Lacetti klub fórum
2024. április 25. - 11:07:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 48   Le
 
Szerző Téma: Játék  (Megtekintve 110511 alkalommal)
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #15 Dátum: 2007. November 18. - 22:24:52 »

Nekem nincs gamer gépem-csak egy noti-de a Quake III-at toltam elég sokáig. Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #16 Dátum: 2007. November 19. - 12:07:54 »

Fiúk! Egy játékanalfabéta ad most nektek ötletet a legújabb /190.sz./ Lóerő-ből: Amatőr  Autó Szimulátor Verseny! 2007. 12.02.-én, helyszín: Lurdy Ház Nagyszínpad, kategória: FIA GT, pálya: Indianapolis /F1 verzió/. Részletek, és jelentkezés: L. H. 1. em. Szimulátor terem, telefon: 06-70-259-3905, internet: www.szimulatorterem.hu  Hát nekem ennyíre futotta, de másnak lehet, hogy segítettem játszani, ha ért hozzá. Hajrá fiúk! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #17 Dátum: 2007. November 19. - 12:44:49 »

Hardver múltam a ZX Spectrum,Primo,Ht1080Z,Comm16,64,+4, PC286XT, AT, 386-..... Vigyorog
Szoftverben leginkább a C64 játékok, majd minden PC játék ami közkézen forgott.

Amikor a PC-k db robbanása volt, onnan már se a hardver +se a szoftver nem kötött le igazán.
Amin a mai napig szivesen molyolok a Civlization sorozat. De minden érdekeset megnézek, ritka az igazán új, eredeti 5letre épülő játék.
Hiába a múlt kisért ...majd mindenre emlékszem. Ez olyan mint...ez annak a klónja....stb
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
jegi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


Lacsi szimpátiatag /Mazda 6/


WWW
« Hozzászólás #18 Dátum: 2007. November 21. - 18:19:58 »

Hello gamblerek!Van vkinek tapasztalata a Race the WTCC játékkal?Mikor megszereztem örültem, mint majom a farkának, aztán jött a nagy csalódás. :'(Lehetetlen irányitani a Lacsit/mert persze őt választottam/, próbáltam finomitani a beállitásokon, de nem segített!Most tényleg csak kormánnyal lehet játszani vagy én vagyok béna?
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #19 Dátum: 2007. November 21. - 18:35:22 »

Hello gamblerek!Van vkinek tapasztalata a Race the WTCC játékkal?Mikor megszereztem örültem, mint majom a farkának, aztán jött a nagy csalódás. :'(Lehetetlen irányitani a Lacsit/mert persze őt választottam/, próbáltam finomitani a beállitásokon, de nem segített!Most tényleg csak kormánnyal lehet játszani vagy én vagyok béna?
Álltalában a kormányt preferálják a játékok. Sajnos sokat nem is lehet gombról normálisan irányítani.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #20 Dátum: 2007. November 21. - 18:41:53 »

Hello gamblerek!Van vkinek tapasztalata a Race the WTCC játékkal?Mikor megszereztem örültem, mint majom a farkának, aztán jött a nagy csalódás. :'(Lehetetlen irányitani a Lacsit/mert persze őt választottam/, próbáltam finomitani a beállitásokon, de nem segített!Most tényleg csak kormánnyal lehet játszani vagy én vagyok béna?

Én passzolok, FPS ben jobban otthon vagyok..
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #21 Dátum: 2007. November 21. - 19:14:25 »

Hello gamblerek!Van vkinek tapasztalata a Race the WTCC játékkal?Mikor megszereztem örültem, mint majom a farkának, aztán jött a nagy csalódás. :'(Lehetetlen irányitani a Lacsit/mert persze őt választottam/, próbáltam finomitani a beállitásokon, de nem segített!Most tényleg csak kormánnyal lehet játszani vagy én vagyok béna?
Igen, megvan mindkettő rész. Billentyűről felejtsd el. A mai játékok közül elég kevés élvezhető billel. Max az NFS, meg egy két arcade típusú játék. Ha több ilyen autós gamed van, akkor érdemes beszerezni valami jóképességü kormányt.  Logitech Momo-t ajánlanám, bár árilag nem éppen felhasználó barát, de csak jó tudok elmondani róla, 3 évig nyúztam.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #22 Dátum: 2007. November 21. - 19:21:03 »

Hello gamblerek!Van vkinek tapasztalata a Race the WTCC játékkal?Mikor megszereztem örültem, mint majom a farkának, aztán jött a nagy csalódás. :'(Lehetetlen irányitani a Lacsit/mert persze őt választottam/, próbáltam finomitani a beállitásokon, de nem segített!Most tényleg csak kormánnyal lehet játszani vagy én vagyok béna?
Igen, megvan mindkettő rész. Billentyűről felejtsd el. A mai játékok közül elég kevés élvezhető billel. Max az NFS, meg egy két arcade típusú játék. Ha több ilyen autós gamed van, akkor érdemes beszerezni valami jóképességü kormányt.  Logitech Momo-t ajánlanám, bár árilag nem éppen felhasználó barát, de csak jó tudok elmondani róla, 3 évig nyúztam.
Nekem is Logitech van, bár nem MOMO, de nagyon jó. Én is ajánlanám... Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #23 Dátum: 2007. November 21. - 20:30:46 »

A Race the WTCC-ről még nem is hallottam, de most biztos, hogy lehúzom valahonnan!
Nekem Logitech Formula Force EX kormányom van (Force FeedBack), bátran merem ajánlani, az ára is elérhető (15000)!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #24 Dátum: 2007. November 21. - 21:03:05 »

A Race the WTCC-ről még nem is hallottam, de most biztos, hogy lehúzom valahonnan!
Nekem Logitech Formula Force EX kormányom van (Force FeedBack), bátran merem ajánlani, az ára is elérhető (15000)!
Így van. A Logi az egyik legjobb, nekem csak az volt eddíg, egyet leszámítva, ami 3 napig volt jó. De azóta csak Logi. Most egy G25-el nyúzom Vigyorog

Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #25 Dátum: 2007. November 21. - 21:36:38 »

Vazze! Ez durva! Mennyi ennek az ára?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #26 Dátum: 2007. November 21. - 21:46:00 »

Vazze! Ez durva! Mennyi ennek az ára?

Kb egy karcos lökkös újrafújása Vigyorog  /~60.000,-/
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
vigjanos
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Hozzászólás #27 Dátum: 2007. November 22. - 12:56:49 »

Hello gamblerek!Van vkinek tapasztalata a Race the WTCC játékkal?Mikor megszereztem örültem, mint majom a farkának, aztán jött a nagy csalódás. :'(Lehetetlen irányitani a Lacsit/mert persze őt választottam/, próbáltam finomitani a beállitásokon, de nem segített!Most tényleg csak kormánnyal lehet játszani vagy én vagyok béna?

ÉN IS AZT AJÁNLOM SZEREZ BE EGY KORMÁNYT MERT ANÉLKÜL EGY NORMÁLIS KÖRT SE BIRTAM MENI  Kacsint
Naplózva
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #28 Dátum: 2007. November 22. - 16:40:12 »

Vazze! Ez durva! Mennyi ennek az ára?

Kb egy karcos lökkös újrafújása Vigyorog  /~60.000,-/

A nyúzott hátsó lökösömet 15 rugóért újrafújták okosba. Kacsint
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #29 Dátum: 2007. November 22. - 18:57:18 »

Vazze! Ez durva! Mennyi ennek az ára?

Kb egy karcos lökkös újrafújása Vigyorog  /~60.000,-/

A nyúzott hátsó lökösömet 15 rugóért újrafújták okosba. Kacsint

Olcsón megúsztad Mosolyog Még a G5-ös Logi egérnél is olcsóbban, amit a héten vettek nálam Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 48   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!