Lacetti klub fórum
2024. április 25. - 02:25:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Mi legyen a név?  (Szavazás lezárva: 2007. Október 09. - 08:23:40)
www.lacettiklub.hu - 10 (71.4%)
www.lacetti-klub.hu (megprobalni megvenni egy régi társunktól) - 3 (21.4%)
www.lacettiforum.hu - 1 (7.1%)
Nem kell! - 0 (0%)
Egyéb név. Javasold hozzászólásban. - 0 (0%)
Összes szavazó: 14

Oldalak: 1 [2] 3   Le
 
Szerző Téma: Akarunk .hu domain nevet?  (Megtekintve 35979 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #15 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 19:28:28 »

cápaFeri: a kisbtűkkel is?
Várjunk! Éppen ettől óvlak Titeket! Hogy hiovatalosan is valamilyen szervezetbe trömörödjünk4 Mert azt be kell jegyeztetni. És utána könyvelés, meg egyebek, ami pénzbe kerül, plussz senkinek nem lesz rá ideje! Tehát honlap, matrica, polóm, sapka, stb. mindent javallok magánemberként elkészíteni (készíttetni), azért senki nem szólhat.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #16 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 20:43:31 »

cápaFeri: a kisbtűkkel is?
Várjunk! Éppen ettől óvlak Titeket! Hogy hiovatalosan is valamilyen szervezetbe trömörödjünk4 Mert azt be kell jegyeztetni. És utána könyvelés, meg egyebek, ami pénzbe kerül, plussz senkinek nem lesz rá ideje! Tehát honlap, matrica, polóm, sapka, stb. mindent javallok magánemberként elkészíteni (készíttetni), azért senki nem szólhat.

Elég, ha annyit válaszolok erre, hogy a boltban sem a számlára vagyok először kíváncsi? Nekem a termék fontos, nem a hivatalos rész meg a papír. Az csak pénzbe kerül, de a termék-szolgáltatás nem lesz jobb tőle!
Szal nem kell hivatal, csak működjön jól a dolog! Honlap van, remélem lesz is, matricát és annak gyárthatóságát -mint magánember- én már említettem, hogy vállalnám, a többihez nem vagyok elég fanatikus.  Vigyorog (ellenzője természetesen nem leszek, ha megszavazzuk, rajtam nem múlik, de eddig is megvoltam sapka meg póló nélkül)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #17 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 13:21:56 »

Igazándiból mindenkinek igaza van.
A .hu-s domainnév nagy előny lenne, de a hivatalos klub alapítás nem egy kívánatos dolog jelenleg. Ezért gondoltam a szponzor által megfinanszírozott váltásra. Majd.
Persze jó lenne hivatalos klubként működni, de szerintem jelenleg nem vagyunk elegen egy ilyen szervezet fenntartásához.
Azt meg nem igazán venném a nyakamba (meg szerintem más sem), hogy "feketén" szedjünk be pénzeket. Még ha 1-2 ezer forintot is.
Most, amikor több, mint 1000 ellenőrt vesz fel az adóhivatal.

captainb: erről a klub alapítási őrületről majd tájékoztathatnál minket bővebben is, ha összejön a találkozó. Még ha nem is tartunk itt, az információ nem árt.

Az viszont igaz, hogy pl. a matricás dologhoz is szükség lenne egy végleges domain névre. Viszont nincs miért kapkodni. Még fél éves sincs a honlap. Az idő nekünk dolgozik, minden nap egy kicsit többen leszünk.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #18 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 18:48:43 »

Haho! Véleményem, hogy egyelőre legyünk csak baráti-kör, a hivatalos dolgok bonyolultak, és drágák. Ráadásul roppant sok felesleges külső elvárásnak kell eleget tenni. Ha hivatalosat akarunk, ott van a Magyar Autóklub. Matrica ettől függetlenül lehet, jó ötletnek tartom. Ami a befizetéseket illeti, Stocznak valóban igaza van, a jó szándék ellenére lehet, hogy "lebuknánk", mert a piti ügyek mindig előbb járnek lebukással, büntetéssel, mint...elfelejtettem, mit akartam ideirni. Szóval legyünk Lacetti Baráti Kör papirok nélkül! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #19 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 19:41:10 »

Ha privátban valaki megcsináltatja a matricát és mi kidfizetjük neki, az még okés. A többi viszont következményekkel jár, bár van előnye, ha bejegyzett szervezetként lép fel az ember. De nem ragoznám itt, majd személyesen a tali alkalmával.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #20 Dátum: 2007. Szeptember 22. - 12:56:44 »

Igen-igen. A találkozón ezt majd jól kibeszéljük.
Szegény Cápa, meg csak hallgathat, mint hal a vízben  Vigyorog. (Ezt muszáj voltam átkölteni)
Hacsak nem csatlakozik Ő is a csapathoz.
Mint a fórum "legbeszédesebb" tagja.
Pedig az elején itt sem volt.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #21 Dátum: 2007. Szeptember 22. - 16:37:05 »

Igen-igen. A találkozón ezt majd jól kibeszéljük.
Szegény Cápa, meg csak hallgathat, mint hal a vízben  Vigyorog. (Ezt muszáj voltam átkölteni)
Hacsak nem csatlakozik Ő is a csapathoz.
Mint a fórum "legbeszédesebb" tagja.
Pedig az elején itt sem volt.
Most jöttem meg a badacsoniy taliról, amit a chevyklub-on szerveztek. Így ma nem tudtam olvasgatni benneteket. ill. csak benéztem reggel, írni nem volt időm.
Nos én az elején már említettem, hogy Pest kicsit messze, ritkán fogok ottani talikon részt venni. Természetesen a matricás felajánlásom érvényes, de úgy egyeztünk meg, hogy nem sietjük el a dolgot, majd ha kialakul minden. Addig van idő kigondolni, mit is szeretnénk, milyen formában.
Ami a beszédességet illeti:nem sokáig leszek én itt vezető pozícióban ahogy látom! ladigidy hamar behozza időbeli lemaradását szerintem!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #22 Dátum: 2007. Szeptember 22. - 20:31:06 »

Cápa! Félsz mi? Pedig én nem harapok. A jövő héten halálra dolgozom magam, akkor majd elhúzhatsz tőlem. Nincs harag persze, bízom benne, hogy nem ártottunk senkinek sem a sok hozzászólással. Vagy igen? Akkor állítsatok le! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #23 Dátum: 2007. Szeptember 22. - 20:37:44 »


Most jöttem meg a badacsoniy taliról[/quote]
Na de akkor pár szóban: milyen volt, hányan voltak, mely típúsok, sok amerikáner gép?
Messze lennénk? Kár, pedig kíváncsi lennék rád és kedvencedre :-).
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #24 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 08:10:11 »


Most jöttem meg a badacsoniy taliról
Na de akkor pár szóban: milyen volt, hányan voltak, mely típúsok, sok amerikáner gép?
Messze lennénk? Kár, pedig kíváncsi lennék rád és kedvencedre :-).

[/quote]

Ez egy kis tali volt, mivel a másik fórumon is többen felvetették, hogy nem szerencsés mindig Pest környéki talikat szervezni. Volt aki pl. Szombathelyről jött, neki még Badacsony is távol van, nemhogy Pest! Kaposújlak után ez volt a második, amin részt vettem. Kb. 10 autó volt, sajnos néhányan távol maradtak betegség miatt. Fő célja márkán belül egymás megismerése volt, no meg egy kis kirándulás. Badacsony, Szigligeten a várrom, Balatongyörökön a balatoni kilátás, Tapolcán a malomtó, bormúzeum. Sor került még egy-két apróbb hiba szervízelésére is (hibakódtörlés, motor-felsőmosóval tisztítás, cd-rádió-csere) rá, hisz velünk voltak olyan tagok is, akik aktívan dolgoznak daewoo-chewrolet szervízben immáron több, mint 10 éve. Néhány képemet feltettem a netre, de ha nem haragusztok (mivel innen nem volt senki rajtam kívül és ehhez a többiek beleegyezése is kellene), ide nem tenném.
Az alábbi linken megtekinthetitek őket: http://forum.chevyklub.hu/viewtopic.php?t=847   
Lapozzatok lefelé a megnyíló oldalon!!!
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #25 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 08:12:54 »


Most jöttem meg a badacsoniy taliról
Na de akkor pár szóban: milyen volt, hányan voltak, mely típúsok, sok amerikáner gép?
Messze lennénk? Kár, pedig kíváncsi lennék rád és kedvencedre :-).

[/quote]

Amíg nem találkozunk a galériában láthatsz róla pár képet. Mellesleg én legalább olyan kíváncsi vagyok a tiédre, főleg arra a sport csomagra!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #26 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 08:15:19 »

Cápa! Félsz mi? Pedig én nem harapok. A jövő héten halálra dolgozom magam, akkor majd elhúzhatsz tőlem. Nincs harag persze, bízom benne, hogy nem ártottunk senkinek sem a sok hozzászólással. Vagy igen? Akkor állítsatok le! Üdv: LadiGidy

Bocsi, nem akarok harapni, sem megbántani, de van néhány dolog, amiről lelkesen írsz itt a fórumban, de ez már megjelent régebben, vagy tárgyaltunk róla előzőleg a honlapon/fórumon. Azért ne veszítsd lekesedésed, kellenek a lendületes emberek egy aktív csapathoz!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #27 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 07:54:15 »

Azért egy egyesület jobban tudná képviselni az érdekeinket, és jobban oda kellene ránk figyelniük a forgalmazóknak, és szervízeknek. Ha van aki felvállalja az ezzel járó ügyintézést, és a kétségtelenül rengeteg munkát,  anyagilag sem túl megtehelő a tagsági díj, úgy részemről fontolgatnám a tagságot.
Stoczot a kormányba !!! Vigyorog
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #28 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 08:46:07 »

...Stoczot a kormányba !!! Vigyorog

Szerencsétlen Stocz. Miért akarod szegényt kerékbe törni?  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #29 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 09:16:39 »

Azért egy egyesület jobban tudná képviselni az érdekeinket, és jobban oda kellene ránk figyelniük a forgalmazóknak, és szervízeknek. Ha van aki felvállalja az ezzel járó ügyintézést, és a kétségtelenül rengeteg munkát,  anyagilag sem túl megtehelő a tagsági díj, úgy részemről fontolgatnám a tagságot.
Stoczot a kormányba !!! Vigyorog

Mi?
Én legyek az embléma a Chevy jel helyett???  He (ja nem. Az kívül van. A légzsák helyére gondoltál)

 Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!