Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 00:13:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 7   Le
 
Szerző Téma: Állás  (Megtekintve 37500 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #15 Dátum: 2007. December 16. - 18:23:25 »

Kövezzetek meg, de én jól érzem magam melóban:)

dehogy kovezunk. amikor kezdtem, meg en is elveztem. csak azota sok minden megvaltozott. csaladom lett es hat nem igazan mubnkodik evi 8-9 honap tavollettel. raadasul hiaba emelik a fizetesem, meg jar a husegpenz, relative nem keresek jol. ha az itteni penzem 35- 40 %-at megkapnam otthon nettoban...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Fer962
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260



« Hozzászólás #16 Dátum: 2008. Március 29. - 22:50:00 »

Sajnos nehéz olyan országban dolgozni (élni), ahol folyamatosan a tisztesség és az egzisztencia között kell választani
Naplózva

http://img176.imageshack.us/img176/5922/chevr3gq9.gif
Ahogy tanult barátom mondja -> "mint tudjuk sok függ mindentől"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #17 Dátum: 2008. Március 30. - 08:01:58 »

Nekem lenne jó ajánlatom és még keresni is lehet vele.Csak kitartás és sok tanulás kell hozzá.Pénzügy valakit?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
m6112
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


1.6 platinum


« Hozzászólás #18 Dátum: 2008. Március 30. - 19:19:05 »

Üdvözlök mindenkit!
Engem is érdekelne valami 4 órás munka, mondjuk du. 17.00 órától. Jelenleg nyugdíjasként dolgozom egy italnyagykerben, mint raktáros, de zen kívül személyügyi feladatok , HACCP feladat ellátása,munkavédelmis, és nem utolsó sorban a Kft. termékdíj tételének felelőse dolgozom.Iskolai végzettségem felsőfokú ( HEM ) Humán Erőforrás Menedzser,nyelv vizsgám nincs, de eligazodom a német nyelvben.A Kft.-én bellül elvégeztem a logisztikai vezetést, üzletkötői tanfolyamot, valamint a vezetés a vállalatok vállalkozásokon bellül tanfolyamot.Számítógép kezelése bármilyen munkakapcsolatban. "B" kategóriás jogosítvány.( élet kor 45 év).


Ha nem akadály a feleségemnek is keresnék egy állást.Csecsemő és gyemekgondozónői végzettsége van. Érdekelné bőlcsődei munkahely, valamint gyermek felügyelet (bébi-sytter) ellátása.Természetesen jövedelem nagyságát az életszínvonal, valamint a követelmények arányában.

Amennyiben lehetséges feleségem munkakörének ellátása Komárom-Esztergom Megye / Tatabánya /. Köszönöm.
 
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #19 Dátum: 2009. Augusztus 25. - 08:12:42 »

Pécsen keresünk a nejemnek munkahelyet 6-8órás munkaidővel. Elsősorban adminisztrációs, egészségügyi állás lenne jó.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #20 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 13:19:04 »

Ha van olyan valaki, aki ért nagyon a motorbringákhoz, és szeretne értékesítő lenni, tudok a számára állást. Priviben keressen meg, vagy hívjon telcsin. Ez egy jól bevezetett cég, a tulajt ismerem, tudnék segíteni. Ja, és ez persze Budapesten volna.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #21 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 18:02:36 »

Esetleg ha valaki tudna hölgy számára adminisztrátori, irodavezetői állást Budapesten, vagy Győrben, az kérem szóljon nekem.
Előre is köszi!
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #22 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 19:15:51 »

Esetleg ha valaki tudna hölgy számára adminisztrátori, irodavezetői állást Budapesten, vagy Győrben, az kérem szóljon nekem.
Előre is köszi!
A BKV hirdeti a 100 milliós asszony megüresedett helyét. Nem rossz állás! (Ez komoly, tényleg írta az újság!)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #23 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 19:17:27 »

Esetleg ha valaki tudna hölgy számára adminisztrátori, irodavezetői állást Budapesten, vagy Győrben, az kérem szóljon nekem.
Előre is köszi!
A BKV hirdeti a 100 milliós asszony megüresedett helyét. Nem rossz állás! (Ez komoly, tényleg írta az újság!)
Hű vazze! Fogyokúra stop. Gyomor csempéz, hazudni, smúzolni megtanul....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #24 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 19:22:16 »

Esetleg ha valaki tudna hölgy számára adminisztrátori, irodavezetői állást Budapesten, vagy Győrben, az kérem szóljon nekem.
Előre is köszi!
A BKV hirdeti a 100 milliós asszony megüresedett helyét. Nem rossz állás! (Ez komoly, tényleg írta az újság!)
Hű vazze! Fogyokúra stop. Gyomor csempéz, hazudni, smúzolni megtanul....
Engem normális állás érdekel... ill az ismerősömet
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #25 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 19:23:47 »

Esetleg ha valaki tudna hölgy számára adminisztrátori, irodavezetői állást Budapesten, vagy Győrben, az kérem szóljon nekem.
Előre is köszi!
A BKV hirdeti a 100 milliós asszony megüresedett helyét. Nem rossz állás! (Ez komoly, tényleg írta az újság!)
Hű vazze! Fogyokúra stop. Gyomor csempéz, hazudni, smúzolni megtanul....
..., és akkor nem kéne hajózni sem! Naponta kapott 159 ezer forint jutalmat! 4,1 millás fizetés, 100 millás végkielégítés, hát mit tudhatott ez a nő? (Nő?) He Kacsint Lehet, hogy mint humános, mindenkiről tudott mindent? Azt kellett kompenzálni? Csak így értem a dolgot. Én nem keresek ennyit egy hónapban kemény felelőség teljes munkával, igaz, nem tudok zsarolni sem. Döbbenet! Minden felelőst a Gulágra, de minimum Recskre, életfogytiglan!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Dundi500
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Hozzászólás #26 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 20:40:58 »

Hali!


Nem sok marad szerintem neki a 100 misiből. Szerintem erősen vissza kell osztani a lét. Ez az egész felső politikai vezetés üzlete lehet, (már a többi üggyel együtt) pártállás nélkül. Nagyon korrupt az ország. Nem hiszem, hogy van ember, aki itt rendet tudna csinálni.  Talán Mátyás király. Neki lehet, hogy sikerülne.


.
Naplózva

.

Üdvözlettel:   Dundi
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #27 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 20:43:26 »

Igen!
De ne feledd, hogy neki is csak azért sikerült, mert épp befagyott a Duna. Különben kukucskálhatott volna Pestről Budára még pártíz évig...  Vigyorog

Lehetetlenség itt rendet rakni! Ez csak rosszabb lesz!
Naplózva
Dundi500
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Hozzászólás #28 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 20:59:58 »

Hali!


Idézet
De ne feledd, hogy neki is csak azért sikerült, mert épp befagyott a Duna.



a báb az csak báb marad, még ha megfizetik is.  Neki az a feladata, hogy elvigye a balhét.



.


Naplózva

.

Üdvözlettel:   Dundi
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #29 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 16:59:38 »

Igen!
De ne feledd, hogy neki is csak azért sikerült, mert épp befagyott a Duna.
A 4-es metróra mégsem várhatott!!!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 7   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!