Lacetti klub fórum
2024. április 26. - 11:50:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11   Le
 
Szerző Téma: Évadzáró találkozó, 2009, December 12. Budapest  (Megtekintve 59769 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #135 Dátum: 2009. December 12. - 10:05:38 »

 10 óra! Remélem mindenki elindult, és mindjárt csengetnek a cartársak, szép sorjában. Most egy kis időre kikapcsolom a fórumot, mert van még más dolgom is, gondolok itt a vendégek fogadására főleg. Majd persze még be leszek kapcsolva, hogy azok is velünk lehessenek, akik nem tudtak eljönni. Részletes beszámolót majd írunk, és persze lesznek fényképek is az évadzáró taliról. Megjött az első: Athee!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #136 Dátum: 2009. December 12. - 15:18:16 »

Jó szórakozást Cartársak!
Naplózva
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #137 Dátum: 2009. December 12. - 16:07:29 »

Jó szórakozást Cartársak!
Csatlakozom a jó kívánsággal, Jó szórakozást Cartársak!
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #138 Dátum: 2009. December 12. - 17:17:18 »

Nos, megtörtént az évadzáró buli. Kb. fél órája mentek el az utolsó vendégek. Remélem mindenki jól érezte magát nálunk, és ennek is lesz majd folytatása. Ilus főzött babgulyást, cappuccinot, Weres sütött palacsintát, Meatloaf süteményt, Athee csodálatos kenyeret sütött, hozott, LadLac a Chevy emblémás pogácsával kedveskedett az úri közönségnek.volt többfajta üdítő a vendégek jóvoltából, a hölgyeknek meg jutott egy kis itóka is, mert ők csak utasok voltak. Most pedig a résztvevőket megpróbálom most úgy leírni, hogy ne felejtsek ki senkit sem, mint a múltkor. Athee, Jani, Meatloaf, Weres, Dani, Diablo, LadLac, MNT a feleségével, CDX szintén az asszonnyal, Klári néhány röpke percre, Kata, Ilus, meg jómagam. A hölgyek külön voltak a konyhában, mi meg bent a szobában, így nem kellett az autókról hallgatniuk szerencséjükre, és ihattak is egy kis vörösbort. Mi meg beszélgettünk nemcsak autókról, de a világot, pláne az országot azért mi sem tudtuk megváltani, pedig jó lett volna. Sajnos nem tudott mindenki eljönni, aki ígérte, és aki nem, azokból most nem volt meglepetés, pedig jó lett volna. De majd máskor, talán ők is csatlakoznak a kemény maghoz. Én jól éreztem magam veletek, és örülök, hogy itt voltatok. Köszönöm a hozott dolgokat mindenkinek. Jó utat hazafelé, és szeretném, ha jeleznétek, hogy rendben haza is értetek. LadLac csinált néhány fotót, majd megnézhetitek, amint felteszi, ha ad rá időt Jázmin. Gondolatban, és telefonon bejelentkezett a mi Kapitányunk is, aki már jönne nagyon haza, de sajnos az még odébb van. Sajnos a Főni nem tudott beugrani sem, pedig vártuk őt is. Hát dióhéjban ennyit a taliról. A többit majd a többiek hozzá írják, ha akarják.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #139 Dátum: 2009. December 12. - 17:45:37 »

Sajnálom, hogy nem jött össze, hogy ott legyek (mondjuk ez várható volt  ).
Majd (talán) legközelebb.
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #140 Dátum: 2009. December 12. - 17:56:28 »

Örülök hogy ennyire jól sikerült a tali! képek remélem hamar lesznek kivi vok rá(tok).
sajnálom nagyon h nem lehettem veletek! mindenkinek köszönöm a köszöntést a másik topicban nagyon jól esett! Remélem mindenki épségben hazaért! További kellemes hétvégét én most megyek készülődök mert barátosnénimmel megyünk bulájozni ill ünnepelni a szülinapomat! természetesen no alcohol mivel én vagyok a sefőr a drága Lacettimmel Mosolyog
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #141 Dátum: 2009. December 12. - 18:37:59 »

Én most értem haza. Hazafelé még beugrottam a Lurdyba a Daewoo-Chevy klub talijára is. Vigyorog
Naplózva


LPG
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #142 Dátum: 2009. December 12. - 19:32:19 »

Én most értem haza. Hazafelé még beugrottam a Lurdyba a Daewoo-Chevy klub talijára is. Vigyorog

Hazaértünk mi is szerencsésen, sajna az Auchan-ban ráncos lett a bőr pénztárcám, vihetem a felesleges bőrt leplasztikáztatni róla.
Hogy miért a férfiak pénztárcájával fordul ez elő? He
Köszönjük Gidynek és Ilusnak a vendéglátást.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #143 Dátum: 2009. December 12. - 21:45:08 »

Én is hazaértem rendben.
Bár elég nagy volt a forgalom, a Szabadkikötői út be is állt és egy fütyi meg is tolt hátulról araszolás közben elbambult... Szerencsére semmi nyoma nincs

Nagyon jól éreztem magam, nagyszerű ebéd és társaság mellett.
Érdekesen jött ki, mert Baglyon megismertem a csapat egyik felét és most nagyjából a másik felét is. Finom étel, ital, jó társaság, beszélgetések, néha feküdtem a nevetéstől, hasznos tanácsok, tényleg kiváló nap volt Mosolyog

Ezt megelőzően diablo kollégával elmentünk kipróbálni a Cruze-t.
Hát mit ne mondjak, engem nem nyűgözött le. A belső tere fantasztikus, minden a helyén van, esztétikus gombok, színek, a váltó pontos egyszóval belülről tényleg csodás.
Kívülről sem rossz, végre méretesebb felnik vannak rajta, karakteres forma.
A menettulajdonsága viszont pocsék.
Gázadásra szinte alig reagál, bőg a motor, de az autó nem megy...
Az 1-es fokozat után azonnal követeli a kettest, viszont kettesbe átváltva akkora tartományt kell bejárnia, annyira alacsony fordulatról, hogy egyszerűen nem gyorsul az autó.
Egy ekkora kasznihoz énszerintem nagyon kevés ez az 1.6-os motor.
Nem lehet összehasonlítani a lacettivel gyorsulást/nyomatékot tekintve.
A futómű elég feszes, illetve hátul ülve a legapróbb gödröt is megéreztem.
Hiába a megnyerő külső, de a eljesítménye borzalmas. Nem cserélném le a Lacsimat, főleg nem egy 1.6-os Cruze-ra. Erika tényleg csodaszép amúgy Vigyorog
És azt mondta, hogy 1-1.5 év múlva kijön az 5 ajtós Cruze is Vigyorog
Állítólag az SW megszűnik. Ezt is ő mondta, nem tudom mennyire igaz...
Mégegyszer köszönöm a nagyszerű napot Kacsint
Naplózva

Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #144 Dátum: 2009. December 12. - 22:22:45 »

Amúgy ha valaki látna Lacetti modellt a neten, vagy bárhol, az gondoljon rám és szóljon!
Nagyon beleszerettem a kicsikébe a mai napon Vigyorog
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #145 Dátum: 2009. December 12. - 22:33:47 »

Amúgy ha valaki látna Lacetti modellt a neten, vagy bárhol, az gondoljon rám és szóljon!
Nagyon beleszerettem a kicsikébe a mai napon Vigyorog
http://www.automodellszalon.hu/43-7.htm vagy http://norev.hu/index.php?data%5Bmid%5D=75&data%5Bwhat%5D=lacetti
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 13. - 09:09:27 írta Jani » Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #146 Dátum: 2009. December 12. - 22:54:01 »

Nos, megtörtént az évadzáró buli. Kb. fél órája mentek el az utolsó vendégek. Remélem mindenki jól érezte magát nálunk, és ennek is lesz majd folytatása. Ilus főzött babgulyást, cappuccinot, Weres sütött palacsintát, Meatloaf süteményt, Athee csodálatos kenyeret sütött, hozott, LadLac a Chevy emblémás pogácsával kedveskedett az úri közönségnek.volt többfajta üdítő a vendégek jóvoltából, a hölgyeknek meg jutott egy kis itóka is, mert ők csak utasok voltak. Most pedig a résztvevőket megpróbálom most úgy leírni, hogy ne felejtsek ki senkit sem, mint a múltkor. Athee, Jani, Meatloaf, Weres, Dani, Diablo, LadLac, MNT a feleségével, CDX szintén az asszonnyal, Klári néhány röpke percre, Kata, Ilus, meg jómagam. A hölgyek külön voltak a konyhában, mi meg bent a szobában, így nem kellett az autókról hallgatniuk szerencséjükre, és ihattak is egy kis vörösbort. Mi meg beszélgettünk nemcsak autókról, de a világot, pláne az országot azért mi sem tudtuk megváltani, pedig jó lett volna. Sajnos nem tudott mindenki eljönni, aki ígérte, és aki nem, azokból most nem volt meglepetés, pedig jó lett volna. De majd máskor, talán ők is csatlakoznak a kemény maghoz. Én jól éreztem magam veletek, és örülök, hogy itt voltatok. Köszönöm a hozott dolgokat mindenkinek. Jó utat hazafelé, és szeretném, ha jeleznétek, hogy rendben haza is értetek. LadLac csinált néhány fotót, majd megnézhetitek, amint felteszi, ha ad rá időt Jázmin. Gondolatban, és telefonon bejelentkezett a mi Kapitányunk is, aki már jönne nagyon haza, de sajnos az még odébb van. Sajnos a Főni nem tudott beugrani sem, pedig vártuk őt is. Hát dióhéjban ennyit a taliról. A többit majd a többiek hozzá írják, ha akarják.
Köszönjük nektek még egyszer a vendéglátást,no meg a finom kaját.(ha maradt,jövünk holnap is Vigyorog)
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #147 Dátum: 2009. December 13. - 10:26:16 »

Nos, megtörtént az évadzáró buli. Kb. fél órája mentek el az utolsó vendégek. Remélem mindenki jól érezte magát nálunk, és ennek is lesz majd folytatása. Ilus főzött babgulyást, cappuccinot, Weres sütött palacsintát, Meatloaf süteményt, Athee csodálatos kenyeret sütött, hozott, LadLac a Chevy emblémás pogácsával kedveskedett az úri közönségnek.volt többfajta üdítő a vendégek jóvoltából, a hölgyeknek meg jutott egy kis itóka is, mert ők csak utasok voltak. Most pedig a résztvevőket megpróbálom most úgy leírni, hogy ne felejtsek ki senkit sem, mint a múltkor. Athee, Jani, Meatloaf, Weres, Dani, Diablo, LadLac, MNT a feleségével, CDX szintén az asszonnyal, Klári néhány röpke percre, Kata, Ilus, meg jómagam. A hölgyek külön voltak a konyhában, mi meg bent a szobában, így nem kellett az autókról hallgatniuk szerencséjükre, és ihattak is egy kis vörösbort. Mi meg beszélgettünk nemcsak autókról, de a világot, pláne az országot azért mi sem tudtuk megváltani, pedig jó lett volna. Sajnos nem tudott mindenki eljönni, aki ígérte, és aki nem, azokból most nem volt meglepetés, pedig jó lett volna. De majd máskor, talán ők is csatlakoznak a kemény maghoz. Én jól éreztem magam veletek, és örülök, hogy itt voltatok. Köszönöm a hozott dolgokat mindenkinek. Jó utat hazafelé, és szeretném, ha jeleznétek, hogy rendben haza is értetek. LadLac csinált néhány fotót, majd megnézhetitek, amint felteszi, ha ad rá időt Jázmin. Gondolatban, és telefonon bejelentkezett a mi Kapitányunk is, aki már jönne nagyon haza, de sajnos az még odébb van. Sajnos a Főni nem tudott beugrani sem, pedig vártuk őt is. Hát dióhéjban ennyit a taliról. A többit majd a többiek hozzá írják, ha akarják.
Köszönjük nektek még egyszer a vendéglátást,no meg a finom kaját.(ha maradt,jövünk holnap is Vigyorog)
Én is köszönök mindent, csak sajnálom, hogy a lekvárospaller nem lett olyan finom, mint amilyennek szántam. A pogi ismét isteni volt, no meg a kapucsinó, meg a Fasírt sütije, meg a ebéd, meg a puhadobozos barna szofi, amit hazafelé vettem (15 éve nem szívtam ilyet Vigyorog). Úgyhogy volt fiatalság-bolondság Vigyorog Isten éltessen minden 30 évest!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #148 Dátum: 2009. December 13. - 12:12:15 »

Nos, megtörtént az évadzáró buli. Kb. fél órája mentek el az utolsó vendégek. Remélem mindenki jól érezte magát nálunk, és ennek is lesz majd folytatása. Ilus főzött babgulyást, cappuccinot, Weres sütött palacsintát, Meatloaf süteményt, Athee csodálatos kenyeret sütött, hozott, LadLac a Chevy emblémás pogácsával kedveskedett az úri közönségnek.volt többfajta üdítő a vendégek jóvoltából, a hölgyeknek meg jutott egy kis itóka is, mert ők csak utasok voltak. Most pedig a résztvevőket megpróbálom most úgy leírni, hogy ne felejtsek ki senkit sem, mint a múltkor. Athee, Jani, Meatloaf, Weres, Dani, Diablo, LadLac, MNT a feleségével, CDX szintén az asszonnyal, Klári néhány röpke percre, Kata, Ilus, meg jómagam. A hölgyek külön voltak a konyhában, mi meg bent a szobában, így nem kellett az autókról hallgatniuk szerencséjükre, és ihattak is egy kis vörösbort. Mi meg beszélgettünk nemcsak autókról, de a világot, pláne az országot azért mi sem tudtuk megváltani, pedig jó lett volna. Sajnos nem tudott mindenki eljönni, aki ígérte, és aki nem, azokból most nem volt meglepetés, pedig jó lett volna. De majd máskor, talán ők is csatlakoznak a kemény maghoz. Én jól éreztem magam veletek, és örülök, hogy itt voltatok. Köszönöm a hozott dolgokat mindenkinek. Jó utat hazafelé, és szeretném, ha jeleznétek, hogy rendben haza is értetek. LadLac csinált néhány fotót, majd megnézhetitek, amint felteszi, ha ad rá időt Jázmin. Gondolatban, és telefonon bejelentkezett a mi Kapitányunk is, aki már jönne nagyon haza, de sajnos az még odébb van. Sajnos a Főni nem tudott beugrani sem, pedig vártuk őt is. Hát dióhéjban ennyit a taliról. A többit majd a többiek hozzá írják, ha akarják.
Köszönjük nektek még egyszer a vendéglátást,no meg a finom kaját.(ha maradt,jövünk holnap is Vigyorog)
Én is köszönök mindent, csak sajnálom, hogy a lekvárospaller nem lett olyan finom, mint amilyennek szántam. A pogi ismét isteni volt, no meg a kapucsinó, meg a Fasírt sütije, meg a ebéd, meg a puhadobozos barna szofi, amit hazafelé vettem (15 éve nem szívtam ilyet Vigyorog). Úgyhogy volt fiatalság-bolondság Vigyorog Isten éltessen minden 30 évest!  Vigyorog
Minden nagyon finom volt, a társaság meg kiváló. A Cruze teszt is jó volt, nameg Erika is egy tünemény  Vigyorog , de azért még nem cserélek. Mármint autót
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #149 Dátum: 2009. December 13. - 12:35:16 »

Sajnos mire bekúsztunk a térerő- háló alá, addigra pont elszéledtetek hazafelé.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!