Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 13:40:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Mikor legyen a hagyományos "Baglyos" találkozó?  (Szavazás lezárva: 2010. Szeptember 18. - 13:01:36)
Szeptember 24-26 - 5 (27.8%)
Október 2-3 - 1 (5.6%)
Október 9-10 - 1 (5.6%)
Október 16-17 - 0 (0%)
Október 23-24 - 2 (11.1%)
Október 30-31 - 0 (0%)
Sajnos nem tudok részt venni, egyik sem jó. - 9 (50%)
Összes szavazó: 16

Oldalak: 1 2 3 [4] 5   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2010. Szeptember 24.-26.  (Megtekintve 66209 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #45 Dátum: 2010. Szeptember 03. - 13:02:35 »

Módosítottam 5 lehetőségre. Elég lesz?

Vászoly szép hely, csendes, romantikus, abban én is benen lennék, anyagilag talán beleférne!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #46 Dátum: 2010. Szeptember 03. - 19:53:35 »

Vászoly is jó. Szép.
Csak nekünk messze van picit és ha rossz idő van nem sok a látnivaló, úgy nem mennénk.. pláne, ha előre kell fizetni és az időpontra elromlik az idő... :S
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #47 Dátum: 2010. Szeptember 03. - 20:40:40 »

Mi középen lakunk nekünk mindegy Kacsint csak ne melózón az asszony. Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #48 Dátum: 2010. Szeptember 04. - 13:46:56 »

Kedd délutánig jó lenne a név szerinti jelentkezés is Bagolyra, hátha összejön, ha nem is nagy létszámmal. Mert eddig az az időpont vezet.
Ha jó idő lesz a jövő héten, felmegyek Gáborhoz, megbeszélni a dolgokat, ha lesz mit.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #49 Dátum: 2010. Szeptember 04. - 14:04:17 »

Vászoly is jó. Szép.
Csak nekünk messze van picit és ha rossz idő van nem sok a látnivaló, úgy nem mennénk.. pláne, ha előre kell fizetni és az időpontra elromlik az idő... :S

Van akinek ez van közelebb, van akinek az. Nekem mindkettő jó. Vigyorog
Olyan helyet nem fogunk találni ami mindenkinek egyforma távolságra lesz (ja, de. Menjünk Sydney-be. Abban az esetben szinte mindegy hol is lakunk. Vigyorog)

Rossz idő esetén Baglyon sem igen tudsz mit csinálni a házon kívül.
Előre meg ugye pont ezért kell fizetni (előleget! Ahogy azt minden szállás esetében szokás).
Ne azt a kedves klubtagot hagyjuk sz..ba aki megszervezi a kiruccanást. Kacsint

Mert az ugye elég durva lenne, ha neki (vagy a többi résztvevőnek) kellene kifizetni a meg nem jelentek szállás díját.
Elég hamar vége lenne a barátságnak. Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #50 Dátum: 2010. Szeptember 04. - 14:25:33 »

Kedd délutánig jó lenne a név szerinti jelentkezés is Bagolyra, hátha összejön, ha nem is nagy létszámmal. Mert eddig az az időpont vezet.
Ha jó idő lesz a jövő héten, felmegyek Gáborhoz, megbeszélni a dolgokat, ha lesz mit.
Szóval legyen, vagy ne legyen alvós találkozó? Nem erőltetem, csak szeretném, ha folytatódna a hagyomány, akár Bagolyon, akár máshol. De más még nem vetődött fel komolyan, Bagoly meg adott, és bevált lehetőség.

Vagy hagyjuk a csudába az egészet? VAGY TARTSUNK CSAK EGY EGYNAPOS KIRÁNDULÓS TALÁLKOZÓT? Vagy semmit se, mer csak sírás van mindenért. Hát hová lett a tavalyi, meg az azelőtti csapat, és lelkesedés? Maradjak békén, és szorítkozzak a szokott srácokkal a minitalikhoz? Az is szuper, jó a "Kemény Mag", de lehetne bővíteni.

Ami pedig az évadzárót illeti, hát lehet újra itt nálunk, ha szeretnétek egyáltalán. Az időpontot, és a részleteket még majd később megbeszélhetjük, ha van egyáltalán rá igény. Van? Lesz? Akinek meg messze van, szervezzen maguknak regionális talit. Be lehet dobni tájegységeket is, ha Pest messze van, mert drága a benzin.

Sajnálom, de ezeket meg kellett írnom, hogy felrázzam a társaságot. Ha sikerült oké, ha nem, én megpróbáltam. Nálatok a labda! Játsszátok meg!

Ha keddig nem jön össze a dolog, akkor inkább lemondom, hogy ne tartsuk fel feleslegesen a helyet, hátha mások meg mennének.
Szóval ki is jönne ott alvósra?
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 04. - 18:37:18 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #51 Dátum: 2010. Szeptember 04. - 14:29:15 »

Nekem pl egyenlőre minden kérdéses, mert suliba fogok járni, ami 2 hetente péntek, szombat.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #52 Dátum: 2010. Szeptember 04. - 14:56:44 »

Mondjuk elég későn lett elkezdve a szervezés.

És ha egyszerre lenne az évadzáró- ottalvós, esetleg az év végén?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #53 Dátum: 2010. Szeptember 04. - 15:52:48 »

Én támogatom ha Vászolyra szeretnétek jönni. Szerintem nem probléma a szállást megszervezni.
Bagoly sem rossz, de megmondom őszintén hogy a vizesblokk része nem nyerte meg a család tetszését. 1 napra mi is szívesen elmegyünk.
 Ha viszont Vászolyra szavaztok szóljatok és gondoskodok programokról meg kajáról meg szállásról meg  stb.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #54 Dátum: 2010. Szeptember 05. - 09:13:20 »

Vászoly is jó. Szép.
Csak nekünk messze van picit és ha rossz idő van nem sok a látnivaló, úgy nem mennénk.. pláne, ha előre kell fizetni és az időpontra elromlik az idő... :S

Van akinek ez van közelebb, van akinek az. Nekem mindkettő jó. Vigyorog
Olyan helyet nem fogunk találni ami mindenkinek egyforma távolságra lesz (ja, de. Menjünk Sydney-be. Abban az esetben szinte mindegy hol is lakunk. Vigyorog)

Rossz idő esetén Baglyon sem igen tudsz mit csinálni a házon kívül.
Előre meg ugye pont ezért kell fizetni (előleget! Ahogy azt minden szállás esetében szokás).
Ne azt a kedves klubtagot hagyjuk sz..ba aki megszervezi a kiruccanást. Kacsint

Mert az ugye elég durva lenne, ha neki (vagy a többi résztvevőnek) kellene kifizetni a meg nem jelentek szállás díját.
Elég hamar vége lenne a barátságnak. Kacsint
Teljesen igazad van.
Nem arról beszélek, hogy nem akarok előre fizetni, mert nem egy horror összegekről van szó. Csak leírtam az itteni álláspontot.
És igen, tré időben Bagolyon se sok mindent lehet csinálni. Ez is igaz.
Bár, ha elég alacsony a felhőalap, Kékesen a rossz idő fölé lehet menni.. Vigyorog ( Csak vicc.. )
[OFF]
Melleseleg télen elég sokszor van, hogy amikor az egész országban vannak azok az egyhetes ködös idők, akkor a Mátrában ( és néhány magasabban fekvő helyen, pl. Bükk, Börzsöny, Mecsek, Zemplén ) ferőfényes napsütéses és akár 10 fokkal melegebb idő van Kacsint
Például Mosolyog [ON]
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #55 Dátum: 2010. Szeptember 05. - 12:12:10 »

Kedd délutánig jó lenne a név szerinti jelentkezés is Bagolyra, hátha összejön, ha nem is nagy létszámmal. Mert eddig az az időpont vezet.
Ha jó idő lesz a jövő héten, felmegyek Gáborhoz, megbeszélni a dolgokat, ha lesz mit.
Szóval legyen, vagy ne legyen alvós találkozó? Nem erőltetem, csak szeretném, ha folytatódna a hagyomány, akár Bagolyon, akár máshol. De más még nem vetődött fel komolyan, Bagoly meg adott, és bevált lehetőség.

Vagy hagyjuk a csudába az egészet? VAGY TARTSUNK CSAK EGY EGYNAPOS KIRÁNDULÓS TALÁLKOZÓT? Vagy semmit se, mer csak sírás van mindenért. Hát hová lett a tavalyi, meg az azelőtti csapat, és lelkesedés? Maradjak békén, és szorítkozzak a szokott srácokkal a minitalikhoz? Az is szuper, jó a "Kemény Mag", de lehetne bővíteni.

Ami pedig az évadzárót illeti, hát lehet újra itt nálunk, ha szeretnétek egyáltalán. Az időpontot, és a részleteket még majd később megbeszélhetjük, ha van egyáltalán rá igény. Van? Lesz? Akinek meg messze van, szervezzen maguknak regionális talit. Be lehet dobni tájegységeket is, ha Pest messze van, mert drága a benzin.

Sajnálom, de ezeket meg kellett írnom, hogy felrázzam a társaságot. Ha sikerült oké, ha nem, én megpróbáltam. Nálatok a labda! Játsszátok meg!

Ha keddig nem jön össze a dolog, akkor inkább lemondom, hogy ne tartsuk fel feleslegesen a helyet, hátha mások meg mennének.
Szóval ki is jönne ott alvósra?
Síri csend, és hulla szag. Azt hiszem feladom a szervezkedést. Maradunk otthon, és legfeljebb fórumozunk, és a galériát nézegetve nosztalgiázunk. Sajnálom, de az élet megy tovább nagy tali nélkül is. Akinek van ötlete, dobja fel, és ha van rá kereslet, szervezkedjen. Néhányunknak már úgyis volt egy klassz több éjszakás szuper tali Erdélyben, talán annak lesz folytatása is. Kiszálltam a témából, ezentúl csak sima érdeklődő leszek, mint a többiek...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #56 Dátum: 2010. Szeptember 05. - 21:18:07 »

Kedd délutánig jó lenne a név szerinti jelentkezés is Bagolyra, hátha összejön, ha nem is nagy létszámmal. Mert eddig az az időpont vezet.
Ha jó idő lesz a jövő héten, felmegyek Gáborhoz, megbeszélni a dolgokat, ha lesz mit.
Szóval legyen, vagy ne legyen alvós találkozó? Nem erőltetem, csak szeretném, ha folytatódna a hagyomány, akár Bagolyon, akár máshol. De más még nem vetődött fel komolyan, Bagoly meg adott, és bevált lehetőség.

Vagy hagyjuk a csudába az egészet? VAGY TARTSUNK CSAK EGY EGYNAPOS KIRÁNDULÓS TALÁLKOZÓT? Vagy semmit se, mer csak sírás van mindenért. Hát hová lett a tavalyi, meg az azelőtti csapat, és lelkesedés? Maradjak békén, és szorítkozzak a szokott srácokkal a minitalikhoz? Az is szuper, jó a "Kemény Mag", de lehetne bővíteni.

Ami pedig az évadzárót illeti, hát lehet újra itt nálunk, ha szeretnétek egyáltalán. Az időpontot, és a részleteket még majd később megbeszélhetjük, ha van egyáltalán rá igény. Van? Lesz? Akinek meg messze van, szervezzen maguknak regionális talit. Be lehet dobni tájegységeket is, ha Pest messze van, mert drága a benzin.

Sajnálom, de ezeket meg kellett írnom, hogy felrázzam a társaságot. Ha sikerült oké, ha nem, én megpróbáltam. Nálatok a labda! Játsszátok meg!

Ha keddig nem jön össze a dolog, akkor inkább lemondom, hogy ne tartsuk fel feleslegesen a helyet, hátha mások meg mennének.
Szóval ki is jönne ott alvósra?
Síri csend, és hulla szag. Azt hiszem feladom a szervezkedést. Maradunk otthon, és legfeljebb fórumozunk, és a galériát nézegetve nosztalgiázunk. Sajnálom, de az élet megy tovább nagy tali nélkül is. Akinek van ötlete, dobja fel, és ha van rá kereslet, szervezkedjen. Néhányunknak már úgyis volt egy klassz több éjszakás szuper tali Erdélyben, talán annak lesz folytatása is. Kiszálltam a témából, ezentúl csak sima érdeklődő leszek, mint a többiek...
De most méér? Nem kedd volt a határidő? Addig még sok víz lefolyik a Dunán...
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #57 Dátum: 2010. Szeptember 06. - 07:26:53 »

No, kitisztultak a dolgok, szabad a 25-ös hétvégénk. Viszont ez a Vászoly most valahogy becsípődött nálunk, talán, mert arrafelé én még soha nem jártam és tudom, hogy gyönyörű az a vidék, mindig el szerettem volna jutni oda....
Tehát: Ha Bagoly, akkor oda megyünk, ha Vászoly, akkor meg oda.
Uff.
Ujjék Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #58 Dátum: 2010. Szeptember 06. - 15:51:07 »

No, kitisztultak a dolgok, szabad a 25-ös hétvégénk. Viszont ez a Vászoly most valahogy becsípődött nálunk, talán, mert arrafelé én még soha nem jártam és tudom, hogy gyönyörű az a vidék, mindig el szerettem volna jutni oda....
Tehát: Ha Bagoly, akkor oda megyünk, ha Vászoly, akkor meg oda.
Uff.
Ujjék Mosolyog
Végre egy pozitív hang! Tudom kedd, de azért szabad előtte is megnyilvánulni ám! Ja, és holnap lesz kedd! Ha meg egyik sem jön össze, akkor most volt itt Meatloaf cartárs, és úgy beszéltük meg, hogy akkor egy szombatos kirándulás ejtünk meg, ha nem esik. Ez meg a Holdvilág árok lenne. Szóval valami azért csak- csak lesz!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #59 Dátum: 2010. Szeptember 07. - 08:47:23 »

No mi a helyzet? Mi mennénk vagy ide vagy oda vagy valahova!(Tudom menjek a pi...(pirosló égalja felé) ...ba  !)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Oldalak: 1 2 3 [4] 5   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!