Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 03:14:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 11   Le
 
Szerző Téma: Évadzáró találkozó, 2009, December 12. Budapest  (Megtekintve 59624 alkalommal)
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #15 Dátum: 2009. December 03. - 16:15:17 »

12.-én jönnék:
1: LadiGidy (mi itthon vagyunk, ki tudja még hányan?) Babgulyás? Gulyásleves? Paprikás krumpli?
2: Diablo (1 fő, viszek üdítőt)szerintem babgulyás vagy mindegy, mert nem ezért megyünk
3: Ladlac (?)
4: Athee (1 fő, viszem a kenyeret, kaja mindegy)
5: Jani (1) kaja mindegy (viszek szórólapot   )
6: meatloaf (1 fő, viszek sütit)kaja bármi.
7: CDX (?)
8: Weres (?)
9:BeseSasa (+1fő)  üdőtítőt viszek!
10:MNT (?)
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #16 Dátum: 2009. December 03. - 18:46:47 »

Alakul a dolog, ennek örülök! De MNT nem igazán jelentkezett, bár ő mindig jön, ha tud, és várja a biztosat, bízunk benne!
Majdnem mindenki volt már a jelentkezők közül nálunk, de aki még nem volt, és jelentkezett, vagy fog jelentkezni, az a címet priviben megkaphatja, vagy nézze meg az IWIW-en! Esetleg GPS adatokat is adhatok majd. Azt azonban mindenkinek tudnia kell, hogy nálunk szigorúan tilos a dohányzás, így a cigisek, ha nem bírják ki füstölés nélkül, akkor bizony ki kell menniük a folyosóra, mert allergiások vagyunk a cigire, a füstjére. Viszont nejem szívesen segít a leszoktatásban, van jó módszere erre. Fel tud írni megfelelő gyógyszert a leszokáshoz.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #17 Dátum: 2009. December 03. - 19:01:50 »

Alakul a dolog, ennek örülök! De MNT nem igazán jelentkezett, bár ő mindig jön, ha tud, és várja a biztosat, bízunk benne!
Majdnem mindenki volt már a jelentkezők közül nálunk, de aki még nem volt, és jelentkezett, vagy fog jelentkezni, az a címet priviben megkaphatja, vagy nézze meg az IWIW-en! Esetleg GPS adatokat is adhatok majd. Azt azonban mindenkinek tudnia kell, hogy nálunk szigorúan tilos a dohányzás, így a cigisek, ha nem bírják ki füstölés nélkül, akkor bizony ki kell menniük a folyosóra, mert allergiások vagyunk a cigire, a füstjére. Viszont nejem szívesen segít a leszoktatásban, van jó módszere erre. Fel tud írni megfelelő gyógyszert a leszokáshoz.
Ez szerintem nem probléma, mármint a cigi, legalábbis nekem biztos nem, mivel lakásban én sem dohányzom.
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #18 Dátum: 2009. December 03. - 19:05:37 »

Szintúgy...különben is nem árt közben egy kis séta Vigyorog
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #19 Dátum: 2009. December 04. - 08:10:25 »

Athee! Már csurog a nyálam, ha a kenyeredre gondolok! Hozz bőven, biztosan nagy sikere lesz! Köszi előre is!
Joshka! Itt laksz nem messze tőlünk, Te nem csatlakozol hozzánk?
..., és mások még? Már csak 8-at kell aludni a taliig! Persze csak az éjszakai ér! Kacsint Vigyorog
Szeretettel várjuk a klubtagokat, és a velük együtt jövőket is! Remélem jó sűrűn leszünk, de sok jó Lacetti klubtag kis helyen is elfér, a közmondás szerint is! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #20 Dátum: 2009. December 04. - 09:05:49 »

12.-én jönnék:
1: LadiGidy (mi itthon vagyunk, ki tudja még hányan?) Babgulyás? Gulyásleves? Paprikás krumpli?
2: Diablo (1 fő, viszek üdítőt)szerintem babgulyás vagy mindegy, mert nem ezért megyünk
3: Ladlac (csak LadLac, viszont Chevy pogival...)
4: Athee (1 fő, viszem a kenyeret, kaja mindegy)
5: Jani (1) kaja mindegy (viszek szórólapot   )
6: meatloaf (1 fő, viszek sütit)kaja bármi.
7: CDX (?)
8: Weres (?)
9:BeseSasa (+1fő)  üdőtítőt viszek!
10:MNT (?)
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #21 Dátum: 2009. December 04. - 19:23:51 »

Ma voltam a Gomboséknál, és megkérdeztem, hogy 12.-én jöhetnénk-e próbálni Cruze-t, és igenlő volt a válasz. Lassan meg kéne állapodni abban, hogy mikor kezdjük a talit, mert azért csak, csak fel kell készülnünk rá. A létszám nagyjából látszik, bár még várom néhány ember jelentkezését. Captain van csak felmentve jogerősen. Sajnos nem kecsegtettek tavaszi idővel, de hát az évzárónál mindig is hideg volt, sőt havazott is, mégis jó volt, és lesz is. Stocz pedig, ha dolgoznál, akkor is kérünk, hogy ugorj be hozzánk, itt a helyed, mert Főni nélkül nem igazi se a tali, sem az évzárás amúgy sem. Sajnos most mivel nem korlátlan a hely, a testvér klub most mellőzve lesz, bocsánat, de ez így most remélem érthető. Sznuni, azért szeretünk még titeket is!
Weres? CDX? MNT? létszám?
Kripic? Stocz? Mások? He Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 04. - 19:25:40 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
karcsu
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


karcsu


« Hozzászólás #22 Dátum: 2009. December 04. - 20:08:31 »

sziasztok én szeretnék menni a találkozóra de még nem voltam és szeretnék megismerkedni veletek ha lehetséges.cimet valaki eltudná küldeni persze ha lehet mennem előre is köszönöm
Naplózva
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #23 Dátum: 2009. December 04. - 20:12:55 »

12.-én jönnék:
1: LadiGidy (mi itthon vagyunk, ki tudja még hányan?) Babgulyás? Gulyásleves? Paprikás krumpli?
2: Diablo (1 fő, viszek üdítőt)szerintem babgulyás vagy mindegy, mert nem ezért megyünk
3: Ladlac (?)
4: Athee (1 fő, viszem a kenyeret, kaja mindegy)
5: Jani (1) kaja mindegy (viszek szórólapot   )
6: meatloaf (1 fő, viszek sütit)kaja bármi.
7: CDX (+1)
8: Weres (?)
9:BeseSasa (+1fő)  üdőtítőt viszek!
10:MNT (?)
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #24 Dátum: 2009. December 04. - 21:25:37 »

Ha minden igaz, akkor 12- én hamburgban leszünk. Meddig tart majd a tali? Lehet, hogy este be tudok jelentkezni MSN- en , vagy telefonon...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #25 Dátum: 2009. December 05. - 03:17:45 »

sziasztok én szeretnék menni a találkozóra de még nem voltam és szeretnék megismerkedni veletek ha lehetséges.cimet valaki eltudná küldeni persze ha lehet mennem előre is köszönöm

Miért ne lenne lehetséges?  Kacsint
Címet Ladygiditől kérd el privátban!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #26 Dátum: 2009. December 05. - 03:36:59 »

sziasztok én szeretnék menni a találkozóra de még nem voltam és szeretnék megismerkedni veletek ha lehetséges.cimet valaki eltudná küldeni persze ha lehet mennem előre is köszönöm

Miért ne lenne lehetséges?  Kacsint
Címet Ladygiditől kérd el privátban!
Jövőre kicsi lesz Bagol? Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #27 Dátum: 2009. December 05. - 12:00:27 »

sziasztok én szeretnék menni a találkozóra de még nem voltam és szeretnék megismerkedni veletek ha lehetséges.cimet valaki eltudná küldeni persze ha lehet mennem előre is köszönöm

Miért ne lenne lehetséges?  Kacsint
Címet Ladygiditől kérd el privátban!
Jövőre kicsi lesz Bagol? Vigyorog
Majd valahogy megoldjuk azt is, mint mindig, mindent. De ez már jó jel, hogy erre is kell gondolnunk! De csak akkor tartjuk, ha itthon leszel Te is!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #28 Dátum: 2009. December 05. - 12:20:15 »

1: LadiGidy (mi itthon vagyunk, ki tudja még hányan?) Babgulyás? Gulyásleves? Paprikás krumpli?
2: Diablo (1 fő, viszek üdítőt)szerintem babgulyás vagy mindegy, mert nem ezért megyünk
3: Ladlac(1 fő+ Chevys pogácsa)
4: Athee (1 fő, viszem a kenyeret, kaja mindegy)
5: Jani (1fő) kaja mindegy (viszek szórólapot   )
6: meatloaf (1 fő, viszek sütit)kaja bármi.
7: CDX (+1fő)
8: Weres (?)
9:BeseSasa (1fő)  üdítőt viszek!
10:MNT (?)
11: Karcsu (1fő)
 A kérdőjelesek írják be, hogy hányan jönnek, és azt hiszem üdítőt kéne hozniuk.
 Még valakik? (Már ezt pedzegettem párszor)
A parkolást még nem tudta Ilus elintézni, nem is biztos, hogy sikerül, mert nem tudni ki lesz a portás akkor. Addig is lehet majd a Francia úton, és nálunk "középen", illetve a ház előtt, ha lesz hely. Addig még lehet, hogy jó lesz a tavalyi hely, még nem reménytelen.
Ami pedig a kezdést illeti, a 8-at felejtsétek el! Maradjunk a 10-ben. De aki nem bír magával, az jöhet 9-től, nem dobjuk ki.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 06. - 13:33:06 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #29 Dátum: 2009. December 05. - 13:36:18 »


1: LadiGidy (mi itthon vagyunk, ki tudja még hányan?) Babgulyás? Gulyásleves? Paprikás krumpli?
2: Diablo (1 fő, viszek üdítőt)szerintem babgulyás vagy mindegy, mert nem ezért megyünk
3: Ladlac(1 fő+ Chevys pogácsa)
4: Athee (1 fő, viszem a kenyeret, kaja mindegy)
5: Jani (1) kaja mindegy (viszek szórólapot   )
6: meatloaf (1 fő, viszek sütit)kaja bármi.
7: CDX (+1)
8: Weres (?)
9:BeseSasa (+1fő)  üdőtítőt viszek!
10:MNT (?)
11: Karcsu (?)
 A kérdőjelesek írják be, hogy hányan jönnek, és azt hiszem üdítőt kéne hozniuk.
 Még valakik? (Már ezt pedzegettem párszor)
A parkolást még nem tudta Ilus elintézni, nem is biztos, hogy sikerül, mert nem tudni ki lesz a portás akkor. Addig is lehet majd a Francia úton, és nálunk "középen", illetve a ház előtt, ha lesz hely. Addig még lehet, hogy jó lesz a tavalyi hely, még nem reménytelen.
Ami pedig a kezdést illeti, a 8-at felejtsétek el!


Gomboséknál 10-ó. optimális időpont, vagy...??
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 11   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!