Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 14:16:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 34   Le
 
Szerző Téma: Betű, matrica, mindkettő  (Megtekintve 76451 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #15 Dátum: 2007. Október 23. - 16:05:40 »

Úgy látom, hogy a logó választás is csak a MAG-ot érdekli, mint a moderátor választás.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #16 Dátum: 2007. Október 23. - 17:39:55 »

Úgy látom, hogy a logó választás is csak a MAG-ot érdekli, mint a moderátor választás.

Hát persze, de őszintén, mit vártatok?
Tudomásul kell venni, hogy kb 20-an vagyunk, akik szeretik, tisztelik az autójukat.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #17 Dátum: 2007. Október 23. - 17:52:15 »

Inkább úgy mondanám finoman, hogy akik jobban szeretik autójukat, és a cartársakat, azok viszik a klubot-fórumot, akik segítenek a többieknek. Igy úgyebár barátságosabb a megfogalmazás? Ez a Lacetti-Mag-Klub a klubon belűl. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #18 Dátum: 2007. Október 23. - 18:14:45 »

Én ezzel a matrica/logo dologgal úgy vagyok, hogy még az autófóliás kb 20*10-es (ízléses) reklámmatricáját is leszedem az autómról  Jobb szeretem nyers szépségében.
Amúgy ha kell, szívesen segítek. Vannak dekóros ügyfeleim, ha kell beszélek velük hogy mennyiért dolgoznak.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #19 Dátum: 2007. Október 24. - 07:25:25 »

Inkább úgy mondanám finoman, hogy akik jobban szeretik autójukat, és a cartársakat, azok viszik a klubot-fórumot, akik segítenek a többieknek. Igy úgyebár barátságosabb a megfogalmazás? Ez a Lacetti-Mag-Klub a klubon belűl. Üdv: LadiGidy
Legyen igy, nem akarok senkit megbántani. Én úgy vagyok, hogy mindenkinek az autója megmutatja, milyen is Ő maga.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #20 Dátum: 2007. Október 24. - 09:38:05 »

Inkább úgy mondanám finoman, hogy akik jobban szeretik autójukat, és a cartársakat, azok viszik a klubot-fórumot, akik segítenek a többieknek. Igy úgyebár barátságosabb a megfogalmazás? Ez a Lacetti-Mag-Klub a klubon belűl. Üdv: LadiGidy
Legyen igy, nem akarok senkit megbántani. Én úgy vagyok, hogy mindenkinek az autója megmutatja, milyen is Ő maga.

Nekem mindig tiszta kívül-belül, de legalább hetente egyszer biztos. Én sosem szemetelek az ülések alá, a hátsó ülésre, portalanítok. Mindig meglepődök, hogy ha új emberke ül az autómba, azt mondja: 'Végre egy autó, amiben jó illat van!'. Ez nem tudom mit jelent, de sejtem, mert van jó pár haverom akik szinte behánynak a kocsiba és úgy hagyják hónapokig-évekig. Meg az unokatesómnak is feltűnt, hogy az autóm mindig le van mosva. Legalább van fél óra alibim hetente, hogy megmeneküljek a házisárkánytól! Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #21 Dátum: 2007. Október 24. - 10:52:34 »

Szerintem is ez igy jó. Láttam már autót belülröl, amibe tojásgránát sem tudna nagyobb kupit csinálni. Féltem beleülni, nehogy beleragadjak. Sajna: "mint a gazdája!"
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #22 Dátum: 2007. Október 24. - 18:39:49 »

Csao!
Én is támogatom a dolgot, de már belekeveredtem!
Most akkor mi lesz? Egységes design, vagy mindenki oldja meg, ahogy tetszik neki? Ha az utóbbi, valaki légyszi tegye közzé a beszerzési forrás elérhetôségét!
A sufni/tuning [/color] topic-ban BeZe1974 emlitette, hogy a Homasita-ban fellelhetô, de én nem találtam a katalógusukban.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #23 Dátum: 2007. Október 24. - 22:46:04 »

Én bementem és megvettem volt egy csomó féle betű. 125 forint / darab.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #24 Dátum: 2007. Október 25. - 15:29:33 »

Oké, de nekem kicsit gázos bemenni Zalaegerszegrôl!
Az online áruházukban meg nem találtam, hogy tudjak rendelni.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #25 Dátum: 2007. Október 25. - 16:55:42 »

Én is rámozdulok a betükre, ha eljutok végre a homasitába. Ha sikerül és kell esetleg másnak is, jelezze, megveszem neki is és elküldöm bélelt boritékba. 300 körül viszi a posta belföldön.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #26 Dátum: 2007. Október 25. - 17:24:39 »

Inkább úgy mondanám finoman, hogy akik jobban szeretik autójukat, és a cartársakat, azok viszik a klubot-fórumot, akik segítenek a többieknek. Igy úgyebár barátságosabb a megfogalmazás? Ez a Lacetti-Mag-Klub a klubon belűl. Üdv: LadiGidy
Legyen igy, nem akarok senkit megbántani. Én úgy vagyok, hogy mindenkinek az autója megmutatja, milyen is Ő maga.

Nekem mindig tiszta kívül-belül, de legalább hetente egyszer biztos. Én sosem szemetelek az ülések alá, a hátsó ülésre, portalanítok. Mindig meglepődök, hogy ha új emberke ül az autómba, azt mondja: 'Végre egy autó, amiben jó illat van!'. Ez nem tudom mit jelent, de sejtem, mert van jó pár haverom akik szinte behánynak a kocsiba és úgy hagyják hónapokig-évekig. Meg az unokatesómnak is feltűnt, hogy az autóm mindig le van mosva. Legalább van fél óra alibim hetente, hogy megmeneküljek a házisárkánytól! Vigyorog
Én is próbálom óvni és tisztán tartani, de ez 3 kiskorú mellett nem mindig sikerül. Pl. az elmúlt két nap esőjét megsínylették a szőnyegek. Ha meg a legkisebb eszik- iszik... A gond az, hogy bár az oldalborda szereti az autót, azért mégis csak egy használati tárhgynak tekinti és amikor nem vagyok jelen, akkor bizony nem követeli meg a nagyobbaktól, hogy vigyázzanak rá. Takarítani meg én takarítom egyedül. :-(
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #27 Dátum: 2007. Október 25. - 17:37:01 »

Én is rámozdulok a betükre, ha eljutok végre a homasitába. Ha sikerül és kell esetleg másnak is, jelezze, megveszem neki is és elküldöm bélelt boritékba. 300 körül viszi a posta belföldön.


ladlac!
Ha már biztos, hogy nem lesz egységes légyszi jelezz ha mész beszerezni,
leadnám a rendelésem.
Utánvét,-átutalás, hogy jobb Neked? Elôre is köszi!

 
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #28 Dátum: 2007. Október 25. - 17:38:48 »

Én is rámozdulok a betükre, ha eljutok végre a homasitába. Ha sikerül és kell esetleg másnak is, jelezze, megveszem neki is és elküldöm bélelt boritékba. 300 körül viszi a posta belföldön.


ladlac!
Ha már biztos, hogy nem lesz egységes légyszi jelezz ha mész beszerezni,
leadnám a rendelésem.
Utánvét,-átutalás, hogy jobb Neked? Elôre is köszi!



 

Ha megyek, majd egyeztetünk...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #29 Dátum: 2007. Október 25. - 17:46:01 »

Én is rámozdulok a betükre, ha eljutok végre a homasitába. Ha sikerül és kell esetleg másnak is, jelezze, megveszem neki is és elküldöm bélelt boritékba. 300 körül viszi a posta belföldön.


ladlac!
Ha már biztos, hogy nem lesz egységes légyszi jelezz ha mész beszerezni,
leadnám a rendelésem.
Utánvét,-átutalás, hogy jobb Neked? Elôre is köszi!



 

Ha megyek, majd egyeztetünk...


Kösz szépen!!!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 34   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!