Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 11:00:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]   Le
 
Szerző Téma: FLOTTA Lacetti-klub  (Megtekintve 12000 alkalommal)
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #30 Dátum: 2007. November 09. - 15:50:34 »

Kicsit elhúzott a "legyen keresztnév a taglistában", szerintem ez a jobb megoldás!
Így áttekinthető, nem kell külön belemászni mindenki profiljába, hogy megszerezzük a dátumokat.
Ha kiegészítő infóként jelenik meg, vezessünk egy cetlit, hogy ne maradjunk le jót kívánni?
Ahhoz már elég szoros a kötelék, hogy eltitkoljuk! Meg egyébként is minek?
Cápa reagálása a bemutatkozással kapcsolatban meg is mosolyogtatott. - Sziasztok! peti74 vagyok!
Hát elég hülyén érezném magam, pedig nálam lehet következtetni a nick-nevemből!
Valószínű még nem voltál talin! ~200 tagú flottánál már a nicknév egyedibb, mint egy ismétlődő keresztnév az elsőtalisoknak. De szerintem fontos lenne a névnapi köszöntők mellett egy kis cella, ahová címszavakban beírhatnánk- és bármikor felülírhatnánk néhány fontosnak tartott adatot az autónkról.
Üdv
 
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2007. November 09. - 16:29:59 »

Én beirtam AIM-hez a névnapom, YIM-hez a nevem. Igy ha a kis fejre viszed az egeret látszik a nevem, a futó emberkénél meg a névnapom. /egyenlöre/
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #32 Dátum: 2007. November 19. - 08:03:59 »

Kicsit elhúzott a "legyen keresztnév a taglistában", szerintem ez a jobb megoldás!
Így áttekinthető, nem kell külön belemászni mindenki profiljába, hogy megszerezzük a dátumokat.
Ha kiegészítő infóként jelenik meg, vezessünk egy cetlit, hogy ne maradjunk le jót kívánni?
Ahhoz már elég szoros a kötelék, hogy eltitkoljuk! Meg egyébként is minek?
Cápa reagálása a bemutatkozással kapcsolatban meg is mosolyogtatott. - Sziasztok! peti74 vagyok!
Hát elég hülyén érezném magam, pedig nálam lehet következtetni a nick-nevemből!
Valószínű még nem voltál talin! ~200 tagú flottánál már a nicknév egyedibb, mint egy ismétlődő keresztnév az elsőtalisoknak. De szerintem fontos lenne a névnapi köszöntők mellett egy kis cella, ahová címszavakban beírhatnánk- és bármikor felülírhatnánk néhány fontosnak tartott adatot az autónkról.
Üdv
 

Hány Főről is beszélhetühk a 200 tagú Flottánál? Kb 20? Nincs több kérdésem!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 2 [3]   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!