Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 15:26:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Mi legyen a név?  (Szavazás lezárva: 2007. Október 09. - 08:23:40)
www.lacettiklub.hu - 10 (71.4%)
www.lacetti-klub.hu (megprobalni megvenni egy régi társunktól) - 3 (21.4%)
www.lacettiforum.hu - 1 (7.1%)
Nem kell! - 0 (0%)
Egyéb név. Javasold hozzászólásban. - 0 (0%)
Összes szavazó: 14

Oldalak: [1] 2 3   Le
 
Szerző Téma: Akarunk .hu domain nevet?  (Megtekintve 35877 alkalommal)
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Dátum: 2007. Szeptember 18. - 08:23:40 »

Nos erre gondoltam. Szervert tudok biztosítani neki, gyors helyen. És még email címünk is lehet. De ehhez az kell egyre jobban megismerjük egymást és sűrün járjunk ide Mosolyog Egy évig tuti nincs felnntartasi dij, utanna meg a szerverberles evi 20000 forint emailokkal egyutt. Tudunk levlistat is kuldeni meg hirlevelet is. Tehat  a kerdes lesze-e egyesekben ha megcsinaljuk hajlandosag par szaz forintot kifizetni egy ev mulva a fenntartasaert? Vagy kezdjunk bele es ha nem akkor megszuntetjuk?

Vitassuk meg a témát, nem kell elkapkodni.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 08:51:24 »

Támogatom az ötltet, bár Stoczon múlik a dolog szerintem. nem tudhatjuk milyen tervei vannak.  Mosolyog
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #2 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 08:55:33 »

Támogatom az ötltet, bár Stoczon múlik a dolog szerintem. nem tudhatjuk milyen tervei vannak.  Mosolyog


Ha nem akar penz kolteni a sajat zsebebol egyelore akkor tamogatnia kell Mosolyog
Amugy ugyis o karbantartana egyelore Mosolyog A forumot tuti Mosolyog Kapna admint.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 09:01:43 »

Nos nekem a másik fórum honlapcíme fel van matricázva az autóra, gondoltam belépek majd. Viszont még mindig nem tettem. Gondolkodtam, hogy megéri-e nekem egy nem kizárólag lacettis szervezethez tartozni egy tagsági matricáért, nyakbalógóért, feliratért, hasonló tartozékokért évi ötezerért. Persze ezen kívül vannak dolgok, amik finanszírozásra kerülnek ebből a pénzből, ez nem kétséges, de zömében talik alkalmával, amikből lakhelyem miatt kimaradok. Ami jó lett volna, hogy ezen kívül adnak a szervízdíjból 10% kedvezményt...csak nem a környékemen lévő szervizekben, így ebben sem részesülök.
No és itt van a hangsúly részemről. Elindult ez a honlap, tetszik a fórum is, jónak tartom így az egészet! Ha olyan klubélet lesz, hogy nem Pestközpontú talik, a tagsággal együtt nem kell pár apróság miatt többezer forintot kifizetni, csak a klub fenntartása a cél, akkor én benne vagyok. Szerintem a találkozók költségét valamilyen formában különválasztva a tagságtól reálisabban ki lehet alakítani egy tagdíjat. Abban is tudok segíteni, ha eldől a név, hogy az autómon lévő formátumban látható matricából készíttetek jópár darabot, amit az aktív tagoknak eljuttatnánk valahogy. A matrica pontos kinézetét (átlátszó/nem átlátszó háttér, betűk színe, stb) később eldöntenénk. Szóval az a véleményem, hogy mondjuk 40 aktív taggal számolva ha úgy vesszük, hogy 20000 Ft a költség + még valami egyéb, akkor is megáll évi 1000 Ft-ból fejenként. Szerintem kibírható összeg. Ebbe még a matrica is beleférne, mert 200-250 Ft-ért csinálnak egy olat, mint nekem van. (Persze a színek, egyéb külön dolgok, stb. drágítják az árat.)  
Szerintem legyen, de ne kapkodjuk el!  
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #4 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 09:49:20 »

Igy van ezert vetettem fel. 20000 forint 20-40 fele elosztva tenyleg nem sok, vitassuk meg ez a lenyeg. Elozo .hu-s weboldal is emiatt mondot csodot, a kollega nem akata sajat zsebbol futtatni. Jo lenne ha tenyleg szepen megszerveznenk ezt. Nem is amiatt, hogy az ember annyira vagyik uj baratokra, hanem a hangulat, hogy mi akik vallaljuk hogy ilyen autonk van osszefogunk. Sok auto klubnal ez mukodik, es mivel ez az auto nem a szobsag jelkepe ezert meg mukodhet is nallunk.
De ehhez ido kell az teny. Itt az ido kitargyalni es nemutolso sorban akiket ismerunk ilyen autoval raenni eljen itt kozossegi eletet velunk.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #5 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 12:05:53 »

Jelenleg ingyenes szerveren vagyunk, kár erre költeni.
A .hu-s domain név mindenképpen előny lenne, hiszen ezzel függetlenné válhatnánk a jelenlegi szolgáltatótól.
A két dolog nem függ össze szorosan, az extrás szerveren is maradhatunk .hu-s domainnel.
Remélem, hogy előbb-utóbb lesznek majd szponzorok, a .hu-s név finanszírozását rájuk bíznám.

Azért az megnyugtat, hogy az új helyen is kapnék admin jogokat.
Végül is csak egy (jó) pár hónap összes szabad (meg némi munka) idejét tettem bele.   Kacsint

Az oldal egyébként a jelenlegi címével (mivel más nincs) lett meghirdetve taxis újságokban, úgyhogy egy kicsit még maradjunk. Vigyorog

Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 13:25:35 »

Jelenleg ingyenes szerveren vagyunk, kár erre költeni.
A .hu-s domain név mindenképpen előny lenne, hiszen ezzel függetlenné válhatnánk a jelenlegi szolgáltatótól.
A két dolog nem függ össze szorosan, az extrás szerveren is maradhatunk .hu-s domainnel.
Remélem, hogy előbb-utóbb lesznek majd szponzorok, a .hu-s név finanszírozását rájuk bíznám.

Azért az megnyugtat, hogy az új helyen is kapnék admin jogokat.
Végül is csak egy (jó) pár hónap összes szabad (meg némi munka) idejét tettem bele.   Kacsint

Az oldal egyébként a jelenlegi címével (mivel más nincs) lett meghirdetve taxis újságokban, úgyhogy egy kicsit még maradjunk. Vigyorog



Na akkor valamit nem értek, pedig nem vagyok szőke...max. mozdonyszőke.
Maradhatunk itt ezen az ingyenes szerveren, ami extrás, de egyúttal lehet olyan nevünk, hogy www.lacettiklub.hu ?
Nekem ez a szerver, ha továbbra is így működik, tökéletesen megfelel, max. a nevünknél előny lenne az imént említett név, mert rövidebb. Nem kell az extra, meg annyi pont, kötőjel bele. Persze ez nem nagy dolog.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #7 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 13:48:59 »

Az extra szot csak fizetosen lehet elhagyni de azt en bevallalom. Lehet itt uzemelni csak akkor egy link mutat erre a cimre kozvetlenul. Tehat ugyanaz marad de a www.lacettiklub.hu -rol idejon automatikusan. Azert emlitettem masik szervert mert ennel biztonsagosabb es gyorsab meg ha valami nyug van csak atmegyek a szomszed irodaba es levagom az uzemelteto tokeit  Vigyorog
Ja es ha Stocz baratunk szponzorokat akar azok nem szeretik az ilyen cimeket mint az extra  Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #8 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 14:03:16 »

Az extra szot csak fizetosen lehet elhagyni de azt en bevallalom. Lehet itt uzemelni csak akkor egy link mutat erre a cimre kozvetlenul. Tehat ugyanaz marad de a www.lacettiklub.hu -rol idejon automatikusan. Azert emlitettem masik szervert mert ennel biztonsagosabb es gyorsab meg ha valami nyug van csak atmegyek a szomszed irodaba es levagom az uzemelteto tokeit  Vigyorog
Ja es ha Stocz baratunk szponzorokat akar azok nem szeretik az ilyen cimeket mint az extra  Vigyorog

Aham...na én ehhez kis hal vagyok.. Vigyorog Többséghez húzok ha lesz döntés, nekem jó lesz úgy is. Viszont a véleményemet tartom továbbra is a tagságival és a matrica, tali, egyébbel kapcsolatban, bármi is lesz a nevünk. Annak örömére, hogy bejáratós lettem, ezen sorok legyenek kiemelve kékkel.  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #9 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 14:40:21 »

Feri!

Már az 50. hozzászólásod után lettél bejáratos...  Kacsint

Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 14:44:26 »

Feri!

Már az 50. hozzászólásod után lettél bejáratos...  Kacsint



Húúú wazeeee....szóljatok ám, ha sokat fecsegek!  Mosolyog Na mindegy, így sem rossz, most ünnepelni. 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #11 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 09:15:50 »

Üdv! Nincs fogalmam az ilyen dolgokról, ezért a többség döntését elfogadom. Viszont maximáljuk az esetleges löltségeket mondjuk évi 1000ft-ra. Ha sokan leszünk még ez is mehet lejjebb. De ne népszavazás legyen főleg, jobb lenne, ha a hozzáértők megvitatnák a dolgokat, és utána lenne a közös döntés csak. C.  Feri kivánsága jogos: legyen különválasztva a tagsághoz kötödő kötelezettség, az egyéb dolgoktól, mint pl. a találkozóktól. A külön dolgok legyenek ki-ki alapon természetesen szerintem is. Stocz barátunk pedig, ha továbbra is veszi a nem kis fáradságot, és viszi a prímet, akkor nagyon megköszönhetjük neki az eddigieket, és továbbiakat is! Az idejét nem lehet úgysem, de az esetleges konkrét kiadásokba igénye szerint be kellene majd szállni esetleg. Ez az én véleményem tagtársaim. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #12 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 09:44:25 »

Szavazok és a többséghez fogok csatlakozni. Halkan suttognám ám el: azért a "tagdíj" szóval csínnyán. Ha hivatalosan akarjuk beszedni, akkor a klubbot a cégbíróságon be kell jegyezni, adószám, stb. Azért mondom, mert egy másik ilyen hobbi célú egyesülés, melynek tagja vagyok, kénytelen volt végigjárni az utat. Mi szeretnénk ezt? Éves hivatalos küldöttgyűlést? Elnökséget, stb.?
Egyébként csatlakozva atz elöttem szólóhoz: azért ez itt Stocz cartárs nem kis munkája. Döntő szava Neki legyen ebben.
TALÁN NEM IS ÁRTANA ŐT VMILYEN FORMÁBAN ELNÖKÜNKEK MEGVÁLASZTANI?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #13 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 11:05:51 »

Előző két hozzászóló mondandójával maximálisan egyetértek!!!
(cápa hevesen bólogat)  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #14 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 12:22:43 »

Mindennemu Cegbirosagi dolgot rambizhattok ha oda jutunk Mosolyog 9 evig dolgoztam a Fovarosi Birosagon mint rendszergazda ebbol 2 ev Cegbirosag  Vigyorog Kacsint Gyors ugyintezes garantalt.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Oldalak: [1] 2 3   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!