Lacetti klub fórum
2024. április 27. - 19:23:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 22   Le
 
Szerző Téma: Üveg problémák  (Megtekintve 101649 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #15 Dátum: 2007. Október 31. - 20:46:10 »

Az ilyen ne menjen autó közelébe se. Érdekes módon még én is letudom szedni normálisan. Pedig nem vagyok autószerelő...
Szerintem is javítsanak lovaskocsit, ahhoz elég a kalapács, meg a szög!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #16 Dátum: 2007. Október 31. - 20:54:47 »

Az ilyen ne menjen autó közelébe se. Érdekes módon még én is letudom szedni normálisan. Pedig nem vagyok autószerelő...
Szerintem is javítsanak lovaskocsit, ahhoz elég a kalapács, meg a szög!  Vigyorog

Á, ahhoz is sok célszerszám kell. Egy ilyen csavarhúzóval viszont hatékonyan lehet fázist keresni a kötődobozban Kacsint
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #17 Dátum: 2007. Október 31. - 21:04:03 »

Szerencsére nekem ilyen karcolódásom még nem volt, remélem nem is lesz...Viszont már túl vagyok egy szélvédő cserén. Az sem volt zökkenő mentes.
Rendőrkocsiról kaptam követ, és úgy döntöttem, hogy nem állítom meg. 4:1 arányban ők nyertek volna Vigyorog Persze a biztosítónál is röhögtek, mikor a
kérdésükre elmondtam, hogy miért nincs meg az okozó Mosolyog
Szervízben meg is volt a csere, aztán 3 hét múlva bele kerültem egy iszonyatos viharba. Na a jobb első ajtó felett csak úgy locsogott be az eső 
Vissza is vittem...megcsinálták, hogy hogyan nem érdekelt. Most elméletileg jó.
Szélvédőre vigyázzatok! Ráadásúl nem is olcsó mulatság, főleg casco nélkül...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #18 Dátum: 2007. November 01. - 08:47:54 »

Szerencsére nekem ilyen karcolódásom még nem volt, remélem nem is lesz...Viszont már túl vagyok egy szélvédő cserén. Az sem volt zökkenő mentes.
Rendőrkocsiról kaptam követ, és úgy döntöttem, hogy nem állítom meg. 4:1 arányban ők nyertek volna Vigyorog Persze a biztosítónál is röhögtek, mikor a
kérdésükre elmondtam, hogy miért nincs meg az okozó Mosolyog
Szervízben meg is volt a csere, aztán 3 hét múlva bele kerültem egy iszonyatos viharba. Na a jobb első ajtó felett csak úgy locsogott be az eső 
Vissza is vittem...megcsinálták, hogy hogyan nem érdekelt. Most elméletileg jó.
Szélvédőre vigyázzatok! Ráadásúl nem is olcsó mulatság, főleg casco nélkül...
Amúgy cascoval sem...legalábbis úgy tudom, hogy 50 eFt az induló önrész. Az sem kevés, ha mondjuk így karácsony előtt kellene. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #19 Dátum: 2007. November 01. - 09:10:00 »

Szerencsére nekem ilyen karcolódásom még nem volt, remélem nem is lesz...Viszont már túl vagyok egy szélvédő cserén. Az sem volt zökkenő mentes.
Rendőrkocsiról kaptam követ, és úgy döntöttem, hogy nem állítom meg. 4:1 arányban ők nyertek volna Vigyorog Persze a biztosítónál is röhögtek, mikor a
kérdésükre elmondtam, hogy miért nincs meg az okozó Mosolyog
Szervízben meg is volt a csere, aztán 3 hét múlva bele kerültem egy iszonyatos viharba. Na a jobb első ajtó felett csak úgy locsogott be az eső 
Vissza is vittem...megcsinálták, hogy hogyan nem érdekelt. Most elméletileg jó.
Szélvédőre vigyázzatok! Ráadásúl nem is olcsó mulatság, főleg casco nélkül...
Amúgy cascoval sem...legalábbis úgy tudom, hogy 50 eFt az induló önrész. Az sem kevés, ha mondjuk így karácsony előtt kellene. Kacsint

100E felett volt munkadíj+anyagköltség. Nekem 20-on valamennyit kellett fizetnem. Bocs a pontatlan számokért, csak lusta vagyok előkeresni a számlát Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Karesz
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Hozzászólás #20 Dátum: 2007. November 01. - 19:19:35 »

Szélvédőnél és az első üvegeknél csak %-os önrész van, nem a minimum forint összeg.
Persze ez sem kevés, egy szélvédőcsere 100 alatt nem áll meg. Sajnos nekem sem 
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #21 Dátum: 2007. November 01. - 19:31:59 »

Szélvédőnél és az első üvegeknél csak %-os önrész van, nem a minimum forint összeg.
Persze ez sem kevés, egy szélvédőcsere 100 alatt nem áll meg. Sajnos nekem sem 

Kösz Karesz és üdv közöttünk!  Vigyorog
Akkor kicsit megnyugodtam, mert asszem 50000 vagy 10%-os vagyok.  Kacsint Csak ne legyen rá szükség!!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #22 Dátum: 2007. November 01. - 19:59:38 »

Jah, és egy tipp üvegkárra. Engem a szomszédom lecseszett, hogy tiszta hülye vagyok, miért nem szóltam neki, és az ő lakásbiztosítására meglehetett volna csinálni.
Pl.: Fűnyírás közben egy kő kivágta a szélvédőt... Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #23 Dátum: 2007. November 09. - 18:24:37 »

Kicsit elkalandoztunk bzsasza információkérése óta, gyakorlatilag ez már napok óta nem üvegprobléma. Ha nincs ellenetekre, a led-del foglalkozó részt áttettem a "Társalgó -> Műszaki segítség, tanácskérés" topicba.
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 09. - 18:33:23 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #24 Dátum: 2007. December 04. - 19:00:50 »

Lehet, hogy csak a Bp-eket fogja felvillanyozni, de mégis :http://www.bestglass.hu/
Naplózva
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #25 Dátum: 2008. Január 18. - 10:19:42 »

Most jöttem haza a sielésből és a szélvédőt eltalálta egy kis kavics. Egy pici lyuk keletkezett és egy félkör repedés. Kihivtam házhoz http://www.kofelverodes.hu/main.php Őket és nagyon szépen megcsinálták, csak egy pici pötty látszik. A repedést így megállították és álítólag nem fog tovább repedni. Mindenesetre olcsobb volt mint egy szélvédőcsere. Kinek javították már az üvegét és mi a hosszútávú tapasztalatotok?
Naplózva

kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #26 Dátum: 2008. Január 18. - 10:56:33 »

Most jöttem haza a sielésből és a szélvédőt eltalálta egy kis kavics. Egy pici lyuk keletkezett és egy félkör repedés. Kihivtam házhoz http://www.kofelverodes.hu/main.php Őket és nagyon szépen megcsinálták, csak egy pici pötty látszik. A repedést így megállították és álítólag nem fog tovább repedni. Mindenesetre olcsobb volt mint egy szélvédőcsere. Kinek javították már az üvegét és mi a hosszútávú tapasztalatotok?

Hál'istennek ezen a gépen még nem kellett ilyetén műveletet végeztetnem, de egyéb ótókon már többször is (sajna...)

Az én tapasztalataim jók: ha a műtét előtt alaposan ki lett pucoválva, a repedést nem érte (hosszan) víz korábban, akkor gyakorlatilag tökéletes volt, csak én tudtam, hogy hol lett javítva.
Egyszer fordult elő, hogy valami hajdan kazánkovács kényszerszervállalkozó ügyködte, na az nem lett jó.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #27 Dátum: 2008. Január 18. - 18:09:44 »

Most jöttem haza a sielésből és a szélvédőt eltalálta egy kis kavics. Egy pici lyuk keletkezett és egy félkör repedés. Kihivtam házhoz http://www.kofelverodes.hu/main.php Őket és nagyon szépen megcsinálták, csak egy pici pötty látszik. A repedést így megállították és álítólag nem fog tovább repedni. Mindenesetre olcsobb volt mint egy szélvédőcsere. Kinek javították már az üvegét és mi a hosszútávú tapasztalatotok?

Nekem volt "szerencsém"...
Jól megcsinálta a srác még ca. októberben, azóta visszakellett volna mennem, mert hagyott egy kis pöttyöt a tágulásnak, amit kiakar szedni, de még nem jutottam vissza. Majd a tavasszal Mosolyog
Naplózva
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #28 Dátum: 2008. Február 05. - 10:52:39 »

Úgy látszik a gari utólsó évében vélhetően megöregszik a lehúzó gumi, jobb oldali első üveg és gumi csere lesz (karcosodás miatt), a bal oldali gumi árát kifizetem és együtt cserélnek majd.
Szép kilátást mindenkinek!
Naplózva
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #29 Dátum: 2008. Február 19. - 17:25:29 »

Jobb első ablak és lehúzó gumi csere gariban megtörtént, kulcstól kulcsig 40perc.
Üdv
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 22   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!