Lacetti klub fórum
2024. április 25. - 10:58:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Le
 
Szerző Téma: Sérülések, kivitelezési hibák  (Megtekintve 70988 alkalommal)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2007. December 22. - 12:58:02 »

A kép alapján azért sokat fogott volna rajta az élvédő díszléc is!

Szemeztem is vele mult héten egy helyen, de szerencsére jobban megnéztem, fényezett felületre nem rakható, nem távolitható el!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2007. December 22. - 12:59:52 »

Nincs véletlenül képed anyánkról, esetleg videófelvétel? Előre is bocs a moderátoroknak! Vigyorog

Nincs sajna, csak a Suzukiról. IWIW-en kerestem, de nincs fent!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #32 Dátum: 2007. December 22. - 14:23:36 »

Na, de Peti! A betétlapon rajta kell, hogy legyenek az adatai! Ha Neked nem kell (Piroska?), legalább add meg Weresnek, mert úgyí véltem élénken érdeklődött a szőke felől. Az nem lehet, hogy ő nézett ki magának Téged, és csak bámult Rád, ahogy otthagytad Lacsit, és így történt meg a baj? Ezen is el kéne gondolkodni. Ebben az esetben már könnyebb elviselni a kárt. Mindenesetre azért alkalom adtán fotózd le, mert gondolom azért nem máshol lakik, mint Egerszeg. A következő talira elhozhatod, mint antikabala figurát, és akkor Weres is eljön még betegen is. Még valamit, remélem nem rontom el a barátságunkat ezzel is, mi lett volna, ha nem akarsz beugrani a kocsidba, dudálni, rückibe tenni, menekülni, hanem az ő kocsijára bumm, jól rácsapmi, hátha megállt volna?! Okos vagyok, mi? Bocsika! E sorokat nem kell felolvasni Piroskának! Töröld le a könnyeid, nézd meg a BMW-t az interneten, az mivé vált? Egyébként bevallom, engem is megütött volna a gutmann. "Macskabajszát", is kicsusszant volna, biztosan. Szokj le a cigiről, és akkor vehetsz az árából egy sportos spojlert. Tényleg bocsika! Üdv: Gidy a gonosz?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #33 Dátum: 2007. December 22. - 16:22:33 »

peti74:
"Aszőke csinos volt, igen! Nem is akármennyire!
Mikor töltötte a betétlapot a motorház-tetőmre dőlve, hát, azt hadd ne ecseteljem! Húúúúúúúúúú!!!
Gidy! "macskabajszát" meg "drága"? Te tudtál volna élni e szavakkal ebben a helyzetben?"
Hát akármilyen az a szőke, de dőljön csak szépen a saját motorházának tetejére...ha már bűnbánó!
Javítás után csak parfüm illata marad emlékül az esetből, nem szabad meglátszania!
Üdv

Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #34 Dátum: 2007. December 22. - 19:04:11 »

'Na, de Peti! A betétlapon rajta kell, hogy legyenek az adatai! Ha Neked nem kell (Piroska?), legalább add meg Weresnek, mert úgyí véltem élénken érdeklődött a szőke felől. A következő talira elhozhatod, mint antikabala figurát, és akkor Weres is eljön még betegen is. '

 Mosolyog Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #35 Dátum: 2007. December 23. - 09:35:35 »

Megvannak a szőke adatai, szomszéd községben lakik, csak az IWIW-en nincs, hogy meg tudnám mutatni!
Gidy! Még nem szálltam ki, mikor őrült tolatásba kezdett, nem engem nézett!  Egyébként búcsúzáskor feldobtam neki, "sajnálom, hogy ilyen körülmények közt ismerkedtünk meg", de nem reagálta le! A francba!
WERES! Megszerzem, viszem Neked a következő talira! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #36 Dátum: 2007. December 23. - 09:47:37 »

Peti !
Mivel ilyen topic, hogy "Negatív szőketapasztalatok" még nincs, ezért kéretik a Törzsasztalban tovább tárgyalni az esetet !  Kacsint
(Egyébként is vigyázz, nehogy anya okozzon további sérüléseket khm... rajtad valahol . Vigyorog)
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #37 Dátum: 2007. December 23. - 10:38:40 »

Peti !
Mivel ilyen topic, hogy "Negatív szőketapasztalatok" még nincs, ezért kéretik a Törzsasztalban tovább tárgyalni az esetet !  Kacsint
(Egyébként is vigyázz, nehogy anya okozzon további sérüléseket khm... rajtad valahol . Vigyorog)

Köszi a figyelmeztetést! Így is, úgy is!
-Így: Majd belinkelem ide a további észrevételem a társalgóból(ha lehet, hivatkozva a téma folytatására)
-Úgy: További sérüléseket WERESnek fog okozni!
 Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #38 Dátum: 2008. Január 02. - 20:54:32 »

Holnap 10-re viszem a verdát nagytudású Kárszakértő Úr színe elé, egy Autókereskedésbe. Ez egy mobil kárszakértő. Mint az Ügynök?
Futottam, meg körmöltem már annyit miatta, mint egy titkárnő, de még arra sem képesek, hogy házhoz jöjjenek! Csak azt nem értem, miért kellett feltétlenül az autó megtekinthetőségének pontos címe?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #39 Dátum: 2008. Január 02. - 21:03:06 »

Mert nagyurak! Kiszolgáltottak vagyunk nekik, ők diktálnak! Mi vagyunk őértük- szerintük, pedig fordítva kéne lenni! Mint sok mindennek M.O.-on.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #40 Dátum: 2008. Január 02. - 22:48:42 »

Szerintem csak biztosítója, meg kárszakértője válogatja. Nekem mikor a szélvédőmről kellett kárfelmérés, megkérdezte a biztosítós, hogy napközben nálam van e a kocsi. És oda jött a munkahelyemre. Az egész 10 perc volt. Nekem csak a szervízbe kellett bevinnem a papírokat (1 óra!!!) és a többit ők intézték...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #41 Dátum: 2008. Január 03. - 16:30:28 »

Hát sajnos a biztosítóknak csak addig vagyunk "kedves ügyfelek" amíg  befele fizetjük a lóvét!
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. Január 03. - 21:07:31 »

Jövő kedden viszem a szervízbe, akkor tudják vállalni úgy, hogy legkésőbb másnap elhozhassam.
A szakértő snassz fényezést vett fel, a szervízes majdnem maga alá rondított kínjában. Mert ugye anyagában is sérűlt, nem csak a fényezés.
De aggodalomra semmi okom, a biztosító úgy fog táncolni, ahogy ők fütyülnek, nem hagyják, hogy az ügyfelükön spóroljanak.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. Január 25. - 07:44:22 »

A kilincs kopás tényleg garanciális hiba?
Mert akkor ha vérgre megnyílik a szalon-szerviz, és lesz az olajcsere lefújatom. Csak az itteni opelesek álltak rá, és nagyon fafejűek. Ezért nincs a családban opel. Vigyorog
Majd meggyőzöm őket, hogy ezt meg kell csinálni. Nemtudom számít-e, ha nem itt vettem az autót?
Naplózva

sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. Január 25. - 07:56:26 »

Hivatkozhatsz a kaposvári szervízre mivel ugyan az tulaj mindegyiknél, a szervíz indítására a fiamnak kell majd odajárni egy hétig, hogy amenyre lehet betanítsa őket ő 12.-ik éve Daewoo-Chevy szervízes autószerelő+autóvill.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!