Lacetti klub fórum
2024. április 26. - 10:44:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10   Le
 
Szerző Téma: Ajándékok  (Megtekintve 45283 alkalommal)
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #120 Dátum: 2008. Június 06. - 11:38:23 »

Szia.Én nem kaptam ilyet,viszont kaptam egy tündéri naptárt,és a meghívókat minden féle programokra.:-).Tov szép napot Zsu
Naplózva

Zsuzsanna
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #121 Dátum: 2008. Július 21. - 19:59:31 »

Gazdagabb lettem egy újabb Chevis tárggyal:
Naplózva
joberhau
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Hozzászólás #122 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 03:53:25 »

Borzasztó jófejek vagytok!  Vigyorog Ezt is végig elolvastam! Nekem semmit nem küldenek, csak a szokásos akciók, rendkívüli ajánlatok. Jaj, de! Kaptam!!! Már majdnem el is felejtettem. Még a korábbi Matizhoz kaptam "ajándékba" szőnyeget, meg TESCO-s dísztárcsát. 
Naplózva
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #123 Dátum: 2008. Augusztus 30. - 19:10:27 »

Borzasztó jófejek vagytok!  Vigyorog Ezt is végig elolvastam! Nekem semmit nem küldenek, csak a szokásos akciók, rendkívüli ajánlatok. Jaj, de! Kaptam!!! Már majdnem el is felejtettem. Még a korábbi Matizhoz kaptam "ajándékba" szőnyeget, meg TESCO-s dísztárcsát. 
Ami késik nem múlik. Kacsint
Naplózva

Zsuzsanna
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #124 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 15:39:17 »

Borzasztó jófejek vagytok!  Vigyorog Ezt is végig elolvastam! Nekem semmit nem küldenek, csak a szokásos akciók, rendkívüli ajánlatok. Jaj, de! Kaptam!!! Már majdnem el is felejtettem. Még a korábbi Matizhoz kaptam "ajándékba" szőnyeget, meg TESCO-s dísztárcsát. 
Ami késik nem múlik. Kacsint
Szerintem meg ami késik az múlik is 
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #125 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 15:46:05 »

Borzasztó jófejek vagytok!  Vigyorog Ezt is végig elolvastam! Nekem semmit nem küldenek, csak a szokásos akciók, rendkívüli ajánlatok. Jaj, de! Kaptam!!! Már majdnem el is felejtettem. Még a korábbi Matizhoz kaptam "ajándékba" szőnyeget, meg TESCO-s dísztárcsát. 
Ami késik nem múlik. Kacsint
Szerintem meg ami késik az múlik is 
 
Ne sírj Meatloaf, inkább szedjél cavintont, mert még mindig a kocsimban van a Te ajándékod, vagyis amit kértél: matrica, kulcstartó. Majd egyszer sikerülni fog az átadás, mondjuk Baglyon! Kacsint Vigyorog Vag, ha meglátogatsz valamikor, csak szólj elötte!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Bánhegyi Ferenc
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


Chevrolet Lacetti 1,4 Star AC


« Hozzászólás #126 Dátum: 2008. November 04. - 18:28:21 »

Én eddig semmit...se maci, se ÖMV utalvány... ...lehet, hogy bennem van a hiba, mert amikor jön valami és azzal kezdődik a levél, hogy hatalmas akciók vannak a chevynél és most érdemes új autót venni, azzal a lendülettel tolom bele a kukába az egészet és mormolom magamban, hogy telhetetlen nép! Egyrészt, mert épeszű ember nem szabadul meg új kocsijától 3-4 évig, különben sokat bukik, még ha nyilvántartásban is vagyok, mint chevy-vásárló, másrészt meg ezt az energiát a problémák kezelésére fordítanák inkább! nem eladni kunszt, hanem ügyfelet megtartani!
Kár kidobni, hátha adnak valamit ingyé...
Chevy-s sapkára utazom, ha valaki látja szóljon.  Kacsint
Most lesznek nyilt napok 7-9.-én.Nyugodtan kérjél,ha nem sikerül,irj,majd szerzek egyet!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #127 Dátum: 2008. November 04. - 18:32:37 »

Én eddig semmit...se maci, se ÖMV utalvány... ...lehet, hogy bennem van a hiba, mert amikor jön valami és azzal kezdődik a levél, hogy hatalmas akciók vannak a chevynél és most érdemes új autót venni, azzal a lendülettel tolom bele a kukába az egészet és mormolom magamban, hogy telhetetlen nép! Egyrészt, mert épeszű ember nem szabadul meg új kocsijától 3-4 évig, különben sokat bukik, még ha nyilvántartásban is vagyok, mint chevy-vásárló, másrészt meg ezt az energiát a problémák kezelésére fordítanák inkább! nem eladni kunszt, hanem ügyfelet megtartani!
Kár kidobni, hátha adnak valamit ingyé...
Chevy-s sapkára utazom, ha valaki látja szóljon.  Kacsint
Most lesznek nyilt napok 7-9.-én.Nyugodtan kérjél,ha nem sikerül,irj,majd szerzek egyet!
Ezt még tavaly írta, azóta már szerzett sapit. Kacsint
Naplózva


LPG
Bánhegyi Ferenc
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


Chevrolet Lacetti 1,4 Star AC


« Hozzászólás #128 Dátum: 2008. November 05. - 07:46:10 »

Én eddig semmit...se maci, se ÖMV utalvány... ...lehet, hogy bennem van a hiba, mert amikor jön valami és azzal kezdődik a levél, hogy hatalmas akciók vannak a chevynél és most érdemes új autót venni, azzal a lendülettel tolom bele a kukába az egészet és mormolom magamban, hogy telhetetlen nép! Egyrészt, mert épeszű ember nem szabadul meg új kocsijától 3-4 évig, különben sokat bukik, még ha nyilvántartásban is vagyok, mint chevy-vásárló, másrészt meg ezt az energiát a problémák kezelésére fordítanák inkább! nem eladni kunszt, hanem ügyfelet megtartani!
Kár kidobni, hátha adnak valamit ingyé...
Chevy-s sapkára utazom, ha valaki látja szóljon.  Kacsint
Ok!!Egy évet elnéztem a dátumot.
Most lesznek nyilt napok 7-9.-én.Nyugodtan kérjél,ha nem sikerül,irj,majd szerzek egyet!
Ezt még tavaly írta, azóta már szerzett sapit. Kacsint
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #129 Dátum: 2010. December 03. - 22:01:38 »

Cincogtak az " egerek" valami Chevy kesztyűről!!! Valakinek esetleg felesleges darabja He
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #130 Dátum: 2010. December 04. - 10:52:17 »

Cincogtak az " egerek" valami Chevy kesztyűről!!! Valakinek esetleg felesleges darabja He
Hááát? Talán? Esetleg? Nem is tudom... Vigyorog
Esetleg bartell üzlet? Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 04. - 19:38:33 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #131 Dátum: 2010. December 04. - 15:08:12 »

Cincogtak az " egerek" valami Chevy kesztyűről!!! Valakinek esetleg felesleges darabja He
Hááát? Talán? Esetleg? Mem is tudom... Vigyorog
Sajnos én nem jutottam el a szervízbe időben, csak tegnap izzócserére és már nem volt nekik.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #132 Dátum: 2010. December 04. - 19:46:59 »

Cincogtak az " egerek" valami Chevy kesztyűről!!! Valakinek esetleg felesleges darabja He
Hááát? Talán? Esetleg? Nem is tudom... Vigyorog
Esetleg bartell üzlet? Kacsint Vigyorog
..... mire gondoltál.He Van "ami" nem megy bartellbe... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #133 Dátum: 2010. December 04. - 20:12:43 »

Cincogtak az " egerek" valami Chevy kesztyűről!!! Valakinek esetleg felesleges darabja He
Hááát? Talán? Esetleg? Nem is tudom... Vigyorog
Esetleg bartell üzlet? Kacsint Vigyorog
..... mire gondoltál.He Van "ami" nem megy bartellbe... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Pedig azért tuti megkapnád a párját is, nemcsak a balosat, kesztyű ügyileg persze.
De csak volna valami, amit felajánlanál, és tetszene nekem is, meg hát még tartozol is, ne feledd! Kacsint Vigyorog
Ja, és mi az az "ami"? He Kacsint Vigyorog. Nem bartell, akkor csak ajándék a fánk alá? Úgy is jó! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #134 Dátum: 2011. Május 02. - 10:50:24 »

http://www.vatera.hu/item/view/?cod=1455189691
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!