Lacetti klub fórum
2024. április 27. - 05:55:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2   Le
 
Szerző Téma: Foci  (Megtekintve 23034 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Dátum: 2014. Március 26. - 12:09:38 »

Azért jó lenne, ha nem Ladányi klán - Futottak Még TC lenne.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 28. - 09:13:58 írta ladlac » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1 Dátum: 2014. Március 26. - 13:15:41 »

Azért jó lenne, ha nem Ladányi klán - Futottak Még TC lenne.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem futottak, kocogtak... Öreg ember nem gyorsvonat...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2 Dátum: 2014. Március 26. - 21:10:06 »

szuper volt a foci, de az ilyen 18-20 éves összeszokott labdazsonglőröket mellőzzük majd  Vigyorog
én azt hittem ilyen nyugdíjas foci lesz nagypapákkal, erre meg.... Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #3 Dátum: 2014. Március 26. - 21:42:36 »

szuper volt a foci, de az ilyen 18-20 éves összeszokott labdazsonglőröket mellőzzük majd  Vigyorog
én azt hittem ilyen nyugdíjas foci lesz nagypapákkal, erre meg.... Vigyorog
Szét kell osztani a jobb játékosokat, hogy ne együtt legyenek úgy jó a játék ha kb egyenlöek az erőviszonyok, annak nincs értelme, hogy az egyik csapat sokkal jobb mint a másik.  Kacsint
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4 Dátum: 2014. Március 26. - 21:52:27 »

Ez a foci csak felmérés volt, és átmozgatás. Természetesen most, hogy tudjuk ki mekkora ász, vagy csak király, a legközelebb jobban elosztjuk az erőket. Köszönöm a részvételt mindenkinek. A következő napot hamarosan megbeszéljük. Addig is az érdeklődők írják meg nekem, hogy mely napok lennének számára a megfelelőek. Utána többségi döntést hozunk. Azt lehetett látni, hogy minimum 10-en kell, hogy legyünk, de jó volt a 12 is. Klassz volt a pálya, jó volt a hangulat, azt hiszem bevezetésnek jó volt, és legyen folytatása. LadLac mester indított egy focis topicot a találkozósokon belül, a következő szervezést már ott olvashatjátok. Remélem mindenki jól érezte magát, és rajtam kívül senkit nem taroltak le. A vejem elnézést kért, azt mondta, nem akart megölni, elhittem neki, jól vagyok. Jó volt újra mozogni, újra megfiatalodtam, már csak .. éves vagyok. A pontozást mindenki magának írja be, ha akarja. Remélem hamarosan jön a folytatás, nem várunk hetekig, hónapokig a következő meccsre. Figyeljétek az új FOCIS topicot! Én élveztem, és remélem ti is.

Végül is 12-en voltunk. A Klubból Weres, LadLac, Döme, GioMaster, és jómagam voltunk, a többi részben család, részben barátok. Azt hiszem jó kezdés volt.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 26. - 22:00:36 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #5 Dátum: 2014. Március 28. - 06:41:12 »

Megkérek MINDENKIT, hogy ide CSAK a klubos foci témába írjatok. Minden más hozzászólást törölni fogunk.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6 Dátum: 2014. Március 28. - 08:32:12 »

Mikor lesz a következő foci?
Én szívesen járnék minden héten hétfőn vagy szerdán így 7től  Kacsint A többi nap sajnos nemokés nekem.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #7 Dátum: 2014. Március 28. - 10:20:23 »

Sziasztok Focisok!
A következő focis napot úgy kell egyeztetni, hogy lehetőleg minimum 10-en, maximum 12-en jöjjünk össze.
A legközelebb már az ismert erőviszonyok miatt, jobban el fogjuk osztani a két csapatot.
Mindenki éppen ezért a legközelebb hozzon magával 1-1 világos, és sötét trikót is.
A következő játék lehetőség a legkorábban: április 14.-től, hétfőtől 16.-ig, csütörtökig, utána ,meg 23.-ika szerda lehetne a következő játéknap. Jó lenne, ha valamelyik bejönne.
Tehát, akit érdekelne az jelezze vissza, hogy melyik, vagy melyik napok volnának jó nekik.
LadLac! Csinálj egy szavazást, úgy, hogy akár mindháromra is lehessen szavazni. 14.? 15.? 16.?, 23.?
Viszont kérem, hogy a szavazás ne legyen anonim, priviben, vagy itt névvel adjátok meg a választást!
Megkötöttem utólag a szerződést az elmúlt szerdára, és szeretném az újat határozatlan számra megkötni, ez az érdeklődés függvénye persze. Mindenkit szívesen látunk, de ezt el lehet játszani megbízhatatlansággal, vagy nem megfelelő hozzáállással. Szóval akkor hajrá, kezdjük a jelentkezés beírogatni.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #8 Dátum: 2014. Március 28. - 14:56:33 »

Nekem a megadott időpont bármelyike jó következő alkalomnak.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #9 Dátum: 2014. április 04. - 08:15:11 »

Focizók figyelem!
A következő focizást lekötöttem 16.-ára, szerdára, este 7-re, úgy, mint múltkor. Vissza is igazolták.
Mivel eddig már 10-en mondták, hogy jönnek, és még várom a még bizonytalanok válaszát, így tuti, hogy összejön a szükséges létszám. Ha pedig a régiek közül senki nem tudna jönni, vannak még tartalékok is.
Eddigi keret:
LadLac,és Peti, Ny. Gábor, N. Gábor, H. András, L. Csaba, L. Tamás, Weres, Döme, és jómagam.
Várom még:  L. Gábor, és G. Máté válaszát.
Ha mindenki jön, akkor a múltkori játékosok jönnek, de most szétválasztjuk a "profikat".
Ha visszamondják, akkor keresünk másokat, vagy várjuk ide a jelentkezőket szeretettel.
Ne feledjétek, az első 12 a nyerő mindig! Nagyobb létszámnál cserék szükségesek, de megoldható az is.
Vannak olyanok, akiknek pont a szerda nem jó általában, ezért majd próbálunk más napokat is beiktatni a választási lehetőségekbe.
Ne feledjétek, itt ebben a topicban, illetve a Csaba- féle facebookon keresztül tartjuk a kapcsolatot.

A focis klubtagoknak ment privi is.
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 04. - 19:22:07 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #10 Dátum: 2014. április 04. - 10:25:40 »

szuper!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #11 Dátum: 2014. április 04. - 10:52:55 »

Peti jön!
 Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #12 Dátum: 2014. április 05. - 05:05:02 »

Focizók figyelem!
A következő focizást lekötöttem 16.-ára, szerdára, este 7-re, úgy, mint múltkor. Vissza is igazolták.
Mivel eddig már 10-en mondták, hogy jönnek, és még várom a még bizonytalanok válaszát, így tuti, hogy összejön a szükséges létszám. Ha pedig a régiek közül senki nem tudna jönni, vannak még tartalékok is.
Eddigi keret:
LadLac,és Peti, Ny. Gábor, N. Gábor, H. András, L. Csaba, L. Tamás, Weres, Döme, és jómagam.
Várom még:  L. Gábor, és G. Máté válaszát.
Ha mindenki jön, akkor a múltkori játékosok jönnek, de most szétválasztjuk a "profikat".
Ha visszamondják, akkor keresünk másokat, vagy várjuk ide a jelentkezőket szeretettel.
Ne feledjétek, az első 12 a nyerő mindig! Nagyobb létszámnál cserék szükségesek, de megoldható az is.
Vannak olyanok, akiknek pont a szerda nem jó általában, ezért majd próbálunk más napokat is beiktatni a választási lehetőségekbe.
Ne feledjétek, itt ebben a topicban, illetve a Csaba- féle facebookon keresztül tartjuk a kapcsolatot.

A focis klubtagoknak ment privi is.
Apu! Bár most igazoltan vagyok távol, nem bánnám, ha én is felkerülnék a levlistára. Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #13 Dátum: 2014. április 12. - 16:36:51 »

Focisok figyelem!
Jelentem, ha senki nem csap be, szerdára 12-en vagyunk, lehet jót focizni ismét.
Azt szeretném, ha mindenki hozna magával 1-1 fehér, és színes trikót, hogy így ne a trikók szabják meg a két csapatot, mint múltkor. Tehát szerdán háromnegyed 7-től találkozunk, és 7-kor kezdeni kéne, használjuk ki minden percet.
Újra itthon vagyok, mostantól elérhető vagyok itt, vagy telefonon, illetve a facebookon Csaba tartja a frontot.
Hajrá mi!

A nyertes 12:
LadLac, Peti, Weres, Döme, Ny. Gábor, Gábor, András, Józsi, Máté, Csaba, Tomi, és jómagam.
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 12. - 22:12:20 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #14 Dátum: 2014. április 14. - 11:30:59 »

Hahó!

A nyertes csak a 12 fele lesz!  Kacsint
Én most kicsi bizonytalant jelentek, kisebbik gyerek egészségi állapota miatt, de igyekszem ott lenni!
Naplózva
Oldalak: [1] 2   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!