Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 01:38:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7   Le
 
Szerző Téma: Autó hitel  (Megtekintve 36128 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #45 Dátum: 2015. április 01. - 18:22:40 »

Sem a párom, sem én még nem kaptunk levelet a bankoktól. Neked mikor járt le? A páromnak pont egy éve, nekem meg még van több mint egy év hátra.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #46 Dátum: 2015. április 01. - 19:16:55 »

2012
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #47 Dátum: 2015. április 01. - 19:43:18 »

Ma kaptam levelet a banktól. A felvett hitel 14%-át adják vissza.
Van öröm e bódottá. Vigyorog
Nekem 2011ben járt le. Ha az akkori 3 milliónak a 10%át adnák vissza, már az több, mint amit reméltem volna vala.  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #48 Dátum: 2015. április 01. - 21:14:56 »

Remélem azért arra mindenki odafigyelt, hogy annak, akinek lejárt a hitele- rendezte tartozását, kifizette, lezárták - kérte a banki elszámoltatást március 31-ig. Ha nem, a határidő letelte után már nem lehet kérni, nem foglalkozik vele a bank. Sok bank ezt elhallgatta, nem hangoztatta. Akinek még élő autó hitele van, az a bankoktól meg fogja majd kapni az értesítést.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #49 Dátum: 2015. április 01. - 21:18:44 »

https://www.merkantil.hu/hu/Elszamolasi_forint_inf

Az elszámoló levelek kiküldésének ütemezése:

Az elszámoló levelek április hónapban kerülnek postázásra. A már lezárt szerződések esetén (a fogyasztói kölcsönszerződés teljesítésére irányuló kötelezettség megszűnt) az elszámoló levelek kiküldésére 2015. április második felében kerül sor. Ha az elszámolás alapján a finanszírozónak fizetési kötelezettsége keletkezik a fogyasztó javára, a fogyasztónak be kell jelentenie a „NYILATKOZAT AZ ELSZÁMOLÁST KÖVETŐEN FENNMARADÓ TÚLFIZETÉS KIFIZETÉSÉHEZ” című nyomtatványon azt a fizetési számlaszámot, amelyre az elszámolásban szereplő összeg utalását kéri vagy közölnie kell, hogy az összeget a bankfiókban történő készpénzfizetés útján veszi át. Felhívjuk ügyfeleink figyelmét, hogy csak az eredetiben postai úton megküldött, valamint az ügyfélszolgálatunkon személyesen leadottnyomtatványt tudja a Merkantil Bank /Merkantil Car elfogadni. A finanszírozónak átutalás iránt a fizetési számlaszám bejelentésétől számított 15 napon belül kell intézkednie.

Kinek küld a Merkantil Bank /Merkantil Car elszámoló levelet:

Merkantil Banknak /Merkantil Carnak a 2004. május 1. és 2014. július 19. között kötött

még meg nem szűnt, valamint
a 2009. július 26. napját követően megszűnt

fogyasztói gépjármű-finanszírozási szerződés alapján terheli elszámolási kötelezettség.Az elszámoló levelek kiküldése automatikusan történik, az ügyfeleknek – az esetleges címváltozás bejelentésén kívül - nem kell semmit ezügyben kezdeményezniük a finanszírozó felé, az elszámolás kiküldése az ügyfelek számára díjtalan.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #50 Dátum: 2015. április 02. - 10:43:51 »

Remélem azért arra mindenki odafigyelt, hogy annak, akinek lejárt a hitele- rendezte tartozását, kifizette, lezárták - kérte a banki elszámoltatást március 31-ig. Ha nem, a határidő letelte után már nem lehet kérni, nem foglalkozik vele a bank. Sok bank ezt elhallgatta, nem hangoztatta. Akinek még élő autó hitele van, az a bankoktól meg fogja majd kapni az értesítést.
Ez csak a kedvezményes árfolyamon végtörlesztökre igaz, a többieknek nem kell kérni. Valamelyik nap az új M1-en is tévesen azt mondta egy szakértö, hogy akinek már lejárt, kérni kell. De ez így nem igaz.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #51 Dátum: 2015. április 02. - 11:31:29 »

Én sem kértem. Küldték maguktól. Sőt, tegnap hívtak telefonon, hogy mikor tudok bemenni a pénzért.
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #52 Dátum: 2015. április 02. - 14:20:51 »

Már ki is fizették.  Mosolyog
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #53 Dátum: 2015. április 02. - 15:29:54 »

Ez gyors volt.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #54 Dátum: 2015. április 02. - 16:01:55 »

Már ki is fizették.  Mosolyog
Melyik banknál volt a hitel?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #55 Dátum: 2015. április 02. - 16:17:01 »

K&H
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #56 Dátum: 2015. április 23. - 11:07:14 »

A családtag (anyu) hiteles Aveojának ügyét én intézem most. Merkantilos hitel, 8 éve vette fel 10 évre. Még nem kapott semmit a Merkantiltól. Meddig kell várni?

Ha meg én kapok, akkor mit kezdjek vele? Hitelszakértővel kiszámoltattam, ő nem fog visszakapni, mert nem a törlesztőrészlete változott, hanem futamidőt toltak ki neki.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #57 Dátum: 2015. április 23. - 13:17:26 »

Én tegnap kaptam Merkantilos levelet. A honlapon van segítség kinek küldenek automatikusan.

https://www.merkantil.hu/hu/Elszamolasi_forint_inf

Az elszámoló levelek kiküldésének ütemezése:

Az elszámoló levelek április hónapban kerülnek postázásra. A már lezárt szerződések esetén (a fogyasztói kölcsönszerződés teljesítésére irányuló kötelezettség megszűnt) az elszámoló levelek kiküldésére 2015. április második felében kerül sor. Ha az elszámolás alapján a finanszírozónak fizetési kötelezettsége keletkezik a fogyasztó javára, a fogyasztónak be kell jelentenie a „NYILATKOZAT AZ ELSZÁMOLÁST KÖVETŐEN FENNMARADÓ TÚLFIZETÉS KIFIZETÉSÉHEZ” című nyomtatványon azt a fizetési számlaszámot, amelyre az elszámolásban szereplő összeg utalását kéri vagy közölnie kell, hogy az összeget a bankfiókban történő készpénzfizetés útján veszi át. Felhívjuk ügyfeleink figyelmét, hogy csak az eredetiben postai úton megküldött, valamint az ügyfélszolgálatunkon személyesen leadottnyomtatványt tudja a Merkantil Bank /Merkantil Car elfogadni. A finanszírozónak átutalás iránt a fizetési számlaszám bejelentésétől számított 15 napon belül kell intézkednie.

Kinek küld a Merkantil Bank /Merkantil Car elszámoló levelet:

Merkantil Banknak /Merkantil Carnak a 2004. május 1. és 2014. július 19. között kötött

még meg nem szűnt, valamint
a 2009. július 26. napját követően megszűnt

fogyasztói gépjármű-finanszírozási szerződés alapján terheli elszámolási kötelezettség.Az elszámoló levelek kiküldése automatikusan történik, az ügyfeleknek – az esetleges címváltozás bejelentésén kívül - nem kell semmit ezügyben kezdeményezniük a finanszírozó felé, az elszámolás kiküldése az ügyfelek számára díjtalan.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #58 Dátum: 2015. április 26. - 15:45:58 »

Nővérem megkapta az Impulse Leasing-től az elszámolást. Kicsit csalódott volt, 3,4 millió felvett összegre 177ezer forint a jogosulatlan és így visszajáró pénz.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #59 Dátum: 2015. április 26. - 18:18:35 »

Nővérem megkapta az Impulse Leasing-től az elszámolást. Kicsit csalódott volt, 3,4 millió felvett összegre 177ezer forint a jogosulatlan és így visszajáró pénz.
De hiszen ez is talált pénz!!!
Nemrég még úgy nézett ki, hogy egy kukkot se kapunk vissza...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!