Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 00:46:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Mi legyen a név?  (Szavazás lezárva: 2007. Október 09. - 08:23:40)
www.lacettiklub.hu - 10 (71.4%)
www.lacetti-klub.hu (megprobalni megvenni egy régi társunktól) - 3 (21.4%)
www.lacettiforum.hu - 1 (7.1%)
Nem kell! - 0 (0%)
Egyéb név. Javasold hozzászólásban. - 0 (0%)
Összes szavazó: 14

Oldalak: 1 2 [3]   Le
 
Szerző Téma: Akarunk .hu domain nevet?  (Megtekintve 35876 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 10:34:25 »

...Stoczot a kormányba !!! Vigyorog

Szerencsétlen Stocz. Miért akarod szegényt kerékbe törni?  Vigyorog Vigyorog

Valakinek a nevét had skandáljuk majd, hogy "elkúrta" meg "takarodjon", ill. "mondjon le"!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #31 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 13:18:59 »



Mi?
Én legyek az embléma a Chevy jel helyett???  He (ja nem. Az kívül van. A légzsák helyére gondoltál)

 Vigyorog Vigyorog

[/quote]

No azért a humort értettétek, de azért az érdemeinek elismerése is benne volt a mondandómban. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #32 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 13:28:17 »

Azért egy egyesület jobban tudná képviselni az érdekeinket, és jobban oda kellene ránk figyelniük a forgalmazóknak, és szervízeknek. Ha van aki felvállalja az ezzel járó ügyintézést, és a kétségtelenül rengeteg munkát,  anyagilag sem túl megtehelő a tagsági díj, úgy részemről fontolgatnám a tagságot.
Stoczot a kormányba !!! Vigyorog

Írjunk ki népszavazást! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #33 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 13:47:45 »

Belegondoltam - bár még élőben nem láttam - Stocz feje világítana a kormányomon. Asszem síkítanék a röhögéstől  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A duda helyén meg az a bizonyos szervét kellene nyomogatnom. Na neeeeeee  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #34 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 12:51:50 »

Huh.
Na én leléptem.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #35 Dátum: 2007. Október 01. - 07:52:29 »

Huh.
Na én leléptem.


Máris menekül..:-) Legalább becsületes, nem mint a politikusaink! Mielőtt megcsinálná a bajt menekül.:-) Pedig ha akarod, ha nem, megválasztunk! Így jártál...:-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #36 Dátum: 2007. Október 05. - 16:32:52 »

Huh.
Na én leléptem.


Máris menekül..:-) Legalább becsületes, nem mint a politikusaink! Mielőtt megcsinálná a bajt menekül.:-) Pedig ha akarod, ha nem, megválasztunk! Így jártál...:-)

ÉS CÁPÁT A HELYETTESÉNEK! MERT A VIDÉKET A KORMÁNYBA!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #37 Dátum: 2007. Október 05. - 17:28:03 »

Igy lesz jó: Stocz-Cápa-Captain a nyerő triumvirátus! Hajrá fiúk! Csak a titulusokat kell megválasztani nekik. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #38 Dátum: 2007. Október 05. - 17:37:21 »

Igy lesz jó: Stocz-Cápa-Captain a nyerő triumvirátus! Hajrá fiúk! Csak a titulusokat kell megválasztani nekik. Üdv: LadiGidy
Hát mit ártott neked szegény Stocz és Cápa? miért akarsz engem a nyakukra ültetni? Két perc alatt füstölgő gumikkal költöznének másik kontinensre! A szülői rongyrázóközösségben is csak addig kellettem, ameddig először fel nem szólaltam. Utána az asszonyt hívzták.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2007. Október 05. - 18:27:16 »

Jajj nekem!  Igazán megtisztelő, de nem kellene olyat választani, aki helyileg jobban tudná képviselni a csapatot? Én innen mit tudok segíteni a klubon? Még azt sem mondhatom, hogy vagyunk a környéken páran és annyian majd kiteszünk egy mandátumot, hogy a vidéknek is legyen szava. Ugyanis egy szál magam vagyok, még egy-két alkalomnál több talira sem tudok elmenni innen!
Javaslom captaint helyettem, ugyanis pont olyan kell erre a posztra, aki ha felszólal, akkor jól megmondja, nem kertel! (gyanítom ez volt a baj a rongyrázóközösségben is, mert ilyen helyeken megy a képmutatás).:-)
Ráadásul megy annyit a lacsival, hogy igazán tapasztalt vezető lenne belőle!
Ugye captain elvállalod? Hát persze! Akkor captain a helyettes....ez eldöntve.:-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #40 Dátum: 2007. Október 06. - 17:45:53 »

Jajj nekem!  Igazán megtisztelő, de nem kellene olyat választani, aki helyileg jobban tudná képviselni a csapatot? Én innen mit tudok segíteni a klubon? Még azt sem mondhatom, hogy vagyunk a környéken páran és annyian majd kiteszünk egy mandátumot, hogy a vidéknek is legyen szava. Ugyanis egy szál magam vagyok, még egy-két alkalomnál több talira sem tudok elmenni innen!
Javaslom captaint helyettem, ugyanis pont olyan kell erre a posztra, aki ha felszólal, akkor jól megmondja, nem kertel! (gyanítom ez volt a baj a rongyrázóközösségben is, mert ilyen helyeken megy a képmutatás).:-)
Ráadásul megy annyit a lacsival, hogy igazán tapasztalt vezető lenne belőle!
Ugye captain elvállalod? Hát persze! Akkor captain a helyettes....ez eldöntve.:-)

Hehe. Jó lenne, ha holnap jöhetnél. Sajna velem a a gond, hogy hónapokig nem vagyok igazából elérhető a munkám miatt. Ezért én az évnek csak nagyon kicsi százalékában lennék alkalmas. Egyébként meg ez most csak elvi beszélgetés és igaziból akkor lesz fontos, ha majd tényleg és igazán...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #41 Dátum: 2007. Október 06. - 18:01:42 »

Jajj nekem!  Igazán megtisztelő, de nem kellene olyat választani, aki helyileg jobban tudná képviselni a csapatot? Én innen mit tudok segíteni a klubon? Még azt sem mondhatom, hogy vagyunk a környéken páran és annyian majd kiteszünk egy mandátumot, hogy a vidéknek is legyen szava. Ugyanis egy szál magam vagyok, még egy-két alkalomnál több talira sem tudok elmenni innen!
Javaslom captaint helyettem, ugyanis pont olyan kell erre a posztra, aki ha felszólal, akkor jól megmondja, nem kertel! (gyanítom ez volt a baj a rongyrázóközösségben is, mert ilyen helyeken megy a képmutatás).:-)
Ráadásul megy annyit a lacsival, hogy igazán tapasztalt vezető lenne belőle!
Ugye captain elvállalod? Hát persze! Akkor captain a helyettes....ez eldöntve.:-)

Hehe. Jó lenne, ha holnap jöhetnél. Sajna velem a a gond, hogy hónapokig nem vagyok igazából elérhető a munkám miatt. Ezért én az évnek csak nagyon kicsi százalékában lennék alkalmas. Egyébként meg ez most csak elvi beszélgetés és igaziból akkor lesz fontos, ha majd tényleg és igazán...

Hali!

Megnéztem a galériában lévő képeket! Nagyon mutatós a gép! Igaz szebben mutatna ha tiszta állapotában és nem egy tető alatt örökítetted volna meg, de amit látni lehet belőle, az is gyönyörű! Feldobja az a matricázás de kegyetlenül! :-)
A hátsó kerékívnél tuti nem, de még az elsőt látva is csak talán mondtam volna, hogy kis sportültetés van. Ami nekem kifejezetten tetszik, az a 16"-os garnitúra!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #42 Dátum: 2007. November 08. - 16:11:09 »

Nem hogy akarunk, MEGVAN!!!

Köszönet érte.
 Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 2 [3]   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!