Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 14:57:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 48   Le
 
Szerző Téma: Játék  (Megtekintve 110177 alkalommal)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Dátum: 2007. November 17. - 10:30:16 »

Mint tapasztaltam, van pár játékos kedvű Cartárs, ha belefér, talán megér
egy fórumtémát!
Szerveren is toljátok? (CoD 1, UO, 2) Bár van már a 4-hez is, de még nem prószáltam.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1 Dátum: 2007. November 17. - 11:04:03 »

Mint tapasztaltam, van pár játékos kedvű Cartárs, ha belefér, talán megér
egy fórumtémát!
Szerveren is toljátok? (CoD 1, UO, 2) Bár van már a 4-hez is, de még nem prószáltam.
Most vettem új gépet, bár tervezem a szerverháborút, de elsősorban öcsémmel kibrópálom, hogy mennyire durva!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2 Dátum: 2007. November 17. - 11:09:49 »

Mint tapasztaltam, van pár játékos kedvű Cartárs, ha belefér, talán megér
egy fórumtémát!
Szerveren is toljátok? (CoD 1, UO, 2) Bár van már a 4-hez is, de még nem prószáltam.
Most vettem új gépet, bár tervezem a szerverháborút, de elsősorban öcsémmel kibrópálom, hogy mennyire durva!

Én sem vagyok veszélyes Gamer (legalábbis a sok fanatikus között), úgyhogy bátran! Várunk pár reagálást, s ha van kedvetek, mehetünk együtt!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #3 Dátum: 2007. November 17. - 15:02:58 »

Hali!

Én már nagyon nagyon rég játszottam neten ,még asszem Unreal Tournamentel Vigyorog Vigyorog!!

Mostanság csak magamban játszogatok ha időm engedi per pillanat a Bioschock-kal....
Régebben nagy gamer voltam...
 Kacsint
bzsazsa
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #4 Dátum: 2007. November 17. - 16:02:16 »

Hali!

Én Americas Army-t nyomtam anno, de az még az egyetemen volt, annak meg már (sajna) rég vége.
A mostani gépem valamiért nem szimpatizál vele, de CoD2-m pl. van.

Gatsy
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #5 Dátum: 2007. November 17. - 17:07:45 »

Serveren még nem próbáltam, de egy SWAT 4 partira beneveznék, az tuti!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #6 Dátum: 2007. November 17. - 17:10:22 »

Hali!

Én már nagyon nagyon rég játszottam neten ,még asszem Unreal Tournamentel Vigyorog Vigyorog!!

Mostanság csak magamban játszogatok ha időm engedi per pillanat a Bioschock-kal....
Régebben nagy gamer voltam...
 Kacsint
bzsazsa

Szia!
Foglalkozási ártalom  Kacsint  munkaidőben?? Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #7 Dátum: 2007. November 17. - 18:56:58 »

No ha már ilyen topic is alakult...
Én több, mint egy évtizede "gépezgetek" itthon, anno még egy 386 SX 33 MHz-el kezdtem. Azon még a GP2 és a Doom is alig futott. Család, egyebek miatt kimaradt pár év, de azóta egy másik géppel bütykölgetek. Ez már egy korszerűbb, de nem gamer.
Amikkel szeretek játszani ha engedi időm: Need For Speed Most Wanted, F1 Challenge 99-02, Colin McRae Rally2 és most nézegetem a Doom 3-at.
A NFS MW-et már sikerült tavaly végigjátszanom és amire büszke vagyok, hogy egy fórumban hírdetett szépségversenyen friss tagként benevezve autómmal azt meg is megnyertem. Ha sikerül, akkor belinkelem ide.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #8 Dátum: 2007. November 17. - 19:33:04 »

Ja és még van egy kisebb játék, ami nagyon aranyos. Az a címe, hogy Insane1. Egy fél CD-nyi, de jópofa tereprallys játék. Nincs benne gigányi grafika, erernyi beállítás, de a fizikája a méretéhez képest nagyon jó! (Naná, hisz magyarok készítették a motorját! Vigyorog)  A fiammal hálóban szoktunk ökörködni vele.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #9 Dátum: 2007. November 17. - 19:56:40 »

Ja és még van egy kisebb játék, ami nagyon aranyos. Az a címe, hogy Insane1. Egy fél CD-nyi, de jópofa tereprallys játék. Nincs benne gigányi grafika, erernyi beállítás, de a fizikája a méretéhez képest nagyon jó! (Naná, hisz magyarok készítették a motorját! Vigyorog)  A fiammal hálóban szoktunk ökörködni vele.

Én is imádom! A kiegészítő is megvan hozzá? Lada VFTS, roller, bicikli, kukásautó, TESCO-s bevásárlókocsi, gördeszka, stb.? Mert azzal már 1 CD!
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 17. - 20:00:06 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2007. November 17. - 20:59:09 »

Ja és még van egy kisebb játék, ami nagyon aranyos. Az a címe, hogy Insane1. Egy fél CD-nyi, de jópofa tereprallys játék. Nincs benne gigányi grafika, erernyi beállítás, de a fizikája a méretéhez képest nagyon jó! (Naná, hisz magyarok készítették a motorját! Vigyorog)  A fiammal hálóban szoktunk ökörködni vele.

Én is imádom! A kiegészítő is megvan hozzá? Lada VFTS, roller, bicikli, kukásautó, TESCO-s bevásárlókocsi, gördeszka, stb.? Mert azzal már 1 CD!
Az nincs sajnos...jó lehet!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #11 Dátum: 2007. November 17. - 22:34:41 »

Szuper, hogy van egy ilyen topic is Mosolyog Játékos kedvű lacettisek Vigyorog
Én is nagy játékos vagyok. Anno még Commodore 16-on kezdtem Vigyorog Régi szép idők, még én is fiatalabb voltam pár évvel Vigyorog Mára már kialakult az a kör, amivel legszívesebben foglalkozom.
És azok pedig a szimulátorok. Nem tudom mennyire vagytok otthon ebben a témában, de talán ismerős az a név, hogy Kiss Norbert (Astra kupa, Clio kupa, Seat Leon kupa). Én vele kezdtem még régebben a Hungarian Nascar bajnokságban, amit a mai napig nyomok. Aztán indulok rFactor, LFS magyar, és külföldi bajnokságokban kissebb nagyobb sikerrel. Eddigi legjobb eredményünk egy csapat világbajnoki 3-ik összetett helyezés. Ezek hosszútávú versenyek voltak, azaz 6, 12, 24 órás futamok Mosolyog Úgy hogy bátran nevezhetem magam hardcore simesnek.
Azonkívűl még Battlefieldezem néha, de abban béna vagyok Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #12 Dátum: 2007. November 18. - 13:05:33 »

Ja és még van egy kisebb játék, ami nagyon aranyos. Az a címe, hogy Insane1. Egy fél CD-nyi, de jópofa tereprallys játék. Nincs benne gigányi grafika, erernyi beállítás, de a fizikája a méretéhez képest nagyon jó! (Naná, hisz magyarok készítették a motorját! Vigyorog)  A fiammal hálóban szoktunk ökörködni vele.

Én is imádom! A kiegészítő is megvan hozzá? Lada VFTS, roller, bicikli, kukásautó, TESCO-s bevásárlókocsi, gördeszka, stb.? Mert azzal már 1 CD!
Az nincs sajnos...jó lehet!

Cápa!
Kűldöm az 1nsane gépeket a "toldacuccot.hu"-n keresztül! Ha onnan kapsz üzit, ez lesz! Nem válogatom, bent van mind, másold be őket a "Vehicles" könyvtárba!
Ha valakinek kell még, jelezzen! Elérhetőségem ismert! Jó szórakozást, be lehet sz..ni rajta!

Közben felmászott, innen le tutjátok húzni 7 napig, ill. 10 letöltőig!:
http://www.toldacuccot.hu/letoltes?sid=246348ce59f444e0263d37c060c2974f&file=Vehicles.rar
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 18. - 13:46:24 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #13 Dátum: 2007. November 18. - 15:51:49 »

Ja és még van egy kisebb játék, ami nagyon aranyos. Az a címe, hogy Insane1. Egy fél CD-nyi, de jópofa tereprallys játék. Nincs benne gigányi grafika, erernyi beállítás, de a fizikája a méretéhez képest nagyon jó! (Naná, hisz magyarok készítették a motorját! Vigyorog)  A fiammal hálóban szoktunk ökörködni vele.

Én is imádom! A kiegészítő is megvan hozzá? Lada VFTS, roller, bicikli, kukásautó, TESCO-s bevásárlókocsi, gördeszka, stb.? Mert azzal már 1 CD!
Az nincs sajnos...jó lehet!

Cápa!
Kűldöm az 1nsane gépeket a "toldacuccot.hu"-n keresztül! Ha onnan kapsz üzit, ez lesz! Nem válogatom, bent van mind, másold be őket a "Vehicles" könyvtárba!
Ha valakinek kell még, jelezzen! Elérhetőségem ismert! Jó szórakozást, be lehet sz..ni rajta!

Közben felmászott, innen le tutjátok húzni 7 napig, ill. 10 letöltőig!:
http://www.toldacuccot.hu/letoltes?sid=246348ce59f444e0263d37c060c2974f&file=Vehicles.rar
Upsz!.... Vigyorog Mivel levelet néztem először és ismeretlen feladó volt, kapásból töröltem. Bocsi.. Vigyorog De innen elkezdtem letölteni, köszönöm szépen! Rendes vagy, felrakom és kipróbálom.
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #14 Dátum: 2007. November 18. - 22:06:48 »

Bioshock kivégezve Vigyorog

Jöhet a Crysis!!!!!!!
 Kacsint
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 48   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!