Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 09:23:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 20   Le
 
Szerző Téma: "Klubfuvar, szomszédolás, segítség idegenben"  (Megtekintve 49686 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #15 Dátum: 2007. December 16. - 09:39:24 »

Érdeklődnék, kinek kellene még Lacsiba motortér kapcsoló, olyan mint az Epicába?
Persze csak ha tuti, hogy jó bele. 
Mert akkor egyszerre többet is beszerzünk, úgy mint a betüket... Kacsint

Ezt megbeszéltük tegnap.  Kacsint
No de esetleg 2 fanatikuson kivűl?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #16 Dátum: 2007. December 16. - 09:56:54 »

Ma fuvar valakinek Budapest-Siófok-Keszthely-Zalaegerszeg vonalon?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #17 Dátum: 2007. December 16. - 11:57:16 »

 Szomszéd! +1 fan jelentkezik.  Kapcsolót nekem is hozz, ha nem csillagászok állapították meg az árát! /Akkor a riasztóhoz kötném be/. Bye!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #18 Dátum: 2007. December 16. - 12:00:29 »

Szomszéd! +1 fan jelentkezik.  Kapcsolót nekem is hozz, ha nem csillagászok állapították meg az árát! /Akkor a riasztóhoz kötném be/. Bye!
Oda-biza... Vigyorog
Krisztiánnal kellene egyezkedni.
Neve: Epica hood contakt switch
Lavajazod vele Kedves Szomszéd?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #19 Dátum: 2007. December 26. - 19:29:22 »

Hali!
Elfelejtettem mondani,hogy Miskolcra megyek,de pénteken (dec28) megyek haza.
Miskolc-Ózd-Bátonyterenye az útvonal.
Üdv!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #20 Dátum: 2008. Február 29. - 22:04:44 »

Ezt a topicot szélesíteni gondoltam, és megkértem Cápa Főmoderátorunkat, hogy egészítse ki a tartalmát, mert mint köztudott: PC- béna vagyok továbbra is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #21 Dátum: 2008. Március 01. - 10:14:19 »

Na szóval arra gondoltam, hogy a klubfuvart kiegészítenénk azzal, hogy, ha valaki elhagyja kis fatornyos faluját, és egy másikba látogatna el, akkor ezt megirná, és a célzott helyről jöhetne, persze fakultativan, egy kis invitálás kis minitalira. Segíthetné az idegent eligazodni az ismeretlen helyen, egy kávézás, vagy teázás közben személyes ismeretséget köthetnének, amiből remélhetőleg barátság is kialakulhatna. Ez persze nem elvárás, csak egy jó lehetőség a nyitott cartársaknak. Aki nem akar élni vele, az nem lesz kiközösítve, de akinek ez jól jön, annak öröme telhet benne. Ezért majd Cápa Főmoderátor átirja a topic nevét hamarosan. Ez nem a Találkozásokhoz tartozna, mert ez egyéni akciók lennének. Hát röviden erről volna szó. Mi ezt már Cápával ki is próbáltuk- sikerrel! Cápa! Rajtad a sor!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #22 Dátum: 2008. Március 01. - 12:53:09 »

Így gondoltuk Cápával, hogy kiegészítjük a topicot, emigyen, remélhetőleg mindenki megelégedésére. Örömmel vennénk, ha lehetőleg pozitiv visszaigazolást nyerne kalózakciónk. Éljünk az új lehetőséggel! Sok sikert az érdeklödőknek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #23 Dátum: 2008. Március 03. - 22:05:01 »

ladigidy! Akkor Holnap 11 felé számolj velem!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #24 Dátum: 2008. Március 03. - 22:09:04 »

ladigidy! Akkor Holnap 11 felé számolj velem!!!
  Naná, várlak, és cappuccinot is kapsz, főnökasszony itthon lesz miattad, mert a jobbat főz!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #25 Dátum: 2008. Március 03. - 22:14:23 »

ladigidy! Akkor Holnap 11 felé számolj velem!!!
  Naná, várlak, és cappuccinot is kapsz, főnökasszony itthon lesz miattad, mert a jobbat főz!
Miattam aztán tényleg ne!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #26 Dátum: 2008. Március 03. - 22:32:55 »

ladigidy! Akkor Holnap 11 felé számolj velem!!!
  Naná, várlak, és cappuccinot is kapsz, főnökasszony itthon lesz miattad, mert a jobbat főz!
Miattam aztán tényleg ne!
  Ez is csak a jobb hangzás miatt volt, ő holnap délutános. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #27 Dátum: 2008. Március 03. - 22:34:23 »

ladigidy! Akkor Holnap 11 felé számolj velem!!!
  Naná, várlak, és cappuccinot is kapsz, főnökasszony itthon lesz miattad, mert a jobbat főz!
Miattam aztán tényleg ne!
  Ez is csak a jobb hangzás miatt volt, ő holnap délutános. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod!

Húúúú, de gonosz vagy! És ha már kiléptem volna? Akkor most forgolódnék álmatlanul!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #28 Dátum: 2008. Június 09. - 16:01:16 »

Cartársak, reszkessetek! Junius 14.-től 24.-ig szabin leszek, és elhatároztam, hogy nem fogok itthon tespedni, hanem... Senki nem lesz biztonságban, ajtókat, ablakokat zárva tartani, mert nem lehet tudni ki lesz megszállva! Kacsint Vigyorog Ha meglátja valaki gyönyörű sötétkék SW-met, zárkozzon be, huzza le a redönyt, és tegyen ki egy táblát, hogy elköltöztünk, ismeretlen helyre. Vagy, ha mégsem, akkor még tali is szóba jöhetne. Kacsint Amúgy fogalmam sincs, hová, merre megyek, mert csak ötletek vannak egyelőre. Na, jól ráijesztettem az úri közönségre? He Ha egyébként eldölne merre megyek, és tudom, hogy van arrafelé jó cartárs, akkor szólok, hogy hogy legyen lehetősége kibúvót találni. Kacsint De azért szeressetek, ha lehet, egy kicsit legalább! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #29 Dátum: 2008. Június 09. - 18:10:14 »

Cartársak, reszkessetek! Junius 14.-től 24.-ig szabin leszek, és elhatároztam, hogy nem fogok itthon tespedni, hanem... Senki nem lesz biztonságban, ajtókat, ablakokat zárva tartani, mert nem lehet tudni ki lesz megszállva! Kacsint Vigyorog Ha meglátja valaki gyönyörű sötétkék SW-met, zárkozzon be, huzza le a redönyt, és tegyen ki egy táblát, hogy elköltöztünk, ismeretlen helyre. Vagy, ha mégsem, akkor még tali is szóba jöhetne. Kacsint Amúgy fogalmam sincs, hová, merre megyek, mert csak ötletek vannak egyelőre. Na, jól ráijesztettem az úri közönségre? He Ha egyébként eldölne merre megyek, és tudom, hogy van arrafelé jó cartárs, akkor szólok, hogy hogy legyen lehetősége kibúvót találni. Kacsint De azért szeressetek, ha lehet, egy kicsit legalább! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hozzám jöhetsz szomszédolni! Kaphatsz zuglói városnézést is!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!