Lacetti klub fórum
2024. Március 19. - 07:35:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 44   Le
 
Szerző Téma: Zene a lacsiban  (Megtekintve 158336 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2007. Október 11. - 18:27:28 »

Megkérdeztem a Chevy Maxabót, ott 4300 Ft/db a magasnyomó ára. Meg kell rendelni, de utána 2 nap alatt megvan. Üdv


Típust, vagy cikkszámot nem tudsz véletlenül?
Ezt is telefonon mondták 9 perc alatt. Semmi mást...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2007. Október 11. - 18:31:00 »

Csak kopasz hangszoró. Se vezeték, se hangváltó. Egyébként az Én zenei hallásomat tökéletesítené. A kárpit nem gond, haver leszedi úgy, hogy nem fog zörögni utána sem. Subarukat szerel, ott nem hibázhat, mert kitör a világvége újgazdagéknál. Csak a pénz, az a legkevesebb... Vigyorog

Csak a pénz, az a legkevesebb... Vigyorog

Érdekes...ez nálunk is így van. Mindig sok hónap marad a pénz végére. :-)
Holnap megyek pont befizetni a sok sárga cetlit, köztük a havi lacsi-részlettel.:-(
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #32 Dátum: 2007. Október 11. - 18:33:09 »

Megkérdeztem a Chevy Maxabót, ott 4300 Ft/db a magasnyomó ára. Meg kell rendelni, de utána 2 nap alatt megvan. Üdv


Típust, vagy cikkszámot nem tudsz véletlenül?
Ezt is telefonon mondták 9 perc alatt. Semmi mást...

Hát igen...nekem anno másnap már nem kellett volna mennem dolgozni, ha az EPC-ből a cikkszámot és cikkszám alapján a készletlistából pedig az árat összesen ennyi ideig kerestem volna....:-) Ennyi idő alatt egy kisebb karambolos autónak össze lehetett szedni az árajánlathoz szükséges dolgokat.:-)
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 11. - 18:39:37 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #33 Dátum: 2007. Október 11. - 18:35:52 »

Jött is ki a szemem, mint a csigának.
És kérdezte, hogy miért csak érdeklödöm, miért nem rendelem meg rögtön.
Hát csak!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #34 Dátum: 2007. Október 11. - 18:39:00 »

Csak kopasz hangszoró. Se vezeték, se hangváltó. Egyébként az Én zenei hallásomat tökéletesítené. A kárpit nem gond, haver leszedi úgy, hogy nem fog zörögni utána sem. Subarukat szerel, ott nem hibázhat, mert kitör a világvége újgazdagéknál. Csak a pénz, az a legkevesebb... Vigyorog

Csak a pénz, az a legkevesebb... Vigyorog

Érdekes...ez nálunk is így van. Mindig sok hónap marad a pénz végére. :-)
Holnap megyek pont befizetni a sok sárga cetlit, köztük a havi lacsi-részlettel.:-(
Komplett vagyon minden. Csak honnan legyen rá lóvé?HeHeHe
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #35 Dátum: 2007. Október 11. - 18:55:54 »

Jött egy sugallat, és megnéztem a Balu Car configuratorát... Na abban az jött ki, hogy a csipogók 24x20-asok...azaz 24 átmérő, és 20 a mélysége....na és milliméterben értendő Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #36 Dátum: 2007. Október 11. - 21:39:49 »

Amúgy válaszoltak a Kó-Péból, 22.000Ft + postaköltség a multikormány adapter. A Blaunál 19.400 + valami másik adapter is kell még + postaköltség. Úgy hogy most tanácstalan vagyok... He
A Blaupunktos adapter csak Blaupunktos fejegységhez jó szerintem!
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #37 Dátum: 2007. Október 12. - 14:39:30 »

Jött egy sugallat, és megnéztem a Balu Car configuratorát... Na abban az jött ki, hogy a csipogók 24x20-asok...azaz 24 átmérő, és 20 a mélysége....na és milliméterben értendő Mosolyog
Ma volt egy kis idöm, gondoltam utánanézek ennek a hangszórónak. MediaMarkt ban esélytelen, pedig mindenki oda irányított. A MacAudio-nak van pici sugárzója 5990-ért, de 34 mm, tehát felejtős, kisseb nincs. Blau sehol, se híre, se hamva. Egyéb profi cuccok 13eFt-től, de az meg minek???
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #38 Dátum: 2007. Október 12. - 16:54:03 »

Jött egy sugallat, és megnéztem a Balu Car configuratorát... Na abban az jött ki, hogy a csipogók 24x20-asok...azaz 24 átmérő, és 20 a mélysége....na és milliméterben értendő Mosolyog
Ma volt egy kis idöm, gondoltam utánanézek ennek a hangszórónak. MediaMarkt ban esélytelen, pedig mindenki oda irányított. A MacAudio-nak van pici sugárzója 5990-ért, de 34 mm, tehát felejtős, kisseb nincs. Blau sehol, se híre, se hamva. Egyéb profi cuccok 13eFt-től, de az meg minek???

Én ma benéztem az ismerősömhöz, akinek elektronikai boltja és szervíze van. Ő kapásból leemelt a polcról egy ilyen hagszóró párt ~7500 Ft. Ráadásúl ha jól értettem tartalmazza ezt a freki váltót, vagy elé kell valami izét kötni...Őszintén nem értettem, hülye vagyok ehhez Mosolyog De mindegy, szóval létezik Clarionban, de lehet kapni nála "ocsót" 1400Ft- ért is Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2007. Október 12. - 18:19:15 »

Na ez az. 1400Ft-ért érdekelne is. A drágább sem biztos hogy jobb, nagyon jó meg nem kell, mert elnyomja a többi hangszórót. Cserélni meg nem akarok.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #40 Dátum: 2007. Október 13. - 17:55:50 »

Na ez az. 1400Ft-ért érdekelne is.

Szívesen küldök, de asszem a postaköltség drágább lenne, mint a hangszóró...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #41 Dátum: 2007. Október 13. - 19:59:24 »

Bélelt borítékban szerintem nem vészesen drága. Elöre is köszi, a többit priviben.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 27. - 16:31:23 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #42 Dátum: 2007. Október 15. - 13:35:23 »

Ma volt egy szabad napom, és neki estem a Lacsimnak Mosolyog  Kibővítettem 8 hangszórósra...hmmm....jól szól Mosolyog
Azt hittem, hogy macerás lesz leszedni a kárpitot, de elég könnyen lejön. Csak a kilincs keretét nehéz kipattintani...sikerűlt is eltörnöm 2 fület.
Amúgy az egész beszerelés ajtónként 15-20 percet vesz igénybe kárpitolással együtt Mosolyog Ha kell, akkor leírom, hogyan kell leműteni...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #43 Dátum: 2007. Október 15. - 13:51:49 »

Ma volt egy szabad napom, és neki estem a Lacsimnak Mosolyog  Kibővítettem 8 hangszórósra...hmmm....jól szól Mosolyog
Azt hittem, hogy macerás lesz leszedni a kárpitot, de elég könnyen lejön. Csak a kilincs keretét nehéz kipattintani...sikerűlt is eltörnöm 2 fület.
Amúgy az egész beszerelés ajtónként 15-20 percet vesz igénybe kárpitolással együtt Mosolyog Ha kell, akkor leírom, hogyan kell leműteni...

Részletes beszámolót kérünk költség-kivonattal! Sokunknak megjönne idővel a kedvünk hozzá...szerintem!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #44 Dátum: 2007. Október 15. - 14:48:50 »

Szóval. Én egy Clarion SRH206 200W-os hangszórópárt raktam be, aminek a számlás ára 7900Ft. Vettem hozzá négy műanyag bigyót, ami arra szolgál, hogy vagdosás nélkül rátudjak kötni az eredeti kábelre. Nem tudom mi a rendes neve Mosolyog Szval erenként 1 kell belőle, azaz a 2 ajtóra összesen 4. Így összesen 8100Ft volt. A szereléshez kell egy csillagcsavarhúzó, egy kisebb méretű lapos csavarhúzó, egy éles szike és egy műgyanta ragasztó. Valamint egy jó adag önbizalom Mosolyog
A műtét elött nyissuk ki az ajtót, nyomjuk le a gombot, tekerjülk le az ablakot. Ezután a leszedéséhez egyszerűen le kell pattintani az ablak sarkában a fekete műanyagot, majd a kapaszkodó aljából a csavart kiszedni, valamint az ajtó aljánál lévő másik két csavart is.
Ezután elég könnyen kilehet pattintani kézzel a kapaszkodót, és lehúzni róla az ablakemelő csatlakozóját (akinek tekerős, az vegye le a tekerőt) A macera a kilics keretével van...elég nehéz kipattintani, nekem sikerűlt is eltörni 2 pöcköt, de igazából ha 1-1 eltörik, az nem számít.
Majd alulról két irányba elindulva, kilehet pattintani a kárpitot, majd felfelé húzva leemelni.
Aztán már csak a bekötés van hátra. A barna vezeték a "+" a zöld a "-" A hangfalat meg a műgyantával egyszerűen beragasztottam.
Ajtónként 15-20 perc az egész művelet. Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 44   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!