Lacetti klub fórum
2024. április 24. - 14:25:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 176378 alkalommal)
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #15 Dátum: 2008. Február 12. - 21:01:35 »

Köszönöm ! Mosolyog

Tudod, a munkámnak szerves része a kommunikáció ! És tisztában vagyok ennek pszichés hatásával is...  Kacsint Mosolyog

Amúgy, eldöntöttnek vélem az utód mibenlétét, úgy hívják, hogy Jazz... Honda Jazz !  Vigyorog

Én is néztem a Honda Jazz-t nagyon tuti kis autó!!
Van egy ismerősömnek 1.2 cool modellje 5 éves a kocsi és nagyon meg van elégedve vele.A fogyija városban max. 7 lityi, városon kívül 4.5-5 liter.
Az én kocsimra 1.55 millát mondtak beszámításra.

Üdv bzsazsa
Naplózva
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #16 Dátum: 2008. Február 13. - 16:15:43 »

Szia !

Mikori az autód ?

 
Naplózva
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #17 Dátum: 2008. Február 13. - 21:43:23 »

Szia !

Mikori az autód ?

 
Szia!
2004.12.16.án lett forgalomba helyezve,22400 km van benne.

Üdv bzsazsa
Naplózva
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #18 Dátum: 2008. Február 14. - 08:57:45 »

Értem, köszi !

Hétvégén futok egy kört Honda szalonban, kíváncsi leszek, hogy mit mondanak... Majd beszámolok !  Mosolyog
Naplózva
rapman
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Hozzászólás #19 Dátum: 2008. Február 14. - 17:44:24 »

sziasztok. Használt katalizátort keresek, ha nem müködik az sem baj csak felszerelhető legyen és nem túl drága.ha valaki esetleg tud, birtokol ilyet vagy olyan bontot ahol fellelhető megköszönném ha értesitene engem.
Naplózva
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #20 Dátum: 2008. Február 16. - 13:31:05 »

Hali.

Bzsazsa !

Nekem eddíg legtöbben 1.8 - at adnának érte, a legjobb ajánlat 2 milka volt ezidáig. Ez mind márkakereskedés, beszámítási ár, magánszemély még nem érdeklődött a verda után.

Mosolyog
Naplózva
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #21 Dátum: 2008. Február 16. - 14:44:06 »

Hali.

Bzsazsa !

Nekem eddíg legtöbben 1.8 - at adnának érte, a legjobb ajánlat 2 milka volt ezidáig. Ez mind márkakereskedés, beszámítási ár, magánszemély még nem érdeklődött a verda után.

Mosolyog

Itt ebben a topicban is irtam a már eladott autónkról a képeket a galériámban láthatod róla 2006 02-s autó 11000 Km 2050000,-ért ment el egyedi felszereltséggel igaz korábban törött volt.
Naplózva
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #22 Dátum: 2008. Február 16. - 19:55:46 »

Igen, emlékszem !
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #23 Dátum: 2008. Február 16. - 20:33:54 »

Jazz! Honda Jazz! Zene fülemnek, az egyik legjobb kisautó, legalábbis nekem- nekünk kicsi, mert három már- már felnőtt gyerekem van. A Totalcarban nagyon dicsérték, és praktikusnak is tartották, a minősége pedig, hát Honda, és ez elég, nem kell tovább fényezni. De azért majd mutasd meg nekünk, ha már a tied!
No és a Honda City?
Múltkot meglestem, hát nem mondható pici autónak, talán még a Jazz-t is veri. Minőségben ugyanaz, helykínálatban nekem nagyobbnak tünt.
Árban szintén nagyon hasonló. /csak egy gondolat volt.../  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #24 Dátum: 2008. Február 16. - 20:39:57 »

Nem tetszik, az a baj...  Kacsint A műszaki tartalom biztosan ott van, de - főleg a hátulja - a kinézete nem jön be...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #25 Dátum: 2008. Február 17. - 12:18:48 »

De jó nagy a csomagtartója! A farát megszokod, majd még tetszeni is fog, ha már mentél vele, és bepakoltál mindent, és akkor is becsukhatod a fedelét. A lényeg pedig az, hogy ez is HONDA!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #26 Dátum: 2008. Február 17. - 15:04:48 »

Hali !

A Jazz kevesebbe kerül, meg jobban is tetszik, úgyhogy a kettő közül az lesz a befutó. De persze előbb ki kéne valahogy szállni a lákettiből, eddig a legjobb ajánlat 2 milka... Mondjuk nem sürgős eladni, de addig kéne, amíg garis... Én is szívesebben vennék garis autót, csak annyi van belőle a piacon, hogy rettenet...  Másik lehetőség, hogy GM háza táján próbálom beszámíttatni, hátha jobb áron benyelnék, de mit tudok itt választani ami mondjuk 3 milkában megáll és nem csöbörből vödörbe ülök át ?  G Rasztát ? Áááá.... 
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #27 Dátum: 2008. Február 17. - 20:44:04 »

Hali !

A Jazz kevesebbe kerül, meg jobban is tetszik, úgyhogy a kettő közül az lesz a befutó. De persze előbb ki kéne valahogy szállni a lákettiből, eddig a legjobb ajánlat 2 milka... Mondjuk nem sürgős eladni, de addig kéne, amíg garis... Én is szívesebben vennék garis autót, csak annyi van belőle a piacon, hogy rettenet...  Másik lehetőség, hogy GM háza táján próbálom beszámíttatni, hátha jobb áron benyelnék, de mit tudok itt választani ami mondjuk 3 milkában megáll és nem csöbörből vödörbe ülök át ?  G Rasztát ? Áááá.... 
A Rasztával szerintem rosszabbul járnál, nem előrelépés lenne. Sok jót még nem hallottam róla. Nálam szóbakerült, de Lacsika nyert. Nem bánom...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #28 Dátum: 2008. Február 17. - 20:55:59 »

Hali.

Bzsazsa !

Nekem eddíg legtöbben 1.8 - at adnának érte, a legjobb ajánlat 2 milka volt ezidáig. Ez mind márkakereskedés, beszámítási ár, magánszemély még nem érdeklődött a verda után.

Mosolyog

Aha .Mondjuk a tied 2006-os ugye? Az enyém ugye 2 évvel "öregebb".
Naplózva
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #29 Dátum: 2008. Február 18. - 09:48:40 »

Hali !

Nálam is a G Rasztát verte meg a Lacsi anno, amikor vettem.

Amúgy igen, az enyém 2006. 01. forgalomba helyezésű. Azon agyalok, hogy ha nagyon nem akar elmenni normális áron, akkor tartom amíg garis, gyűjtünk még egy kis lecsót, aztán ha kipörgött gariból, akkor eladom vagy beszámíttatom, ahogy sikerül. Meglátjuk... Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!