Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 16:56:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Megjöttek az új KGFB díjjak! Váltasz biztosítót?  (Szavazás lezárva: 2013. November 30. - 17:52:09)
Igen, váltok. - 5 (29.4%)
Igen, újrakötöm a régit. - 3 (17.6%)
Nem, elégedett vagyok a jelenlegivel. - 5 (29.4%)
Még nem tudom. - 4 (23.5%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54   Le
 
Szerző Téma: Kötelező Biztosítás, Cascó  (Megtekintve 127704 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #765 Dátum: 2014. Február 27. - 04:35:18 »

KGFB. Mert azt hittem, minden szép, meg jó.
 
Decemberben átkötöttem. Éves, átutalásos díjfizetés. Kötvény megjött, december 20-án utaltam a lóvét, adó inclusive. 28-án megjött  a díjfizetési igazolás is. A biztosító ügyfélportálján is rendezettnek jelölték a díjat. Erre ma fizetési felszólítás, hogy még tejeljek be nekik 1800 pénzt. Nem az összeg hanem az elv. Következő levél ment nekik, ez így korrekt lesz?
 
Igen Tisztelt Ügyfélszolgálat!
Decemberben a kötöttem önöknél KGF biztosítást. A szerződés kézhez vételekor regisztráltam az Ügyfélporttálra, banki utalással kifizettem a szerződésben meghatározott éves díjat 2013.12.20- án, ami magában foglalta a baleseti adót is. Majd pár nap múlva kézhez kaptam a díjfizetési igazolást.
Az Ügyfélportálon pedig a szerződésem, mint rendezett szerepelt. Mivel más szerződésem nincs az Ügyfélportálon nyilvántartva - holott már többször kértem, hogy életbiztosításom, nyugdíj-megtakarításom is legyen itt látható, de válaszra sem méltattak- nem ellenőrzöm a portált. Egy évre előre kifizettem a díjat.
A mai napon felszólítást kaptam, hogy az előre kifizetett, ezt a a biztosító részéről díjfizetési igazolással igazolt KGFB biztosításom 1872 Ft hátralékban van.
Kérem mihamarabb tájékoztassanak, hogy honnan került elő ez az összeg, amit nézetem szerint önök tévesen követelnek, mivel az önök által küldött szerződésben kért összeget befizettem. Mellékelten megküldöm a kötvényemet, illetve számlavezető bankom nem hivatalos átutalási részletezőjét. Mivel jelenleg külföldi kiküldetésben vagyok, amely júliusig húzódik, kénytelenek lesznek beérni ezzel, illetve saját könyvelésükön számon kérni az eltérést.
Mivel a biztosítás ellenértékét, 16692 forint időben átutaltam, tartozásom és ezáltal az Allianz biztosítónak velem szemben jogszerű követelése nincs.
Üdvözlettel,
xxxxxxxxxxxx
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #766 Dátum: 2014. November 04. - 08:15:46 »

Megnéztem, mennyi lesz jövőre. Ha maradok (Wáberer Hungária), adóval együtt 19ezer/év. Ha váltok (Groupama) adóval együtt 11ezer/év. Gondolkodóba estem
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 04. - 08:17:27 írta diablo77 » Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #767 Dátum: 2014. November 05. - 07:51:34 »

Nekem B10-ben az Allianz 18514 forintról 36871 forintra emelte az éves díjat. Ugyanezt eljátszották idén Casco és lakásbiztosítással is. Ma már semmilyen biztosításom nincs náluk, az új GFB-m Groupama- Generali lett.

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #768 Dátum: 2014. November 05. - 10:59:51 »

Nekem az Allianz-nál van a biztosításom, mivel hátrányos helyzetű vagyok (értsd fiatal, tehát állítólag felelőtlen), és egyedül ők kínáltak értelmes áron (sőt, egész olcsón) biztosítást.

Viszont a fordulóváltáskor felmondtam, és újra megkötöttem ugyanazt, ugyanott. Így olcsóbb lett valamicskét, ha hűséges ügyfélként megspóroltam volna nekik ezt a munkát, azt +11 ezerrel büntették volna. Logikus, nem? ...
Naplózva
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #769 Dátum: 2014. November 05. - 11:10:40 »

B4-es jelenlegi kategóriában baranyai kisvárosi lakcímmel 14.500,- Ft Uniqa Bizt. Zrt.-nél

Idén sajnos volt egy károkozásom így vissza B2-be és már 31.000,- Ft feletti lenne az éves díjam, szintén Uniqa-nál...

Viszont az Union Biztosítónál B2-esben plusz a károkozással együtt is csak 18.000,- Ft felett egy picivel! Nem kérdés, váltok! Mosolyog
Naplózva
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #770 Dátum: 2014. November 05. - 20:56:16 »

Jelenleg Postabiztosítónál 11.755,-Ft. az éves díj, jövőre ugyanott 13.350,-Ft. lesz az éves díj baleseti adóval együtt. Szerintem maradok.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #771 Dátum: 2014. November 05. - 23:46:11 »

Nekem B10-ben az Allianz 18514 forintról 36871 forintra emelte az éves díjat. Ugyanezt eljátszották idén Casco és lakásbiztosítással is. Ma már semmilyen biztosításom nincs náluk, az új GFB-m Groupama- Generali lett.


Nem csoda, biztos megtudták, hogy kik használják a kocsit!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #772 Dátum: 2014. November 05. - 23:48:52 »

Allianz új korától, B10  13260 éves díj. Lehet máshol kicsit olcsóbb lenne, de nem éri meg a macera. Kacsint Pláne ha tavasszal átrendszámoztatom, mert itt is van Allianz, sokat nyom a latba egy hivatalos német nyelvű bónuszigazolás!  Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 05. - 23:51:13 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #773 Dátum: 2014. November 06. - 08:26:31 »

Allianz új korától, B10  13260 éves díj. Lehet máshol kicsit olcsóbb lenne, de nem éri meg a macera. Kacsint Pláne ha tavasszal átrendszámoztatom, mert itt is van Allianz, sokat nyom a latba egy hivatalos német nyelvű bónuszigazolás!  Kacsint
Neked hogyhogy nem emelték? :O
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #774 Dátum: 2014. November 06. - 11:40:42 »

Allianz új korától, B10  13260 éves díj. Lehet máshol kicsit olcsóbb lenne, de nem éri meg a macera. Kacsint Pláne ha tavasszal átrendszámoztatom, mert itt is van Allianz, sokat nyom a latba egy hivatalos német nyelvű bónuszigazolás!  Kacsint
Neked hogyhogy nem emelték? :O
Ez még a tavalyi díj! Éppen most jött meg az értesítő a jövő évi díjról, igaz nem nagy mértékben, de még csökkent is 13100-ra!  Kacsint Vigyorog  Az én autómról tudják, hogy nincs hűtlen kezelésnek kitéve!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #775 Dátum: 2014. November 11. - 13:20:54 »

Megkötöttem a 2015.-ös évre a kötelezőt, és a cascot is. Mindkettőt közösen az Allianznál. Kötelező, plusz biztosítási adó, plusz 10%-os, vagy 50 ezres teljeskörű casco, mint budapesti, és "öreg" autós, 1972-es jogsival összesen egy évre egyben bankkártyával fizetve: 34488.-Ft lett. Igaz, hogy a kötelezőt, és a cascot is fel kellett mondanom az Allianznál, illetve a Grupamánál, ha maradtam volna mindkettőnél fizethettem volna: 46248.-Ft-ot. Ami szintén nem lett volna vészes, de 12 ezrest egy óra alatt megkeresni nem rossz- gondolom.
Ajánlom mindenkinek, hogy jól nézzen meg mindent: CLB, Netrisk, PBA, Biztosítás, Kötelező, stb. alkuszokat, kiegészítve a biztosítók saját honlapjával is, és utána meg kell lépni a legjobb megoldást, de nézve azt is, hogy milyen háttere van a biztosítónak. Emlékszünk még a MÁV Biztosítóra ugyebár...
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 11. - 13:27:55 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #776 Dátum: 2014. November 12. - 08:27:46 »

Én is átkötöttem az Allianztól a Garanciához.

(Eljátszották a lakásbiztosítással is, hogy emelték: ezt is elvittem tőlük, ahogy a Casco-t is, meg mást is). Kiszámoltam, az ideji díjak alapján 98000 forintot vittem el tőlük máshova.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #777 Dátum: 2015. November 02. - 19:02:37 »

Megnéztem a jövő évi tarifákat. A legolcsóbb is több egy ezressel mint amit a mostani biztosítom mondott jövőre.
Így idén sem váltok.
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #778 Dátum: 2015. November 02. - 19:07:11 »

Nálam bejött az 50%-os emelkedés, a mostaninál ennyivel magasabb a legolcsóbb ajánlat is.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #779 Dátum: 2015. November 02. - 19:17:12 »

Nekem most 12900Ft+adó, jövőre 14600Ft+adó. Ez kb. 13% emelés.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!