Lacetti klub fórum
2024. április 20. - 17:17:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Megjöttek az új KGFB díjjak! Váltasz biztosítót?  (Szavazás lezárva: 2013. November 30. - 17:52:09)
Igen, váltok. - 5 (29.4%)
Igen, újrakötöm a régit. - 3 (17.6%)
Nem, elégedett vagyok a jelenlegivel. - 5 (29.4%)
Még nem tudom. - 4 (23.5%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 54   Le
 
Szerző Téma: Kötelező Biztosítás, Cascó  (Megtekintve 127559 alkalommal)
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #15 Dátum: 2007. November 08. - 15:58:01 »

Mi a véleményetek a MÁV biztosítoról?
Olcsó. De ha véletlenül fizetniük kell-kellene, ügyvéddel kell menni elsőre is.
Nehézkes brigád! Viszont olcsó. Az ár Téged érdekel, a gond már nem a Tied.
Inkább sose kelljen használnod! Vigyorog
Ezt már több helyről is hallottam de negyedévente a felébe vannak a mostani biztosítomnak. Különben egyszer kb fél év múlva fizetet a Grumappa biztosító is a kötelező terhére elvégzett javításokér. Szerencsére nem én hanem a szervíz szívott, nekik nem utalták az összeget.
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #16 Dátum: 2007. November 08. - 16:04:56 »

Mi a véleményetek a MÁV biztosítoról?
Olcsó. De ha véletlenül fizetniük kell-kellene, ügyvéddel kell menni elsőre is.
Nehézkes brigád! Viszont olcsó. Az ár Téged érdekel, a gond már nem a Tied.
Inkább sose kelljen használnod! Vigyorog
Ezt már több helyről is hallottam de negyedévente a felébe vannak a mostani biztosítomnak. Különben egyszer kb fél év múlva fizetet a Grumappa biztosító is a kötelező terhére elvégzett javításokér. Szerencsére nem én hanem a szervíz szívott, nekik nem utalták az összeget.
Akkor válts, ha megéri. Mosolyog
Ha külföldre szeretnél menni, bitang nehéz a zöldkártya beszerzése /állítólag He
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #17 Dátum: 2007. November 08. - 17:47:20 »


"Ezt már több helyről is hallottam de negyedévente a felébe vannak a mostani biztosítomnak. Különben egyszer kb fél év múlva fizetet a Grumappa biztosító is a kötelező terhére elvégzett javításokér. Szerencsére nem én hanem a szervíz szívott, nekik nem utalták az összeget."

Na az ilyen sztorik miatt szokott utána az egyszeri ember szívni, mert a szervíz nem vállalja másképp a javítást csak ha te kiegyenlíted a számlát és majd te úgy rendezed a biztosítóddal ahogy akarod.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #18 Dátum: 2007. November 12. - 19:52:19 »

Figyelem Cartársak! Net: www.unionbiztosito.hu Cim: Bp. 1071. Területi Igazgatóság, Kissné Boros Lídia ügyintézőt tudom javasolni, mert sokat segít megtalálni az összes lehetséges kedvezményt. Tel: 413-0580, 413-1943, fax. 413-0579, mobil: 06-20-498-8010. Cim: VII. Damjanich u. 11.-15. / Dembinszky- Bethlen G. u. saroknál/ lehetséges kedvezmények pl.: extra bonus-10, T-Com, Autóklub, közszolgálati munka, flotta, átutalás, Union-casco/ Akit érdekel hívja fel, beszéljen meg időpontot, majd kiszámolja a lehető legjobbat az adott lehetőségekből. Hivatkozzatok rám, én régi ügyfele vagyok. Nekem bejött nagyon! Budapestiként negyedévre 5926Ft-ot fizetek. Gondoljátok meg! Ne felejtsétek: ebben a hónapban le kell mondani a régit váltás esetén, az újat megkötni ráér évvégéig! Lemondás esetén legyen igazolt másodpéldányotok okvetlenül! Minden jót! Üdv: LadiGidy /teljes nevet priviben adok, vagy nézzétek meg az iwiw-ünkön/
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #19 Dátum: 2007. November 12. - 21:11:03 »

Figyelem Cartársak! Net: www.unionbiztosito.hu Cim: Bp. 1071. Területi Igazgatóság, Kissné Boros Lídia ügyintézőt tudom javasolni, mert sokat segít megtalálni az összes lehetséges kedvezményt. Tel: 413-0580, 413-1943, fax. 413-0579, mobil: 06-20-498-8010. Cim: VII. Damjanich u. 11.-15. / Dembinszky- Bethlen G. u. saroknál/ lehetséges kedvezmények pl.: extra bonus-10, T-Com, Autóklub, közszolgálati munka, flotta, átutalás, Union-casco/ Akit érdekel hívja fel, beszéljen meg időpontot, majd kiszámolja a lehető legjobbat az adott lehetőségekből. Hivatkozzatok rám, én régi ügyfele vagyok. Nekem bejött nagyon! Budapestiként negyedévre 5926Ft-ot fizetek. Gondoljátok meg! Ne felejtsétek: ebben a hónapban le kell mondani a régit váltás esetén, az újat megkötni ráér évvégéig! Lemondás esetén legyen igazolt másodpéldányotok okvetlenül! Minden jót! Üdv: LadiGidy /teljes nevet priviben adok, vagy nézzétek meg az iwiw-ünkön/
Megjegyzem!  Kacsint
Hátha....
Csak a pénz, "az" a legkevesebb... Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #20 Dátum: 2007. November 13. - 15:51:59 »

Figyelem Cartársak! Net: www.unionbiztosito.hu Cim: Bp. 1071. Területi Igazgatóság, Kissné Boros Lídia ügyintézőt tudom javasolni, mert sokat segít megtalálni az összes lehetséges kedvezményt. Tel: 413-0580, 413-1943, fax. 413-0579, mobil: 06-20-498-8010. Cim: VII. Damjanich u. 11.-15. / Dembinszky- Bethlen G. u. saroknál/ lehetséges kedvezmények pl.: extra bonus-10, T-Com, Autóklub, közszolgálati munka, flotta, átutalás, Union-casco/ Akit érdekel hívja fel, beszéljen meg időpontot, majd kiszámolja a lehető legjobbat az adott lehetőségekből. Hivatkozzatok rám, én régi ügyfele vagyok. Nekem bejött nagyon! Budapestiként negyedévre 5926Ft-ot fizetek. Gondoljátok meg! Ne felejtsétek: ebben a hónapban le kell mondani a régit váltás esetén, az újat megkötni ráér évvégéig! Lemondás esetén legyen igazolt másodpéldányotok okvetlenül! Minden jót! Üdv: LadiGidy /teljes nevet priviben adok, vagy nézzétek meg az iwiw-ünkön/
Megjegyzem!  Kacsint
Hátha....
Csak a pénz, "az" a legkevesebb... Vigyorog

Gyerekek nemáááá, mindenki használta már - gondolom - az internetet... Kacsint Kacsint

Igazán nem szeretném megszabadítani ladigidy kartársat a jutalékától ( Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint), de annál egyszerűbb nincs, mint hogy beírd a böngésző címsorába, hogy www.netrisk.hu, vagy www.biztositas.hu (meg számos másik), és személyre szabottan, kb. 5 perc alatt megkapd az ajánlatokat.
Ráadásul a RÁD SZABOTT ajánlatokat!
Az ugyanis nem igaz, hogy ha a szomszéd 5900-at fizet, akkor te is annyit fogsz (életkor, bónusz-osztály, mióta vezetsz, szemed színe, lábméret, testmagasság, tökömtudja mi még, azaz minden számít!)
És ha váltani akarsz, az ÉG VILÁGON MINDENT elintéznek, neked semmi dolgod nincs!!! Ez az, ami szerintem megfizethetetlen...
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #21 Dátum: 2007. November 13. - 16:07:42 »

Őszintén megmondom, hogy az alkuszcégek által adott ajánlat messze van a jelenlegi biztosítási összegemtől. Én tavaly felhívtam egy allianzos üzletkötőt és megmondtam neki, hogy ha 20000 alá viszi az éves kötelezőmet akkor megnyerte az árversenyt. Jelenleg az alkuszcégek az allianz ajánlatával még 30000 alá sem tudnak menni, nekem pedig jelenleg 18000!!!! A másik pozitívum az allianz mellett, hogy az autó 3 éves koráig a casco-önrész 50% átvállalják (B/10), plussz káreseménykor (ha te vagy a vétlen) akkor is ők intézik az ügyeket, nem kell a vétkes biztosítójával hadakoznod.
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #22 Dátum: 2007. November 13. - 16:46:07 »

Én is Allianz-os vagyok , ma kaptam meg a levelüket . Nálam továbbra is ők a befutók .
Az idei 17600 Ft.-tal szemben jövőre 14000 Ft./ év . Asszem maradok... Mosolyog
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #23 Dátum: 2007. November 13. - 17:17:44 »

Őszintén megmondom, hogy az alkuszcégek által adott ajánlat messze van a jelenlegi biztosítási összegemtől.....

Biztos, hogy minden szempontot korrektül adsz meg a netes alkusznak...?
Horribile különbségek jönnek ám ki csak attól, hogy véletlenül elütöd mondjuk a születési évszámodat...
Nekem még nem adott egy biztosító sem olyan ajánlatot, amelyet ne űberelt volna a netes alkusz, pusztán mondjuk az on-line kedvezmény miatt.
Egyébként teljesen igazatok van, ha meg vagy a mostanival elégedve, sőt olyan, pénzben nem is mindig kifejezhető plusz szolgáltatásokat is ad, amelyet a másik nem (és még szükséged is van rá... Kacsint), akkor nem kell váltani.

Pusztán arra kívántam rávilágítani, hogy ladigidy cartárs 5926 Ft-ja CSAK NEKI szól...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #24 Dátum: 2007. November 13. - 18:48:08 »

Kripic! Valóban csak nekem szólt az ajánlat, mert végre hasznom van a koromból, és régi jogsimból kifolyólag. De én csak arra buzdítottam a cartársakat, hogy nézzenek alaposan utána, és okosan döncsenek. Más: a személyes kidolgozás után, még olcsóbb lett, mint az alkuszos, igaz csak valamivel 200 Ft alatt. Ha vicceltél a jutalékommal, akkor rendben, és nem ugrom Neked, de most komolyan, én csak segíteni akartam a többieknek, mert ilyen fura alak vagyok. Viszont támogatást elfogadok, hogy kompenzáld az állandó áremelkedéseket. Holnaptól újból többért tankolhatunk, hurrá! Nem haragszom Rád. Üdv: LadiGidy non profit
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #25 Dátum: 2007. November 13. - 19:56:54 »

Kripic! Valóban csak nekem szólt az ajánlat, mert végre hasznom van a koromból, és régi jogsimból kifolyólag. De én csak arra buzdítottam a cartársakat, hogy nézzenek alaposan utána, és okosan döncsenek. Más: a személyes kidolgozás után, még olcsóbb lett, mint az alkuszos, igaz csak valamivel 200 Ft alatt. Ha vicceltél a jutalékommal, akkor rendben, és nem ugrom Neked, de most komolyan, én csak segíteni akartam a többieknek, mert ilyen fura alak vagyok. Viszont támogatást elfogadok, hogy kompenzáld az állandó áremelkedéseket. Holnaptól újból többért tankolhatunk, hurrá! Nem haragszom Rád. Üdv: LadiGidy non profit
Nagyon sajnálnám, ha személyeskedésnek, vagy kóstolgatásnak vennéd az általam írtakat , semmi sértő szándék nem volt benne (remélem észrevetted a vigyorgó, kacsintgató fejecskéket... Kacsint Kacsint)
Pontosan arra akartam kilyukadni: nem mindegy, hogy kinek mikori a jogsija, hol lakik, hány éves, stb...
És én is csak arra buzdítok, amire te: NÉZZETEK KÖRÜL.

Ugye nincs harag?


Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #26 Dátum: 2007. November 13. - 19:59:25 »

Mindent pontosan adtam meg Kacsint
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #27 Dátum: 2007. November 13. - 20:13:08 »

Egy költői kérdés: jogi személy születési dátumát honnan tudjam??? Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #28 Dátum: 2007. November 13. - 20:51:31 »

Én is Allianz-os vagyok , ma kaptam meg a levelüket . Nálam továbbra is ők a befutók .
Az idei 17600 Ft.-tal szemben jövőre 14000 Ft./ év . Asszem maradok... Mosolyog
Én eddig azért nem foglalkoztam a biztosítóváltás gondolatával, mert amellet, hogy lassan egy évtizede náluk vagyok, egyéb érdekeim is fűződnek az Allianz-hoz. De most, hogy írjátok ezeket, asszem továbbra sem fog motoszkálni bennem a kisördög, ugyanis nekem is 5046,- Ft a negyedéves díjam. Megnyugodtam. 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #29 Dátum: 2007. November 14. - 08:45:14 »

Egy költői kérdés: jogi személy születési dátumát honnan tudjam??? Vigyorog

Hűűű vazze, erre nem gondoltam... Vigyorog Vigyorog Vigyorog

De most komolyan: HA jogi személyként szerződsz, akkor természetesen NEM IS KÉRI a szül. dátumot (és persze majd emiatt nem is fogja figyelembe venni az életkorhoz kötődő kedvezméyeket) Máris egy dolog, ami miatt különböző összegűek lehetnek a díjak..
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 54   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!