Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 18:44:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 541906 alkalommal)
Szávics Iván Péter
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Hozzászólás #30 Dátum: 2007. November 03. - 11:28:15 »

Szevesztok! Újdonsült büszke Lacetti tulajdonos vagyok és így a 2000. km körül nekem is lenne észrevételem ill. kérdésem, amit szeretnék megostani veletek.
Érdekes hangra lettem figyelmes, úgy 2000 fordulaton második fokozatban, de hamar elmúlik ha e fölé emelkedik a fordulat. Hasonló jelenség van 2800-3100 fordulaton ötödik fokozatban. Azért itt egy kicsit más a hangja, talán egy sport kipufogóhaoz hasonlítanám. Márkaszervízes javaslatra hamarosan elviszem garanciás átvizsgálásra és arra gonoltam, hogy hátha kapok tőletek is valami véleményt vagy ötletet. A szervíz után szívesen megosztom a fejleményeket, hátha más is tapasztalt hasonlót. Köszi előre is! Mosolyog
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #31 Dátum: 2007. November 03. - 14:20:31 »

Szevesztok! Újdonsült büszke Lacetti tulajdonos vagyok és így a 2000. km körül nekem is lenne észrevételem ill. kérdésem, amit szeretnék megostani veletek.
Érdekes hangra lettem figyelmes, úgy 2000 fordulaton második fokozatban, de hamar elmúlik ha e fölé emelkedik a fordulat. Hasonló jelenség van 2800-3100 fordulaton ötödik fokozatban. Azért itt egy kicsit más a hangja, talán egy sport kipufogóhaoz hasonlítanám. Márkaszervízes javaslatra hamarosan elviszem garanciás átvizsgálásra és arra gonoltam, hogy hátha kapok tőletek is valami véleményt vagy ötletet. A szervíz után szívesen megosztom a fejleményeket, hátha más is tapasztalt hasonlót. Köszi előre is! Mosolyog
Szia Péter !
Kérdésed szerintem itt jobb helyen van , ezért áthelyeztem ide ! Kérlek Téged is és másokat is figyelmesen nézzétek át a Fórum szerkezetét ! A már meglévő témákat átnézve valszeg találsz majd olyat amelyikbe illik a hozzászólásod , véleményed . / Tehát új témát csak indokolt esetben légyszi / Kösz :-)
Üdv.
Naplózva
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #32 Dátum: 2007. November 08. - 18:23:08 »

Kérdés!

A bal oldali ajtón lévő kis piros led szokott nektek villogni?
Én sajna nem emlékszem rá hogy mikor villog vagy se.
A lényeg annyi hogy mióta kicserélték az oldalüveget azóta nem csinál semmit a led.
Légyszi valaki nézze meg nekem a kocsiján hogy mit és mikor csinál a led, mert holnap kell vissza vinnem az eltört keretet berakatni és azt is mondanám nekik!

Elöre is köszi bzsazsa He
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #33 Dátum: 2007. November 08. - 19:00:37 »

A LED nem villog sosem. Még nem volt rá példa az ismerősök közt, akinek villogott volna. Nyugodj meg! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #34 Dátum: 2007. November 08. - 19:21:52 »

A LED nem villog sosem. Még nem volt rá példa az ismerősök közt, akinek villogott volna. Nyugodj meg! Üdv: LadiGidy


Köszi szépen a gyors választ!!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy mi a szerepe a lednek???


üdv bzsazsa
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #35 Dátum: 2007. November 08. - 19:41:26 »

Szerintem fejtörőnek mindenképpen jó.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #36 Dátum: 2007. November 08. - 19:46:26 »

A LED nem villog sosem. Még nem volt rá példa az ismerősök közt, akinek villogott volna. Nyugodj meg! Üdv: LadiGidy


Köszi szépen a gyors választ!!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy mi a szerepe a lednek???


üdv bzsazsa
A LED a gyári riasztó visszajelzője,semmi másra nincs bekötve. Én mondjuk ide köttettem be a riasztómat, de nem gyárit. Citromsárga ésnarancssárga a kábele, ha esetleg szeretnéd valamire használni. A kasztniban szint vált, de csak kap egy ezüst csíkot, a vezető bal lábánál egy csatlakozóban./remélem kielégítő választ adtam Kacsint/
Üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #37 Dátum: 2007. November 08. - 19:54:38 »

A LED nem villog sosem. Még nem volt rá példa az ismerősök közt, akinek villogott volna. Nyugodj meg! Üdv: LadiGidy


Köszi szépen a gyors választ!!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy mi a szerepe a lednek???


üdv bzsazsa
A LED a gyári riasztó visszajelzője,semmi másra nincs bekötve. Én mondjuk ide köttettem be a riasztómat, de nem gyárit. Citromsárga ésnarancssárga a kábele, ha esetleg szeretnéd valamire használni. A kasztniban szint vált, de csak kap egy ezüst csíkot, a vezető bal lábánál egy csatlakozóban./remélem kielégítő választ adtam Kacsint/
Üdv


Köszi szépen skacok mekkora királyok vagytok!!!!


 Kacsint Kacsint Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #38 Dátum: 2007. November 09. - 01:21:22 »

A LED nem villog sosem. Még nem volt rá példa az ismerősök közt, akinek villogott volna. Nyugodj meg! Üdv: LadiGidy


Köszi szépen a gyors választ!!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy mi a szerepe a lednek???


üdv bzsazsa
A LED a gyári riasztó visszajelzője,semmi másra nincs bekötve. Én mondjuk ide köttettem be a riasztómat, de nem gyárit. Citromsárga ésnarancssárga a kábele, ha esetleg szeretnéd valamire használni. A kasztniban szint vált, de csak kap egy ezüst csíkot, a vezető bal lábánál egy csatlakozóban./remélem kielégítő választ adtam Kacsint/
Üdv


Köszi szépen skacok mekkora királyok vagytok!!!!


 Kacsint Kacsint Kacsint Vigyorog Vigyorog

A  led akkor fog villogni, ha nem a saját kulcsával akarta valaki elindítani az autót.
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #39 Dátum: 2007. November 09. - 07:45:31 »

A LED nem villog sosem. Még nem volt rá példa az ismerősök közt, akinek villogott volna. Nyugodj meg! Üdv: LadiGidy


Köszi szépen a gyors választ!!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy mi a szerepe a lednek???


üdv bzsazsa
A LED a gyári riasztó visszajelzője,semmi másra nincs bekötve. Én mondjuk ide köttettem be a riasztómat, de nem gyárit. Citromsárga ésnarancssárga a kábele, ha esetleg szeretnéd valamire használni. A kasztniban szint vált, de csak kap egy ezüst csíkot, a vezető bal lábánál egy csatlakozóban./remélem kielégítő választ adtam Kacsint/
Üdv


Köszi szépen skacok mekkora királyok vagytok!!!!


 Kacsint Kacsint Kacsint Vigyorog Vigyorog

A  led akkor fog villogni, ha nem a saját kulcsával akarta valaki elindítani az autót.
ÓÓÓÓ! Ezt nem árt tudni!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #40 Dátum: 2007. November 09. - 10:45:56 »

A LED nem villog sosem. Még nem volt rá példa az ismerősök közt, akinek villogott volna. Nyugodj meg! Üdv: LadiGidy


Köszi szépen a gyors választ!!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy mi a szerepe a lednek???


üdv bzsazsa
A LED a gyári riasztó visszajelzője,semmi másra nincs bekötve. Én mondjuk ide köttettem be a riasztómat, de nem gyárit. Citromsárga ésnarancssárga a kábele, ha esetleg szeretnéd valamire használni. A kasztniban szint vált, de csak kap egy ezüst csíkot, a vezető bal lábánál egy csatlakozóban./remélem kielégítő választ adtam Kacsint/
Üdv


Köszi szépen skacok mekkora királyok vagytok!!!!


 Kacsint Kacsint Kacsint Vigyorog Vigyorog

A  led akkor fog villogni, ha nem a saját kulcsával akarta valaki elindítani az autót.
Na de csak abban a kocsiban, amelyikben be van kötve nem? Platinumban esetleg? Úgy tudom az alatti felszereltségnél nincs bekötve.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #41 Dátum: 2007. November 09. - 17:24:57 »

Ezek szerint ez egy árulkodó led? Lopás próbát közöl velünk? Ki kéne próbálni, mert erről nem hallottam, és gondolom sokan vannak így. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #42 Dátum: 2007. November 09. - 17:50:26 »

Én úgy értelmezem a service manualt olvasva, hogy ha a motor áll és a kulcs nincs a kormányzárban, akkor a LED-nek villogni kellene. A szervízben kérdeztem ezt a funkciót vásárláskor, de azt mondták hogy nem tudták bekötni aktív inmobilizerre a LED-et. És hogy csak a gyári riasztó vezérli, semmi funkciója. Ezek szerint hiányos a tudásuk.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #43 Dátum: 2007. November 09. - 17:52:32 »

Ezek szerint ez egy árulkodó led? Lopás próbát közöl velünk? Ki kéne próbálni, mert erről nem hallottam, és gondolom sokan vannak így. Üdv: LadiGidy
Ok...következő talin megpróbáljuk elkötni a kocsid! Egy külső hengerzártörés nem lehet gond, a gyujtáskapcsolótól meg már csak kihúzzuk a vezetékeket valahogy! Nos ha eddig eljutunk, meglátjuk pislákol-e a lámpád majd!  Vigyorog Csak azt nem értem, ha így elkötik, akkor miért jó, ha az a kis led villog? Hmmmm Ha meg nem kötik el, akkor több értelme van?
Nem igazán tudom értékelni azt a ledet így. Az úgy lenen jó, ha villogna, ha nem vagy a kocsiban, gyújtás nincs rajt. Ezt mondjuk egy kis ellenállással, vagy mifenével könnyen meg lehet oldani, csak még nem vitt rá a lélek, hogy ezért leszedjem a kárpitot. Pedig már a villszaki barátom elmondta, mit kéne tenni vele, de ő is azt mondta, hogy ezért ne bontsunk.
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 09. - 17:54:56 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #44 Dátum: 2007. November 09. - 18:13:48 »

Nem egészen erre gondoltam, engem nem zavar a led sötétsége, mert van egy másik, a riasztóé, ami villog, persze az nem a gyári. Ha meg akarsz ölni, löjj le, de ne bántsd a kocsim! De LadLac valamit irt, hogy a vezetéke be van húzva a belső dobozhoz, így bármiféle funkciót lehet rákötni. Taliig LadLac, ahogy ismerem úgyis csinál valamit vele, és akkor átadja kivételes tudását, és jó tapasztalatát. Ámen! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!