamit.Persze ha az időjárás engedi...
Én szívesen segítek, van benne gyakorlatom.
Én meg hozok hozzá kisbaltát.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #196 Dátum: 2009. Október 15. - 17:43:18 »

Azt kérdezném,hogy majd lenne-e valaki,aki tudna Bagolyon segíteni nekem a ventillátor hozzáféréséhez/kitisztításában?Egyedül nem merek nekilátni,félek,hogy elrontok valamit.Persze ha az időjárás engedi...
Én szívesen segítek, van benne gyakorlatom.
Én meg hozok hozzá kisbaltát.
Köszi srácok! Mosolyog
Én igazábol pajszerre gondoltam,de a kisbalta tényleg jobb,legalább kiütjük azt a nagy üveget ott elöl.Úgyis útban van.  Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #197 Dátum: 2009. Október 15. - 17:55:38 »

Azt kérdezném,hogy majd lenne-e valaki,aki tudna Bagolyon segíteni nekem a ventillátor hozzáféréséhez/kitisztításában?Egyedül nem merek nekilátni,félek,hogy elrontok valamit.Persze ha az időjárás engedi...
Én szívesen segítek, van benne gyakorlatom.
Én meg hozok hozzá kisbaltát.
Köszi srácok! Mosolyog
Én igazábol pajszerre gondoltam,de a kisbalta tényleg jobb,legalább kiütjük azt a nagy üveget ott elöl.Úgyis útban van.  Vigyorog
Pajszer kicsi, nem olyan hatásos!!!
De megkérdem apósomat...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #198 Dátum: 2009. Október 15. - 20:39:13 »

Hahó!!!Lezárult már a jelentkezés??Mi is mennénk Bagolyra.Egy négyszemélyes szobát foglalnék , ha lehet!!!!Szombaton délután érkeznénk.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #199 Dátum: 2009. Október 16. - 07:36:44 »

Hahó!!!Lezárult már a jelentkezés??Mi is mennénk Bagolyra.Egy négyszemélyes szobát foglalnék , ha lehet!!!!Szombaton délután érkeznénk.
Szia MNT, és családja! Számítunk rátok! Nézd vissza a résztvevőket, szerepeltek a listán. Várunk szombaton titeket, nagy szeretettel!

Más: a jelentkezők közül ki NEM KÉR pénteken babgulyásos vacsorát? Mert, ha nincs ilyen, akkor a teljes létszámnak rendelem meg!
A szombati, vasárnapi ételt majd ott beszéljük meg, az nem gond.

Addigra javuló időt jósolnak. Persze nyár nem lesz, de ne essen se eső, se hó, és addigra ne legyen sár, ez a kívánságunk.
Minden rajtunk múlik a továbbiakban, tehát jó bulit fogunk csapni! Mert szuper csapatunk van! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #200 Dátum: 2009. Október 16. - 21:25:24 »

Sajnos a sár az lesz.De mit számít!! Kacsint Vigyorog
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #201 Dátum: 2009. Október 16. - 21:31:09 »

Majd visszek házi páleszt és a sár már a barátotok lesz (esésnél) Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #202 Dátum: 2009. Október 16. - 21:50:28 »

Majd visszek házi páleszt és a sár már a barátotok lesz (esésnél) Vigyorog Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 16. - 21:54:42 írta akidobos » Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #203 Dátum: 2009. Október 17. - 19:35:17 »

Most úgy néz ki,olyasmi időnk lesz,mint tavaly. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 18. - 09:31:53 írta akidobos » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #204 Dátum: 2009. Október 18. - 19:10:21 »

Most úgy néz ki,olyasmi időnk lesz,mint tavaly. Mosolyog
Mert megérdemeljük!
Nem szólt még senki, hogy nem kér vacsorát. Ezek szerint mindenki együtt eszik babgulyást. Szóval az összes ember, aki már pénteken kezdi a talit. Legkésőbb kedd az a nap, amikor módosíthatunk, mert fel is kell készülni a kajára, mert pénteken zárva lesz minden!
Ki kezd még nálunk reggel? Meatloafék, és mi biztosan együtt megyünk Hollókőre, meg utána Bagolyra.
Mikor legyen a találkozó itt, és mikor Hollókőn? Autópályán, vagy a régi 3-ason Hatvanig? Érdemes a rövid távra matricázni? Várom a hozzászólásokat!
Nálunk: 1/2 8? 8? Hollókő: 1/2 10-10? Onnan közös indulás Bagolyra:14? 15? (Ha jó idő van, és felmegyünk a várba is!?) Szóval emberek, mi legyen?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #205 Dátum: 2009. Október 18. - 19:25:11 »

Most úgy néz ki,olyasmi időnk lesz,mint tavaly. Mosolyog
Mert megérdemeljük!
Nem szólt még senki, hogy nem kér vacsorát. Ezek szerint mindenki együtt eszik babgulyást. Szóval az összes ember, aki már pénteken kezdi a talit. Legkésőbb kedd az a nap, amikor módosíthatunk, mert fel is kell készülni a kajára, mert pénteken zárva lesz minden!
Ki kezd még nálunk reggel? Meatloafék, és mi biztosan együtt megyünk Hollókőre, meg utána Bagolyra.
Mikor legyen a találkozó itt, és mikor Hollókőn? Autópályán, vagy a régi 3-ason Hatvanig? Érdemes a rövid távra matricázni? Várom a hozzászólásokat!
Nálunk: 1/2 8? 8? Hollókő: 1/2 10-10? Onnan közös indulás Bagolyra:14? 15? (Ha jó idő van, és felmegyünk a várba is!?) Szóval emberek, mi legyen?
Én fél 8-ra nálad vagyok felmatricázva.Sztem sokkal gyorsabb,ha a pályán megyünk.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #206 Dátum: 2009. Október 18. - 19:26:45 »

Bagoly vendégek! (Akik csak látogatóba jönnek). Figyeljétek a híreket, hogy szombaton, vagy esetleg vasárnap mikorra érkezzetek Bagolyra.
Akik jönnek, lehetőleg előre jelezzék, hogy mikorra érkeznek, és kérnek-e szombaton vacsorát, vagy vasárnap ebédet, és hány főre?
Telefonon elérhetőek leszünk! Akinek nincs meg valaki száma, priviben érdeklődjön! Fényképező gépet, videot aki tud hozzon, és dolgozzon is vele!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #207 Dátum: 2009. Október 18. - 19:33:21 »

Bagoly vendégek! (Akik csak látogatóba jönnek). Figyeljétek a híreket, hogy szombaton, vagy esetleg vasárnap mikorra érkezzetek Bagolyra.
Akik jönnek, lehetőleg előre jelezzék, hogy mikorra érkeznek, és kérnek-e szombaton vacsorát, vagy vasárnap ebédet, és hány főre?
Telefonon elérhetőek leszünk! Akinek nincs meg valaki száma, priviben érdeklődjön! Fényképező gépet, videot aki tud hozzon, és dolgozzon is vele!
Parancsot értettétek??  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #208 Dátum: 2009. Október 18. - 20:01:46 »

Bagoly vendégek! (Akik csak látogatóba jönnek). Figyeljétek a híreket, hogy szombaton, vagy esetleg vasárnap mikorra érkezzetek Bagolyra.
Akik jönnek, lehetőleg előre jelezzék, hogy mikorra érkeznek, és kérnek-e szombaton vacsorát, vagy vasárnap ebédet, és hány főre?
Telefonon elérhetőek leszünk! Akinek nincs meg valaki száma, priviben érdeklődjön! Fényképező gépet, videot aki tud hozzon, és dolgozzon is vele!
Parancsot értettétek??  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Parancs értve!!! De nem sokal tudok elöte szolni,viszont nem kérünk ellátmányt  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #209 Dátum: 2009. Október 18. - 20:19:52 »

Bagoly vendégek! (Akik csak látogatóba jönnek). Figyeljétek a híreket, hogy szombaton, vagy esetleg vasárnap mikorra érkezzetek Bagolyra.
Akik jönnek, lehetőleg előre jelezzék, hogy mikorra érkeznek, és kérnek-e szombaton vacsorát, vagy vasárnap ebédet, és hány főre?
Telefonon elérhetőek leszünk! Akinek nincs meg valaki száma, priviben érdeklődjön! Fényképező gépet, videot aki tud hozzon, és dolgozzon is vele!
Gidy, Szombaton mikor kezdődik a program, mikorra ildomos odaérnünk?
Mert akkor reggel úgy megyünk/érünk oda, hogy ne kelljen ránk várni.
Természetesen mi is igényeljük mind Szombatra, mind Vasárnapra az ellátást Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 27   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!