Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 01:23:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 20   Le
 
Szerző Téma: "Klubfuvar, szomszédolás, segítség idegenben"  (Megtekintve 49684 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Dátum: 2007. Október 30. - 14:36:35 »

Lenne egy kezdeményezésem, ami talán elnyeri a tagok tetszését.
Konkrétan arra gondoltam, hogy annyira szét vagyunk szóródva az országban, ezt valahogy hasznosítani lehetne. Velem sokszor előfordult már, hogy valahol valamit találtam a neten, ami pontosan olyan volt, -mind árban, mint egyéb tulajdonságaiban- amilyet szerettem volna. Egy akadálya volt csupán: a távolság. Vagyis annyira távol volt lakhelyemtől, hogy az utazást, benzint stb beleszámítva nem érte volna meg azt a terméket megvásárolnom.
Előfordult az is, hogy nem tudtam eldönteni, valóban megfelelő lenne-e az olcsón kínált, kiszemelt termék, mert nem kaptam róla megfelelő információt.
Létrehozhatnánk egy kis utazás-naptár szerűséget itt a fórum keretein belül, ahol -akinek persze kedve és türelme van ilyesmihez és néhány napra előre tudja programját- jelezhetnénk egymásnak előfordulásunkat bizonyos időpontokon belül. Ezzel elősegíthetnénk azt, hogy pl. klubtársunknak megspórolnánk egy esetleges felesleges utazást, időt, s ezek által pénzt is. Hiszen előfordulhat, hogy megfelelő infókat szerezve a dologról, már nem is érdekli a másikat, vagy mi is el tudjuk intézni helyette, meg tudjuk venni a kiszemelt árut, vagy el tudjuk szállítani a kis csomagot, ha úgyis arra visz utunk.
Ne gondoljatok semmi bonyolult dologra a kivitelezést illetően, csupán annyi lenne az egész, hogy ha valamelyőnk lakhelyétől távolabbra utazik, beír ide egy nagyjából-útvonalat, esetleg településneveket, ahol megfordul és egy dátumot, hogy mikor teszi ezt. Aki ezt a menüt olvassa és pl. éppen akkortájt kellene neki elhozni egy kis csomagot, alkatrészt, vagy mást onnan, ahova klubtársa utazik, felveszi vele privátban a kapcsolatot és megbeszélik a részleteket.
Lehet kiegészíteni ezt pl. olyannal is, hogy aki utazik, annál van fényképezőgép és ha a klubtársnak nincs képe, egyéb adata arról, amit kiszemelt, csinál fotót, beszél az eladóval, megkérdezi a részleteket, ezzel elő lehet segíteni a dolgokat.
(Én spec így szereztem Kripic segítségével tetőboxot. Nem akartam blindre felmenni Pestre érte, viszont más dolgom nem volt arra. Megkértem, ha megint jár arra, fényképezze le, nézze meg, van-e még belőle, szerinte jó minőség-e és ha megér annyit nekem, indulok érte. Ő így is tett, volt olyan kedves minden adattal elárasztani, és azóta is hálával tartozom neki, mert a nyáron tökéletesen működött a -mellesleg nem szépségdíjas, de annál praktikusabb- box a nyaralásunk alatt.)
Nem tudom, érthető voltam-e, ti is hasznosnak vélitek-e a dolgot? Nekem párszor jól jött volna ehhez hasonló.

Mivel nem vagyok az a típus, aki csak kitalál valamit és várja a megvalósítást, úgy tennék most, mint a klub-matricánkkal kapcsolatban is. Megkezdeném a  sort és majd az idő is segít eldönteni, mennyire életképes az ötlet.
Tehát:
Tisztelt tagtársak! 2007 nov. 2-án napközben lakhelyemtől, Nagybajom, Szigetvár, Pécs városokon át vezet utam, majd még aznap vissza. Kisebb csomagot -ami elfér a HB csomitartójában és tiszta csomagolású- tudnék szállítani, ill. lesz nálam fényképezőgép. Ha valakinek valamilyen ügyben tudok segíteni, privátban többet.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 30. - 14:38:29 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1 Dátum: 2007. Október 30. - 18:59:59 »

Jó az ötlet!  Vigyorog.  Én általában Pesten mozgok, szombaton Pest-Baracska. Vasárnap Pest-Göd. Persze oda-vissza. Szombaton meg ha jön más is, akkor chevytali.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #2 Dátum: 2007. Október 30. - 19:50:02 »

Kedves porcoshal (alias Selachimorpha) barátom!
Az ötlet kiváló, soxor éltem volna már én is vele, ha tudom, hogy kihez fordulhatok....

...
(Én spec így szereztem Kripic segítségével tetőboxot. Nem akartam blindre felmenni Pestre érte, viszont más dolgom nem volt arra. Megkértem, ha megint jár arra, fényképezze le, nézze meg, van-e még belőle, szerinte jó minőség-e és ha megér annyit nekem, indulok érte. Ő így is tett, volt olyan kedves minden adattal elárasztani, és azóta is hálával tartozom neki, mert a nyáron tökéletesen működött a -mellesleg nem szépségdíjas, de annál praktikusabb- box a nyaralásunk alatt.) ...

Viszont már kezdem magam rosszul érezni, annyiszor köszönted meg azt a semmiséget a galambszürke tetőboxszal Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #3 Dátum: 2007. Október 30. - 19:53:11 »

Nekem is így érkezett a magasnyomó hangszóróm... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #4 Dátum: 2007. Október 30. - 19:58:11 »

Nekem is így érkezett a magasnyomó hangszóróm... Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Ugyan, semmiség. Még csak felesleges kitérőt sem kellett tennem miatta Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #5 Dátum: 2007. Október 30. - 20:04:41 »

Nekem is így érkezett a magasnyomó hangszóróm... Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Ugyan, semmiség. Még csak felesleges kitérőt sem kellett tennem miatta Mosolyog
Viszont addig sajna senki sem tudott segíteni még abban sem, hogy milyet  He érdemes és persze mekkorát  He beletenni. Egy infóval mostmár több, ha valaki szintén bővíteni akar. Szétbontani meg nem akartam linkre. Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6 Dátum: 2007. Október 30. - 21:02:18 »

Cápa újabb jó ötlete! Segítsük egymást gyerekek! Kiegészíthetjük még azzal, hogy külföldre menést is jelezzük, no meg a már meglévő tapasztalatokat./Szállás,útvonal, térkép, árak, stb./ Ez utobbit majd a vezérek megmondják, hogy hová kell tenni?! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #7 Dátum: 2007. Október 31. - 08:15:00 »

Kedves porcoshal (alias Selachimorpha) barátom!
Az ötlet kiváló, soxor éltem volna már én is vele, ha tudom, hogy kihez fordulhatok....

...
(Én spec így szereztem Kripic segítségével tetőboxot. Nem akartam blindre felmenni Pestre érte, viszont más dolgom nem volt arra. Megkértem, ha megint jár arra, fényképezze le, nézze meg, van-e még belőle, szerinte jó minőség-e és ha megér annyit nekem, indulok érte. Ő így is tett, volt olyan kedves minden adattal elárasztani, és azóta is hálával tartozom neki, mert a nyáron tökéletesen működött a -mellesleg nem szépségdíjas, de annál praktikusabb- box a nyaralásunk alatt.) ...

Viszont már kezdem magam rosszul érezni, annyiszor köszönted meg azt a semmiséget a galambszürke tetőboxszal Vigyorog Vigyorog
Ne érezd! Csak a példa kedvéért írtam most is le, de akkor is mondtam, hogy hatalmas szívesség volt, óriásit segítettél nekem ezzel! Ha nem vagy, akkor valszeg nem -vagy sokkal drágábban- tudtam volna boxot venni. Egyrészt mert senki más nem segített, másrészt azóta sem láttam ennyiért sehol.  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #8 Dátum: 2007. Október 31. - 08:17:22 »

Cápa újabb jó ötlete! Segítsük egymást gyerekek! Kiegészíthetjük még azzal, hogy külföldre menést is jelezzük, no meg a már meglévő tapasztalatokat./Szállás,útvonal, térkép, árak, stb./ Ez utobbit majd a vezérek megmondják, hogy hová kell tenni?! Üdv: LadiGidy
Igen, természetesen nemcsak áruszállításra gondoltam, hanem olyan tevékenységre is, ami helyhez kötött, esetleg csak személyesen lehet intézni, vagy helyismeret kell hozzá.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
duke59
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Hozzászólás #9 Dátum: 2007. November 11. - 16:38:21 »

Tisztelt benzin fogyasztó cartársak ! Havonta 1x megyek Abasárról Gyulára (minden hónapban !) Utvonalam a következő:Gyöngyös-Jászberény-32.sz.út-Szolnok-4.sz.fő út-Törökszentmiklós-46.sz.út-Gyomaendrőd-Mezőberény-47.sz.út-Békéscsaba-44.sz.út-Gyula.Ha valaki megkeres e-mailben (duke59@vipmail.hu)vagy itt és tudok segiteni bármiben amiben modomban áll szivesen veszem megtisztelő kéréseiteket.Duke59
Naplózva

Duke59
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2007. December 02. - 11:07:41 »

Dec. 9-én Keszthely-Székesfehérvár-Keszthely vonalon leszek délelőttől kora estéig. Ha valakinek valami kellene, akkor kiscsomagok elférnének még.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #11 Dátum: 2007. December 05. - 20:41:38 »


a hamburg- bremerhaven- tananger- bergen- alesund- hamburg utvonalon 600 kontenernek helyet tudok szoritani : Vigyorog

vicc volt, az otlet viszont prima!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #12 Dátum: 2007. December 05. - 21:57:07 »


a hamburg- bremerhaven- tananger- bergen- alesund- hamburg utvonalon 600 kontenernek helyet tudok szoritani : Vigyorog

vicc volt, az otlet viszont prima!
Hmmm...ez jó!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #13 Dátum: 2007. December 16. - 08:21:15 »

Érdeklődnék, kinek kellene még Lacsiba motortér kapcsoló, olyan mint az Epicába?
Persze csak ha tuti, hogy jó bele. 
Mert akkor egyszerre többet is beszerzünk, úgy mint a betüket... Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #14 Dátum: 2007. December 16. - 09:32:23 »

Érdeklődnék, kinek kellene még Lacsiba motortér kapcsoló, olyan mint az Epicába?
Persze csak ha tuti, hogy jó bele. 
Mert akkor egyszerre többet is beszerzünk, úgy mint a betüket... Kacsint

Ezt megbeszéltük tegnap.  Kacsint
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!