Lacetti klub fórum
2024. április 29. - 18:08:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 58   Le
 
Szerző Téma: Márkafüggetlen sportesemények  (Megtekintve 127465 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #210 Dátum: 2009. Október 01. - 18:15:13 »

Nagyon jó cikk. Igazából van kiből válogatni itthon rendesen, ez saját tapasztalat( több ligában is vettem már részt idén).
Az a kár, hogy Kiss Norbi már nem igazán versenyez komolyan. Anno a csapata csődbe ment a válság miatt, és nehéz szponzorokat szerezni. A haverokkal állandóan nyüstöljük, hogy menjen és csinálja, de úgy látjuk, hogy ő már megelégedett azzal, amit elért. A Zengő meg nem fogja bevenni, mert minek csináljon konkurenciát csapaton belül. Pedig Kis norbi 2x-es Seat kupa győztes, ez mindent elárul Kacsint
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #211 Dátum: 2009. Október 07. - 00:36:05 »

Az U 20-asvállogatott a legjobb nyolc között van a VB- n.Ahhoz képest, hogy jóformán nem is készültek együtt...
Jönnek az olaszok.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #212 Dátum: 2009. Október 07. - 00:51:48 »

Szereti valaki az amerikai focit?

Hát amit tegnap (hétfő) este Brett Farve művelt a Green Bay ellen pár nappal a 40. születésnapja elött, zseniális volt.
Az irányítót 15 év után azért küldte el tavaly a Green Bay, mert öregnek tartották.
Most iskolázott. A Green Bay tulajdonosának arca meg egyre fehérebb lett.

Idén végre nagyon jó a Vikings.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 07. - 21:41:03 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ngyzslt
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Hozzászólás #213 Dátum: 2009. Október 07. - 20:52:56 »

Szereti valaki az amerikai focit?

Hát amit tegnap (hétfő) este Bret Favre művelt a Green Bay ellen pár nappal a 40. születésnapja elött, zseniális volt.
Az irányítót 15 év után azért küldte el tavaly a Green Bay, mert öregnek tartották.
Most iskolázott. A Green Bay tulajdonosának arca meg egyre fehérebb lett.

Idén végre nagyon jó a Vikings.
go go cowboys !!!!!!!!!!!!!!!!! habár most nagy szívással kikaptak a végén.
Amerikai foci? Hétfőn-kedden azért vagyok meggyötört a melóhelyen mert sajna élőben nézem mindig.
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #214 Dátum: 2009. Október 07. - 21:26:26 »

Nállam van ESPN szal nem kell mindig fennlegyek Vigyorog De ultra fan vagyok. Minnesota meccs állat volt.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #215 Dátum: 2009. Október 07. - 21:44:34 »

Ja, ha este sikerül megszereznem a távirányítót én is tolom a ESPN- re.
Csípem a baseballt is.

Igaziból nincs kedvenc csapatom, csak szeretem a játékot (foci).
De ez az idény már most viszi a jókat. Manning sérült, Ritselbergernek nem nagyon megy.
De a minnesota félelmetes volt. Mert a Green Bay nem gyenge alakulat. Az egy durva csoport, mert a Bears is jól igazolt idén.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #216 Dátum: 2009. Október 08. - 11:44:59 »

Baseball nem megy nem vágom a szabályokat és nem olyan látványos. A foci az tetszik, eleinte aszittem egy barom sport állatokkal, azóta rájöttem kurvára észjáték Mosolyog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #217 Dátum: 2009. Október 08. - 14:16:14 »

Baseball nem megy nem vágom a szabályokat és nem olyan látványos. A foci az tetszik, eleinte aszittem egy barom sport állatokkal, azóta rájöttem kurvára észjáték Mosolyog

Én bézbóloztam itthon egy rövid ideig a kanadában kapott kesztyűmmel, ott is van taktika rendesen. Úgyhogy a szabályokat vágom.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #218 Dátum: 2009. Október 08. - 14:33:56 »

Én meg szép szerényen maradok (maradnék?) az igatűzi focinál, vitorlázásnál, és az asztalitenisznél, na jó, ping- pongnál. Mondtam, hogy gyógyulóban vagyok. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #219 Dátum: 2009. Október 08. - 20:51:07 »

Amcsi foci, baseball, F1, szumo, némi atlétika, boksz, K1... mindben van valami jó. Ezért jó ha olyan szpíker közvetít, aki nem a képet meséli el, hanem háttér infót ad és magyarázza a lényeget.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #220 Dátum: 2009. Október 09. - 21:50:19 »

Drámai küzdelemben: Magyarország- Olaszország 3:2 (1:0. 1:1, hosszabbítás után nyertünk 10 emberrel 8 ellen, és jön Ghána a döntőért! Bravó fiúk! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #221 Dátum: 2009. Október 09. - 22:15:35 »

Drámai küzdelemben: Magyarország- Olaszország 3:2 (1:0. 1:1, hosszabbítás után nyertünk 10 emberrel 8 ellen, és jön Ghána a döntőért! Bravó fiúk! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Hát tudod, kétszer is megkerült a guta...
Miért nem lehetett símán megverni ezt az olasz válogatottat? Emberelőnyben? Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #222 Dátum: 2009. Október 10. - 16:37:43 »

Drámai küzdelemben: Magyarország- Olaszország 3:2 (1:0. 1:1, hosszabbítás után nyertünk 10 emberrel 8 ellen, és jön Ghána a döntőért! Bravó fiúk! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Hát tudod, kétszer is megkerült a guta...
Miért nem lehetett símán megverni ezt az olasz válogatottat? Emberelőnyben? Vigyorog
Ez igy volt jó legalább az elenfelek nem ismerik ki a taktikánkat Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #223 Dátum: 2009. Október 10. - 17:11:40 »

Drámai küzdelemben: Magyarország- Olaszország 3:2 (1:0. 1:1, hosszabbítás után nyertünk 10 emberrel 8 ellen, és jön Ghána a döntőért! Bravó fiúk! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Hát tudod, kétszer is megkerült a guta...
Miért nem lehetett símán megverni ezt az olasz válogatottat? Emberelőnyben? Vigyorog
Ez igy volt jó legalább az elenfelek nem ismerik ki a taktikánkat Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Fasza taktika...
Az nem jobb, hogy agyonverjük az ellenfelet, a gombócot is megutáltatjuk velük?
Nekem ez jobban tetszik.
Most a ghánaiak nem félnek tőlünk, mert szerintük csak mzlink volt. Elvégre az olaszok kétszer is gólt lőttek nekünk, emberhátrányban.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #224 Dátum: 2009. Október 10. - 22:40:14 »

Hát kérem!

Az élet- halál meccsen, amikor tulajdonképpen tök mindegy, mert nekünk CSAK a győzelem jó, felállunk1 db csatárral. olyannal, aki hónapok óta nem rúgott gólt. Ezért kár volt Koemankám! Szerintem menjél szépen haza. **** vagy edzőnek.
Utána Portugália lazán, gond nélkül gurít nekünk hármat, úgy, hogy a második félidőben csak nyomozzák a labdát a mieink.
Urak, ott a pályán! Attól, hogy a taktika ****, hogy az ellenfél valagba tett kézzel jobb, mint Ti, MÉG ILLENÉK MEGDÖGLENI A GYŐZELEMÉRT A PÁLYÁN, HOGY AZ A xxxxxxxxxxxxxxx !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tessék tanulni az U 20-as csapattól. Ha ellenük játszanátok, akkor is kapnátok ennyit.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 58   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!