Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 10:11:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]   Le
 
Szerző Téma: Magasnyomó hangszoró  (Megtekintve 25082 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #30 Dátum: 2007. December 18. - 20:17:36 »

Az enyémbe is Sal van. Szépen szól, jó helyen vág a kondija is. Előző autómban csak MacAudio cuccok voltak, nem szólt az sem sokkal jobban. Persze azt azért hozzátenném, hogy nagyon fontos itt is a termék kipróbálása. Ha lehet meg kell hallgatni hogyan szól. Hiába mondja bárki is, hogy ez egy jó cucc, együttélni neked kell majd vele. Néha nem mindig a márkásabb a tuti.( Persze az esély nagyobb rá . )
Esetleg még annyit, hogy a Lacsiban szélessávú hangszórók vannak odalent . Gyakorlatilag ehhez biggyesztettek a gyárban egy csipogót, de nagy szeánszot nem rendeztek ez ügyben. Tehát nem egy klasszikus komponens szettről van szó, csak egy alkalmi pénztakarékos rendszer. ( Befér, azt hadd menjen.. )
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2007. December 19. - 01:13:12 »

Igen Kösz megtaláltam. Én egyszer pórul jártam egy SAL-os termékkel, és soha többet. Van egy Hangszóró 2000 Kft nevü cég, ők a régi VIDEOTON tobábbfejlesztett változatát gyártják. Sokkal jobb mint a SAL. De sajna csak Hi-Fi. Autóba valahol máshol kell keresnem.

Bizony-bizony! A régi Altus F4-es Vidi hangfalaimba is tőlük rendeltem meg a mélynyomókat, mert ami a papírmembrán szélén volt körbe szivacsos-gumiféleség elnyílott. Pár nap alatt le is küldték postán a 4 db 20 cm-es kpl. nyomót és megállt az egész egy tizesből!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #32 Dátum: 2007. December 19. - 21:58:23 »

Nincs valami normális minőségü, csak ez a SAL-os? Nézek én valami mást. Nekem nem csak a leírt Watt számít hanem a tényleges is.Na meg a hangja.

Én kicsit drágábbat tettem bele, mint ez a SAL, de még nem tudtam összehasonlítani Ladlacéval a hangzást. Pedig még lehetőségem is lett volna rá Vigyorog Na majd jövőre talin Mosolyog
Szóval esetleg ezt még nézd meg:
http://www.clarion.com/hu/hu/products/2007/audio/speaker/SRH206/hu-hu-product-pf_1172367081295.html
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 2 [3]   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!