Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 10:32:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 20   Le
 
Szerző Téma: Sérülések, kivitelezési hibák  (Megtekintve 70716 alkalommal)
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #15 Dátum: 2007. December 11. - 11:50:49 »

Na ma ránézek a kocsira és a hátsó lökháríton látok egy pénzérményi festékfelhólyagosodást. Előzmény annyi, hogy januárban egy hülye megnyomta a hátsólökhárítót, a szervízbe az Ő biztosítására cserélték. Na visszavittem a szervízbe (Duna) ahol rögtön jogosnak tartották a reklamációt és gariba megcsinálják. De nem most, mert a festékkamrájukat renoválják legalább még egy hónapig. Jegyzőkönyveztük a dolgot és abba maradtunk, hogy tavasszal megcsinálják.
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #16 Dátum: 2007. December 17. - 15:08:33 »

Apróság, de régóta le akartam írni, mert bosszant!
Rossz helyen van a duda nyomógombja! (legalábbis nekem)
Lehet, hogy csak én akarom sokat használni, vagy szerencsétlen vagyok, de nem bírom megszokni azt a két kis gombot!
Amikor kellene, akkor általában a kormány forog, manőver közben van! Ekkor viszont keresnem kell!
Értem én, hogy airbag, de amikor hirtelen használnám, akkor kutat a szemem, hol is van éppen (nem a klasszikus kormányfogást használom, városban a sok kormánytekergetésnél szinte állandóan egykezes), addig viszont nem az utat nézem. Amire megtalálom, már nem aktuális a hangjelzés...GRRRR 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #17 Dátum: 2007. December 17. - 18:32:37 »

Apróság, de régóta le akartam írni, mert bosszant!
Rossz helyen van a duda nyomógombja! (legalábbis nekem)
Lehet, hogy csak én akarom sokat használni, vagy szerencsétlen vagyok, de nem bírom megszokni azt a két kis gombot!
Amikor kellene, akkor általában a kormány forog, manőver közben van! Ekkor viszont keresnem kell!
Értem én, hogy airbag, de amikor hirtelen használnám, akkor kutat a szemem, hol is van éppen (nem a klasszikus kormányfogást használom, városban a sok kormánytekergetésnél szinte állandóan egykezes), addig viszont nem az utat nézem. Amire megtalálom, már nem aktuális a hangjelzés...GRRRR 
Maximálisan egyet értek én is jártam már párszor.
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #18 Dátum: 2007. December 19. - 08:09:37 »

Apróság, de régóta le akartam írni, mert bosszant!
Rossz helyen van a duda nyomógombja! (legalábbis nekem)
Lehet, hogy csak én akarom sokat használni, vagy szerencsétlen vagyok, de nem bírom megszokni azt a két kis gombot!
Amikor kellene, akkor általában a kormány forog, manőver közben van! Ekkor viszont keresnem kell!
Értem én, hogy airbag, de amikor hirtelen használnám, akkor kutat a szemem, hol is van éppen (nem a klasszikus kormányfogást használom, városban a sok kormánytekergetésnél szinte állandóan egykezes), addig viszont nem az utat nézem. Amire megtalálom, már nem aktuális a hangjelzés...GRRRR 

Én azt hittem eddig, hogy csak nekem nehéz megszokni. Szerintem fel lehetne venni a tipus hibák közé.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #19 Dátum: 2007. December 19. - 09:56:17 »

Apróság, de régóta le akartam írni, mert bosszant!
Rossz helyen van a duda nyomógombja! (legalábbis nekem)
Lehet, hogy csak én akarom sokat használni, vagy szerencsétlen vagyok, de nem bírom megszokni azt a két kis gombot!
Amikor kellene, akkor általában a kormány forog, manőver közben van! Ekkor viszont keresnem kell!
Értem én, hogy airbag, de amikor hirtelen használnám, akkor kutat a szemem, hol is van éppen (nem a klasszikus kormányfogást használom, városban a sok kormánytekergetésnél szinte állandóan egykezes), addig viszont nem az utat nézem. Amire megtalálom, már nem aktuális a hangjelzés...GRRRR 

Én azt hittem eddig, hogy csak nekem nehéz megszokni. Szerintem fel lehetne venni a tipus hibák közé.
Szerintem nem hiba, sok autón van így megoldva. csak nekem nagyon "nem gyere be", mert megszoktam, hogy vagy a kormány közepén van, vagy a bal bajuszkapcsoló végén.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #20 Dátum: 2007. December 19. - 10:34:07 »


Amikor kellene, akkor általában a kormány forog, manőver közben van! Ekkor viszont keresnem kell!
Értem én, hogy airbag, de amikor hirtelen használnám, akkor kutat a szemem, hol is van éppen (nem a klasszikus kormányfogást használom, városban a sok kormánytekergetésnél szinte állandóan egykezes), addig viszont nem az utat nézem. Amire megtalálom, már nem aktuális a hangjelzés...GRRRR 

Próbáld meg ezt:
1. A KRESZ írja "lakott területen belül TILOS a hang jelzés".Ha csak nem dugod ki a fejed és anyázol.
2. Lakott területen kívül meg nem szokott annyira forogni a kormány! Kacsint

U.i. Ki hajolni veszélyes! Vigyorog
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #21 Dátum: 2007. December 19. - 11:48:34 »


Amikor kellene, akkor általában a kormány forog, manőver közben van! Ekkor viszont keresnem kell!
Értem én, hogy airbag, de amikor hirtelen használnám, akkor kutat a szemem, hol is van éppen (nem a klasszikus kormányfogást használom, városban a sok kormánytekergetésnél szinte állandóan egykezes), addig viszont nem az utat nézem. Amire megtalálom, már nem aktuális a hangjelzés...GRRRR 

Próbáld meg ezt:
1. A KRESZ írja "lakott területen belül TILOS a hang jelzés".Ha csak nem dugod ki a fejed és anyázol.
2. Lakott területen kívül meg nem szokott annyira forogni a kormány! Kacsint

U.i. Ki hajolni veszélyes! Vigyorog
Na ja...ha a szabályok olyan életszerűek lennének! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #22 Dátum: 2007. December 19. - 13:16:32 »

Hát ja! Az íróasztal mellet könnyű szabályokat hozni. Nekem még a hangja sem teszik mint már említettem.
Naplózva

peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #23 Dátum: 2007. December 21. - 17:48:34 »

Ma sajnos megtörtént az, amiben bíztam, hogy soha nem fog! Más hülyesége miatt kár essen a Drágámban.
Fájó szívvel tudatom mindenkivel, akik ismerték és szerették, hogy szeretett Lacsikám 3 hónapos korában elszenvedte első sérülését!
Történt, hogy ma délután munkába menet szerettem volna leparkolni imádott munkahelyem előtt.
Előttem megállt egy szőke, Suzukival majdnem félkeresztben, 3 méterrel az előtte álló autó mögött
(én mögötte kettővel, mert szőke)!
Gyújtás le, kulcs ki, összepakoltam, készülnék kiszállni, látom a tyúk tolat.
Gondoltam jó, manőverezzen, nem tud egyenesen leparkolni!
És akkor jött a felismerés, nem fog megállni!!!
Nem tudom, mennyi volt az a töredéknyi idő, mialatt reakció, kulcs vissza, indítás, duda( ha megtaláltam volna azonnal), mindez egyidőben, de kevés volt!
Belémtolatott az állat!!!
Visszakanyarodva a duda-prolémára, ha nem kellett volna keresgélnem, talán 1 tized másodpercet nyertem volna! Akkor sem állt volna meg, de talán némileg kisebb lett volna az ütközés!
Megtörtént! * fáj!!!
(Nem érdekel a moderálás, mert ezt nem tudom kultúráltabban kifejezni)!
A ludnyára már nem haragszom, bárkivel előfordulhat, aki figyelmetlen! Én mondjuk nem vagyok, inkább 8X körbenézek, mintsem bizonytalan legyek!
De a bibi az jobban fáj nekem, mint Neki!!!

A károkozó biztosítójánál(OTP Garancia, ahonnan én is elmenekültem) már nyoma sem volt Ügyfélfogadásnak!
A szervízben ragaszkodtak hozzá, hogy előbb oda, így talán ünnepek közt sikerül elindítanom a gyógykezelés folyamatát!
Szőke hívott, mi lenne ha kifizetné, apuci nevén van a verda, kikap ha visszaesik a Bónuszlistán!
Lehetőség van, 40 rugóra saccolta a szervíz, ettől félreállt a szája, marad a biztosítós játék.
Csere nem lesz, a Garanciának saját kárfelmérője van, nem biztattak velük szemben semmi jóra!
Na, majd akkor én megmutatom! Eldicsekszem azzal is, hogy 2X akarták levonni tőlem a biztosítás díját!
Egyelőre ennyi, most küzdködök a könnyeimmel, nagyon el vagyok keseredve!

A * helyén volt az a szó, amiért előre vállaltam a felelősséget, de ha így jobb, töröltem!

Pár kép:
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 21. - 18:20:58 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #24 Dátum: 2007. December 21. - 18:03:16 »

Peti!
Megértem elkeseredésedet, át is tudom élni helyzetedet, de!
Kérlek ne használj trágár szavakat! A szabályzat mindenkire vonatkozik, többé-kevésbé be is tudjuk tartani-tartatni. Persze ettől függetlenül előfordul bármelyikünkkel, hogy becsúszik egy át nem gondolt szó.
Mivel szabályszegéseddel magad is tisztában voltál amikor leírtad hozzászólásod, nem lehet a figyelmetlenségeddel magyarázni.
Kérlek a jövőben kerüld ezt a magatartást, had koncentrálhassunk mi is arra, hogy károdat valamelyest csökkentve segíthessünk -legalább lélekben- a már meg nem változtathatón túl lenni.
Hozzászólásodból a nem illő szavakat légyszíves töröld ki!
Üdv!
 
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 21. - 18:04:49 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #25 Dátum: 2007. December 21. - 18:35:14 »

Peti! Fogadd mély együttérzésünket, gondolom mások nevében is szólhatik most, de hidd el, meg fog gyógyulni, ne kösd fel ezért Mgad bánatodban, inkább őt, de azért meg Téged is kivonnak a forgalomból, és nem láthatod Lacsidat, amibe nyílván belepusztulnál. Amúgy meg sajnos az is lehet, hogy lesz még más is, ebben a hülye világban. Most pedig itt a reklám helye: TOLATÓRADAR! Lepd meg a szőkét, vagy beszéld rá, hátha másnak nem okoz majd ilyen mélyrehatoló fájdalmat. egy a lényeg, hogy tökéletes javítást fogadj csak el! Mert ezt meg lehet csinálni úgy, hogy Te sem tudod majd hol ment neki a szőke. Amúgy csinos volt legalább? Mert, ha nem, akkor az súlyosbító körülménynek vehető. Csúnya szavak helyett pl.: mondhattad volna szebben is kislovag, így mint: tyűha, azt a macskabajszát, hát nem belém tolatott a drága?! Tudod, van élet a sedanon túl is, csak az milyen?...Fel a fejjel, szép lesz még őkelme, a tavaszi talin már nem is tudod megmutatni, hol volt a merénylet ellene. Üdv: akinek már többször bántották az autóját, de sikerült felépülnie, igaz lassan...,és még nem a Lacettit.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #26 Dátum: 2007. December 21. - 19:06:17 »

Peti!
Eggyütérzésem. A rosszban a jó, hogy nem a kasztnit verte tele, nem ment szét a hűtőd, stb.
Tudom, ez nem vigasztal, de egy jó fényező ezt 20 eFt-ből rendberakja úgy, hogy sosem mondja meg senki soha, hogy volt vele valaha bármi bibi...
Egyébként ilyentől Én is letépem az arcomat az idegességtől.
Új az autód, az esetleges értékcsökkenés ez miatt a Te markodat üti. Ezt ne feledd, mert a Márkaszervizek szeretik ezt is saját bevételnek betudni. Te meg örülj, hogy ingyé megcsinálták...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #27 Dátum: 2007. December 21. - 22:12:57 »

Peti!
Eggyütérzésem. A rosszban a jó, hogy nem a kasztnit verte tele, nem ment szét a hűtőd, stb.
Tudom, ez nem vigasztal, de egy jó fényező ezt 20 eFt-ből rendberakja úgy, hogy sosem mondja meg senki soha, hogy volt vele valaha bármi bibi...
Egyébként ilyentől Én is letépem az arcomat az idegességtől.
Új az autód, az esetleges értékcsökkenés ez miatt a Te markodat üti. Ezt ne feledd, mert a Márkaszervizek szeretik ezt is saját bevételnek betudni. Te meg örülj, hogy ingyé megcsinálták...

Peti! Fogadd mély együttérzésünket, gondolom mások nevében is szólhatik most, de hidd el, meg fog gyógyulni, ne kösd fel ezért Mgad bánatodban, inkább őt, de azért meg Téged is kivonnak a forgalomból, és nem láthatod Lacsidat, amibe nyílván belepusztulnál. Amúgy meg sajnos az is lehet, hogy lesz még más is, ebben a hülye világban. Most pedig itt a reklám helye: TOLATÓRADAR! Lepd meg a szőkét, vagy beszéld rá, hátha másnak nem okoz majd ilyen mélyrehatoló fájdalmat. egy a lényeg, hogy tökéletes javítást fogadj csak el! Mert ezt meg lehet csinálni úgy, hogy Te sem tudod majd hol ment neki a szőke. Amúgy csinos volt legalább? Mert, ha nem, akkor az súlyosbító körülménynek vehető. Csúnya szavak helyett pl.: mondhattad volna szebben is kislovag, így mint: tyűha, azt a macskabajszát, hát nem belém tolatott a drága?! Tudod, van élet a sedanon túl is, csak az milyen?...Fel a fejjel, szép lesz még őkelme, a tavaszi talin már nem is tudod megmutatni, hol volt a merénylet ellene. Üdv: akinek már többször bántották az autóját, de sikerült felépülnie, igaz lassan...,és még nem a Lacettit.

Köszönöm együttérzésetek, szívet melengető érzés e helyzetben!
Tudom, ez bent van a pakliban, de pár évet várathatott volna magára!
Tolatóradar? Igen! Mint írtam, én körültekintő vagyok, ennek ellenére (vagy épp ebből kifolyólag?) már tettem említést a témához kapcsolódóan, hogy én is szeretnék! Majd úgy időzítjük, hogy be tudja szerezni az egyik CARtárs, hogy a másik CARtárs fel tudja tenni! Vigyorog
Tökéletes javítás? Olyan nincs!!!
- Én azzal a tudattal leszek kénytelen élni, hogy ott már történt valami
- Mivel az anyagában is sérült, ki lesz gányolva, hogy szintbe hozzák a színezéshez
- Értékcsökkenés - igaz nem szándékozom eladni 10 évig, míg le nem jár a részlet
- S ha pár év múlva ebből kifolyólag kerülnek felszínre most fel nem mérhető repedések?
Ti is tudjátok, hogy az első ködlámpa (nálam csak a helye, különben az is ment volna) vonala mennyivel hátrébb van, mint a lökhárító legelső síkja!
Ez a szegény annyit nyúlt, hogy a Suzuki alatta is bele tudott marni!
Annyira nem lehet emlékező műanyag, hogy ne szenvedjen maradandó károsodást!

Aszőke csinos volt, igen! Nem is akármennyire!
Mikor töltötte a betétlapot a motorház-tetőmre dőlve, hát, azt hadd ne ecseteljem! Húúúúúúúúúú!!!
Gidy! "macskabajszát" meg "drága"? Te tudtál volna élni e szavakkal ebben a helyzetben?

ladlac! Igaz, lehetett volna rosszabb is, de valahogy nem tudok örülni, hogy csak ennyi!
Hiába nem kerül pénzembe!
Tudod? Valaki meghírdette, hogy NO TOLERANCE! Ebben, de csakis ebben osztozom az álláspontján, csak épp  ellentéte az én értékrendem! (Ez meg nem politika, nem írtam nevet!)

Mégegyszer köszi az együttérző hozzáállást!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #28 Dátum: 2007. December 22. - 10:02:39 »

A kép alapján azért sokat fogott volna rajta az élvédő díszléc is!
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #29 Dátum: 2007. December 22. - 12:26:23 »

Aszőke csinos volt, igen! Nem is akármennyire!
Mikor töltötte a betétlapot a motorház-tetőmre dőlve, hát, azt hadd ne ecseteljem! Húúúúúúúúúú!!!
Gidy! "macskabajszát" meg "drága"? Te tudtál volna élni e szavakkal ebben a helyzetben?

Nincs véletlenül képed anyánkról, esetleg videófelvétel? Előre is bocs a moderátoroknak! Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!